n11 Garaj11 500₺ İndirim Kuponu Kazan! – Otomobil

Fırsat Süresiz
Garaj11 otomobil alışverişleriniz n11’de geçerli 500 TL indirim kodu kazandırıyor! Otomotiv Kategorisine Özel 500 TL İndirim Kuponu Otomobilinizi aldıktan sonra aktif olan kuponu 3 ay içinde keyifle kullanın. Sıkça Sorulan...Daha Fazla

Garaj11 otomobil alışverişleriniz n11’de geçerli 500 TL indirim kodu kazandırıyor! Otomotiv Kategorisine Özel 500 TL İndirim Kuponu

Otomobilinizi aldıktan sonra aktif olan kuponu 3 ay içinde keyifle kullanın.

Sıkça Sorulan Sorular

Araç satışına özel indirim kuponu nedir?

garaj11 üyeleri, otomobil satın aldıktan sonra n11.com’da geçerli 500 TL indirim kuponu kazanıyor. 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponu, Otomotiv & Motosiklet kategorisinde kullanabilirsiniz.

Kuponu nasıl kullanırım?

Kazanılan kupon n11.com hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Hesaba yüklenen kuponu kullanmak için ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir.

Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim?

İndirim kuponu, noter satış devri tamamladıktan sonra aktif hale gelir ve 3 ay geçerlidir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kazandığınız kupon, noter satış devri tamamladığı tarihten itibaren aktif hale gelir ve bu tarihten itibaren 3 ay geçerlidir.

İndirim kuponu hangi kategorilerde geçerlidir?

Otomotiv & Motosiklet kategorisinden yapacağınız 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir. Ziraat Bankası için puan kullanımı bulunmamaktadır.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir. Ziraat Bankası için puan kullanımı bulunmamaktadır.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı?

Kredili kargo hizmeti ve benzeri hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Garaj11

https://www.n11.com/garaj11/ek-hizmetler/indirim-kuponu

https://www.n11.com/garaj11/ikinci-el?warranty=true Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 Zincir Kupon Kampanyası (111₺’ye varan N11 Kuponu)

Fırsat Süresiz
n11.com üyeleri, 1 Ocak – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında tek seferde mobil uygulamadan yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor. Ayrıntılar: http://bit.ly/n11kupon Kuponu/Kuponları...Daha Fazla

n11.com üyeleri, 1 Ocak – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında tek seferde mobil uygulamadan yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor. Ayrıntılar: http://bit.ly/n11kupon

Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim? 28 Şubat 2021 saat 23.59’a kadar mobil uygulamadan 50 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomatik olarak yüklenir.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım > Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamanız gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.

Kazandığınız kuponları aktif hale geldikten sonraki 7 gün içinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun için alışverişinizi tamamlamadan önce, Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç butonuna tıklayarak kullanmak istediğiniz kuponu seçin ve Kullan/İndirimi Uygula butonuna tıklayın. İndirim tutarı sepetinize yansıtılacaktır.

Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir? Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir:
 • 50 TL – 99 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL değerinde 1 kupon,
 • 100 TL – 249 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL ve 22 TL değerinde 2 kupon,
 • 250 TL – 499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL ve 55 TL değerinde 3 kupon,
 • 500 TL – 749 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL, 55 TL ve 111 TL değerinde 4 kupon yüklenecektir.
Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
 • 11 TL değerindeki kupon 150 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 22 TL değerindeki kupon 300 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 55 TL değerindeki kupon 550 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 111 TL değerindeki kupon 1.100 TL ve üzeri alışverişlerde,

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre zincir kupona hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari amaç ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazanabilirim? Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir. Örneğini ilk alışverişinizden 11 TL ve 22 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 11 TL ve 22 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 11 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 7 gün içinde kullanılmalıdır. 7 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 7 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için n11’e üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olarak kupon kazanma hakkı elde edilir.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerli değildir? Kazanılan kuponlar, Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri, Elektrikli Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera,Video & Oyun & Konsol,Yatırımlık Altın & Gümüş, Oto Lastik, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya/ kupon ve sepette ek indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11 ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim? Uçak Bileti kategorisi hariç 11 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa -kupon kullanım süresi devam ediyorsa- üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarda ise kupon üyenin hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza, n11 üyelerinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyelerin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, üyelerin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11 üyeleri söz konusu paketlerden yararlanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

HEYeCANLI Alışveriş n11’de – Canlı Yayına Özel İndirimli Ürünler

Fırsat Süresiz
Canlı Yayına Özel İndirimler Çarşamba 20.30'da n11'de! Canlı yayın sırasında ürünleri nasıl satın alabilirim? Canlı yayına özel ürünleri almak isterseniz; Yayını web sitesinde izliyorsanız; ekranın sağ tarafında bulunan listeden Ürüne...Daha Fazla

Canlı Yayına Özel İndirimler Çarşamba 20.30’da n11’de!

Canlı yayın sırasında ürünleri nasıl satın alabilirim?

Canlı yayına özel ürünleri almak isterseniz;

Yayını web sitesinde izliyorsanız; ekranın sağ tarafında bulunan listeden Ürüne Git butonuna basarak açılan sayfadan ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yayını mobil cihazınızdan izliyorsanız; ürün ismine tıklayarak açılan sayfadan ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Canlı yayına özel indirim kuponları ne kadar süre ile geçerli?

Canlı yayına özel kupon kodları, yayın günü saat 21.00 – 23.59 arasında geçerlidir. 00.00 itibarıyla, yayına özel herhangi bir indirim veya kupon kullanılamayacaktır.

Canlı yayına özel indirim kuponlarını hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlarım sayfasında “Yeni Kupon Gir” alanından kodu hesabınıza ekleyebilir veya Sepetim > Kuponları Gör > Kupon Ekle alanından kuponları hesabınıza yükleyebilirsiniz.

İndirim kuponunu nasıl kullanırım?

Hesabınıza yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponunuzu hesabınıza yükledikten sonra, yayın günü saat 23.59’a kadar kullanabilirsiniz.

Kullanılmayan kuponlar 00.00 itibarıyla hesaplardan silinecek ve telafisi yapılmayacaktır.

Birden fazla indirim kuponu kullanabilir miyim?

Her alışverişte en fazla 1 adet kupon kullanmak şartıyla, canlı yayında verilen indirim kuponlarının hepsini belirtilen süre içerisinde kullanabilirsiniz.

Canlı yayına özel kuponları kullanmak için üye olmak zorunda mıyım?

Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.

Her hafta aynı indirim kuponları mı veriliyor?

Canlı yayın ürünleri, indirim kuponları ve tutarları her hafta değişmektedir. Canlı yayınları takip ederek o haftaya özel ürünleri görebilir ve kupon kodlarını alabilirsiniz.

Bir kuponu, diğer kupon veya kampanyalarla birleştirebilir miyim?

İndirim kuponlarının kullanım koşulları her hafta yapılan canlı yayına göre değişkenlik göstermektedir.

İlgili haftaya ait kuponun kullanım koşullarıyla ilgili detaylı bilgi canlı yayın sırasında verilmektedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 market11’e Özel İndirim Kuponu (5₺, 11₺ ve 25₺) Kampanyası

Fırsat Süresiz
market11’e özel 3 farklı kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, market11’den tek seferde veya toplamda yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerinden 5 TL, 11 TL ve 25 TL değerinde 3 farklı...Daha Fazla
market11’e özel 3 farklı kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, market11’den tek seferde veya toplamda yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerinden 5 TL, 11 TL ve 25 TL değerinde 3 farklı indirim kuponu kazanıyor.
Kuponları nasıl kazanabilirim? market11’den tek seferde veya toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? n11.com üyeleri, market11’den tek seferde veya toplamda yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerinden 5 TL, 11 TL ve 25 TL değerinde 3 farklı indirim kuponu kazanıyor.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım > Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamak gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.
Kuponlar n11’de geçerli mi? Kazanılan kuponlar, sadece market11 üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
Kuponlar hani kategorilerde geçerli? Kuponlar, market11’de bulunan marketlerin tüm kategorilerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? 5 TL değerindeki kupon 50 TL ve üzeri alışverişlerde,
11 TL değerindeki kupon 125 TL ve üzeri alışverişlerde,
25 TL değerindeki kupon 275 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre kupon zincirine hak kazanılacaktır.
Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Üyeler, kampanyaya bir kereden fazla katılabilir.
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığının ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullanılmalıdır. 11 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 11 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır.
Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da ve market11’de yer alan diğer kampanya, kupon ve sepette ek indirimlerle birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; n11 üyesinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyenin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, n11 üyesinin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kurye hizmeti ve benzeri hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz.
Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 Zincir Kupon Kampanyası (222₺’ye varan N11 Kuponu)

Fırsat Süresiz
n11.com üyeleri, 1 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor. Ayrıntılar: http://bit.ly/n11kupon Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim?...Daha Fazla

n11.com üyeleri, 1 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor. Ayrıntılar: http://bit.ly/n11kupon

Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim? 31 Aralık 2020 saat 23.59’a kadar 11 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomatik olarak yüklenir.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım > Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamanız gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.

Kazandığınız kuponları aktif hale geldikten sonraki 15 gün içinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun için alışverişinizi tamamlamadan önce, Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç butonuna tıklayarak kullanmak istediğiniz kuponu seçin ve Kullan/İndirimi Uygula butonuna tıklayın. İndirim tutarı sepetinize yansıtılacaktır.

Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir? Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir:

 • 11 TL – 99 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL değerinde 1 kupon,
 • 100 TL – 249 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL ve 22 TL değerinde 2 kupon,
 • 250 TL – 499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL ve 33 TL değerinde 3 kupon,
 • 500 TL – 999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL, 33 TL ve 44 TL değerinde 4 kupon,
 • 1.000 TL – 1.999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL, 33 TL, 44 TL ve 66 TL değerinde 5 kupon,
 • 2.000 TL – 2.999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL, 33 TL, 44 TL, 66 TL ve 111 TL değerinde 6 kupon,
 • 3.000 TL ve üzeri alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL, 33 TL, 44 TL, 66 TL, 111 TL ve 222 TL değerinde 7 kupon yüklenecektir.
Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? Kuponların kullanım koşulları kategorilere göre değişkenlik gösterir. Detayları aşağıda görebilirsiniz.

Elektronik kategorisinden yapacağınız alışverişlerde:

 • 11 TL değerindeki kupon 125 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 22 TL değerindeki kupon 250 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 33 TL değerindeki kupon 375 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 44 TL değerindeki kupon 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 66 TL değerindeki kupon 3.500 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 111 TL değerindeki kupon 5.500 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 222 TL değerindeki kupon 9.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Elektronik hariç diğer kategorilerden yapacağınız alışverişlerde:

 • 11 TL değerindeki kupon 125 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 22 TL değerindeki kupon 250 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 33 TL değerindeki kupon 375 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 44 TL değerindeki kupon 500 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 66 TL değerindeki kupon 750 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 111 TL değerindeki kupon 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 222 TL değerindeki kupon 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir,

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre zincir kupona hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari amaç ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazanabilirim? Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir. Örneğini ilk alışverişinizden 11 TL ve 22 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 11 TL ve 22 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 11 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 15 gün içinde kullanılmalıdır. 15 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 15 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için n11’e üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olarak kupon kazanma hakkı elde edilir.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerli değildir? Kazanılan kuponlar, Emlak, Telsiz & Masaüstü Telefon, Sim Kart, Hat, Paketler, Tuşlu Telefon, İkinci El – Yenilenmiş Telefonlar, Yenilenmiş ve İkinci El Dizüstü Bilgisayarlar; Uzatılmış Garanti; Elektrikli Ev Aletleri; Yatırımlık Altın & Gümüş, Süpermarket, Oto Lastik, Dijital Kodlar & Ürünler, Bebek Bezi ve Islak Mendil, Bebek Maması, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya/ kupon ve sepette ek indirim kampanyalarıyla birleştirilemez
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11 ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim? Uçak Bileti kategorisi hariç 11 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa -kupon kullanım süresi devam ediyorsa- üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarda ise kupon üyenin hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza, n11 üyelerinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyelerin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, üyelerin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11 üyeleri söz konusu paketlerden yararlanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

n11 % 11 İndirim Kodu Kazan (Listelerimle Alışveriş – Listeni Sevdiğinle Paylaş)

Fırsat Süresiz
Listenizi Paylaşın Alışveriş listelerinizi hazırlayın, sevdiklerinizle paylaşın. %11 İndirim Kuponu Hesapta Listelerinizi paylaştığınız üyelerin hesabına %11 indirim kuponu yükleyelim. 1 Hafta Geçerli 150 TL ve üzeri alışverişlere özel kuponla, hediyelerinizi...Daha Fazla

Listenizi Paylaşın Alışveriş listelerinizi hazırlayın, sevdiklerinizle paylaşın. %11 İndirim Kuponu Hesapta Listelerinizi paylaştığınız üyelerin hesabına %11 indirim kuponu yükleyelim. 1 Hafta Geçerli 150 TL ve üzeri alışverişlere özel kuponla, hediyelerinizi size indirimlerle ulaştırsınlar!

Listelerim sayfasına özel %11 indirim kuponu kampanyası nedir?

n11.com’da kendileriyle paylaşılan listeleri takip eden n11 üyelerinin hesabına %11 indirim kuponu yükleniyor.

Kampanyadan nasıl yararlanırım?

Bir n11 üyesi sizinle listesini paylaştığında, paylaşılan listeyi takip edebilmeniz için mutlaka n11 hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekmektedir. n11 hesabınıza giriş yaptıysanız, paylaşılan listeyi otomatik olarak takibe başlarsınız. Kupondan yararlanabilmek için sizinle paylaşılan listelerden çıkmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde, hesabınıza kupon yüklenmeyecektir.

Benimle paylaşılan listeleri nereden görüntülerim?

Sizinle paylaşılan listeleri Hesabım > Favorilerim / Listelerim > Benimle Paylaşılan Listeler/ Benimle Paylaşılanlar alanından görebilirsiniz.

Kupondan nasıl yararlanırım?

Hesabınıza yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Kuponum hesabıma ne zaman yüklenir?

Kuponlar, kendisiyle paylaşılan listeleri takip eden ve listeden çıkmayan üyelerin hesabına 3 gün içerisinde yüklenir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Hesabınıza yüklenen kupon, kuponun hesabınıza yüklendiği tarihten itibaren 1 hafta geçerlidir. Kullanılmayan kuponların telafisi olmayacaktır.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

N11 Listeleri Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tleps Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava 26cm n11’de

Fırsat Süresiz
Pre-Seasoned Kaplamasız Doğal 26cm Gerçek Demir Döküm Tava DOĞALLIĞI KEŞFEDİN %100 Doğal Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava Seasoning Yapılmış Kaplamasız Doğal Yüzey Eşit Isı Dağılımı Uzun Süre Sıcak Kalma Düz...Daha Fazla

Pre-Seasoned Kaplamasız Doğal 26cm Gerçek Demir Döküm Tava

DOĞALLIĞI KEŞFEDİN

%100 Doğal Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava

Seasoning Yapılmış

Kaplamasız Doğal Yüzey

Eşit Isı Dağılımı

Uzun Süre Sıcak Kalma

Düz Taban

26cm (10.2″)

Düşünülmüş Ayrıntılar, İdeal Ölçüler

İstediğiniz Yerden Dökün

Oluksuz Non-Drip tasarımıyla damlatmadan dökme

İç Çap: 26cm (10.2″)

İç Derinlik: 5cm

Hacim: 2,5lt (2.2qt)

Ağırlık: 2,4kg (5.3lbs)

Dış Ölçüler: 36x27x5,4cm (Kulplar dahil)

Yan Duvar Kalınlığı: 0,3cm

Taban Kalınlığı: 0,4cm

SAĞLIĞI KEŞFEDİN

Kaplamasız Doğal Yüzey: Vücudunuzun demir ihtiyacınızı, Tleps demir döküm tavanızla pişirdiğiniz yemeklerinizle karşılayın. Kaplamasız yüzeyi sayesinde tavanızdan pişirdiğiniz gıdalara demir geçişi gerçekleşir ve vücudunuzun demir eksikliğini* %100 doğal ve gerçek Tleps demir döküm tavanızdan karşılayabilirsiniz.

*Döküm tavaların kaplamalı olması “DEMİR” mineralinin gıdalara geçmesini engeller. Tleps ürünlerinde kaplama veya boya bulunmamaktadır.

%100 Doğal: Tleps demir döküm tavaları döküyor ve döküm kalıbından çıkardıktan sonra her türlü düzeltmeyi, yıkamayı, seasoningi, fırınlamayı ve paketlemeyi kısacası tüm işlemleri özenle yapıyoruz. Her adımında sizleri düşünerek üretiyoruz. Hiçbir boya, kimyasal bir madde, renk değiştirici, teflon veya benzeri kanserojen madde kullanmıyoruz ve kullanmayacağız. Sadece demir döküm ve seasoning için bitkisel yağ kullanıyoruz. Basit, organik, sağlıklı ve şıklığından ödün vermeyen ürünleri sağlığınızı düşünerek gururla üretiyoruz.

Yüksek Isılara Çıkabilme: Tleps Demir döküm tavanızın 4mm’lik taban kalınlığı yüksek ısılara çıkmasına ve et mühürlemenize olanak tanır. Et yemeklerinizdeki lezzet farkını sevdiklerinizle paylaşın.

Uzun Süre Sıcak Kalabilme: Demir döküm tavanızın 4mm’lik taban kalınlığı ve 3mm’lik yan duvar kalınlıkları ısıyı uzun süre içinde hapseder. Sevdiklerinize şık Tleps demir döküm tavanızla birlikte hala cızırdayan lezzetli bir servis yapabilir ve yemeklerinizin sofrada uzun süre sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ateş Üstünde Kullanılabilme: Sevdiklerinizle veya yalnız, güzel bir kamp macerasında uzun yıllar hatırlayacağınız anılarınıza Tleps demir döküm tavanızla lezzetli bir yemek ziyafeti ekleyin. Kamp ateşinizin üzerinde her türlü yemeği pişirebileceğiniz Tleps demir döküm tavanız direk ateşle temas edebilir ve sizde en lezzetli yemekleri pişirebilirsiniz. Basit bir yıkamayla tekrar kullanıma hazır olabilir. Siz sadece doğanın tadını çıkarın.

Fırına Sürülebilme ve Ocak Üstü Kullanımı: İster ocağınızın üstünde yemekler yapın, ister fırına enfes tariflerinizi sürün. Mikrodalga fırınlar hariç, Tleps demir döküm tavanızı her türlü fırında ve ocakta kullanabilirsiniz. İndüksiyon ocaklarda kullanıma uygundur.

Skillet Plates; Yemeklerinizi başka bir sunum tabağına gerek kalmadan Tleps tavanızla servis ederek uzun süre sıcak tutabilir hatta isterseniz pişirmeye devam edebilirsiniz, Tleps tavanız şık tasarımıyla da sunumunuza eşlik eder.

Enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur, %100 gerçek demir dökümdür.

Kullanıldıkça kararır ve güzelleşir, uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

İndüksiyonlu, gazlı, elektrikli, seramik, radyon, fırınlama ve ızgara ocaklar için kullanımı uygundur .

Dikkat:

Portakal, turunç, limon vb yenebilir asidik özellikteki gıdalarla yemek pişirirken lütfen dikkatli olunuz, kullanıma bağlı olarak demir elementinin gereğinden fazla gıdanıza geçmesine sebep olabilir. Bu tarz gıdalarla pişirme yaparken yemeğinizin genel görüntüsünde (altında veya belirli bölgesinde değil) normalden fazla siyahlık gözlemlerseniz lütfen tüketmeyiniz, mümkünse asidik özellikteki aşındırıcı gıdalarla yemek yapmayınız. Yemeklerinizden demir tadı almanıza ve gereğinden fazla demir elementi tüketimine sebebiyet verebilir.

Elde yıkanmalıdır. Deterjan kullanmayınız, deterjan tavaya zarar vermez ancak sağlığınız için tavsiye edilmez. Sünger, fırça veya bulaşık teli yardımıyla sıcak su ile yıkadıktan sonra durulayınız. Yıkama işlemi bittikten sonra lütfen kuruması için bekletmeyiniz. Islak bırakılırsa oksitlenme gösterebilir. Bir bez veya kağıt havlu yardımıyla bekletmeden kurulayınız ve kısık-orta ateşte 1-2 dk. ısıtıp üstündeki nemin buharlaşmasını sağlayınız. İsteğe bağlı olarak ilk kullanımlarda ve yağının tavada hiç kalmasını istemediğiniz durumlarda sabun, bitkisel sabun vb. ürünler kullanarak yıkayabilir ve sonrasında Tleps tavanıza çok az yağ sürerek kaldırabilirsiniz. Tüm kaplamasız demir döküm ürünler nispeten yağlı bırakılmalıdır.

Kaplamasız Döküm Tava Üzerine;

Tleps demir döküm tava yüzeyi kaplamasız ve döküm yüzeyi doğası gereği pürüzlü olduğundan bilinen kaplamalı tavalara göre alışılmadık veya farklı gelebilir. Döküm ürünleri kullanan müşterilerimizin bu durumu anladığını görüyoruz fakat yine de kaplamasız döküm tavalarla mutfağına sağlık getirmek ve dökümün lezzet dünyasını sofralarına davet etmek isteyen, ilk defa kullanacak olan müşterilerimiz de bulunuyor. Daha önce kullanan veya ilk defa tecrübe edecek müşterilerimizin, tava yüzeylerinin pürüzlü olduğunu bilmesini isteriz. Dökümün yapısı budur ve değiştirilemez. Döküm tavalar dünyanın bir çok ülkesinde özellikle Avrupa ve Amerika başta olmak üzere yaygın olarak bu özellikleriyle kullanılmaktadır. Ayrıca son zamanlarda her şeyin plastikleştiği, hormonlandığı ve kanserojenleştiği günümüzde yeniden akım haline gelen sağlıklı ve organik beslenmede de kendine yer bulmuş, bir çok bilinçli kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Kaplamasız döküm tava arayan ve kullanmak isteyen her bir müşterimizin bilinçli ve araştıran müşteriler olduğunu biliyoruz ve kendileriyle bilgilendirme amacıyla irtibata geçtiğimizde de bunu bizzat tecrübe ediyoruz. Üstelik de aslında bizi ne kadar çok desteklediklerini de görüyoruz. Hem böylesine müşterilere sahip olduğumuz için, hem de ürettiğimiz ürünlerle gurur duyuyoruz. Tleps’i tercih eden herkese çok teşekkür ederiz.

Mutlu ve sağlıklı sofralar dileriz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 15₺ Avva İndirim Kodu

Kod Süresiz
N11.com'da AVVA mağazasında 100₺ alışverişe 15₺ indirim sağlar....Daha Fazla

N11.com’da AVVA mağazasında 100₺ alışverişe 15₺ indirim sağlar.

Daha Az

AVVA15 Kodu Aç 
100% Başarılı

n11 Zincir Kupon Kampanyası (175₺’ye varan N11 Kuponu)

Fırsat Süresiz
n11.com üyeleri, 1 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor. Ayrıntılar: http://bit.ly/n11kupon Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim?...Daha Fazla

n11.com üyeleri, 1 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor. Ayrıntılar: http://bit.ly/n11kupon

Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim? 31 Ekim 2020 saat 23.59’a kadar 11 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomatik olarak yüklenir.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım>Siparişlerim, mobil uygulamada ise Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamak gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.

Kazandığınız kuponları aktif hale geldikten sonraki 15 gün içinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun için alışverişinizi tamamlamadan önce, Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç butonuna tıklayarak kullanmak istediğiniz kuponu seçin ve Kullan/İndirimi Uygula butonuna tıklayın. İndirim tutarı sepetinize yansıtılacaktır.

Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir? Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir:

 • 11 TL – 74 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL değerinde 1 kupon,
 • 75 TL – 149 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL ve 10 TL değerinde 2 kupon,
 • 150 TL – 249 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 10 TL ve 20 TL değerinde 3 kupon,
 • 250 TL – 499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 10 TL, 20 TL ve 40 TL değerinde 4 kupon,
 • 500 TL – 999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5TL,10 TL, 20 TL, 40 TL ve 80 TL değerinde 5 kupon,
 • 1.000 TL – 1.999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 10 TL, 20 TL, 40 TL, 80 TL ve 120 TL değerinde 6 kupon,
 • 2.000 ve üzeri alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 10 TL, 20 TL, 40 TL, 80 TL, 120 TL ve 175 TL değerinde 7 kupon yüklenecektir.
Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? Kuponların kullanım koşulları kategorilere göre değişkenlik gösterir. Detayları aşağıda görebilirsiniz.

Elektronik kategorisinden yapacağınız alışverişlerde:

 • 5 TL değerindeki kupon 75 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 10 TL değerindeki kupon 110 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 20 TL değerindeki kupon 220 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 40 TL değerindeki kupon 1.750 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 80 TL değerindeki kupon 3.500 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 120 TL değerindeki kupon 5.500 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 175 TL değerindeki kupon 7.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Elektronik hariç diğer kategorilerden yapacağınız alışverişlerde:

 • 5 TL değerindeki kupon 75 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 10 TL değerindeki kupon 110 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 20 TL değerindeki kupon 220 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 40 TL değerindeki kupon 440 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 80 TL değerindeki kupon 880 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 120 TL değerindeki kupon 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 175 TL değerindeki kupon 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir,

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre kupon zincirine hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir. Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir. *Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazanabilirm? Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir. Örneğin; ilk alışverişinizden 5 ve 10 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 5 ve 10 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 5 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 15 gün içinde kullanılmalıdır. 15 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 15 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerli değildir? Kazanılan kuponlar, Emlak, Telsiz & Masaüstü Telefon, Sim Kart, Hat, Paketler, Tuşlu Telefon, İkinci El – Yenilenmiş Telefonlar, Yenilenmiş ve İkinci El Dizüstü Bilgisayarlar, Uzatılmış Garanti, Elektrikli Ev Aletleri, Yatırımlık Altın & Gümüş, Süpermarket, Oto Lastik, Dijital Kodlar & Ürünler, Bebek Bezi ve Islak Mendil, Bebek Maması, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya/kupon ve sepette ek indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim? Uçak bileti kategorisi hariç 11 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; n11 üyesinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyenin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, n11 üyesinin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

n11’de Turkcell Mobil Ödeme ile geçerli 15 TL hediye!

Fırsat Süresiz
KATIL TEKLİF yazıp 2255’e gönderen ve Paycell uygulamasına giriş yapan müşterilerimize n11’de Turkcell Mobil Ödeme ile geçerli 15 TL hediye! Kampanyadan ödül kazanmak için KATIL TEKLİF yazıp 2255’e göndermek ve...Daha Fazla

KATIL TEKLİF yazıp 2255’e gönderen ve Paycell uygulamasına giriş yapan müşterilerimize n11’de Turkcell Mobil Ödeme ile geçerli 15 TL hediye!

 • Kampanyadan ödül kazanmak için KATIL TEKLİF yazıp 2255’e göndermek ve Paycell uygulamasına giriş yapmak gerekmektedir.
 • Kampanyadan Turkcell’li müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan kazanılacak ödül n11’de ödeme adımına gelindiğinde “Telefon Faturası ile Ödeme” ardından Paycell seçilip telefon numarası girilerek ve Turkcell Mobil ödeme seçeneği seçilerek kullanılabilir.
 • Kazanılan hediye 1 gün geçerli olacak, 1 gün içinde kullanılmadığı durumda geri alınacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilecek müşteri sayısı 10.000 ile sınırlıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 n11 İndirim Kodu – Marka Stok

Kod Süresiz
Marka Stok mağazasında geçerli %15 indirim kodu n11'de!
kastok15 Kodu Aç 
100% Başarılı

Apple İndirimlerle n11.com’da!

Fırsat Süresiz
Apple n11'de indirimli fiyatlar ile!
Hemen Al
100% Başarılı

n11 Yarıyıl Tatiline Özel Sürpriz İndirimler

Fırsat Süresiz
Yarıyıl Tatiline Özel "Hepsi pekiyi" onlarca fırsat n11'de sizi bekliyor En Güzel Karne Hediyelerini hazırlayın, yarıyıl tatiline keyif katın
Hemen Al
100% Başarılı

n11 Star Wars Skywalker’ın Yükselişi – Aksiyon Figürleri

Fırsat Süresiz
n11.com'dan yeni çıkan Star Wars aksiyon figürlerini alabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com GANT Seçili Sezon Ürünlerinde % 50’ye Varan İndirimler

Fırsat Süresiz
n11.com'da GANT mağazasından yapacağınız alışverişerlerde seçili ürünlerde %50'ye varan indirimler!
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “n11.com”u açtı.

n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de alışverişin uğurlu dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu n11.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Uğurlu alışverişler.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

SK Group
1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 180 şirketi ve 35 bine yakın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

1953 yılında kurulan SK Group, hem satış hem aktifler bazında Kore’nin en büyük 3’üncü holdingi olarak konumlanmaktadır. 70 bin çalışanı ile 2011 yılı itibariyle toplam satışları 142 milyar dolar ve toplam aktifleri 126 milyar dolar seviyesine ulaşmıştır.

SK Group’un Kore’de faaliyet gösteren 94 iştiraki ve 33 ülkeyi kapsayan bir ortaklık ağı bulunmaktadır. Enerji ve kimyasal ile bilgi ve teknoloji gibi iki ana dayanak noktasına ek olarak, SK Group ayrıca pazarlama ve lojistik endüstrilerinde de faaliyet göstermektedir.

SK Planet’in e-ticaret platformu 11street, aylık ortalama 18 milyon ziyaretçisi ve 2012’deki 4.3 milyar dolarlık ticaret hacmi ile Kore’nin en büyük açık pazar platformları arasında yerini almaktadır.