% 15 ÇiçekSepeti Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Çiçek Sepeti'nden yapacağınız rozetli ürün siparişlerinizde %15 indirim kazanacaksınız!
81H-4Q23 Kodu Aç 
100% Başarılı

ÇiçekSepeti Deprem Yardımlaşma Seferberliği

Fırsat Süresiz
T.C Ticaret Bakanlığımızın başlattığı “Deprem Yardımlaşma Seferberliğine” Çiçeksepeti olarak biz de katılıyoruz. Temel ihtiyaç malzemesi siparişlerinizi, AFAD koordinasyonunda, herhangi bir ticari amaç olmaksızın deprem bölgesine ulaştıracağız. https://www.ciceksepeti.com/ilk-yardim-afad https://twitter.com/ciceksepeti/status/1622973743961108481...Daha Fazla

T.C Ticaret Bakanlığımızın başlattığı “Deprem Yardımlaşma Seferberliğine” Çiçeksepeti olarak biz de katılıyoruz. Temel ihtiyaç malzemesi siparişlerinizi, AFAD koordinasyonunda, herhangi bir ticari amaç olmaksızın deprem bölgesine ulaştıracağız.

https://www.ciceksepeti.com/ilk-yardim-afad

Deprem Seferberligi

Deprem Taziye Mesaji

Çiçeksepeti

https://twitter.com/ciceksepeti/status/1622973743961108481 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell Kart ile Çiçeksepeti’nde 30TL Hediye!

Fırsat Süresiz
Paycell Kart ile Çiçeksepeti’nde tek seferde 150 TL ve Üzeri Alışverişinize 30 TL Hediye! 01 – 31 Aralık 2022 (bu tarih dahil) tarihleri arasında Paycell kartı ile Çiçeksepeti’nde KDV dahil...Daha Fazla

Paycell Kart ile Çiçeksepeti’nde tek seferde 150 TL ve Üzeri Alışverişinize 30 TL Hediye!

 • 01 – 31 Aralık 2022 (bu tarih dahil) tarihleri arasında Paycell kartı ile Çiçeksepeti’nde KDV dahil hediye çeki hariç tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere 30 TL hediye verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL CICEKSEPETI’’ yazıp göndermesi gerekmekte ya da Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.
 • 30 TL hediye, 01 – 31 Aralık 2022 (bu tarih dahil) tarihleri arasında Paycell Kart ile Çiçeksepeti’nde tek seferde 150 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda kazanılacaktır.
 • 01 – 31 Aralık 2022 (bu tarih dahil) tarihleri arasında Paycell Kart ile Çiçeksepeti’nde yapılacak harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Çiçeksepeti.comkazanılacak olan hediyeyi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.”
 • Müşteriler kampanyadan kart tipinden bağımsız telefon numarası üzerinden tek bir kez yararlanabilir.
 • Hediye 30 TL, Paycell Kart’a 01 – 07 Ocak 2023 tarihleri arasında yüklenecektir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacak olup hediye yüklemeleri yapılmayacaktır.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. ve Çiçeksepeti kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paycell Kart ile Çiçeksepeti’nde 30 TL Hediye!

Paycell Kart ile Çiçeksepeti’nde 30 TL Hediye!

https://paycell.com.tr/?page_id=29084 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Çiçek Sepeti’nde Rozetli Ürünlerde % 15 İndirim Kuponu! – Oliz’e Özel

Kod Süresiz
Oliz'e özel ayrıcalığını ciceksepeti.com'da kullanabilirsin. Nasıl Kullanırım? İnternet Sitesinde 1.Oliz içinden ''Kampanyaya Katıl'' butonuna tıkla ve kupon kodunu al. 2. Açılan sayfadan ciceksepeti.com adresine git. 3. İndirimin uygulanabilmesi için www.ciceksepeti.com...Daha Fazla

Oliz’e özel ayrıcalığını ciceksepeti.com’da kullanabilirsin.
Nasıl Kullanırım?
İnternet Sitesinde
1.Oliz içinden ”Kampanyaya Katıl” butonuna tıkla ve kupon kodunu al.
2. Açılan sayfadan ciceksepeti.com adresine git.
3. İndirimin uygulanabilmesi için www.ciceksepeti.com sipariş ekranında yer alan “İndirim Kodu” alanına indirim şifresini yazabilirsin.
4. İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştirebilirsin.

Kampanya 31.10.2022 tarihine kadar geçerlidir. Oliz kullanıcılarının www.ciceksepeti.com’da rozetli ürünlerde yapacakları alışverişlerde %15 indirim uygulanacaktır. Kampanya www.ciceksepeti.com’da sadece “rozetli ürünlerde” geçerli olacaktır.
Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Çiçeksepeti ve Oliz’ de saklıdır. Daha Az

3EHMPZ9L Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Burgan ON ÇiçekSepeti İndirim Kampanyası – Sarı Rozetli Ürünler

Fırsat Süresiz
ON'lulara özel Çiçeksepeti'nde sarı rozetli ürünlerde %15 indirim! Kampanya 10.10.2022 - 31.12.2022 23:59 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan, yeni ON’lular ve mevcut müşteriler faydalanabilir. Kampanya indirim kodları müşteri olduktan sonraki ilk...Daha Fazla

ON’lulara özel Çiçeksepeti’nde sarı rozetli ürünlerde %15 indirim!

 • Kampanya 10.10.2022 – 31.12.2022 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan, yeni ON’lular ve mevcut müşteriler faydalanabilir.
 • Kampanya indirim kodları müşteri olduktan sonraki ilk iş günü başvuru anında verilen iletişim numarasına SMS olarak iletilir. Mevcut müşterilerin kayıtlı iletişim numaralarına SMS ile 31.12.2022 tarihine kadar kodlarının gönderimi sağlanacaktır.
 • Yeni müşterilerin, müşteri olma işlemlerini en geç 29 Aralık 2022 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.
 • Kazanılan %15 indirim değerindeki indirim kodu 31 Aralık 2022 tarihine kadar https://www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler web sitesinden yapılan sarı rozetli ürün alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan maksimum %15 indirim sağlanmaktadır.
 • Bu kampanyadan her bir katılımcı, bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya, ciceksepeti.com’ da diğer sepet indirim kampanyaları, banka ve iş birliği kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır.
 • İndirim koduna sahip kişilerin kampanyadan faydalanabilmesi indirim kodlarını, .ciceksepeti.com üzerinde “İndirim Kuponu” alanına girmesi gerekmektedir. İndirim, ürünler sepete eklendikten sonra Kupon Kodunun kullanılmasının ardından uygulanacaktır.
 • Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.
 • Kampanya kullanımına hak kazanan müşterilerin indirim kodu kullanım sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan ON sorumlu değildir.
 • Katılım koşullarını www.burgan.com.tr/on internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır, kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • ON ve ÇİÇEK SEPETİ, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamını ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.burgan.com.tr/ciceksepeti-kampanyasi-1644

ÇiçekSepeti Kampanyası

ÇiçekSepeti Kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50TL ÇiçekSepeti Extra Kupon Kodu – 100TL’ye Lansman Özel

Kod Süresiz
Çiçeksepeti Extra Lansman'a Özel SÜRPRIZ KUPON Çiçeksepeti uygulamasına girip, Çiçeksepeti Extra'dan yapılacak ilk 100TL ve üzeri alışverişinize 50TL indirim! (Çiçek ve yenilebilir çiçek dışındaki ürünlerde geçerli ve sınırlı sayıdadır.) Çiçek...Daha Fazla

Çiçeksepeti Extra Lansman’a Özel SÜRPRIZ KUPON Çiçeksepeti uygulamasına girip, Çiçeksepeti Extra’dan yapılacak ilk 100TL ve üzeri alışverişinize 50TL indirim! (Çiçek ve yenilebilir çiçek dışındaki ürünlerde geçerli ve sınırlı sayıdadır.) Çiçek Gibi Extra, Çiçeksepeti Extra İle Tanışma Zamanı! Özel Fırsatları Hemen İncele.  Extra Fırsatlar, Extra İndirimler, Extra Mutluluk! Aradığın Her Şey Çiçeksepeti Extra’da.

3-C71403-A-EE68-4-F75-9379-334-E5-D2-D1305.jpg Daha Az

IEXTRA50 Kodu Aç 
100% Başarılı

ÇiçekSepeti Okula Dönüş İndirimi

Fırsat Süresiz
Okula Dönüş Hazırlıkları Başladı. Tüm İhtiyaçların Uygun Fiyatlarla Çiçeksepeti’nde! Öğrencilere Özel Fırsat: Ayakkabı ve Çantalarda Okula Dönüş İndirimleri! Okul İhtiyaçları İçin Doğru Adres: Çiçeksepeti! Hemen İndirimleri İncele. Okul Çantanda Eksik...Daha Fazla

Okula Dönüş Hazırlıkları Başladı. Tüm İhtiyaçların Uygun Fiyatlarla Çiçeksepeti’nde! Öğrencilere Özel Fırsat: Ayakkabı ve Çantalarda Okula Dönüş İndirimleri! Okul İhtiyaçları İçin Doğru Adres: Çiçeksepeti! Hemen İndirimleri İncele. Okul Çantanda Eksik Kalmasın! Kırtasiye Ürünlerinde Özel Fırsatları Kaçırma.

https://www.ciceksepeti.com/okul-alisverisi

Okula Dönüş İçin Tüm Ürünler Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

40TL ÇiçekSepeti Uygulama İlk Sipariş Kupon Kodu – Yaza Özel Marka Günleri

Kod Süresiz
Çiçeksepeti ilk siparişe özel 150/40₺ kodu 150 lira üzeri 40₺ indirim sağlıyor. Kupon:EXTRABAKIM40...Daha Fazla

Çiçeksepeti ilk siparişe özel 150/40₺ kodu 150 lira üzeri 40₺ indirim sağlıyor. Kupon:EXTRABAKIM40

Daha Az

ABAKIM40 Kodu Aç 
100% Başarılı

25TL ÇiçekSepeti Marka Günleri Kupon Kodu – İlk Sipariş Yaza Özel

Kod Süresiz
Çiçeksepeti Marka Günlerine Özel SÜRPRİZ KUPON Çiçeksepeti uygulamasından yapılacak çiçek ve yenilebilir çiçek dışındaki ilk 75₺ ve üzeri alışverişinize 25₺ indirim! Kod: EXTRAYAZ25...Daha Fazla

Çiçeksepeti Marka Günlerine Özel SÜRPRİZ KUPON Çiçeksepeti uygulamasından yapılacak çiçek ve yenilebilir çiçek dışındaki ilk 75₺ ve üzeri alışverişinize 25₺ indirim! Kod: EXTRAYAZ25

Screenshot-20220728-223657-Scak-Frsatlar.jpg Daha Az

TRAYAZ25 Kodu Aç 
100% Başarılı

ÇiçekSepeti 10TL Kod İndirimi ile App’te İlk Alışveriş Fırsatı

Kod Süresiz
Çiçeksepeti App'te İlk Alışveriş Fırsatı: Çiçeksepeti mobil uygulamasından "EXTRA7" kodu ile yapacağınız ilk alışverişe özel indirim sizi bekliyor! Hemen indirin!...Daha Fazla

Çiçeksepeti App’te İlk Alışveriş Fırsatı: Çiçeksepeti mobil uygulamasından “EXTRA7” kodu ile yapacağınız ilk alışverişe özel indirim sizi bekliyor! Hemen indirin!

Daha Az

EXTRA7 Kodu Aç 
100% Başarılı

30TL ÇiçekSepeti İlk Sipariş Kupon Kodu

Kod Süresiz
Çiçeksepeti ilk siparişe özel mobil uygulamada 80₺ alışverişe 30₺ tüm ürünlerde geçerli indirim kodu =MARKA30 60 TL ve üzeri 30 TL indirim kodu: EXTRA30 Yeni üyeliklerde geçerli. ÇiçekSepeti 75/25 indirimi...Daha Fazla

Çiçeksepeti ilk siparişe özel mobil uygulamada 80₺ alışverişe 30₺ tüm ürünlerde geçerli indirim kodu =MARKA30

60 TL ve üzeri 30 TL indirim kodu: EXTRA30 Yeni üyeliklerde geçerli.

ÇiçekSepeti 75/25 indirimi ilk siparişte geçerli 25 tl indirim kodu: EXTRA25

ilk siparişe özel EXTRA30 KODUYLA 60/30₺ İNDİRİM Daha Az

MARKA30 Kodu Aç 
100% Başarılı

35TL ÇiçekSepeti İlk Sipariş Kupon Kodu

Kod Süresiz
Çiçeksepeti ilk siparişe özel mobil uygulamada 75₺ alışverişe 35₺ çiçek hariç tüm ürünlerde geçerli indirim kodu MODA50 MARKA30 60 TL ve üzeri 30 TL indirim kodu: EXTRA30 Yeni üyeliklerde geçerli....Daha Fazla

Çiçeksepeti ilk siparişe özel mobil uygulamada 75₺ alışverişe 35₺ çiçek hariç tüm ürünlerde geçerli indirim kodu MODA50 MARKA30

8-B60-EE8-C-0-CEA-4615-9289-BA156-E08-BA2-A.jpg

60 TL ve üzeri 30 TL indirim kodu: EXTRA30 Yeni üyeliklerde geçerli.

ÇiçekSepeti 75/25 indirimi ilk siparişte geçerli 25 tl indirim kodu: EXTRA25

ilk siparişe özel EXTRA30 KODUYLA 60/30₺ İNDİRİM Daha Az

MODA50 Kodu Aç 
100% Başarılı

ÇiçekSepeti Babalar Günü Hediyeleri & Fırsatları [19 Haziran]

Fırsat Süresiz
Babalar Günü çok yakında; babanızı mutlu edecek binlerce ürün Çiçeksepeti’nde! En güzel Babalar Günü hediyeleri için elini çabuk tut, son dakikaya kalma! Babanın tarzına en uygun hediyelerde özel indirimler seni...Daha Fazla

Babalar Günü çok yakında; babanızı mutlu edecek binlerce ürün Çiçeksepeti’nde! En güzel Babalar Günü hediyeleri için elini çabuk tut, son dakikaya kalma!
Babanın tarzına en uygun hediyelerde özel indirimler seni bekliyor! Hemen incele!  Babalar Günü hediyen seni bekliyor! Özel günler, özel hediyeler gerektirir.  Etikmen gömlekle babanı mutlu et! Babana son teknoloji bir hediye vermeye ne dersin? Fırsatları hemen incele! Hayattaki en büyük idolünüz, babanıza 2022 Babalar Günü için en güzel sürprizler Çiçek Sepeti’nde! Babalar Günü Ne Zaman?W

https://www.ciceksepeti.com/babalar-gunu

Babalar Günü ne zaman kutlanır?
2022 yılının Haziran ayının üçüncü Pazar günü Babalar Günü kutlanacak. Babalarımızı çok özel hissettirecek özel bir gün yaklaşıyor. Kendi ayakları üzerinde durması ve onu mutlu etmesi için ona en büyük güveni ve desteği veren bir gün bile onu düşündüğünüzden daha mutlu edecektir.

Babalar Günü için Ne Alınır?
O senin hayatındaki en önemli kişi! Her zaman yanınızda olan ve size güvenen babanız için en güzel Babalar Günü hediyesi ÇiçekSepeti Hediye Babalar Günü kategorisinde sizi bekliyor! Bu özel günde birbirinden güzel ve farklı hediyelerle babanızı mutlu etmenin tadını çıkarın! Babalar Günü ürünlerinde en iyi indirimler ÇiçekSepeti’nde.

İlk Babalar Günü Hediyeleri Nelerdir?
Babalar Günü heyecanını ilk kez yaşayanlar için bu özel gün daha da heyecanlı olacak. Çiçek Sepeti Babalar Günü kategorisinde, yeni baba arkadaşınıza veya eşinize Babalar Günü hediyesi olarak binlerce ürün satın alabilirsiniz. Çeşitli aksesuarlar, elektronik ürünler, saatler, parfümler, kupalar, kişisel bakım ürünleri, spor malzemeleri, tişörtler, dekoratif hediyeler, düzenleyiciler ve kalem kutuları gibi birçok hediye seçeneği yeni babalar için harika hediyeler oluyor. Dilerseniz Babalar Günü’ne özel hazırlanan hediye seçeneklerini Kişiye Özel Babalar Günü Hediyeleri sayfasında görebilir ve hediyenizi seçebilirsiniz.

Bebekten Babaya Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır?
Eşinize bebeğinize hediye almak yerine Babalar Günü hediyesi alarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Babalar Günü en duygusal günlerden biridir, bu nedenle bebeğinize bir hediye vermek onu kesinlikle mutlu edecektir. Bu hediye uzun süre hatırlanacak. Bu hediye, eşinizin kullanması gereken bir ürün olabileceği gibi, çocuğunuzdan bir hatıra olarak uzun yıllar saklanabilecek duygusal bir hediye de olabilir.Tişörtleri Çiçek Sepeti Babalar Günü sayfasında görebilirsiniz. Saat, kupa, parfüm, defter ve daha binlerce hediye seçeneği ile Babalara Hediyeler sayfası, babanız için tüm hediye seçeneklerini keşfetmenizi sağlar.

Babalar Günü Hediye Fikirleri Nelerdir?
Babalarımıza verilebilecek pek çok farklı hediye çeşidi vardır. Babanız özellikle tutkulu olduğu bir hobiden hoşlanıyorsa, bu hobi için hediyeler alabilirsiniz. Kamp yapmayı ve doğayı seven babalar dış mekan malzemeleri, balık tutmayı seven babalar olta takımı veya yağmurluk, el işi yapmayı seven babalar ise maket alabilir.Ayrıca saat, kemer, cüzdan, anahtarlık gibi aksesuarlar da bulunuyor; kulaklık, bilgisayar veya telefon ürünleri; Babalar Günü hediyesi olarak kişiye özel baskılı ürünler, ayakkabılar, gömlekler ve daha birçok ürünü de tercih edebilirsiniz. Babalar Günü hediyeleri hakkında bilgiye Hediyeler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çocuktan Babaya Babalar Günü Hediye Notuna Ne Yazılır?
Babalar Günü hediyelerinizi çocuklarınızın anısına el yazısıyla notlar yazarak daha da özel hale getirebilirsiniz. Hediyenizle, alıcının sizinle olan ilişkisinin önemi hakkında özel bir açıklama yapabilirsiniz. Babalar Günü için özel olarak hazırlanmış kartlara ulaşmak için Babalar Günü Mesajları sayfasına göz atabilir, onu çok mutlu edecek kartlardan birini seçebilirsiniz.

Babalar Günü'ne Özel Hediyeler Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

15TL ÇiçekSepeti Watsons İndirim Kuponu

Fırsat Süresiz
Çiçeksepeti Watsons'tan yapacağın 150₺ ve üzeri alışverişlerinde 15₺ kupon seni bekliyor! Watsons'ta Kupon Fırsatı! Kendine güzel bakmanı sağlayacak kupon fırsatı Watsons'ta seni bekliyor! https://www.ciceksepeti.com/watsons-kampanya...Daha Fazla

Çiçeksepeti Watsons’tan yapacağın 150₺ ve üzeri alışverişlerinde 15₺ kupon seni bekliyor! Watsons’ta Kupon Fırsatı! Kendine güzel bakmanı sağlayacak kupon fırsatı Watsons’ta seni bekliyor!

https://www.ciceksepeti.com/watsons-kampanya

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

10TL ÇiçekSepeti Extra İndirim Kuponu – 50TL İlk Alışverişe Mobil App

Kod Süresiz
ÇiçekSepeti Extra fırsatlar, extra indirim! 50₺’ye 10₺ indirim kazanmak için uygulamayı hemen indir. Uygulamadan ilk alışverişe Extra indirim! Uygulamadan alışveriş yapan kazanıyor. 50₺’ye 10₺ indirim için hemen alışverişe başla! EXTRA3...Daha Fazla

ÇiçekSepeti Extra fırsatlar, extra indirim! 50₺’ye 10₺ indirim kazanmak için uygulamayı hemen indir. Uygulamadan ilk alışverişe Extra indirim!
Uygulamadan alışveriş yapan kazanıyor. 50₺’ye 10₺ indirim için hemen alışverişe başla! EXTRA3 EXTRA4

Daha Az

EXTRA3 Kodu Aç 
100% Başarılı

ARADIĞIN ÜRÜNLER ÇİÇEKSEPETİ'NDE VARVAR

Hakkımızda

CicekSepeti.com Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için kuruldu.  ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 700’den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.

2011 yılında, Amazon.com ve Avrupalı Venture Capital şirketi HummingBird, CicekSepeti.com’a ortak oldu. CicekSepeti.com bu yatırımlarla uluslararası alanda da varlığını gösterdi.

Bright E-Ventures Corporation markası CicekSepeti.com, çiçek sepeti, çiçek aranjmanlarının yanı sıra farklı ürün gruplarını da bünyesine katarak ürün çeşitliliği hacmini genişletti.

BonnyFood

2011 yılında ÇiçekSepeti bünyesine katılan Gurme kategorisi, ÇiçekSepeti’nin ‘BonnyFood’ isim hakkını satın almasıyla birlikte 2014 yılı sonu itibariyle BonnyFood olarak hizmet vermeye devam ediyor. Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyenlere lezzetli alternatifler sunan BonnyFood, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yeni İş, Anneler Günü gibi özel günler için tasarlanmış çiçek görünümlü kek ve kurabiye buketleri, çikolatalar ve benzeri lezzet aranjmanları ile hem göze hem de damağa hitap ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Aydın, Mersin ve Konya’da bulunan şubeleriyle aynı gün teslimat hizmeti vermekle beraber; aynı zamanda kargo ile gönderim yapılabilen birçok ürün seçeneğini de tüm bölgelere gönderiyor.

BonnyGift

2012 yılında hediyelik ürünlerin satışına başlayan CicekSepeti.com, ürün yelpazesinde kişiye özel hediyeler, hediye sepetleri, lisanslı ürünler, oyuncaklar ve ilginç hediyeler gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.

Sosyal ağlarda bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin profillerimizden takip ederek, firmamız hakkında en güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

Alışveriş uygulamamız ile giyim, ayakkabı, parfüm, ev eşyası, süper market ürünleri hızlı sipariş verebilirsiniz! Saksı çiçekleri, teraryum, sukulent, kaktüs ile ev dekorasyon, beyaz eşya, kozmetik, spor malzemeleri dahil ihtiyacınız olan ürünler sezon indirimleriyle!

Milyonlarca ürün ÇiçekSepeti’nde Var Var!

· Yılın trend moda ürünleri, bayan giyim, erkek giyim, bayan ayakkabı, erkek ayakkabı, takı çeşitleri, aksesuar ürünleri Var Var!

· Spor giyim modasının popüler markaları Adidas, Puma, Nike spor ayakkabı modelleri, spor giyim, spor taytı ve spor çantalar Var Var!

· Ev alışveriş ihtiyaçlarınız için ev dekorasyon ürünleri, Madame Coco, Paşabahçe, Kütahya Porselen ürünleri, ev tekstili ürünleri Var Var!

· Bebek alışverişi için mama sandalyesi, puset, bebek ürünleri, bebek tekstili, bebek malzemeleri Var Var!

· Mutfağınız için ihtiyacınız olan beyaz eşya, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri ve Tefal marka ürünler Var Var!

· En yeni elektronik ürünler, 4K TV, oyun konsolu, tablet ve Xiaomi, Huawei cep telefonu modelleri Var Var!

· Kişisel bakım için kozmetik ürünler, makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, parfüm çeşitleri Var Var!

· Yaz modasına uygun plaj giyim ürünleri mayo, bikini, Birkenstock plaj terliği, Ceyo marka ürünler Var Var!

· Outdoor tutkunlarının ihtiyacı kamp malzemeleri, kamp aksesuarları, kamp matı, çadır, avcılık, balıkçılık ürünleri Var Var!

· Hobi tutkunlarına puzzle, maket, model kit, action figür, müzik enstrümanları Var Var!

· Evcil hayvanlarınız için kedi maması, kedi kumu, kuş yemi, akvaryum malzemeleri Var Var!

· Süpermarkete gitmenize gerek kalmadan online market alışverişlerinizi yapabileceğiniz hemen teslim market ürünleri Var Var!

· Tadilat ve tamirat işleriniz için ihtiyacınız olan nalburiye ürünler, yapı market malzemeleri, hırdavat setleri, bahçe mobilyaları ve bahçe gereçleri Var Var!

En Seçkin Markaların Sezon İndirimleri

Adidas, Nike, Puma gibi popüler spor markalarının yanı sıra; Arena, Avon, Benetton, Birkenstock, Cacharel, Calvin Klein, Cat, Ceyo, Crocs, Dockers, Greyder, Guess, Hummel, Jack Wolfskin, Jack Jones, Kemal Tanca, Lacoste, Madame Coco, Moschino, New Balance, Pierre Cardin, Prada, Paşabahçe, Quicksilver, Reebok, Salomon, Skechers, North Face, Tommy Hilfiger, Under Armour, Vans, Versace gibi bir çok ünlü markanın yeni sezon ürünlerini kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sezon İndirimlerinden İlk Siz Haberdar Olun

Ünlü markaların yeni sezon ürünleriyle ilgili kampanya ve indirim duyurularından ilk siz haberdar olmak için ÇiçekSepeti uygulamasını hemen şimdi indirebilirsiniz. Üstelik Çiçek sepeti App üzerinden basit ve hızlı teslim sipariş verebilir, mobil uygulamamıza özel kampanyalar ve indirimler sayesinde aynı gün teslimatlı hediyeler gönderebilirsiniz.

Aynı Gün Teslim Hediye

Gönderim amacına göre ve özel gün bazında kategorize edilmiş hediye önerileri içerisinden beğendiğiniz hediyelik ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Teslim edilmesini istediğiniz zaman aralığını belirleyebilir, online siparişinizi saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Marketplace sistemimize üye seçkin hediyelik eşya satıcıları, pazaryeri satıcıları ve butik çiçekçilerin özel tasarım ürünlerini aynı gün teslimatlı sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Size En Yakın Çiçekçi

Türkiye’nin çiçek marketi olan Ciceksepeti.com sitemizdeki gül aranjmanlarından tasarım çiçeklere, teraryum, kaktüs, sukulent gibi canlı saksı çiçeklerinden kişiye özel butik çiçeklere, yüzlerce farklı ürünü app üzerinden inceleyebilir ve online satın alabilirsiniz. Özel günlerde lezzetli bir atıştırmalık göndermek isterseniz Yenilebilir Çiçek (Bonnyfood) ve meyve sepeti ürünlerimizi hızlı sipariş verebilirsiniz. Geniş çiçekçi ağı ile Türkiye’nin her yerine aynı gün çiçek gönderebileceğiniz Çiçek Sepeti iOS uygulamasını şimdi telefonunuza indirebilirsiniz!

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitesi ve mobil uygulaması ÇiçekSepeti’nde ihtiyacınız olan tüm ürünler var var! Kozmetikten modaya, elektronikten dekorasyona farklı kategorilerde aradığınız binlerce ürünü sizlere sunuyor ve ücretsiz olarak kapınıza getiriyoruz! Siz de ister sevdiklerinizi mutlu etmek için ister kendiniz için sipariş verin, ÇiçekSepeti VarVar’ın fırsatlarla dolu dünyasıyla tanışın.

ÇiçekSepeti Hakkında

Türkiye’de e-ticaret sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle, 2006 yılında kurulan ÇiçekSepeti, çiçek ve yenilebilir çiçek kategorilerinin yanı sıra bünyesine kattığı elektronik, ev & yaşam, kişisel bakım, süpermarket, kozmetik, moda, spor & outdoor, hobi, pet shop, ve takı & aksesuar gibi farklı kategoriler altında da yüzbinlerce ürünü müşterilerine sunuyor.

350+ çalışan ve 10.000+ tedarikçi ağından oluşan büyük bir ekiple operasyonlarını yürütmekte olan ÇiçekSepeti, bir teknoloji şirketi olarak her geçen gün gelişmeye ve online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmak için çalışmaya devam ediyor.

Tamamıyla bir Türk şirketi olan ÇiçekSepeti, Türkiye’deki başarı hikâyesini uluslararası alanda da “LolaFlora” markasıyla sürdürmekte olup başta Meksika olmak üzere pek çok farklı ülkede hizmet veriyor.

ÇiçekSepeti Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

Çiçek Sepeti indirim kodu

Çiçek Sepeti, sevdikleriniz uzakta olduğunda veya onlara en güzel çiçek ve hediyeleri almak istediğinizde kullanabileceğiniz online alışveriş sitesidir. Özellikle şehir dışında veya yurt dışındayken sevdiklerinize not kartlı özel bir hediye vermek istediğinizde ama etrafta olmadığınızda, sevdiklerinizi gülümsetmek için çiçek sepetindeki çiçekler veya küçük hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz. Çiçek Sepeti’nden çiçek almanın bu kadar popüler olmasının nedeni, binlerce çeşit çiçek sunması, ürünlere duyarlı olması ve çiçek sepeti indirim kodu kullandırmasıdır. Ürünleriniz ile ilgili hediye ve not gönderebilirsiniz. Ürünün ambalajını seçebilirsiniz. Bir online alışveriş sitesi size sanki bir mağazadan çiçek almışsınız gibi sunuluyor. Artık çiçek dışında da elektronik, giyim gibi aradığınız tüm ürünler satıldığından bol indirimlerin yayınlandığı ÇiçekSepeti VarVar kampanyası düzenlemektedir.

Özellikle çiçekçilerde bulamadığınız çiçekleri bu sayfada bulmanız kısa sürecektir. Satın almak istediğiniz çiçeğin adına göre arama yapabilir, fiyatı düşükten yükseğe doğru sıralayabilir ve size en uygun çiçeği bulabilirsiniz. Elbette bu kadar kolay kullanımlı bir web sitesinde indirim almak istersiniz. Çiçek Sepeti, zaman zaman çiçek indirimleri sunan, ayrıca çiçek sepeti indirim kuponu veren bir sitedir. Bu nedenle çoğu kişi alışveriş için indirim kuponu kullanmayı tercih etmektedir. Peki, indirim kuponlarını nasıl alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, lütfen okumaya devam edin.

Çiçek Sepeti indirim kodu nasıl alabilirim?

Kendinize veya sevdiklerinize çiçek sepeti çiçek almak istiyorsunuz ancak çiçeklerin fiyatı cebinize göre biraz pahalı. Şu anda web sitemiz size ücretsiz Ciceksepeti indirim kodu ve kampanyası sunmaktadır. Bu indirim kodu seçeneği sayesinde sevdiğiniz çiçeklerin fiyatı düştü ve cebinizde uygun fiyata çiçek satın alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin yüzünü ve kendinizi memnun edeceksiniz. Bu kodu almak çok kolaydır. Tamamen ücretsiz olan bu kodları çok kullanışlı kodlara dönüştürebilirsiniz. Neden ücretsiz olduğunu öğrenmek isteyenler için amacın insanları online alışverişe yakınlaştırmak olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede zamandan ve enerjiden tasarruf edebilir ve daha anlamlı işlere odaklanabiliriz. Kodu tekrar almak için zaman kaybetmezsiniz, tek tıkla kısa sürede kodu alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti indirim kodu nasıl kullanılır?

Çiçek Sepeti indirim kodunu aldınız ancak bu kodu kullanarak faydalı bir kod haline getirebilirsiniz, tek yapmanız gereken Çiçek Sepeti markasına tıklayıp ardından “kodu aç” butonuna tıklamak. Kuponu açtığınızda kopyalanacak ve sizi Çiçek Sepeti’nin ödeme sayfasına götürecektir. Ardından kopyaladığınız kodu burada bulunan “İndirim Kodu/Kupon” bölümüne yapıştırın. Ön ödemeli alışveriş tutarınız otomatik olarak azalır ve daha ucuza çiçek ve elektronik satın alabilirsiniz. Bu nedenle her bir çiçek sepeti alımı için bu çok pratik işlemi kısa sürede gerçekleştirebilir ve indirimli alışverişlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

ÇİÇEKSEPETİ İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş.

Adres: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

Tel 1: 0850 222 00 79

Tel 2: 0212 391 00 10

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”🏷️ Çiçek Sepeti indirim kodu nasıl alınır?” answer-0=”Çiçek Sepeti indirim kupon kodları için sizlere özel hazırlanan Kuponla.com sayfamızda güncel kupon, kampanya, hediye çeki, fırsat haberlerine ulaşabilirsiniz!” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”✂️ Çiçeksepeti İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?” answer-1=”Ürününüzü Çiçek Sepeti’nize ekledikten sonra ‘indirim kodu kullan’ kutucuğuna kullanacağınız indirim çekini girerek indirimden faydalanabilirsiniz. ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”🛍️ Çiçeksepeti kupon kodu hangi ürünlerde kullanılabilir?” answer-2=”Ciceksepeti kupon kodunuzu clap haricindeki tüm kategorilerdeki ürünlerde ve 50 TL üzeri siparişlerinizde kullanabilirsiniz.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”✅ Çiçek Sepeti Güncel Kupon Kampanyaları Nelerdir?” answer-3=”Mobil uygulamada ilk siparişinize 10₺ kupon, topla ve kullan sayfasından alabileceğiniz mağazalarda geçerli kodlar, Türk Telekom, Maximum, Zubizu, TV+ platformlarından alınabilen rozetli ürünlerde geçerli %15 hediye çeki kodlarıdır.” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”❌ Çiçek Sepeti İndirim kodlu siparişim iptal edildikten veya para iadesi yapıldıktan sonra indirim koduma ne olur?” answer-4=”İndirim kodları sadece bir kez kullanılabilir. İndirim kodunuz, siparişinizi iptal etmek veya iade etmek için kullanılmış sayılacaktır.” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”🏢 Çiçek Sepeti Kurumsal/toptan siparişler için kampanyası var mı?” answer-5=”Şirket ve grup siparişlerinizde size ve kurumunuza özel avantajlardan yararlanmak için Çiçeksepeti Kurumsal müşteriler alanından formu doldurabilirsiniz.” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”💳 Çiçeksepeti Taksit seçenekleri nelerdir?” answer-6=”Kozmetik, gıda ürünleri ve yönetmelikte kısıtlıla hariç, Maximum, World, Bonus, Axess, CardFinans, BankKart ve Paraf kredi kartlarıyla yapacağınız alışverişlerde, ödeme adımında kart bilgilerinizi girdiğinizde 12 aya varan taksit imkanından faydalanabilirsiniz.” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”⭐ Cicek Sepeti Hediye Çeki Nereye Yazılır?” answer-7=”Çiçek Sepeti indirim çekini sitemizden ‘kodu aç’arak aldıktan sonra ödeme sayfasında bulunan kupon ekleme kutucuğuna kodu yazarak indirimi kazanabilirsiniz.” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”😍 Çiçeksepeti indirim günleri ne zaman?” answer-8=”Çiçek sepeti VAR VAR alışveriş indirim günleri kampanyası yapıldığı zaman sitemizde paylaşılmaktadır.” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”🔖Çiçek Sepeti İlk Alışverişe Özel İndirim Nasıl Kullanılır?” answer-9=”Daha önce sipariş vermediğiniz bir telefonda yeni üyelik açarak mobil uygulamada ilk 50TL siparişinizde 10TL indirim kullanabilirsiniz.” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”⚠️ Çiçeksepeti hediye çeki neden çalışmıyor?” answer-10=”Kupon kodları tıkladığınızda açılan butikteki ürünlerde bazen sınırlı sayıda çalışmaktadır. Lütfen detaylı açıklamaları okuyunuz. İndirim kodları clap hariç tüm kategorilerde ve 50TL ve üzeri siparişlerde kullanılabilir. Kullanım koşullarına uygunluğu kontrol ediniz.” image-10=”” headline-11=”h2″ question-11=”🚚💨Çiçeksepeti Ücretsiz Kargo Nasıl Yapılır?” answer-11=”Kargo ücretleri satıcılarımıza ve ürünlerimize göre değişiklik göstermekle birlikte birçok üründe ücretsiz kargo imkanımız bulunmaktadır.” image-11=”” headline-12=”h2″ question-12=”💸 Çiçeksepeti Cüzdan Nedir ve Bedava 10TL Nasıl Kazanılır?” answer-12=”Çiçek Sepeti Cüzdan, siparişinizi daha kolay ve hızlı hale getirmek için sunduğumuz bir ödeme yöntemidir. Kredi veya banka kartınızı kaydederek cüzdanınıza para aktarabilir, cüzdanınızdan alışveriş yaparak Cicek Sepeti Para kazanabilirsiniz! Aynı zamanda iade işleminde para iadesini cüzdanınıza aktarmayı seçerek cüzdanınızdaki paraları anında görüntüleyebilirsiniz. İlk bakiyenizi yükleyip cüzdanınızı aktive ettiğinizde 10 TL Para kazanırsınız. Sonraki her alışverişinizde alışveriş tutarınızın %2’si Para olarak cüzdanınıza aktarılacaktır.” image-12=”” headline-13=”h2″ question-13=”🎁 CicekSepeti mobil ödül programı nedir?” answer-13=”Çiçeksepeti mobil uygulaması ile sipariş verin. Siparişiniz teslim edildiğinde, ödüle uygunluğunuz hesabınızda belirlenecektir. Bir sonraki ilk siparişiniz için mobil uygulamamızın ‘Ek Ürünler’ sayfasından bonus ürününüzü seçin ve kullanın. Nasıl ödül kazanabilirim ve ödüllerimi nasıl kullanabilirim? ÇiçekSepeti mobil uygulamasını kullanarak verdiğiniz bir sipariş teslim edildiğinde hesabınızda ‘Kazanan Sipariş’ olarak işlenir. Verdiğiniz her sipariş için 1 ödül alırsınız. Kazandığınız ödül sayılarını mobil app giriş yaparak ‘Hesabım’ menüsündeki ‘Ödüllerim’ bölümünden görüntüleyebilirsiniz. 1 ay içerisinde ilk siparişinizde ödülünüzü alacaksınız,” image-13=”” count=”14″ html=”true” css_class=””]