E-Ticaret Alışverişlerinize 300 TL MaxiPuan! [Trendyol, GittiGidiyor, N11, HB, PTT, Teknosa, MediaMarkt, Çiçeksepeti]

Fırsat Süresi Doldu
​Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri üçüncü alışverişinize 300 TL MaxiPuan! SEKTÖR FİRMA ELEKTRONİK PERAKENDE* APPLE TEKNOLOJİ ELEKTRONİK...Daha Fazla

Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri üçüncü alışverişinize 300 TL MaxiPuan!

SEKTÖR FİRMA
ELEKTRONİK PERAKENDE* APPLE TEKNOLOJİ
ELEKTRONİK PERAKENDE* TROY
ELEKTRONİK PERAKENDE* MEDIAMARKT
ELEKTRONİK PERAKENDE* MONSTER NOTEBOOK
ELEKTRONİK PERAKENDE* TEKNOSA
ELEKTRONİK PERAKENDE* VATAN
ELEKTRONİK PERAKENDE* 3 DÖRTGEN
ELEKTRONİK PERAKENDE* GÜRGENÇLER
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET HEPSIBURADA
E-TİCARET N11
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET SAHİBİNDEN.COM
E-TİCARET TRENDYOL
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET EREYON
E-TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
GÖRDÜM ALDIM** E-HAMAL
GÖRDÜM ALDIM** TROY
GÖRDÜM ALDIM** SAMSUNG
GÖRDÜM ALDIM** İŞ KÜLTÜR
GÖRDÜM ALDIM** DERMOMARKET
GÖRDÜM ALDIM** HEPSİSONY
GÖRDÜM ALDIM** POPSOCKETS
GÖRDÜM ALDIM** CEYO
GÖRDÜM ALDIM** KAHVECİNİZ
GÖRDÜM ALDIM** MEGUİARS
GÖRDÜM ALDIM** NEZİH
GÖRDÜM ALDIM** ARİFOĞLU
GÖRDÜM ALDIM** BUN DESİGN
GÖRDÜM ALDIM** PETBURADA
GÖRDÜM ALDIM** TANTİTONİ
GÖRDÜM ALDIM** EKOL
GÖRDÜM ALDIM** ELECTROLUX
GÖRDÜM ALDIM** İMAM ÇAĞDAŞ
GÖRDÜM ALDIM** ŞEKEROĞLU ONLİNE
GÖRDÜM ALDIM** SARF MARKET
GÖRDÜM ALDIM** ZEST AYVALIK
GÖRDÜM ALDIM** ZEG (DODOMAMA)
GÖRDÜM ALDIM** TESBİHHANE
GÖRDÜM ALDIM** KORKMAZ
GÖRDÜM ALDIM** İZMİRDENİSTE
GÖRDÜM ALDIM** LOHUSAM
GÖRDÜM ALDIM** KÖYCEĞİZ BALI
GÖRDÜM ALDIM** MALATYA PAZARI
GÖRDÜM ALDIM** TRAKYADANEVİNİZE
GÖRDÜM ALDIM** NATURELKA
GÖRDÜM ALDIM** KADINLARINELİNDEN
GÖRDÜM ALDIM** POL’S GURME
GÖRDÜM ALDIM** KAPPA
GÖRDÜM ALDIM** GPN
GÖRDÜM ALDIM** ÇELEBİOĞULLARI BAKLAVA
GÖRDÜM ALDIM** PETZZSHOP
GÖRDÜM ALDIM** HIZ YAYINLARI
GÖRDÜM ALDIM** BAŞAK SİEMENS
GÖRDÜM ALDIM** ARZUM
GÖRDÜM ALDIM** BRAUN
GÖRDÜM ALDIM** ORAL-B
GÖRDÜM ALDIM** GÜRGENÇLER
** Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca bu firmaların Gördüm Aldım
mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların Gördüm
Aldım mağazalarına, Maximum Mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.
* Kampanyaya dahil Elektronik Perakende firmaları için yalnızca bu firmaların internet
sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), Bankamatik Kartları, Maximum Genç Kartlar ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Aralık 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Aralık 2020’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişleri kapsamakta olup, firmaların fiziki mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmekte olup kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında gerçekleştireceğiniz kampanya alt limit koşullarını sağlayan her işleminiz, Kasım ayı boyunca yürütülen üç farklı e-ticaret kampanyasından en yüksek tutarlı MaxiPuan kazanılabilecek kampanya için dikkate alınacak olup müşterilerimizin tek bir işlem ile iki ya da üç farklı eticaret kampanyasının işlem adımlarını tamamlamaları mümkün olmayacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TeknosaCell KDV Tutarında İndirim

Fırsat 4 hafta left
Küçük Ev Aletleri & Kişisel Bakım Kampanyası Teknosa’da Küçük Ev Aletleri ve Kişisel Bakım ürün alışverişleri sırasında Teknosacell'li olan müşterilerimiz çok özel indirim kazanıyor. Kampanya Dyson marka hariç tüm küçük...Daha Fazla

Küçük Ev Aletleri & Kişisel Bakım Kampanyası

Teknosa’da Küçük Ev Aletleri ve Kişisel Bakım ürün alışverişleri sırasında Teknosacell’li olan müşterilerimiz çok özel indirim kazanıyor.

 • Kampanya Dyson marka hariç tüm küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde geçerlidir.
 • Kampanya 31 Aralık 2020’a kadar geçerlidir, işletmecinin kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme/uzatma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için yeni abonelik, numara taşıma veya Türk Telekom Mobil’den geçiş yoluyla, herhangi bir Teknosacell tarifesine giriş yapılması, 24 ay taahhüt verilmesi ve hak kazanılan çek tutarının seçili ürün alışverişinde kullanılması gerekmektedir.
 • KDV tutarı kadar indirim, kampanyalı ürünlerin satış fiyatı üzerinden yapılacaktır.
 • Alışveriş sepetinde birden fazla kampanyalı aynı ürün olması halinde, indirim sadece 1 adet ürüne uygulanır.
 • Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanya Teknosa mağazalarında geçerlidir.

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

01.09.2020 – 31.12.2020

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa LG TV Opet 3000₺ Yakıt Puan Kampanyası

Fırsat 4 hafta left
2- Kampanya süresi içerisinde OLED77GX ve OLED77CX modelleri 3.000 TL, OLED65GX modeli 1.500 TL, OLED65CX modeli 1.250 TL, OLED55GX modeli 1.000 TL ve OLED55CX modeli 750 TL tutarında Opet yakıt...Daha Fazla

2- Kampanya süresi içerisinde OLED77GX ve OLED77CX modelleri 3.000 TL, OLED65GX modeli 1.500 TL, OLED65CX modeli 1.250 TL, OLED55GX modeli 1.000 TL ve OLED55CX modeli 750 TL tutarında Opet yakıt puan hediyeli olacaktır. Tüketicilerin kampanya çerçevesinde tedarik edilecek hediye promosyon hakkından faydalanabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde belirtilen modelden satın almış olmaları, satın aldıkları ürünün fatura tarihinden geçerli olmak üzere en geç 1 ay içerisinde LG yetkili servisine kurulumunu yaptırmaları ve 15 Kasım 2020 tarihine kadar www.lgkampanya.com adresindeki ilgili katılım formunu doldurmaları gerekmektedir. Hediye hakkından yararlanılabilmesi için ürün kurulumu yapılması şarttır. Satın alınan TV’nin kurulumunun fatura tarihinden geçerli olmak üzere en geç 1 ay içerisinde gerçekleştirilmemiş olması veya online katılım formunun belirtilen tarihe kadar doldurulmaması halinde tüketici kampanyadan faydalanamaz ve kendisine ilave bir hak tanınmaz. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kurulum kaydı olması durumunda, ilk önce kurulum yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve bu tüketici hediyeye hak kazanacaktır.
3- www.lgkampanya.com adresinden yapılan başvuruların eksiksiz ve doğru olması durumunda, başvuruyu yapan tüketicilere, başvuru tarihini takip eden 10 gün içerisinde, LG Türkiye tarafından SMS ve/veya e-posta yolu ile kampanyadan kazandıkları hediye ile ilgili olarak bilgilendirme yapılacaktır. Kendilerine başvuru sırasında paylaştıkları e-posta adresi ve/veya cep telefonu ile bilgilendirme yapılmayan tüketicilerin başvuruları geçersiz olabilir veya LG Türkiye’ye ulaşmamış olabilir. Başvuruyu yapmalarını takip eden 10 günlük sürenin içerisinde tarafına herhangi bir e-posta ya da SMS ulaşmayan tüketiciler başvuruları ile ilgili olarak [email protected] adresine e-posta göndererek veya LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak sorgulama yapabilirler.
4- Başvurusu LG Türkiye tarafından onaylanan tüketicinin kampanyadan kazandığı hediye yakıt puan tüketicinin katılım formunda belirtmiş olduğu cep telefonuna OPET tarafından yüklenecektir. Tüketicinin cep telefonuna yüklenen hediye yakıt puanı 31 Aralık 2020 tarihine kadar sadece Paro sistemine dahil olan ve hâlihazırda Opet Kart işlemlerinin gerçekleştirildiği tüm Opet ve Sunpet istasyonlarında akaryakıt (Benzin, Motorin) alımlarında parçalı veya tüm olarak harcanabilecek olup, otogazda (LPG) geçerli olmayacaktır. OPET istasyonlarında ödeme sırasında tüketicinin kampanyaya kayıtlı cep telefonunu yanında bulundurması zorunludur. Tüketicinin ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen doğrulama şifresini OPET istasyonlarındaki market görevlisine iletmesi gerekmektedir. Kullanılmayan hediye yakıt puanlar 1 Ocak 2021 tarihinde silinmiş olacaktır.
5- Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariç, kampanyaya dahil olan LG ürünlerinde iade kabul edilmeyecektir. Satın alınan ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi veya ücretinin geri alınması durumunda bu kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıt puan tutarının iade edilmesi veya geri ödenecek olan asıl ürün fatura bedelinden düşülmesi gerekmektedir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.
6- Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Türkiye tarafından temin edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz.
7- Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez, hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz, devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. LG Türkiye ve Opet belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.
8- Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

24.08.2020 – 31.12.2020

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Alışverişine Tazemasa 50₺ İndirim Kodu

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya 1 Ekim- 15 Kasım tarihleri arasında İstanbul ilindeki Teknosa Mağazaları’ndan alışveriş yapan KVKK ve SMS izinli müşteriler katılabilir ve bu müşteriler Tazemasa’da 150TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50TL indirim...Daha Fazla
 • Kampanyaya 1 Ekim- 15 Kasım tarihleri arasında İstanbul ilindeki Teknosa Mağazaları’ndan alışveriş yapan KVKK ve SMS izinli müşteriler katılabilir ve bu müşteriler Tazemasa’da 150TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50TL indirim kazanmış olacaktır.
 • Kampanya sadece İstanbul ilindeki Teknosa Mağazaları’ndan yapılacak alışveriş sonrası iletilecektir. Teknosa.com alışverişi ve diğer illerdeki mağazalarımız kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında verilecek olan indirim kodu Tazemasa web sitesi veya uygulamasında sepet adımında yazılarak sepette uygulanacaktır.
 • Bu kod verilen/gönderilen kişiye özeldir. Başkası kullanamaz.
 • Alışverişiniz sepetinizi www. tazemasa.com’ dan 150 TL ve üzeri değerde oluşturun, Sepetim sayfasında Hediye Çeki kodu giriş alanına kodunuzu girdiğinizde indiriminiz anında gerçekleştiğini göreceksiniz.
 • İşleminizi teslimat gününüzü seçerek kredi kartınız , BKM ve Garantipay ile yapabilirsiniz.
 • Kampanya 30 Kasım’a kadar www. tazemasa.com’ dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri İSTANBUL TESLİMAT ADRESLİ alışverişlerinizde geçerlidir.
 • İndirim kodları müşterilere SMS ile Teknosa Mağazaları’ndan yapılan alışveriş sonrası iletilecektir.
 • Kodlar bir kez kullanılabilir.
 • İletilen Tazemasa kampanya kodları 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, fatura altında bulunan kodlara ilişkin fatura yırtma/ atma halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
 • SMS ile iletilen indirim kodlarının kaybedilmesi halinde Tazemasa ve Teknosa A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
 • Tazemasa ve TeknoSA İç ve Dış Tic A.Ş. her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi teknosa.com, tazemasa.com, 0216 461 00 16
 • Katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

01.10.2020 – 30.11.2020

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa 100₺ Hediye Çeki Kazan (Teknoquiz) – 2500₺ Üzeri

Fırsat Süresiz
teknoquiz.com sitesi üzerinden gerçekleşecek bu oyun olup 10 sorudan en az 6’sını (ve daha fazlasını) doğru bilenlere 2500TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100TL indirim verilecektir. (Tüm Apple ve Monster markalı...Daha Fazla

teknoquiz.com sitesi üzerinden gerçekleşecek bu oyun olup 10 sorudan en az 6’sını (ve daha fazlasını) doğru bilenlere 2500TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100TL indirim verilecektir. (Tüm Apple ve Monster markalı ürünler hariçtir.)

Teknoquiz Oynayın, 100 TL Hediye Çeki Kazanma Şansı Yakalayın!

10 sorudan en az 6 veya daha fazlasını doğru bilenler 2.500TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100TL değerinde indirim kazanır. İndirim kodu kazananların GSM numaralarına oyun sonrasında SMS ile gönderilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa İndirim Kodu [30₺]

Kod Süresiz
Teknosa'da 30₺ indirim sağlar!
AKAKCE30 Kodu Aç 
100% Başarılı

Teknosa Samsung YouTube Premium Kampanyası

Fırsat 3 ay left
4 aylık YouTube Premium ücretsiz deneme promosyonundan, yalnızca 14 Şubat 2020 ile 05 Mart 2021 tarihleri arasında Samsung Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra ve Galaxy Z Flip satın alıp etkinleştiren ve Türkiye'de yaşayan...Daha Fazla
 • 4 aylık YouTube Premium ücretsiz deneme promosyonundan, yalnızca 14 Şubat 2020 ile 05 Mart 2021 tarihleri arasında Samsung Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra ve Galaxy Z Flip satın alıp etkinleştiren ve Türkiye’de yaşayan katılımcılar yararlanabilir.
 • 2 aylık YouTube Premium ücretsiz deneme promosyonundan, yalnızca 14 Şubat 2020 ile 05 Mart 2021 tarihleri arasında Samsung Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra ve Galaxy Z Flip dışında diğer Samsung Galaxy cihazlarından satın alıp etkinleştiren ve Türkiye’de yaşayan katılımcılar yararlanabilir.
 • Teklif yalnızca, halihazırda YouTube Premium, YouTube Music Premium veya Google Play Müzik abonesi olmayan; YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik abonesi olmamış ya da daha önce YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik deneme süresinden yararlanmamış müşterilere sunulmaktadır.
 • Teklifin 05 Nisan 2021 tarihine kadar değerlendirilmesi gerekir. Kayıt sırasında geçerli bir ödeme şekli belirtilmesi gereklidir ancak deneme süresi sona erene kadar sizden ücret alınmaz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa 100₺ Hediye Çeki Kazan (Teknoquiz) – 2000₺ Üzeri

Fırsat Süresiz
teknoquiz.com sitesi üzerinden gerçekleşecek bu oyun olup 10 sorudan en az 6’sını (ve daha fazlasını) doğru bilenlere 2000TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100TL indirim verilecektir. (Tüm Apple ve Monster markalı...Daha Fazla

teknoquiz.com sitesi üzerinden gerçekleşecek bu oyun olup 10 sorudan en az 6’sını (ve daha fazlasını) doğru bilenlere 2000TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100TL indirim verilecektir. (Tüm Apple ve Monster markalı ürünler hariçtir.) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Papara Kartla Ödemeye % 3 anında nakit

Fırsat Süresiz
Teknosa online ödemenizi Papara ile yapın %3 nakit cashback (nakit para) alın.
Hemen Al
100% Başarılı

Apple iPhone, iPad, Macbook, Airpods Teknosa’da + ING 12 TAKSİT

Fırsat Süresiz
Apple Türkiye Garantili Apple ürünleri uygun fiyatlarla Teknosa'da!
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Mağazadan Al Seçeneği ile Satın Al 150TL’ye Varan İndirim Kazan

Fırsat Süresiz
500-1500TL arası alışverişlerde 75TL; 1500TL ve üzeri alışverişlerde 150TL indirim kazanılacaktır.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Güncel Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Teknosa'nın güncel aktif kampanya ve fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa İndirimli Outlet ve Teşhir Ürünleri

Fırsat Süresiz
Teknosa'nın satışta olan tüm indirimli outlet ve teşhir ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Yapı Kredi Alışveriş Kredisi İle 60 Aya Varan Taksit (Telefonlarda 12 Taksit)

Fırsat 4 hafta left
Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile www.teknosa.com’da 500 TL ile 15.000 TL arasında yapacağınız alışverişlerinizde, 60 aya varan* vade seçenekleri ile dilediğiniz ürünü masrafsız ve kolayca satın alabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda...Daha Fazla

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile www.teknosa.com’da 500 TL ile 15.000 TL arasında yapacağınız alışverişlerinizde, 60 aya varan* vade seçenekleri ile dilediğiniz ürünü masrafsız ve kolayca satın alabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 3.500 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 6 ay, bilgisayar ya da tutarı 3.500 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Dr.Teknolog Tamir ve Onarım Hizmeti

Fırsat 4 hafta left
Teknosa’dan alınmış olsun ya da olmasın tüm cep telefonu, notebook ve tabletler için garanti harici onarım imkanı. Onarımlarda avantajlı fiyat ve taksit seçenekleri. Onarım sonrası 6 ay garanti*
Hemen Al
100% Başarılı

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.

2000 yılında faaliyete başlayan şirket, bugün yaygın mağaza ağı, teknosa.com ve mobil platformlarıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. TV, ses ve görüntü sistemlerinden cep telefonlarına, bilgisayarlardan oyun ve hobi ürünlerine, beyaz eşyadan kişisel bakıma, teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketicilerle buluşturmaktadır.

TeknoSA, kuruluşundan itibaren istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, yaygınlığı, farklılaşan hizmetleri ve yenilikçi atılımlarıyla Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi konumunu pekiştirmektedir. Konusunda uzman çalışanlarıyla, müşterilerin hayatına değer katan ürün ve hizmetleri çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Mayıs 2012’de halka arz edilen şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Müşterilerinin teknoloji ihtiyacını karşılamak üzere her kanalda hizmet veren TeknoSA, hem çağrı merkezi (0 850 222 55 99) hem sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek Müşteri Hizmetleri, yaygın mağaza ağının yanı sıra www.teknosa.com online alışveriş platformu ve mobil aplikasyonları ile müşterilerinin daima yanında yer almaktadır.

Satış öncesi ve sırası müşterilere teknoloji alışverişinde rehberlik eden TeknoSA, yeni teknolojiler ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda Dr. Teknolog markasıyla satış sonrası katma değerli hizmetlerini sürekli geliştirmektedir. Tüketicilerin tercihine göre mağazada, telefonda, evde ve iş yerinde faydalanılabilecek garantiden kuruluma, teknik destekten korumaya teknolojiyle ilgili geniş kapsamlı hizmetlere sahiptir.

Çoklu kanalda gerçekleştirdiği yatırımlarla tüketici teknolojisi ürünlerinde referans noktası olmaya devam eden TeknoSA, teknolojide tek adres olma anlayışıyla sektörde fark yaratan atılımlarını sürdürmektedir. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla mobil iletişim hizmeti veren şirket, 2016 Haziran ayından itibaren müşterilerine TeknoSA Mobil faturaları üzerinden istediği telefonu TeknoSA’dan taksitle alma imkanı sunmakta, diğer bir deyişle temlikli cihaz satışı yapmaktadır.

TeknoSA, kendi özel markalı akıllı ürünleriyle de teknoloji perakendeciliğinde yine bir ilke imza atmıştır. 2015 yılının Temmuz ayında lanse ettiği TeknoSA Preo P1 model akıllı telefon ve Pwatch akıllı saat ile ileri teknolojiyi, erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunan şirket, TeknoSA Preo ailesini, Preo P2 akıllı telefon, Pwatch 2 ve yeni aksesuarlar ile genişletmeye devam etmektedir.

2015 yılının son çeyreğinde, tüm mağazalarını, saha çalışanlarını ve 10 binlerce ürünü “bir” noktada buluşturan “Bağlantılı Mağaza” projesini hayata geçiren TeknoSA, hem satış danışmanlarını zengin içerikli tabletleriyle daha donanımlı hale getirmiş hem de müşterilerin ihtiyacına uygun, kişiselleştirilmiş deneyim sunmaya başlamıştır.

TeknoSA, gerçekleştirdiği yeni işbirlikleriyle de müşteri portföyünü sürekli çeşitlendirmekte ve genişletmektedir. Son olarak dünyanın en değerli eğlence markası The Walt Disney Company ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Disney Collection ürünleri TeknoSA mağazalarında satılmaya başlanmıştır. Bu işbirliğiyle şirket, Disney Collection’u ilk kez bir teknoloji zincirine entegre etme başarısını göstermiş ve dünya teknoloji perakendeciliğinde de bir ilke imza atmıştır.

TeknoSA, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında birçok proje yürütmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda 2007 yılından bu yana Milli Takımlar Teknoloji Tedarikçisi’dir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor Ligi olan Riot Games tarafından düzenlenen League of Legends Şampiyonluk Ligi Sponsoru olarak milyonlarca eSpor tutkunu gencin hayallerini gerçekleştirmesine destek vermektedir.

2007 senesinde başlatılan “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle, Türkiye’nin farklı illerinde kadınlara ücretsiz bilgisayar kursu vererek teknoloji ile yakınlaşmalarını sağlamaktadır.

TeknoSA’nın stratejik önceliği nitelikli işgücü yetiştirmek ve insana yatırım yapmaktır. Hem teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek hem de hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Ekim 2005’te TeknoSA Akademi kurulmuştur. TeknoSA bünyesindeki tüm çalışanlar, TeknoSA Akademi’de çeşitli eğitim programlarıyla gelişimlerini sürdürüp potansiyellerini gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan TeknoSA, elektronik atık toplama, çevre dostu poşet kullanımı, enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmalarla da sektörüne örnek teşkil etmektedir.

0850 222 55 99