Tatil.com İndirim Kodu [50₺]

Kod Süresiz
Tatil.com rezervasyonlarında tüm indirimlere ek 1000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 50 TL indirim! İndirim kodu ile %100 hijyen ve %0 faizli kredi fırsatıyla tatilini planla.
Hopi50 Kodu Aç 
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

Tatil.com Çok Kal Az Öde [1 Gece Hediye]

Fırsat Süresiz
Tatil Kuşu şifa olsun 1 gün de bizden olsun dedik ve seçili termal otellerde 1 gece hediye ettik. Kampanyaya hemen katıl, fırsat otellerimizden hemen faydalan. Kampanya Şartları 01.05.2020 - 31.08.2020...Daha Fazla

Tatil Kuşu şifa olsun 1 gün de bizden olsun dedik ve seçili termal otellerde 1 gece hediye ettik. Kampanyaya hemen katıl, fırsat otellerimizden hemen faydalan.

Kampanya Şartları

01.05.2020 – 31.08.2020 tarihleri arasında yapılan seçili termal otel rezervasyonlarında geçerlidir.
Kampanya fiyatlandırması sisteme otomatik tanımlanmıştır.
Kampanyadan faydalanmak için internet sitemiz üzerinden rezervasyonunuzu alabilir, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizi arayabilir veya acentalarımızı ziyaret edebilirsiniz.
Son gün 31 Ağustos 2020’dur,
Başka kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya özel dönem konaklamalarını kapsamamaktadır.
Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

Kampanya Otel Detayları

NG Sapanca Wellness & Convention – 4 Kal 3 Öde
NG Afyon Wellness & Convention – 4 Kal 3 Öde / 5 Kal 4 Öde / 7 Kal 5 Öde
Akrones Thermal Spa & Convention Sport Hotel – 4 Kal 3 Öde / 5 Kal 4 Öde / 7 Kal 5 Öde
May Thermal Resort & Spa – 4 Kal 3 Öde
Buyuk Abant Oteli – 4 Kal 3 Öde
Lova Hotel & Spa Yalova – 4 Kal 3 Öde / 7 Kal 5 Öde
Black Bird Thermal Hotel – 4 Kal 3 Öde
İkbal Thermal Hotel & Spa – 3 Kal 2 Öde
My Green Boutique – 3 Kal 2 Öde Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com 50₺ İndirim Kodu [500₺ ve Üzeri Harcamalarda]

Kod Süresiz
Tatil.com sitesinde anında indirim kuponu ile 500TL ve üzeri alışverişte 25TL indirim kazanın. Kupon yurtiçi ve yurtdışı tüm otellerde geçerlidir.
vantaj25 Kodu Aç 
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

Tatil.com İndirim Kodu [% 5] – Şehir Fırsat Otelleri Kuponu

Kod Süresiz
Tatil Kuşu! Şehir otellerimizde ki bu fırsattan yararlanman için açılan Tatil.com indirim kupon kodunuyla rezervasyonu tamamla, %5 indirimle uygun fiyata konaklamanın keyfini çıkar. Kampanya Detayları Kampanyadan faydalanmak için internet sitemiz...Daha Fazla

Tatil Kuşu! Şehir otellerimizde ki bu fırsattan yararlanman için açılan Tatil.com indirim kupon kodunuyla rezervasyonu tamamla, %5 indirimle uygun fiyata konaklamanın keyfini çıkar.

Kampanya Detayları

Kampanyadan faydalanmak için internet sitemiz üzerinden kupon kodu ile rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
Kampanya 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimiz veya tüm acentelerimiz de geçerlidir.
Başka kampanya ile birleştirilemez.
Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz, sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.
Son Gün 31 Ağustos 2020 Daha Az

FRST5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com İki Çocuk Ücretsiz Oteller | İndirimli

Fırsat Süresiz
Tatil Kuşu, ailen ile keyifli ve ucuz bir tatile hazır mısın? İki çocuk ücretsiz otellerimizden sana göre olanı seç, ailen ile uygun fiyata tatilini yap. Unutma çocukların tatilin keyfini çıkartırken,...Daha Fazla

Tatil Kuşu, ailen ile keyifli ve ucuz bir tatile hazır mısın? İki çocuk ücretsiz otellerimizden sana göre olanı seç, ailen ile uygun fiyata tatilini yap. Unutma çocukların tatilin keyfini çıkartırken, sen de uygun fiyata tatil yapmanın keyfini çıkar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Vodafone’lulara Tüm Yurt İçi ve Yurt Dışı Turlarında % 5 İndirim Kodu!

Kod 3 ay left
Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki Fırsatlar Dünyası bölümünde bulunan "Fırsatı Kullan" butonuna tıklayıp alacağınız şifreyi Tatil.com web sitesinde ‘Kupon Kodu Kullan’ alanına girerek kullanabilirsiniz.
yasında Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com Balayı Otelleri % 10 Ekstra İndirimi

Fırsat Süresiz
Tatil Kuşu, düğün masraflarından dolayı yorulduğunu biliyoruz, bu yüzden balayını rahat geçirmen için seçili otellerimizin balayı odalarında sana özel %10'a varan indirim verdik. Kampanya bitmeden hemen faydalan. Kampanya Şartları 01.06.2020...Daha Fazla

Tatil Kuşu, düğün masraflarından dolayı yorulduğunu biliyoruz, bu yüzden balayını rahat geçirmen için seçili otellerimizin balayı odalarında sana özel %10’a varan indirim verdik. Kampanya bitmeden hemen faydalan.

Kampanya Şartları

01.06.2020 – 31.08.2020 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmak için maksimum 6 aylık olan evlilik cüzdanını otel resepsiyonuna ibraz etmeniz zorunludur.
Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Kampanyadan faydalanmak için seçili otellerde bulunan balayı odası seçeneğinden rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedr. İndirim oranları web sitesi üzerinde direkt olarak balayı otellerine yansıtılmıştır.
Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Kıbrıs Erken Rezervasyon Otel İndirimleri

Fırsat Süresiz
Tatil Kuşu, Kıbrıs'ta Erken Rezervasyon indirimleri başladı, erkenden tatilini planla, kazançlı olan sen ol. Unutma, Kıbrıs'ta Erken Rezervasyon başladı derkeeen indirimler kaçabilir. Hemen indirimlerden faydalan.
Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Covid-19 Virüs Önlemi Almış Oteller

Fırsat Süresiz
Tatilkuşu! Güvenli bir şekilde tatilini planla diye, Covid-19 virüsüne karşı önlem almış otelleri senin için sıraladık. Hemen bu otellerden rezervasyonunu yaptır, hem tatilin güvenle geçir, hem de ucuza planlamanın keyfini...Daha Fazla

Tatilkuşu! Güvenli bir şekilde tatilini planla diye, Covid-19 virüsüne karşı önlem almış otelleri senin için sıraladık. Hemen bu otellerden rezervasyonunu yaptır, hem tatilin güvenle geçir, hem de ucuza planlamanın keyfini çıkar.

Covid-19 Virüsüne Karşı Alınan Önlemler

Ozon ve ULV Dezenfektasyonu
Açık ve Kapalı Alan Dezenfektasyonu
En Az 24 Saat Oda Havalandırması
İzole Oda Hizmetleri
Tüm Tekstil Ürünlerinin 90 Derecede Yıkanması (Havlu, çarşaflar vs.)
Genel Kullanım Alanlarının Kapatılması (Spa, Spor Merkezi vs.) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Sompo Sigorta ile Erken Rezervasyon’un Güvende!

Fırsat Süresiz
Uzun vadeli plan yapmaktan korkuyorum deme, Erken Rezervasyon fırsatlarından Sompo Sigorta iptal sigortası güvencesiyle yararlan! Sigorta Şartları Erken Rezervasyon kampanyasından faydalanarak yapılan rezervasyon işlemleri standart sözleşme koşullarına göre iptal edilemez....Daha Fazla

Uzun vadeli plan yapmaktan korkuyorum deme, Erken Rezervasyon fırsatlarından Sompo Sigorta iptal sigortası güvencesiyle yararlan!

Sigorta Şartları

Erken Rezervasyon kampanyasından faydalanarak yapılan rezervasyon işlemleri standart sözleşme koşullarına göre iptal edilemez. %100 İade Garantisi ile bu durum ortadan kaldırılarak misafirlerimize, otel girişine 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal ve değişiklik yapma hakkı tanınmaktadır.

%100 İade Garantisi, rezervasyon sırasında seyahat danışmanınız tarafından size önerileceği gibi online yaptığınız rezervasyonlarda da kayıt sayfasının son bölümünde karşınıza çıkan ve kolayca ekleyebileceğiniz bir sigortadır.

Bu sigortayı yaptırmanız için gereken tek koşul; minimum 4 gece konaklama yapmanızdır. Eğer %100 İade Garantisini rezervasyon sırasında satın almadıysanız rezervasyon gerçekleştikten sonra 24 saat içinde de satın alabilirsiniz. (Geceleme Sınırı Olmaksızın)

%100 İade Garantisi bayram ve yılbaşı gibi özel dönemleri kapsamamaktadır.

Uçak biletleri de %100 İade Garantisi kapsamı dışındadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Vodafone’lulara Tüm Turlarda % 5 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kampanya kapsamında Vodafone’lulara Tatil.com’dan alacakları tüm yurt içi ve yurt dışı turlarında vergiler dahil ekstra %5 indirim sağlanacaktır.
AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com Sömestir Tatili % 35’e Varan İndirim + 12 Taksit

Fırsat Süresiz
Kış tatillerinde %35'e varan indirim sağlar. +12 taksit
Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Otel Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Tatil.com otel kampanyaları için tıklayın.
Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com, Türkiye’nin ilk online tur operatörüdür. 208 ülke, 20.000 destinasyon ve 250.000 otelde en iyi fiyat garantisi ve özel ödeme seçenekleriyle güvenilir ve kolay online rezervasyon sağlıyor. 2005 yılında kurulan Tatil.com, Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren 68 yetkili satış ofisiyle de aynı ürün, fiyat ve ödeme seçenekleri kullanarak online rezervasyon yapmanıza olanak tanıyor. Ayrıca, Tatil.com‘un 200.000’in üzerinde aktif üyesi bulunmaktadır.

aboutus-imageMetglobal

1998 yılında kurulan MetGlobal Group bünyesinde yer alan Tatil.com, DHR.com, Hotelspro.com, HotelStore.com, Allstar Hotel & Resorts, ATB Holidays, Metglobal Tech markaları ve Ambassador Hotel ile İstanbul, Antalya, Kıbrıs, New York, Delhi ve Manila ofislerinde 300 kişiyi aşkın çalışanıyla tüm dünyaya hizmet veriyor.

Uluslararası Üyeliklerimiz

international-members

Hizmet Ortaklarımız

service-partners

Hizmetlerimiz

OTEL

Dünyada 250.000, Türkiye’de 1000’den fazla otel ile karşılıklı yaptığımız anlaşmalar neticesinde en iyi fiyat garantisiyle anında rezervasyon imkanı sunuyoruz. Otellerin yer müsaitliklerini görüntüleyip rezervasyonunuzu tamaladıktan sonra konaklama belgenizi alabilir ve oteller ile ilgili videoları, resimleri, detayları ve otel yorumlarını konaklamak istediğiniz otelin sayfasında inceleyebilirsiniz…

service-air.png

UÇAK

Başta Türk Hava Yolları olmak üzere aralarında Pegasus, Onur Air, Atlasjet, Austrian, Alitalia, Air France ve KLM’in de olduğu 750’den fazla IATA üyesi havayollarının uçak biletlerini satma yetkisine sahiptir.

PAKET TURLAR

Yurt dışı, yurt içi ve Kıbrıs için düzenlenen otel, uçak, transfer ve şehir turlarının da içinde olduğu tur paketleri ile tatilinize istediğiniz detayı ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda sizler için hazırlanmış olan paket turlarından birini seçerek en uygun fiyatlarla istediğiniz ülkeleri görme şansına sahip olabilirsiniz.

service-ship

GEMİ TURLARI

Avrupa, Amerika, Karayipler, Uzakdoğu, Avustralya, Yeni Zelanda ve daha bir çoğunu her sabah yeni bir limanda uyanarak görebileceğiniz, 5 yıldızlı gemilerle masmavi bir tatil olanağı…

VİZE ve SEYAHAT SİGORTASI

Vize departmanımız sayesinde tüm konsolosluklardan vize taleplerinizi Met Global aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Ayrıca başvurularınız sırasında verdiğimiz sistem şifresiyle işlemlerinizin hangi aşamada olduğunu online olarak takip edebilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Haftanın 7 günü hizmet veren çağrı merkezimiz ve seyahat danışmanlarımız sayesinde rezervasyonlarınızın her aşamasında profesyonel hizmet alabilirsiniz. Tüm görüşmelerin kaydedildiği çağrı merkezimizle güvenliğiniz en üst seviyede tutulmaktadır.

awards-logo

 Ödüllerimiz
“Halay Başı” reklam kampanyası ile 2014 Turizm/Spor/Ulaşım/Eğlence dalında Gümüş Effie Awards ödülü
Mediacat’te Şubat ayının “Basında En İyiler” ödülü.
Marketing Türkiye’de Şubat ayının “En Beğenilen Kampanya”ları arasında birincilik.
2013 QM Awards Turizm’de En İyi Yönetilenler arasında Tatil.com, “Türkiye’nin En İyi Yönetilen İç Pazar Tatil İnternet Sitesi” ödülü.

Künye ve Şirket Bilgileri

Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. Adlıhan Apt. No:173, 34373 Harbiye, Şişli / İstanbul
Telefon No: (0 212) 315 14 00 / 0850 222 68 35
Fax No: (0 212) 291 77 81
E-posta: [email protected]
Servis Sağlayıcı: Met Global LLC
Telefon: 1-619-419-2800
Fax: 1-718-989-7363
E-posta: [email protected]

Ticaret Sicil Bilgileri ve Adres:

Firma Adı: Ozaltun Otelcilik Turizm ve Tic. A.Ş. (DHR TRAVEL Seyahat Acentası ­TURSAB BELGE NO 2914)

Ticaret Odası: İstanbul Ticaret Odası

Ticaret Sicil Numarası: 406810 / 354392

Faaliyet Konusu: Turizm ve seyahat acentacılığı kurmak ve işletmek, açılmış bulunan seyahat acentalarına ortak olmak, yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemek, yurt dışından getirdiği turistlere ulaştırma, konaklama, gezi, spor ve eğlence imkanları sağlamak. Turizm amaçlı kara, hava taşımacılığı yapmak, turist transferleri gerçekleştirmek. Hotel, motel gibi turistik tesisleri kurmak, işletmek, kiralamak veya başkalarına kiraya vermek ve 4.10.2004 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.
İş başlama tarihi: 02.11.1998
Vergi Dairesi ve Numarası: Marmara Kurumlar / 6630328407