Biletix Yapı Kredi QR Kod Ödeme ile %25 İndirim Kampanyası

Kod Süresiz
World Mobil’den kampanyaya katılarak, Yapı Kredi Mobil veya World Mobil aracılığıyla biletix.com’dan QR Kod ile yapılacak her işlemde %25, toplamda 25 TL indirim! Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için...Daha Fazla

World Mobil’den kampanyaya katılarak, Yapı Kredi Mobil veya World Mobil aracılığıyla biletix.com’dan QR Kod ile yapılacak her işlemde %25, toplamda 25 TL indirim!

Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard’ının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

  • QR Kod ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir.
  • biletix.com’dan alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri altından World Pay’i seçtiğinizde ekranda QR Kod oluşacaktır. QR Kod’u okutmak için World Mobil’de World Pay menüsünden veya Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altından QR Kod ile Ödeme’yi seçerek QR okuyucunuzu açmanız yeterlidir.

Detaylar için tıkla! Daha Az

MOBiLDE Kodu Aç 
100% Başarılı

Biletix %25 İndirim Kodu (Türk Telekom Prime)

Kod Süresiz
Türk Telekom Prime’la Çarşamba günleri Biletix’ten 200 TL’ye kadar yapılan tüm bilet alışverişlerinde %25 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor! Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime ve Prime Plus, mobil müşteriler ve evde...Daha Fazla

Türk Telekom Prime’la Çarşamba günleri Biletix’ten 200 TL’ye kadar yapılan tüm bilet alışverişlerinde %25 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

  • Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime ve Prime Plus, mobil müşteriler ve evde internet müşterileri Çarşamba günleri gerçekleştirecekleri bilet alımlarında 200 TL’ye kadar yapılan her bilet alışverişlerinde %25 anlık indirim ile 200 TL ve üzerindeki her bilet alışverişlerinde 50 TL anlık indirim kazanacaktır.
  • Türk Telekom Prime ve Prime Plus, mobil hat ve evde internet hat sahipleri ayrıcalıktan yararlanmak için PRIME BILETIX boşluk TCKN yazıp 6262’ye göndererek kampanyaya başvurabilirler. Gelen şifre ile www.biletix.com adresinden indirimli bilet alabilirler.

Detaylar için tıkla! Daha Az

GÖNDER Kodu Aç 
100% Başarılı

Biletix %20 İndirim Kodu (Selfy)

Kod Süresiz
Selfy’liler bu fırsatla konsere, festivale, tiyatroya, kısacası eğlenceye doyuyor, hiçbir etkinliği kaçırmıyor! Şimdi Selfy’liler Cuma günleri www.biletix.com ‘dan %20 indirim kazanıyor! *İndirim tutarı 50 TL ile sınırlıdır. Selfy mobil müşterisiysen...Daha Fazla

Selfy’liler bu fırsatla konsere, festivale, tiyatroya, kısacası eğlenceye doyuyor, hiçbir etkinliği kaçırmıyor! Şimdi Selfy’liler Cuma günleri www.biletix.com ‘dan %20 indirim kazanıyor! *İndirim tutarı 50 TL ile sınırlıdır. Selfy mobil müşterisiysen BILETIX, Selfy evde internet müşterisiysen BILETIX boşluk TC Kimlik numarası yazarak 6262’ye gönderip şifreni alabilirsin. Şifreni aldıktan sonra www.biletix.com adresinde ödeme sayfasında ilgili alana girerek indiriminden faydalanabilirsin. Detaylar için tıkla! Daha Az

GÖNDER Kodu Aç 
100% Başarılı

Biletix Online Etkinlikler

Fırsat Süresiz
Biletix ile eğitim, müzik alanlarında tüm online etkinlikler bir sayfada! Ulaşmak için tıkla!
Hemen Al
100% Başarılı

Biletix 1 Alana 1 Bedava Kampanyası

Fırsat Süresiz
Bazı etkinlikler için, sadece internet sitemizden satın alınacak biletlerde belirli dönemlerde "1 Alana 1 Bedava" kampanyası düzenlenmektedir. Kampanyanın hangi etkinlikte geçerli olacağı, kaç biletin satılacağı ve süresi tümüyle etkinlik organizatörünün...Daha Fazla

Bazı etkinlikler için, sadece internet sitemizden satın alınacak biletlerde belirli dönemlerde “1 Alana 1 Bedava” kampanyası düzenlenmektedir. Kampanyanın hangi etkinlikte geçerli olacağı, kaç biletin satılacağı ve süresi tümüyle etkinlik organizatörünün inisiyatifindedir.

Kampanya dahilinde, aynı fiyat kategorisindeki 1 bilet fiyatına 2 bilet satın alınabilmektedir.  Kampanya dahilinde bilet seçimi yapılırken, bilet adedinin 2 ve katları (2, 4, 6 gibi) olacak şekilde seçilmesi gerekmektedir. İşlem sonunda kredi kartınızdan sadece 1 biletin tutarı çekilecek, ikinci bilet ücretsiz olarak düzenlenecektir.

İlgilendiğiniz etkinlikte “1 Alana 1 Bedava” kampanyası olup olmadığını etkinliğin satış sayfasından kontrol edebilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

Biletix Hopi İndirimi Kupon Kodu

Fırsat Süresiz
Bazı etkinliklerin bilet satışında Hopililere özel indirim fırsatları sunulmaktadır. Kampanyanın hangi etkinlikler için geçerli olduğunu Hopi internet sitesinden, Biletix'i aratarak öğrenebilirsiniz. Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺...Daha Fazla

Bazı etkinliklerin bilet satışında Hopililere özel indirim fırsatları sunulmaktadır. Kampanyanın hangi etkinlikler için geçerli olduğunu Hopi internet sitesinden, Biletix’i aratarak öğrenebilirsiniz. Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

İlgilendiğiniz etkinlikte Hopi indirimi varsa, indirimden, kampanya süresi içinde Biletix.com üzerinden yapılacak bilet satın alımlarında yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için, Biletix satın alma adımında Hopi indirim butonu seçildikten sonra, açılan alana Hopi kampanya detaylarında yer alan ilgili indirim kodunun girilmesi gerekmektedir.

Kampanyada indirim koduyla en fazla kaç adet bilet satın alınabileceği ve bilet satış fiyatı üzerinden hangi oranda indirim sağlanacağı etkinliklere göre değişiklik gösterebilir.

Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

Hopi ve Biletix kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

Biletix Festivaller Sayfası

Fırsat Süresiz
Biletix ile tüm festivaller bir sayfada! Ulaşmak için tıkla!
Hemen Al
100% Başarılı

Biletix Koç Ailem Kampanyası

Fırsat Süresiz
KoçAilem'liye her salı, "Biletix Salısı"! biletix.com'dan salı günleri aldığın tüm biletlerde %25 indirim seni bekliyor. Hiçbir bilet türü kısıtlaması bulunmamaktadır. Her Salı günü, dilediğin güne, KoçAilem kartın ile yapacağın alışverişlerde...Daha Fazla

KoçAilem’liye her salı, “Biletix Salısı”! biletix.com’dan salı günleri aldığın tüm biletlerde %25 indirim seni bekliyor.

Hiçbir bilet türü kısıtlaması bulunmamaktadır.

Her Salı günü, dilediğin güne, KoçAilem kartın ile yapacağın alışverişlerde geçerlidir. Salı günü yapılan alışverişlerde herhangi bir güne olan biletlerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında kart sahibi her Salı günü en fazla 50 TL indirim hakkına sahip olacaktır.

Kampanya sadece biletix.com’da geçerli olup, Biletix satış ofislerinden yapılan alışverişlerde geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Biletix ve KoçAilem’de saklıdır. Kampanyadan 31 Aralık 2019 tarihine kadar faydalanabilirsin.

NASIL KULLANILIR

KoçAilem Kart ya da KoçAilem TLcard’ın ile yapacağın ödemelerde geçerlidir. İndirimsiz tutar ile ödemeni yaptıktan sonra indirim tutarı gün sonunda kartına yansıyacaktır.

NEREDE KULLANILIR

Ayrıcalık biletix.com üzerinden yapacağın alışverişlerde geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Biletix’te 6 Taksit İmkanı – Yapı Kredi

Fırsat Süresiz
Yapı Kredi World'e özel 6 taksit imkanı Biletix'te! Konsere, tiyatroya falan gidecekseniz bu kampanya tam sizlik! İnternet ve çağrı merkezi üzerinden, Yapı Kredi World karta 3 veya 6 eşit taksitte,...Daha Fazla

Yapı Kredi World’e özel 6 taksit imkanı Biletix’te! Konsere, tiyatroya falan gidecekseniz bu kampanya tam sizlik!

İnternet ve çağrı merkezi üzerinden, Yapı Kredi World karta 3 veya 6 eşit taksitte, Akbank Axess, Garanti Bonus, İş Bankası Maximum kredi kartları ile 3 taksitte bilet satın alabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Biletix Hediye Kart

Fırsat Süresiz
Biletix'ten sevdiklerinize hediye kart satın alın, ne istediklerini kendileri seçsinler! Hadi tıkla!
Hemen Al
100% Başarılı

Biletix Hakkında”Türkiye’nin eğlenceye giriş noktası” olarak 2000 yılından beri eğlence ve sanat tutkunları etkinliklerle buluşturan Biletix: Live Nation Entertainment çatısı altında Kuzey Amerika, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere 21 ülkede faaliyet gösteren dünyanın lider biletleme firması Ticketmaster Ailesi’nin bir üyesidir.Biletix, kurulduğu günden bu yana eğlence tutkunlarına sadece bilet satmanın ötesine geçerek, müşterilerine yeni deneyimler yaşatan bir platforma dönüşmüştür. Teknolojik yatırımları ve know-how’ıyla Türkiye’de eğlence sektörünün genişlemesinde yoğun emeği geçen aktörlerin başında yer alan Biletix; yılda ortalama 600’ün üzerinde etkinlik organizatörü tarafından düzenlenen 13.000’den fazla etkinlik için toplam değeri 80 milyon USD’ın üzerinde; yaklaşık 3,5 milyon adet bilet satışı gerçekleştirmektedir. Biletix, bilet satış hizmetini; Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan www.biletix.com internet sitesi üzerinden, 0850 755 55 55 numaralı çağrı merkezi ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan 30’a yakın perakende satış noktasından vermektedir.Live Nation Entertainment HakkındaLive Nation Entertainment, canlı etkinlik ve e-ticaret konularında dünyanın önde gelen firmalarından biridir. Etkinlik organizasyonu, e-ticaret, sanatçı yönetimi ve pazarlama çözümlerini de içeren her biri kendi alanında lider dört şirketten oluşmaktadır:

  • Ticketmaster.com
  • Live Nation Concerts
  • Front Line Management Group
  • Live Nation Network

Müşteri Hizmetleri
Bizi arayın!
Müşteri Hizmetlerini arayın telefonda yardımcı olalım.
Biletix Müşteri Hizmetleri:
+90 (850) 755 5555

Çalışma Saatleri:
Haftanın her günü: 10:00 – 19:00