% 25 Columbia Matara ve Termoslarda İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Columbia'da %25 indirimli Matara ve Termos Kampanyası! Kampta Ya Da Şehirde İçeceğin Seninle Birlikte! Columbia'da Matara ve Termoslarda %25 İndirim!...Daha Fazla

Columbia’da %25 indirimli Matara ve Termos Kampanyası! Kampta Ya Da Şehirde İçeceğin Seninle Birlikte! Columbia’da Matara ve Termoslarda %25 İndirim!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Columbia Saat İndirimleri

Fırsat Süresiz
Yeni Gelen Columbia Saatleri Columbia.com.tr'de!...Daha Fazla

Yeni Gelen Columbia Saatleri Columbia.com.tr’de!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Columbia Kış ve Yaz Outlet % 50 İndirim

Fırsat Süresiz
Columbia kış ve yaz outlet ürünlerinde %50 indirim sağlar....Daha Fazla

Columbia kış ve yaz outlet ürünlerinde %50 indirim sağlar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Columbia Sportswear Company

1938’de kurulan Columbia Sportswear Company, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketiyken dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir. Aynı zamanda Amerika’da kayak giyiminde önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Columbia‘nın yoğun olarak çizgisi; dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken aynı zamanda modaya uygun olarak şık dizayn edilmişlerdir.

Columbia Sportswear şirketinin başında 80 yaşındaki yönetim kurulu başkanı Gert Boyle ile şirketin başkanı ve CEO’su, aynı zamanda Gert Boyle’un oğlu olan Tim Boyle bulunmaktadır. Columbia’nın tarihi Gert’in anne ve babası Paul ve Marie Lamfrom’un 1937’de Almanya’dan kaçmalarıyla başlar. Portland, Oregon’da Columbia Hat Company olarak adlandırılan küçük bir şapka distribütörlüğü alırlar. Teslimatlar sırasında üreticilerden kaynaklanan problemlerden dolayı ürünleri kendi başlarına üretmeye karar verirler.1948’de Gert daha sonraları aile şirketine katılacak ve büyüyen şirkette önemli bir konumda yer alacak olan üniversiteden arkadaşı Noel Boyle ile evlenir. Noel’in 1970’de kalp krizi yüzünden aniden ölmesiyle, Gert oğlu Tim’den yardım alır. Columbia bütün bu yaşananlara rağmen kısa sürede hızla ilerlemeye başlar. Su geçirmez, nefes alabilir kumaştan ceket yapan ilk firmalardan biridir.

Columbia Interchange Sistemi’yle, çok yönlü kombinasyona olanak veren bir teknoloji geliştirmiştir. 80’lerin başında, 60 yaşında olan Gert hazırlanan reklam kampanyalarıyla “Mother Boyle” rolüyle popüler hale gelmiştir. 1998’de şirket halka açılmış ve Columbia aktif outdoor tekstil endüstrisinde dünya lideri olarak yeni bir devir başlatmıştır. Tüm dünyada 2700’den fazla çalışanı olan Columbia’nın ürünleri 72 ülkede 13.000’den fazla perakende noktasında tüketicileriyle buluşmaktadır. Omni-Tech ve Omni-Shield teknolojileri ile de Mother Boyle daha yüksek performans elde etmeyi sağlayan, ısı kaybını önleyen, giysileri yağmurdan ve kardan koruyan su geçirmez teknolojilerini yaratmıştır.

Columbia Global Tarihçe

1938-Columbia Şapka şirketi kuruldu

1960-Şirketin kurucusu Gert Boyle ilk balıkçı yeleğini tasarladı.Columbia şirketi Columbia Sportswear şirketi olarak değişti.

1975-Columbia Gore-Tex teknolojili  parkayı ilk olarak tanıttı.

1982-Columbia Qaud Parka modelinde ilk defa Interchange Sistemli ürünleri tanıttı.

1991-Columbia’nın patentli Omni Tech su geçirmez nefes alabilir teknolojisi geliştirildi.

1997-Columbia’nın yüksek performans gösteren nem transfer teknolojisi Omni Dry geliştirildi.

2000-Columbia Sportswear Şirketi Sorel markasını satın aldı.

2004-Columbia Sportswear Şirketi Mountain Hardwear markasını satın aldı.

2006-Columbia Sportswear Şirketi Montrail ve Pacific Trail markalarını satın aldı.

2008-Columbia’nın patentli güneş koruma teknolojisi Omni Shade geliştirildi. Uluslararası Cilt Kanseri Derneği’nin önerdiği tek teknoloji olma özelliğindedir.

2009-Columbia’nın Omni Shield, Omni Shield Blood&Guts ve Omni Freeze teknolojileri geliştirildi.

2010-Columbia Sportswear Şirketi Forbes dergisi tarafından en çok güven duyulan 100 Marka arasına seçildi.  Omni Heat Reflective ve Omni Heat Electric teknolojileri geliştirildi.

2011-Columbia’nın Fluidpost/Fluidframe, Insect Blocker, Outdry ve Omni Dry teknolojileri geliştirildi.

2012-Columbia şirketi Apparel Dergisi tarafından Outdoor sektöründeki birinci invovatif şirket olarak gösterildi.Omni Wick EVAP, Omni Freeze ICE, Omni Wind Block teknolojileri geliştirildi.

2013Columbia’nın Outdoor ve aktif giyim sektöründe devrim yaratan ter ile aktive olarak serinlik sağlayan Omni Freeze ZERO teknolojisi geliştirildi.