Koçtaş Doğa İle Buluşuyoruz, Doğada Geçirdiğiniz Zamana Keyif Katacak Kamp Malzemeleri

Fırsat Süresiz
8 Haziran – 21 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Ahşap Bahçe Ürünlerinde % 20’ye Varan İndirimler

Fırsat Süresiz
19 Ağustos – 21 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Bahçe Makinelerinde Kaçırılmaycak Fırsatlar

Fırsat Süresiz
19 Ağustos – 21 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Küçük Ev Aletlerinde Farklı Seçenekler, İyi Fiyatlar

Fırsat Süresiz
26 Ağustos – 21 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Jakuzi ve Küvet Modellerinde İndirim Fırsatları

Fırsat Süresiz
19 Ağustos – 21 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisiyle İstediğiniz Ürünlere 36 Aya Varan Taksit İmkanıyla Sahip Olun

Fırsat Süresiz
Kredi kartı limitinizi doldurmadan ya da daha fazla taksit imkanlarından yararlanarak alışverişinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, 36 aya varan vade seçeneklerini içeren Alışveriş Kredisi’ni tercih edebilirsiniz. Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile...Daha Fazla

Kredi kartı limitinizi doldurmadan ya da daha fazla taksit imkanlarından yararlanarak alışverişinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, 36 aya varan vade seçeneklerini içeren Alışveriş Kredisi’ni tercih edebilirsiniz. Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile www.koctas.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde, 36 aya varan vade seçenekleri ile istediğiniz ürünü masrafsız ve kolayca satın alabilirsiniz. Bu ödeme seçeneğinden yalnızca Yapı Kredi müşterileri yararlanabilir.

Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı Yıllık Efektif Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 ay %1,49 0 TL %1,9746 %23,6953 177,25 TL 1.063,50 TL
2.000 TL 12 ay %1,49 0 TL %1,9752 %23,7026 186,67 TL 2.240,04 TL
5.000 TL 24 ay %1,49 0 TL %1,9748 %23,6972 258,05 TL 6.193,20 TL
7.500 TL 36 ay %1,49 0 TL %1,9747 %23,6963 284,32 TL 10.235,52 TL
10.000 TL 36 ay %1,49 0 TL %1,9748 %23,6979 379,10 TL 13.647,60 TL
15.000 TL 36 ay %1,49 0 TL %1,9747 %23,6963 568,64 TL 20.471,04 TL

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisini Nasıl Kullanırım?

 • İstediğiniz ürünlerle 500 TL – 15.000 TL arası sepetinizi oluşturun.
 • Ödeme sayfasında Alışveriş Kredisi’ni seçtikten sonra “Yapı Kredi Bankası” seçili olarak gelecek olup “Alışveriş Kredisini Kullan” butonuyla ilerleyin.
 • Yapı Kredi Bankası Bireysel İnternet/Mobil Şubesi’ne giriş yapın ve başvuru için gerekli bilgileri eksiksiz doldurun.
 • Kredinizin onaylanması durumunda sonra Koçtaş’a geri yönlendirilerek siparişinizi tamamlamış olacaksınız. Siparişleriniz size en kısa sürede ulaştırılmak üzere hazırlanmaya başlayacaktır.

Kredi Onay Süreci Nasıl İlerler?

 • Banka ekranlarında sizden istenen bilgileri doldurup başvurunuzu tamamladıktan sonra başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilecektir. Kredinizin onaylanması halinde Koçtaş’a geri yönlendirilirsiniz.
 • Sepet tutarı kadar kredi tutarı anında Koçtaş’a aktarılır.
 • Siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.
 • Eğer kredi başvurunuz onaylanmazsa siparişiniz oluşturulamaz, bu durumda detaylı bilgi için Yapı Kredi ile iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları Nelerdir?

 • Sepet tutarınızın en az 500 TL, en fazla 15.000 TL olması gerekir.
 • Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi Yapı Kredi Bankası tarafından yapılmakta olup Koçtaş’ın herhangi bir etkisi yoktur.
 • Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılır.
 • Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise Yapı Kredi Bankası ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 • Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir.
 • Yapı Kredi Bankası günün koşullarına göre faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

Alışveriş kredisini hangi ihtiyaçlarım için kullanabilirim?

 • Toplam tutarı 500 – 15.000 TL arası olan tüm siparişleriniz için 36 aya varan vade seçenekleriyle Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’ni kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusu sırasında kefil göstermem gerekiyor mu?

 • Başvuru sırasında kefil göstermenize gerek yoktur.

Alışveriş Kredisi kullanmak istiyorum, kredi kartımdan limit düşer mi?

 • Kredi kullandığınızda kredi kartı limitiniz düşmez.

Başvuru için bankaya gitmem gerekiyor mu?

 • Kredi başvurusunda bulunmak için Yapı Kredi müşterisiyseniz şubeye gitmenize gerek bulunmamaktadır. Eğer müşteri olmanıza rağmen başvuru sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız Banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru için bankaya gitmem gerekiyor mu?

 • Kredi başvurusunda bulunmak için Yapı Kredi müşterisiyseniz şubeye gitmenize gerek bulunmamaktadır. Eğer müşteri olmanıza rağmen başvuru sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız Banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş Kredisi’nde kredi tahsis veya sigorta ücreti alınıyor mu?

 • Alışveriş Kredisi’nde kredi tahsis veya sigorta ücreti alınmamaktadır.

Alışveriş Kredisi taksitlerimi nasıl ödeyebilirim?

 • Kredi taksitlerinizi Yapı Kredi şubelerinden, mobil/internet şubeden veya ATM’lerden ödeyebilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Sağlık Bakanlığı Onaylı Antibakteriyel Hijyen Uygulaması

Fırsat Süresiz
Antibaktariyel Hijyen Uygulaması Nasıl Yapılır? Uygulama öncesinde ve sonrasında herhangi bir hazırlık veya temizlik gerektirmez. Uygulama etkinliği ortamının kullanım yoğunluğu, temizlik sıklığı ve kullanılan temizlik malzemesi, kimyasallarına göre değişkenlik gösterir....Daha Fazla

Antibaktariyel Hijyen Uygulaması Nasıl Yapılır?
Uygulama öncesinde ve sonrasında herhangi bir hazırlık veya temizlik gerektirmez. Uygulama etkinliği ortamının kullanım yoğunluğu, temizlik sıklığı ve kullanılan temizlik malzemesi, kimyasallarına göre değişkenlik gösterir. Evlerde 6 ay; ofis, ticari yapı, okul gibi alanlarda ise 3 aydır.
Uygulama öncesinde ve sonrasında yüzeyden numune alınarak bakteri ölçümleri yapılır. Numune, steril test çubukları ile yüzeyden sürüntü alınarak elde edilir. Test çubuğu, haznesine yerleştirilir. Burada bulunan enzimler ile 15 saniye kadar etkileşimi sağlanır. Dijital ölçüm cihazı ile anlık raporlanır. Uygulama öncesi ve sonrası sonuçlar tutanakla kayıt altına alınır. Ölçüm sonucu risk durumu sınıflandırılır. Uygulama sonrası çok hijyenik (0-500 rlu) seviyeye düşmesi hedeflenmektedir.
Uygulama soğuk sisleme metodu ile yapılır. 100 m² alan için ortalama 15 dakika sürer. Uygulama sonrasında ortam kısa süreli havalandırılır.

Antibaktariyel Hijyen Hizmetinin Verildiği İller
İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Bursa ve Adana illerinde hizmet verilmektedir.

Antibaktariyel Hijyen Detayları
Kale Antibakteriyel Hijyen uygulamasında Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, patentli ve yerli üretim olan Nanoclear AG Plus kullanılır. (Ruhsat No: 2018/37 Ruhsat Tarihi: 10/05/2018)
Nanoclear AG Plus, nano gümüş iyonları içeren, tamamen zararsız, toksik olmayan, kimyasal içermeyen, alerjik etkisi olmayan bir üründür. Uygulandığı ortamlarda bulunan bakterilerin yok edilmesini sağlar ve etkin olduğu süre boyunca yeni bakteri oluşumunu engeller. Üniversitelerin biosidal laboratuvarlarında test edilerek antiviral ve antibakteriyel etkinliği onaylanmıştır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Klimalar 2.799 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Fırsat Süresiz
Klimalar sıcak ve nemle başa çıkmanın en konforlu yolu olarak artık neredeyse her eve girmiş durumda. Elektrik faturanızı da en az klima fiyatları kadar önemsiyorsanız artık sizin için de bir...Daha Fazla

Klimalar sıcak ve nemle başa çıkmanın en konforlu yolu olarak artık neredeyse her eve girmiş durumda. Elektrik faturanızı da en az klima fiyatları kadar önemsiyorsanız artık sizin için de bir inverter klima alma zamanı gelmiş demektir.

En ucuz klima arayanların ilk durağı olan Koçtaş, kalite ve güvenceyi en iyi klima markaları ile sunuyor. Tüm inverter klima modellerinde klima montajı ve teslimat hizmetlerinden ücretsiz faydalanarak Koçtaş klima kampayaları ile bütçenize en uygun klima modelini seçebilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş – Balkon, Bahçe, Teras Yaz İndirimleri

Fırsat Süresiz
Yazı karşılarken bahçe ve balkonlarınızı daha yaşanabilir kılmak için yeni bahçe mobilyaları, saksılar, bitki tohumları gibi bahçe ile ilgili aradığınız her şey Koçtaş'ta!
Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş 3 Al 2 Öde Fırsatları

Fırsat Süresiz
3 al 2 öde kampanyası 3 al 2 öde turuncu etiketi bulunan ürünlerde geçerlidir. Kampanyaya dahil ürünler arasında alınan aynı ya da farklı 3 ürün içerisindeki en düşük fiyatlı ürünün...Daha Fazla

3 al 2 öde kampanyası 3 al 2 öde turuncu etiketi bulunan ürünlerde geçerlidir. Kampanyaya dahil ürünler arasında alınan aynı ya da farklı 3 ürün içerisindeki en düşük fiyatlı ürünün ücretsiz olmasını kapsamaktadır. Kampanya Koçtaş internet mağazasında geçerlidir.

Koçtaş uygulama, Mağazalar ve online mağazada geçerli seçili ürünlerde 3 ürün alımlarında en düşük fiyatlı bir ürün ücretsiz oluyor, size sadece evlerinizde kalarak #iyileşeceğiz demek kalıyor. Koçtaş 3 al 2 öde ile toplu alabileceğiniz sandalye, ayakkabı kutusu, laminant parke, ampul, çit, mutfak aksesuarı, kırlent, banyo aksesuarı ve daha bir çok ürüne koctas.com.tr üzerinden 500 TL ve üzerine ücretsiz kargo fırsatı ile ulaşabilirsiniz. 3 al 2 öde fırsatından yararlanabileceğiniz ürünlere online ve Koçtaş mobil uygulama üzerinden ulaşabilir ve hızlıca sepetinize ekleyerek fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş’ta Gardrop ve Gardolap Modellerinde İndirim!

Fırsat Süresiz
Gardıroplar fiyat ve modelleri hakkında detaylı bilgiye Gardıroplar sayfamızdan ulaşarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Merdivenlerde % 30’a Varan İndirimler

Fırsat Süresiz
Merdivenler normal şartlarda uzanarak ulaşamadığınız yükseklikteki nesnelere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan basamaklı objelerdir. Günlük hayatta perde asmak, ampul değiştirmek, temizlik yapmak gibi işler için ev tipi merdivenlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için...Daha Fazla

Merdivenler normal şartlarda uzanarak ulaşamadığınız yükseklikteki nesnelere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan basamaklı objelerdir. Günlük hayatta perde asmak, ampul değiştirmek, temizlik yapmak gibi işler için ev tipi merdivenlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için farklı özelliklere sahip ev tipi merdiven seçeneklerinden sizin için yeterli olan bir ürünü tercih edebilirsiniz. İş yerlerinde, bahçelerde, sanayilerde ve fabrikalarda kullanılmak üzere tasarlanmış merdivenlere ihtiyaç duyuyorsanız da yine aynı kategori altında aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Küçük Ev Aletlerinde %20’ye Varan İndirimler

Fırsat Süresiz
Hazır mutfak dolapları, her mutfağa uygun farklı genişliklerdeki ürün seçenekleri ile satışa sunuluyor. Standart yükseklik ve derinliğe sahip olan hazır mutfak dolapları, tabak takımınızı, bardaklarınızı, tencere-tavalarınızı ve daha birçok mutfak...Daha Fazla

Hazır mutfak dolapları, her mutfağa uygun farklı genişliklerdeki ürün seçenekleri ile satışa sunuluyor. Standart yükseklik ve derinliğe sahip olan hazır mutfak dolapları, tabak takımınızı, bardaklarınızı, tencere-tavalarınızı ve daha birçok mutfak araç gerecini güvenle depolayabileceğiniz kullanışlı raflar içeriyor. Ayrıca bu kategorideki ürünlerin hemen hepsinde yer alan çekmeceler; çatal, bıçak, kaşık depolamaya uygun boyutlarda üretiliyor. Her mutfağa uygun alternatiflerin sıralandığı bu kategoride dolapların yanı sıra aspiratör modülü de bulunuyor. Bu modül, bazı hazır mutfak modelleri içinde kendiliğinden yer alıyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Hazır Mutfaklarda İndirim Fırsatları

Fırsat Süresiz
Hazır mutfak dolapları, her mutfağa uygun farklı genişliklerdeki ürün seçenekleri ile satışa sunuluyor. Standart yükseklik ve derinliğe sahip olan hazır mutfak dolapları, tabak takımınızı, bardaklarınızı, tencere-tavalarınızı ve daha birçok mutfak...Daha Fazla

Hazır mutfak dolapları, her mutfağa uygun farklı genişliklerdeki ürün seçenekleri ile satışa sunuluyor. Standart yükseklik ve derinliğe sahip olan hazır mutfak dolapları, tabak takımınızı, bardaklarınızı, tencere-tavalarınızı ve daha birçok mutfak araç gerecini güvenle depolayabileceğiniz kullanışlı raflar içeriyor. Ayrıca bu kategorideki ürünlerin hemen hepsinde yer alan çekmeceler; çatal, bıçak, kaşık depolamaya uygun boyutlarda üretiliyor. Her mutfağa uygun alternatiflerin sıralandığı bu kategoride dolapların yanı sıra aspiratör modülü de bulunuyor. Bu modül, bazı hazır mutfak modelleri içinde kendiliğinden yer alıyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Koçtaş Tatil Keyfini Bahçenizde Yaşayın!

Fırsat Süresiz
Evde Tatil Havası ürünleri için uygun fiyatlar Koçtaş'ta! Siz de Evde Tatil Havası ürünleri için zengin ürün yelpazesinden faydalanın, hemen incelemeye başlayın.
Hemen Al
100% Başarılı

Koç Grubu‘nun ilk Şirketlerinden biri olarak 1955 yılında kurulan Koçtaş, Türkiye’de “ev geliştirme” sektörünün giderek güçlenmesine paralel olarak yapı market faaliyetlerine 1995 yılında başladı. İlk Yapı Marketi’ni 1996 yılında

İzmir, Bornova’da açtı. Koçtaş, 1998 yılında Antalya ve İzmir Balçova Yapı Marketleri’yle hizmet vermeye başladı. 1998 yılında ise Bodrum’daki Koçtaş Yapı Market faaliyete geçti. 2000 yılının Ocak ayında, Koç Holding, yapı market sektöründe dünyanın üçüncü, Avrupa’nın lider kuruluşu B&Q firmasıyla “Ortaklık” anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla Koçtaş, sektörde rekabet üstünlüğü elde ederek, müşterilerine daha geniş ürün yelpazesi sunmayı başarmıştır.

1969 yılında kurulan ve uluslararası yapı market sektöründe bir dev haline gelen B&Q aralarında Tayvan, Çin ve Polonya’nın da bulunduğu toplam dokuz ülkede faaliyet göstermektedir. Kuruluşun büyüklükleri 5 bin ile 14 bin m2 arasında değişen marketlerinde 15 bin ile 40 bin arasında değişen sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır.

B&Q İngiltere merkezli Kingfisher Şirketler Topluluğu’nun bir üyesi. 600’den fazla mağazasıyla Asya ve Avrupa’nın ev geliştirme sektöründeki en güçlü topluluğu olan Kingfisher İngiltere, Fransa, İtalya, Taiwan, Çin, Polonya’da pazarında lider pozisyonunda. Kingfisher’ın B&Q dışındaki diğer markaları Castorama ve Brico Dépot.

Koçtaş yapı market sektöründe ulusal ve uluslararası deneyimi bir araya getiren güçlü bir ortaklık. İnsan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla müşterilerine her zaman kaliteli ve uzman hizmet vermeyi hedefleyen Koçtaş sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve sunduğu fiyat avantajı ile farklılığını ortaya koymaktadır.

Koçtaş insanların evlerini geliştirerek, yaşam standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Evleri, bahçeleri ile ilgili değişiklikleri kendileri yapan veya gerekli malzemeyi satın alıp, işlerini profesyonellere yaptıran herkesin çeşit, fiyat ve hizmet konusunda istediklerine kolaylıkla ulaşmasını sağlayarak pazarın genişlemesine katkıda bulunmak da, Koçtaş’ın hedefleri arasında yer almaktadır.

Koçtaş’ın 22 ilde, 45 mağazası ile toplam satış alanı 237.000 m2’yi aşıyor.

Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.

Evini güzelleştirmek, kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse Koçtaş’tan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabiliyorlar. Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan Koçtaş, uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek tüketiciye komple çözümler sunuyor. Koçtaş’ın uzman, güler yüzlü kadrosu, ev dekorasyonuyla ilgili tüm karar süreçlerinde müşterilere destek oluyor, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularını yanıtlıyor. Her evin, kendine özgü bir hikayesi olduğuna inanan Koçtaş, global trendleri yakından takip ederek, ev dekorasyonunda ön plana çıkan detayları belirliyor.