En Yeni Eğlence Kuponları

Trendyol Kutu Oyunlarında % 85’e Varan İndirimler – Hasbro Monopoly, Lego, Scrabble, Mattel Uno

Trendyol'da Hasbro Gaming kutu oyunlarında %85'e varan indirimler sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı bekliyor! Redka Mindware Monopoly Scrabble Mattel Diytoy Hasbro Tomy BEMİ Samatli Smartfox brawl stars Venüs RAVENSBURGER Kral Şakir...Daha Fazla

Trendyol’da Hasbro Gaming kutu oyunlarında %85’e varan indirimler sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı bekliyor!

Redka Mindware Monopoly Scrabble Mattel Diytoy Hasbro Tomy BEMİ
Samatli Smartfox
brawl stars Venüs RAVENSBURGER Kral Şakir Star Oyun Pal Adore Oyuncak LEGO Sunman Ks Games Clementoni Karsan Oyuncak Mega Carioca Bubu ThinkFun ERKOL OYUNCAK CA Games DEDE

Trendyol’dan tıklayıp alacağınız kutu oyunlarında %85’e varan indirimler sizi bekliyor.

Kutu Oyunları

Küçük büyük herkesin severek oynadığı kutu oyunlarının birbirinden farklı eğlenceli çeşitleri Trendyol’da sizlerle buluşuyor. Aile kutu oyunları popüler olanların yanı sıra uzmanların önerdiği yararlı çeşitleriyle de her kesimden ve yaş grubundan ilgi görüyor. Kutu oyunları kelime oyunu başta olmak üzere satranç gibi strateji oyunları ya da kovalamaca tarzında hatta konsantrasyon artırıcı oyunlar şeklinde olabiliyor. Yılbaşı kutu oyunları ise ailecek bir araya gelindiğinde eğlencenin doruklarına taşıyan türde ya da merak uyandıran ve çocukların ilgisini çekmeyi başaran zeka oyunları şeklinde olabiliyor. Taşınabilir kutusunda satışa sunulan oyunlar dünyanın en ünlü markaları tarafından sunulan konforla geliyor. En çok talep edilen kutu oyunu önerileri de yine bu markaların uzmanları tarafından hazırlanmış oyunları arasından seçiliyor. Online oyun pazarında her yıl oyun tarzları ve çeşitleri değişse de klasik tarzda fiziksel kutu oyunlarının sağladığı avantajı geride bırakamıyor. Kutu oyunlarının sağladığı avantajlar her dönem ilk sıralarda yer almaya devam ediyor. Öğrenme güçlüğü yaşayan çocuklara hitap eden oyunlardan özel yetenekli çocuklara kadar farklı kategorilerde sunulan bu oyunlara ilgi ise bilinçli ebeveynlerin artışıyla her geçen gün daha da artıyor.

Çoklu Zeka Kutu Oyunları ve Özellikleri

1. sınıf kutu oyunları çocukların kendi başlarına eğlenebilmelerini sağlasa da iki kişilik kutu oyunları başta olmak üzere diğer çoklu kutu oyunları kalabalık ortamların vazgeçilmez eğlence araçları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Çoklu 5 kişilik güzel kutu oyunları çocukların hem bir arada vakit geçirebilmelerini sağlıyor hem de anne babaların çocuklarıyla kaliteli zaman geçirebilmelerine yardımcı oluyor. Ailecek oynanabilecek kutu oyunları arasında Türkçe strateji kutu oyunları ve eğitici kutu oyunları yer alıyor. Çocuklar hem kelime dağarcıklarını geliştiriyor hem de aileleriyle eğlenceli vakit geçiriyor. Her çeşit kutu zekâ oyunları, temelinde rakiplerin hıza dayalı kıyasıya mücadeleleri şeklinde oynanıyor. Fantastik eğlenceli kutu oyunları çeşitleri ise keyifli dakikaların yaşanmasında en etkili seçenekler arasında yer alıyor. Canavardan kurtulmak, kafesten kurtulmak ya da kaçış yolunu bulmak gibi eğlence serüvenine dalmanızı sağlayan bu fantasik kutu oyunları sıra dışı canavarla eğlenmenin tadına varmanızı sağlıyor. Şirket kutu oyunları da kazanma zevkini tattıran eğlence dolu oyunlar arasında sayılıyor. Strateji oyunları arasında en çok şirket kutu oyunu çeşitleri yer alıyor.

Yaş Gruplarına Göre ve Okul Öncesi Kutu Oyunları

Kutu oyunlarının yaş gruplarına göre sınıflara ayrılması söz konusu olabiliyor. Okul öncesi yaş grupları için 4 yaş kutu oyunları okul öncesi çocuklar için oldukça ideal olabiliyor. 5 yaş kutu oyunları tavsiye edilen diğer oyunlar arasında yer alıyor. 5 yaş kutu oyunları daha küçük yaştaki çocukların da ilgisini çekebilen oyunlar olabiliyor. Gelişim çağındaki çocukların kendi zeka seviyelerine uygun oyunları seçmesi onların yaş gruplarına uygun motor becerilerine ulaşmalarında daha etkili oluyor. Çocukların paylaşımcı olabilmeleri adına takım halinde oynanması beklenen oyunlar arasında 6 yaş kutu oyunları yer alırken, 3 yaş kutu oyunları da kas gelişimleri henüz tamamlanmamış çocukların parmakları ile objeleri kavramayı öğrenmelerine ve göz koordinasyonunu kazanmalarında yardımcı oluyor. 8 yaş üstü çocuklar için kutu oyunları daha çok ilk öğretim yaş grubuna hitap eden oyunlardan oluyor.

Meslek Seçimini Ortaya Çıkaran 10 Yaş Oyunları

1.sınıf 7 yaş kutu oyunları henüz okul çağına yeni adım atmış çocuklar için ideal oyunlar arasında yer alıyor. 8 yaş kutu oyunları ve 9 yaş kutu oyunları, 10 yaş altı çocuklar için hazırlanan 10 yaş kutu oyunları ve çeşitlerinden zevk alan çocuklara hitap ediyor. Kutu oyunları yetişkin kişilerin de en çok zevk aldığı oyun çeşitleri arasında yer alıyor. Doktor kutu oyunu çeşitleri okul öncesi çocukların organları tanımada ve işlevlerini öğrenmede onlara büyük katkıda bulunuyor. Hangi organın vücudun neresinde olduğunu öğretmeye dayalı bu tarz oyunlar ile çocuklar kendi içlerindeki meslek yönelimlerini ortaya çıkararak ebeveynlerini yönlendirmeye katkıda bulunuyor. Doğru zamanda doğru kararlar verebilmeyi gerektiren bazı durumlarda çocuklar kendi yeteneklerine uygun meslek seçimini doğru şekilde yapamayacak durumda olsalar da bu tarz oyunlar sayesinde içlerindeki yönelim doğal bir şekilde ortaya çıkabiliyor. Çocukların motor gelişimleri için gereken unsurlara dikkat edilerek hazırlanan bu oyunlar ofiste, tatil yerinde, yaz tatili döneminde, evde ya da misafirlikte rahatlıkla oynanabiliyor. Kendi kutusunda düzenli şekilde taşınabilen oyunların bazı durumlarda yedek parçaları da olabiliyor.

Kutu Oyunları Nasıl Oynanır?

Her kutu oyununun kendi mantığı çerçevesinde oynama stratejisi bulunuyor. Ancak genel olarak gruplara ayrılarak bir rekabet ortamı oluşturma temel ilk stratejilerden oluyor. İki kişi ile oynanabilen 2 kişilik kutu oyunları takım halinde çok sayıda kişiyle de oynanabiliyor. Karşılıklı takımlar birbirinin önüne geçmeye çalışırken eğlenceli ve rekabetli anlar ortaya çıkıyor. Bazı durumlarda renkleri ve sayıları eşleştirerek elindeki kartları en önce bitirenin kazanan olduğu durumlar şeklinde olabiliyor. Bazen de belirtilen rakip çizgisine ilk önce varan oyunun kazananı oluyor. Oyuncuların kendi stratejilerini belirleyerek oyunun kurallarına göre ilerlediği tüm oyunlarda özellikle çocukların analiz yeteneklerine olumlu katkıda bulunduğu görülüyor. Kutu oyunları satın alındığında kutu içeriğinde bulunan yönergeler oyun hakkında en ince detayına kadar bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Öte yandan neredeyse tüm oyunların internet ortamında nasıl oynandığına dair bilgiler bulunabiliyor. Oyunun kurallarını bilen bir kişi diğer oyunculara anlatarak oyunun kolay bir şekilde oynanmasına katkıda bulunabiliyor. Genel olarak basit yönergeler olduğundan kısa süre içerisinde öğrenilen bu oyunlar temelde akıl yürütmeye ya da el beceresini kullanmaya dayalı oluyor.

Kutu Oyunlarının Avantajları Nelerdir?

Her yaşa hitap edebilen kutu oyunlarının kişilere sağladığı birçok kazanımlar bulunuyor. Bunlar arasında eleştirel düşünce yapısına sahip olabilme imkânı, mantıksal düşünme becerisi ve problemlere farklı bakış açılarından bakabilme ve problem çözebilme yeteneğinin gelişmesi, tasarımsal düşünebilme beceresi, el ve motor becerilerinin gelişmesi, şekil algısının gelişmesine yardımcı olma, görsel zekayı geliştirme, göz koordinasyonun sağlanması gibi beceriler ve yetenekler bu oyunlar sayesinde geliştirilebiliyor. Alternatif akıl oyunları kutu labirent oyunu şeklinde de olabiliyor. Bu sayede problem çözme yeteneğini geliştirmeye yardımcı olan bu oyunlarla kriz zamanlarında probleme yaklaşma yeteneği de geliştirilmiş oluyor. Doğru yolu bulmada çeşitli denemelerin yapılması kaçınılmaz oluyor. Çeşitli çoklu labirent kutu oyunları ile bu deneyim de kazanılmış oluyor. Böylelikle çocuklar oyun oynarken hata yapmanın kötü bir durum olmadığını anlayarak önemli olan problemin çözümüne odaklanmayı öğrenebiliyor.

Kelime Üretme Oyunu Nasıl Oynanır?

Kelime üretme oyunları her dönem ilgi çekmeyi başarıyor. Üretme genel olarak insanoğlunun en zevk aldığı süreçlerden olduğundan yaratıcı olmak ya da bir keşifte bulunmak hazzın doruklarına ulaşmada en etkili yollardan sayılıyor. Kelime üretme oyunları da bu hazzın yakalanmasında ve sonucunda keyifli anlar ortaya çıkarılmasında en basit yollardan biri olarak öne çıkıyor. Kelime üretme oyunları genel olarak harfleri bir araya getirerek anlamlı kelimeler bulmaya çalışarak oynanıyor. Dünyada en çok sevilen ve ilgi çeken oyunlar arasında olan kelime üretme oyunları en yüksek puanı alanın kazandığı bir sonuçla tamamlanıyor. 2’den fazla sayıda oyuncu ile oynanabilen kelime üretme oyunları tahta üzerinde dikey ya da yatay harflerle yeni kelimeler üretmeye dayalı olarak oynanıyor. Alınabilecek en yüksek puanı almak için kelimeleri özel karelerin üzerinden geçirmek gerekebiliyor. Uzun kelimeler ürettikçe daha fazla puan kazanmak da mümkün oluyor.

Ahşap Malzemeli Kutu Oyunları Nelerdir?

Temeli dengeye dayalı oyunlardan olan ahşap malzemeli kutu oyunları hem çocukların hem de yetişkinlerin en çok keyif aldığı oyunlar arasında yer alıyor. 50’nin üzerinde parçadan oluşan ahşap parçaları üst üste dizdikten sonra sırası gelen oyuncu dilediği sıradan dilediği bloğu çekerek rakip oyuncuyu zor durumda bırakmaya çalışıyor. Yalnızca tek elle oynanması gereken bu tarz blok oyunlarında kuleyi deviren oyunu kaybetmiş sayılıyor. Kulenin yeniden dizilmesi ise oyuncular arasında kıyasıya pazarlık unsuru haline gelebiliyor. Bu mücadelenin keyfi ise yenilen oyuncunun blokları yeniden dizmesi karşılığında eğlencenin yeniden başlamasını sağlıyor. Genel olarak 2 cm derinliğinde 6,5 cm yüksekliğinde ve 1,5 cm kalınlığında olan bu bloklarla daha küçük yaştaki çocuklar kendi hayal güçlerine bağlı olarak çeşitli oyunlar da oynayabiliyor. Oyunun daha eğlenceli hale gelmesini sağlayan bir unsur da süreli şekilde oynamak ve kısa zamanda sıranın karşı tarafa geçmesini sağlamak oluyor.

Hafıza Geliştiren Kartlı Kutu Oyunları

Hafıza geliştirmeye yardımcı oyunlar, kutu oyunlarının en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Bazı hafıza oyunları dedektiflikten hoşlanan çocuklara hitap ediyor. Araştırma ve bulma temelli oyunlar kartları eşleştirmeye dayalı zekâ oyunları olabiliyor. Kapalı şekilde dizilen kartların tek tek açılarak akılda tutulması daha sonra da aynı kartların yerini bulmaya çalışmak bu tarz oyunların en basit kuralı olabiliyor. Bu tür oyunları zorlaştıran ise bazı kartların 2’den fazla sayıda eşlerinin olmasıyla yaşanıyor. Oyuncular 2 kartın tamamlanmasından ziyade 2 ya da 4 kartın da yerini akıllarında tutarak eşlerini bulmaya çalışırken hafızalarının da gelişmesi kaçınılmaz oluyor. Büyükler için kutu oyunları çeşitleri arasında yer alan bu kart oyunları seçenekleri ile hem küçükler hem de büyükler bir arada eğlenceli vakit geçirebiliyor. Yeni kutu oyunları daha çok dikkat eksikliği sorunu yaşayan ya da konsantrasyon problemi yaşayan çocuklar için tercih edilse de konsantrasyon arttırıcı bu tarz oyunları yetişkinler de oynarken keyif alabiliyor.

Okuma Yazmaya Yardımcı Manyetik Kutu Oyunları

Kelime üretmeye dayalı kutu oyunlarının en bilindik türleri arasında yetişkinlerin bile oynamaktan zevk aldığı yatay ve dikey kelime üretme şeklinde oynanan oyunlar yer alsa da küçük yaştaki çocuklar için geliştirilen manyetik harfler de özellikle okuma yazma öğrenme çağındaki çocuklar için ideal oluyor. Milli Eğitim Bakanlığının müfredatına uygun olarak geliştirilen bu oyunlar silinebilen yazı kalemine sahip yazı tahtalı oyunlar oluyor. Resimli ya da harflerden oluşan manyetik kartlar bu tahtanın üzerine yapıştığından rahatlıkla oynanabiliyor. Çocuklar harfleri bir araya getirirken kendi tecrübeleri ile edindikleri bilgileri ortaya çıkarma fırsatı elde etmiş oluyor. Manyetik büyük harfler ya da manyetik küçük harfler çocukların harfleri tanımasını kolaylaştırırken, ilköğretim 1.sınıf öğrencileri de bilgileri pekiştirme için bu oyunları oynayabiliyor. İngilizce kutu oyunları arasında yer alan bu tarz kutu oyunları kelime kurgulama imkanı sunan manyetikli harflerden oluşabiliyor. İngilizce kelimelere aşinalığını geliştirmek isteyen aileler çocuklarına bu tarz oyunları seçiyor.

Yabancı Dil Gelişimine Katkıda Bulunan İngilizce Oyunları

Yabancı dil eğitiminin çocuk yaşlara dayandığı araştırmalarla kanıtlanmış olduğundan bu tarz oyunlarla İngilizce kelimelere alışkanlık kazanmak çocuklar için ileriki yaşlarda oldukça faydalı oluyor. İngilizce kutu oyunları tavsiye edilen oyunlar arasında yer aldığından siz de çocuklarınıza zeka geliştirici ve konsantrasyon arttırıcı bu tarz oyunlardan birini alabilirsiniz. İngilizce kelime dağarcığını arttırmaya dayalı bu oyunları yetişkinler de severek oynuyor. İngilizce öğreniminde temel ihtiyaçlardan biri olan kelime dağarcığı Türkçe karakterli kutu oyunlarıyla da rahatlıkla oynanabiliyor ancak bu amaç için özel olarak geliştirilmiş kutu oyunlarında İngilizceye özel harfler yer aldığından daha fazla sayıda kelime üretmek mümkün olabiliyor. Kutu oyunları strateji geliştirme temelli olanlar dışında futbol çocuk kutu oyunları gibi kart biriktirme ya da karakter koleksiyonu yapmaya izin veren klasik oyunlardan da olabiliyor. Uzmanlar tarafından tavsiye edilen her türlü stratejik ve matematik kutu oyunları genel olarak zeka kutu oyunları öneriler arasında yer alıyor.

Eğlenceli Kutu Oyunları Seti ve Kutu Oyunları Fiyatları

Kutu oyunlarının fiyatları birçok sanal oyun türüne göre daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan online oyun bağımlılığına çözüm olabilecek kutu oyunları sayesinde çocuklar fiziksel olarak motor becerilerini geliştirirken paylaşmayı ve sosyal birlikteliği de en üst seviyede yaşıyor. Kutu oyunları fiyatları kullanıcıların erişebileceği uygun fiyat aralıklarında seyrediyor. Her yaş grubuna hitap eden kutu oyunlarının fiyat bakımından bir avantajı da çok sayıda kişinin bir araya gelerek oyunu satın alması ve bir arada oynayabilmesi oluyor. Böylelikle tek kişiye hitap eden tek kişilik kutu oyunları modellerine göre çok sayıda kişinin birlikte oynama imkanının oluşmasıyla ekonomik olarak da tasarruf sağlanmış oluyor. Kutu oyunları ve fiyatları karşılaştırıldığında Trendyol’un birbirinden avantajlı seçenekler sunduğu görülüyor. Bütün kutu oyunları isimleri Trendyol’un ilgili kategori bölümünde rahatlıkla bulunabiliyor. Siz de indirimli ve kampanyalı seçenekler ile kutu oyunları satın al tavsiyelerinde bulunarak sevdiklerinizin avantaj sağlamasına katkıda bulunabilirsiniz. Öte yandan kutu oyunları seti ile farklı oyunların bir araya getirilerek daha avantajlı fiyatlar karşılığında satışa sunulduğu özel durumlardan da faydalanabilirsiniz. İndirimli kutu oyunları kampanyasız oyunlar ile aynı özelliklere sahip olduğundan hiçbir kayıp yaşatmıyor. Siz de kampanyalardan faydalanarak bu kutu oyunlarına sahip olabilir, sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz.

Çocuklar İçin Kutu Oyunları Önerileri

Kutu oyunlarını oynarken aldığınız keyif kadar öncesi ve sonrasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar ortaya çıkabilir. Parçaların özel kutularında saklanması ve kaybolmaya karşı özenle muhafaza edilmeleri bu hususların başında yer alıyor. Yaş grubuna hitap etmeyen oyunların çocukların erişemeyeceği seviyeler saklanması öneriliyor. Örneğin kart oyunlarının yırtılma gibi durumlarla karşılaşmaması için çok küçük yaş grubundaki çocuklara teslim edilmemesi gerekebiliyor. Henüz algılama yeteneği gelişmemiş 2 yaş altı çocukların bu tarz oyunlarla karşılaşması renk bakımından ilgi çekici durumlar ortaya çıkarabiliyor. Bazı durumlarda ise çok küçük parçalı oyunlar küçük yaş grubu çocuklardan uzak tutulması gibi durumları ortaya çıkarabiliyor. Kendi yaş grubuna hitap etmeyen oyunlara ilgi duyan çocukların bazı oyunları ilk etapta ebeveynleriyle ya da arkadaşlarıyla birlikte oynamaları öneriliyor. Özellikle okuma yazma bilmeyen yaş grubundaki çocukların oyun yönergelerini öğrenmelerinde ebeveynlerinin yardımı çok önemli bir adım olabiliyor. Sonrasında ise tüm süreçleri öğrenen çocuklar kendi yaş grubundan daha büyük yaş gruplarına hitap eden oyunları rahatlıkla oynayabiliyor. Kutu oyunlarına ilgi duyan çocukların zamandan ve mekandan bağımsız bu tarz oyunları diledikleri yerde oynayabilmeleri mümkün olduğundan ebeveynler de dijital dünyadan biraz da olsa uzak kalmasını istedikleri çocuklarını bu tarz oyunlara yönlendirebiliyor. Siz de çocuğunuz ve sevdikleriniz için dilediğiniz oyunu Trendyol’un avantajlı seçeneklerinden faydalanarak satın alabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Trendyol % 30 Dijital Ürünler Gamer İndirimleri – Steam, Riot, Bein, Udemy, BluTV, PUBG

Trendyol'da Dijital Ürünler Günü %30’a varan indirimle çok hesaplı Steam, Riot Games, Udemy kursları, BluTV, PUBG, Binnaz, Meditopia, S Sport, Lokum Games, Bein Connect key ve üyelikleri burada. 😍...Daha Fazla

Trendyol’da Dijital Ürünler Günü %30’a varan indirimle çok hesaplı Steam, Riot Games, Udemy kursları, BluTV, PUBG, Binnaz, Meditopia, S Sport, Lokum Games, Bein Connect key ve üyelikleri burada. 😍

Gamer & Eğlence Ürünleri Daha Az

Hemen Al
1 ay left

20₺ Netflix ve Spotify Akbank FAV İndirim Kampanyası

Spotify üyeliğini Akbank Kart'ınla öde 20 TL'ye varan indiriminle yükselmediğin müzik kalmasın Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir Akbank...Daha Fazla

Spotify üyeliğini Akbank Kart’ınla öde 20 TL’ye varan indiriminle yükselmediğin müzik kalmasın

 • Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir
 • Akbank FAV’a dahil olarak kampanyadan faydalanmak için Akbank Mobil üzerinden programa katılım sağlanması gerekmektedir.
 • 01 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Netflix platformuna ait üyelik bedeli ödemelerini Akbank Kartları ile yapan Akbank FAV üyeleri, ilgili aydaki ödeme tutarları kadar indirim kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 20 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanya sadece Spotify’ın kendi web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden Akbank’ın Bireysel Axess, Wings, Axess Öğrenci Kartı, Akbank Banka kartları veya bu kartların ek kartları ile yapılan üyelik ödemelerinden geçerlidir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir. Kampanyadan Spotify üyeliğinden maksimum 20 TL indirim kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan indirimler ekstrenize/hesabınıza yansıtılacaktır.
 • Hak edilen indirim tutarı, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra kampanya bitiş tarihinden sonraki 5 iş günü içinde ödemelerin gerçekleştiği Akbank Banka veya Kredi Kartına yüklenecektir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen indirim tutarı geri alınacaktır. İndirim tutarının kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya konu dijital platformların üyelik şart ve koşulları ile fiyatlama politikaları ilgili marka ve kurumların yetkisindedir. Akbank T.A.S’nin bu platformların üye ve ücret politikaları ile bu kampanya süresince olabilecek değişiklikler ile ilgili her hangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/akbank-fav-spotify-kampanyasi.aspx

Akbank FAV’la Netflix dizilerinin tadını çıkar Netflix üyeliğini Akbank Kart’ınla öde 20 TL’ye varan indiriminle yükselmediğin dizi kalmasın

 • Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir
 • Akbank FAV’a dahil olarak kampanyadan faydalanmak için Akbank Mobil üzerinden programa katılım sağlanması gerekmektedir.
 • 01 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Spotify platformuna ait üyelik bedeli ödemelerini Akbank Kartları ile yapan Akbank FAV üyeleri, ilgili aydaki ödeme tutarları kadar indirim kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 20 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanya sadece Netflix’ in kendi web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden Akbank’ın Bireysel Axess, Wings, Axess Öğrenci Kartı, Akbank Banka kartları veya bu kartların ek kartları ile yapılan üyelik ödemelerinden geçerlidir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir. Kampanyadan Netflix üyeliğinden maksimum 20 TL indirim kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan indirimler ekstrenize/hesabınıza yansıtılacaktır.
 • Hak edilen indirim tutarı, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra kampanya bitiş tarihinden sonraki 5 iş günü içinde ödemelerin gerçekleştiği Akbank Banka veya Kredi Kartına yüklenecektir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen indirim tutarı geri alınacaktır. İndirim tutarının kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya konu dijital platformların üyelik şart ve koşulları ile fiyatlama politikaları ilgili marka ve kurumların yetkisindedir. Akbank T.A.S’nin bu platformların üye ve ücret politikaları ile bu kampanya süresince olabilecek değişiklikler ile ilgili her hangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/akbank-fav-netflix-kampanyasi.aspx

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Foxngame İndirimli Oyun, VP, RP, UC, Steam Cüzdan Kodu Key Ucuz Al

Foxngame'den indirimli en ucuz Steam oyunları, Valorant VP, LoL Riot Point RP, PUBG UC, Steam wallet kodu, keyleri alabilirsiniz.
Hemen Al
Süresiz

Tidal HiFi 30 Gün Ücretsiz Deneme

Açılan linkten TIDAL HiFi/Premium/Aile üyeliklerini 30 gün deneyebilirsiniz.
Hemen Al
Süresiz

Exxen Ücretsiz Deneme 7 Gün Bedava Abonelikle İzle

Exxen.com'dan üye ol istediğin yerden izle! En yeni Türk yapımı içerikler ve sürpriz fomatlar Exxen'de. En iyi diziler! Sadece 9.90 TL ! Orijinal içerikler! Aile boyu eğlence. Aboneliğini hemen başlat....Daha Fazla

Exxen.com’dan üye ol istediğin yerden izle! En yeni Türk yapımı içerikler ve sürpriz fomatlar Exxen’de. En iyi diziler! Sadece 9.90 TL ! Orijinal içerikler! Aile boyu eğlence. Aboneliğini hemen başlat. Programlar: Diziler, Yarışmalar, Belgeseller.
Türkiye’nin dijital platformu Exxen’de. 7 Gün Ücretsiz İzle. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN’e yeni üyelikler için geçerlidir. İstediğin zaman, İstediğin yerde Aboneliğini hemen başlat, Exxen.com’dan izlemeye başla. Geniş kitlelere hitap eden, ödüllü oyuncuların olduğu diziler seni bekliyor. En iyi diziler! Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store her hafta ücretsiz bir oyun sunuyor. Özel teklifler için sık sık Epic Games Store'a uğra. Bugün ücretsiz bir oyun indir veya oynaması ücretsiz bir oyunun topluluğuna katıl....Daha Fazla

Epic Games Store her hafta ücretsiz bir oyun sunuyor. Özel teklifler için sık sık Epic Games Store’a uğra. Bugün ücretsiz bir oyun indir veya oynaması ücretsiz bir oyunun topluluğuna katıl.

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Papara Kartla Spotify Premium % 50 İndirim

Papara kartla Spotify Premium üyelik ücretinin yarısı bizden. Bu program Haziran 2021 sonuna kadar devam edecek.
Hemen Al
Süresiz

Papara Kartla YouTube Premium % 50 İndirim

Papara kartla YouTube Premium üyelik ücretinin yarısı bizden. Her ay 10 TL kazanabilirsin. Bu program Haziran 2021 sonuna kadar devam edecek.
Hemen Al
Süresiz

Papara Kartla Netflix % 50 İndirim

Papara kartla Netflix üyelik ücretinin yarısı bizden. Her ay 10 TL kazanabilirsin. Bu program Haziran 2021 sonuna kadar devam edecek.
Hemen Al
Süresiz

Steam, Epic, Playstation ve Xbox ödemelerinin Tosla Kart ile % 25’i bizden!

Toslalılar oyun heyecanını ikiye katlar ve en kral indirimi kapar. Tosla kart ile oyun ödemelerinin %25’i iade. Hem de 3 ay boyunca. Epic, Playstation, Steam, Xbox ve listedeki* yurt içi...Daha Fazla

Toslalılar oyun heyecanını ikiye katlar ve en kral indirimi kapar. Tosla kart ile oyun ödemelerinin %25’i iade. Hem de 3 ay boyunca.

 • Epic, Playstation, Steam, Xbox ve listedeki* yurt içi ve yurt dışı oyun kodlarında 31 Mart’a kadar yapacağın ödemelerin %15’i Tosla hesabına iade edilir.
 • Unutma her ay için maksimum 20 TL’ye kadar iaden var.
 • 1’den fazla oyun platform alışverişinde iade alabilirsin, tabi üst sınırın 20 TL olduğunu unutma.
 • İadeler, hemen işlemden sonra yapılamayacak ama sen hiç merak etme iadeleri bir sonraki ayın 10. gününde hesabında görebilirsin. TL ödül yüklemeleri harcanmadığı takdirde bir sonraki ay geri alınacaktır.
 • Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara Tosla Kart almalarını tavsiye et ki bu keyfi birlikte yaşayın. Kendi kart numaranı sakın kimseyle paylaşma 🙂
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.
 • *Yurt içi ve yurt dışı geçerli oyun kodları listesi

Aköde Kamuya Açık Veri İçerir & Kişisel Veri İçermez
YURT DIŞI OYUN KODLARI YURT DIŞI OYUN PLATFORMLARI
XSOLLA XSOLLA
XSOLLA _ESHOP XSOLLA
XSOLLA _ROBLOX XSOLLA
XSOLLA _R6S XSOLLA
XSOLLA _STARDOLL XSOLLA
XSOLLA _MOUNT BLA XSOLLA
XSOLLA _HERO WARS XSOLLA
XSOLLA _TD2 XSOLLA
XSOLLA _PUBG XSOLLA
XSOLLA _CONTRACT WA XSOLLA
XSOLLA _THE NEW Z G XSOLLA
XSOLLA _MOPEIO XSOLLA
XSOLLA _EPIC GAMES XSOLLA
MICROSOFT*XBOX XBOX
MD.*UNIT.GAMES UNITGAMES
MICROSOFT*STORE STORE
STEAMGAMES.COM Steam
STEAMGAMES.COM 42595 Steam
STORE.STEAMP Steam
PAYTR. /STEAMLEVELMA Steam
STEAM PURCHASE Steam
STEAMGAMES.COM425952 Steam
PSP*STORE.MY.GAMES PSP
GOOGLE PROXIMA BETA Google
GOOGLE SUPERCELL Google
GOOGLE YOUNGJOY Google
GOOGLE ROBLOX Google
GOOGLE GARENA Google
GOOGLE ACTIVISION Google
GOOGLE ZYNGA INC Google
GOOGLE KONAMI Google
GOOGLE MINICLIP Google
GOOGLE MINECRAFT Google
GOOGLE EA MOBILE Google
GOOGLE GAMEBASICS Google
GOOGLE MCPEMASTER Google
GOOGLE GAME Google
GOOGLE GAMELOFT SE Google
GOOGLE ZUUKS GAMES Google
GOOGLE FIRST TOUCH Google
GOOGLE NORDEUS Google
GOOGLE WARNER BROS Google
GOOGLE KINGSGROUP Google
GOOGLE PLAYNETA LTD Google
GOOGLE GAME168 Google
GOOGLE FUN GAMES Google
GOOGLE KABAM GAMES Google
GOOGLE GAMEGOS Google
GOOGLE SMALL GIANT Google
GOOGLE FLYINGCOK Google
GOOGLE KING Google
GOOGLE KLAB INC Google
GOOGLE GAME PURCHAS Google
GOOGLE GAME INSIGHT Google
GOOGLE EPIC GAMES Google
GOOGLE GAME ALLIANC Google
GOOGLE GAME HIVE CO Google
GOOGLE GAMESTURE Google
GOOGLE GAMES2WIN Google
GOOGLE GAME FOCUS Google
GOOGLE GAMETION LTD Google
GOOGLE GAMES MARKET Google
GOOGLE GAMES Google
GOOGLE GAMEHOUSE Google
GOOGLE STORM AGE Google
GOOGLE GAMEFORGE Google
EPC*EPIC GAMES STORE EPC
EPC*FORTNITE EPC
EPİN
ZULA
PLAYSTATION
PUBG MOBILE
CODASHOP
G2A.COM
FANATICAL
MOJANG
GAMEFORGE EU
OASIS GAMES LIMITED
GTARCADE.COM
OFFGAMERS
WWW.SALAGAME.COM
HUAWEI SERVICES HK
GAIJIN GAMES
DMARKET.COM Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Fortnite Epic Games Store İndir – Paketlerde İndirimler

Fortnite, kendi başına veya arkadaşlarınla birlikte hayatta kalan son kişi olmak için mücadele ettiğin veya hayalindeki Fortnite'ı özgürce inşa ettiğin sürekli gelişen çok oyunculu ücretsiz bir oyun. Hem Battle Royale'i...Daha Fazla

Fortnite, kendi başına veya arkadaşlarınla birlikte hayatta kalan son kişi olmak için mücadele ettiğin veya hayalindeki Fortnite’ı özgürce inşa ettiğin sürekli gelişen çok oyunculu ücretsiz bir oyun. Hem Battle Royale’i hem de Fortnite Kreatif’i ÜCRETSİZ oynayabilirsin. Hemen indir ve mücadeleye dal. Oyunu indirdikten sonra diğer oyuncularla birlikte oynanan PvE hikâye modu Dünyayı Kurtar’ı satın alabilirsin.

Fortnite Tayfası, kaçırılmaması gereken Fortnite içeriklerini kapmak için en iyi abonelik teklifi! Ayda sadece 53,99 TL’ye katılarak aşağıdakileri kazan:
• Tüm Sezon Boyunca Savaş Bileti Erişimi: Fortnite Tayfası’nın bir üyesi olarak, her zaman o anki sezonun Savaş Bileti’ne erişimin olacak!
• Her Ay 1.000 V-Papel: Fortnite Tayfası üyeleri her ay 1.000 V-Papel alacak. İçerik mağazasında dilediğince harca!
• Aylık Tayfa Paketi’ni Kap: Yalnızca Fortnite Tayfası üyelerinin alabileceği yepyeni bir kıyafet paketi olan özel Fortnite Tayfa Paketi’ni al.
Yinelenen abonelik ücreti, abonelik iptal edilene kadar her ay alınır. İstediğiniz zaman iptal edebilirsin.

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Digiturk’ten Vodafone’lulara Özel Avrupanın Yıldızı Paketi İlk 6 Ay 39 TL!

Kampanya 02.12.2020-03.07.2021tarihleri arasında Vodafone ve Digiturk iş birliğinde düzenlenmektedir. Kampanya kapsamında Vodafone Abonelerine özel Avrupanın Yıldızı Paketi yıllık taahhütlü olmak şartı ile ilk 6 ay 39 TL kalan 6 ay...Daha Fazla
 • Kampanya 02.12.2020-03.07.2021tarihleri arasında Vodafone ve Digiturk iş birliğinde düzenlenmektedir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Abonelerine özel Avrupanın Yıldızı Paketi yıllık taahhütlü olmak şartı ile ilk 6 ay 39 TL kalan 6 ay 59 TL olacaktır. Sezon sonuna kadar Taraftar Paketi ve 1 ay Sporun Yıldızı paketi hediye edilecektir.
 • Teklif sadece yeni aüyeliklerde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin Vodafone YANIMDA uygulaması üzerinden kampanya talep linkine  tıklayıp talep formunu doldurması gerekmektedir. Sonrasında And iletişim  Çağrı Merkezi tarafından satışın tamamlanması için arama yapılacaktır. Arama sırasında Vodafone’a özel paketlerden yararlanılmak istendiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Satış işlemleri sonrasında kurulum için yetkili servise yönlendirme yapılacaktır.
 • Hediye olan paketlerden faydalanabilmek için Digiturk’e talep formu doldurulurken veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Üye olduktan sonra 15 gün içinde iznin verilmesi yeterlidir.
 • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 180 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.
 • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • Digiturk ve Vodafone  kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

Enpara İle Spotify, Netflix ve YouTube Premium harcamalarınızın % 50’si bizden!

30 Haziran 2021’e kadar her ay Spotify, Netflix, YouTube Premium platformları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %50’si bizden! Kampanyadan yararlanmak için en az...Daha Fazla

30 Haziran 2021’e kadar her ay Spotify, Netflix, YouTube Premium platformları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %50’si bizden!

Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 1.500 TL olması yeterli!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Spotify, Netflix, YouTube Premium platformları üzerinden harcama yapmanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,
 • Spotify, Netflix, YouTube Premium harcaması yaptığınız ay kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 1.500 TL olması gerekir.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ocak – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında her ay Enpara.com Kredi Kartı ile Spotify, Netflix, YouTube Premium platformları üzerinden yapılan harcamalar için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, Spotify, Netflix, YouTube Premium harcaması yaptığınız ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması, o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait en az birer ödeme kaydı bulunması ve o ay içinde kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 1.500 TL olması gerekir.
 • Örneğin; 15 Ocak’ta 29,99 TL tutarında Netflix, 20 Ocak’ta da 17,99 TL tutarında Spotify harcaması yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Şubat’ta 23,99 TL iade alabilmeniz için, 1 Şubat’ta vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza tanımlı olan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızı, 1 – 31 Ocak tarihleri arasında bu talimatlarınıza konu olan faturalarınız için en az birer adet ödeme kaydını ve Enpara.com Kredi Kartı’nızın Ocak ayında kesilen ekstresine ait ekstre borcunun en az 1.500 TL olduğunu görüyor olmamız gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya boyunca aylık toplam 50 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade kazanılır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 50 TL’nin üzerinde kalan kısım için iade yapılmaz. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 150 TL iade alınabilir.
 • Kampanya sadece Spotify, Netflix ve YouTube’un kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer platformlar (ör: iTunes, Google Play, Apple TV vb.) ve ödeme yöntemleri (ör: telekomünikasyon şirketi üzerinden faturalandırma) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya iadesi kazanılmaz.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili firmanın müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
7 gün left

% 7 Firsat.me indirim kodu

İstanbul Tema Park İstanbul, Legoland, Akvaryumlar, Hayvanat bahçeleri, piknik alanları, konser alanları, eğlence mekanları, en nezih mekanlarda İstanbul manzaralı kahvaltı fırsatları, günü birlik geziler, hamamlar, masaj salonları, yüzme havuzları, pilates-...Daha Fazla

İstanbul Tema Park İstanbul, Legoland, Akvaryumlar, Hayvanat bahçeleri, piknik alanları, konser alanları, eğlence mekanları, en nezih mekanlarda İstanbul manzaralı kahvaltı fırsatları, günü birlik geziler, hamamlar, masaj salonları, yüzme havuzları, pilates- yoga eğitimi, eğlenmek adına ne ararsan tek adres Firsat.me. Alt limitsiz %7 Firsat.me indirim kodu fırsatı sizleri bekliyor. Daha Az