Barçın Seçili Sezon Ürünlerinde 2. Ürüne % 40 İndirim!

Fırsat Süresiz
Barçın'ın Seçili Sezon Ürünlerinde 2. Ürüne %40 İndirim!
Hemen Al
100% Başarılı

Barçın Seçili Spor Ürünlerinde % 40 İndirim

Fırsat Süresiz
%40'a varan Barçın Yeni Sezon indirimleri ile sporunu #evde yap!
Hemen Al
100% Başarılı

Barçın % 40 Adidas İndirimi

Fırsat Süresiz
Seçili Adidas yeni sezon ürünlerinde %40'a varan indirimler Barçın'da!
Hemen Al
100% Başarılı

Barçın Nike % 30 İndirimi

Fırsat Süresiz
Seçili yeni sezon Nike ürünleri %30 indirimli!
Hemen Al
100% Başarılı

Barçın Reebok % 40 İndirimi

Fırsat Süresiz
Seçili Reebok yeni sezon ürünleri %40'a varan indirimlerle indirimlerle!
Hemen Al
100% Başarılı

Barçın Puma % 40 İndirimi

Fırsat Süresiz
Seçili Puma ürünlerinde %40'a varan indirimler Barçın'da!
Hemen Al
100% Başarılı

Barçın Outlet İndirimli Ürünleri

Fırsat Süresiz
Barçın Outlet'te %50'ye varan indirimler sizleri bekliyor sevgili spor severler!
Hemen Al
100% Başarılı

Barçın Spor Ücretsiz Kargo Kampanyası

Fırsat Süresiz
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz teslimat fırsatından yararlanabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Barçın Spor 1958 yılında Türk sporu için döneminin en önemli değerlerinden birisi olan ve 14 farklı spor branşında yaptığı uluslararası hakemliklerle halen Dünya çapında bir dereceyi elinde bulunduran milli hakem Ali Barçın tarafından İzmirde kuruldu.

O günden beri sporu ve sporcuyu destekleyen Barçın Spor, kısa sürede spor yapanların gözdesi haline geldi. 1980li yılların başında mağaza sayısını arttırmaya başlayan Barçın Spor öncelikle İzmir çapında yaygınlaştı. 1991 yılında Türkiyenin ilk çok katlı spor mağazasını hizmete sokan Barçın Spor toplam 5 kattan oluşan 2.500 metrekarelik yeni konseptiyle Türk spor mağazacılığına damgasını vurdu.

İlerleyen yıllarda İzmir ve İstanbulda açtığı mağazalarla gelişmesine devam eden Barçın Spor 2012 yılında açtığı İstanbul, Antalya, Adapazarı, Balıkesir, Bodrum ve Çanakkale mağazaları ile spor giyim ve aksesuar perakendeciliğindeki liderliğini pekiştirdi. Şirketin İzmir Konak’ta bulunan 3,500 m2 mağazası Türkiyenin en büyük, Avrupanın sayılı mağazaları arasındadır.

Bugün, 40’dan fazla mağazası ve toplam 35.000 metrekareyi aşan satış alanı ile Barçın Spor yılda 9 milyondan fazla spor ve spor giyim tutkunu tarafından ziyaret edilmektedir. Toptan satışta tüm Türkiyede 250den fazla bayisi ile sektörünün öncü ismi olan Barçın Sporun bu başarısının arkasında yönetim kadrosundan, sayıları 500ü aşan çalışanlarına kadar, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen ekibi vardır.

Adidas, Nike, Reebok, Puma, Converse, New Balance, Lacoste, CAT, LumberJack, Hummel, Diadora, Slazenger, Arena, Speedo, Lotto, Wilson, Head, Prince, Kettler, Dunlop gibi tüm dünyaca bilinen spor giyim markalarını çatısı altında toplayan Barçın Spor yaklaşık 35,000 çeşit ürünle tüketicisine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincinde olan Barçın Spor, tüm bu dünya markalarını elektronik satış ortamında barındırarak Türkiyede yine bir ilke imza atmıştır.

Barçın Spor’un vizyonu Türkiyenin her köşesindeki spor ve spor giyim tutkununun talebine en iyi şekilde hizmet vermektir.

tel:08504553000