% 70+% 50 Boyner İndirim Kodu [Mart: Kış Ürünlerinde Kıpkırmızı Fırsatlar] – Haftanın Sürprizi

Kod Süresiz
Boyner.com.tr'de Soğuk Kış Fırsatları Sepette %25-30 İndirim Boyner ile kış alışverişi %50'ye varan indirimli! Aşağıdaki kodu sepette kullanın! Seçili ürünlerden yapılacak olan alışverişlerde 1.ürüne %25 2.ürüne sepette %30 indirim uygulanacaktır....Daha Fazla

Boyner.com.tr’de Soğuk Kış Fırsatları Sepette %25-30 İndirim Boyner ile kış alışverişi %50’ye varan indirimli! Aşağıdaki kodu sepette kullanın! Seçili ürünlerden yapılacak olan alışverişlerde 1.ürüne %25 2.ürüne sepette %30 indirim uygulanacaktır.

Seçili ürünlerden yapılacak olan alışverişlerde %50 indirim!

Seçili ürünlerde sepette %30 indirime ek 10TL değerinde hediye paracık!

Daha Az

KR50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner Hera 2 Al 1 Öde Kodu – Ev Ürünleri

Kod Süresiz
Boyner online mağazasından yapacağınız Selen kadın modası bluz, elbise, hırka, mont, kazak, ceket gibi ürünlerde %70'e varan indirime ek sepette ekstra %20 indirim fırsatı sunan kupon kodu....Daha Fazla

Boyner online mağazasından yapacağınız Selen kadın modası bluz, elbise, hırka, mont, kazak, ceket gibi ürünlerde %70’e varan indirime ek sepette ekstra %20 indirim fırsatı sunan kupon kodu.

Selen %70'e varan indirim Daha Az

SLN20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Boyner Kozmetik İndirim Kodu – Cilt Bakım Kozmetik Aşkına

Kod Süresiz
Boyner.com.tr'de kozmetik, cilt bakım ürünlerinde 100₺ indirim sağlar. Kampanya 29 Ocak - 14 Şubat 2021 tarihleri arasında boyner.com.tr'de geçerlidir. Kampanya indirim kodu VLT21 olup seçili ürünlerden yapılacak olan her 400TL'lik alışverişlerde, sepette 100TL...Daha Fazla

Boyner.com.tr’de kozmetik, cilt bakım ürünlerinde 100₺ indirim sağlar.

  • Kampanya 29 Ocak – 14 Şubat 2021 tarihleri arasında boyner.com.tr’de geçerlidir.
  • Kampanya indirim kodu VLT21 olup seçili ürünlerden yapılacak olan her 400TL’lik alışverişlerde, sepette 100TL indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya seçili ürünlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla 15 ürün satın alabilir.
  • Kampanyadan her müşteri en fazla 5 kez faydalanabilir.
  • Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş kampanya tarih, koşul ve kurgularını değiştirme hakkına sahiptir.

Daha Az

BHR20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70 + % 10 Boyner İpekyol İndirim & Twist Kodu

Kod Süresiz
Boyner'de açılan sayfada İpekyol ve Twist'te %70 + %10 indirim sağlar....Daha Fazla

Boyner’de açılan sayfada İpekyol ve Twist’te %70 + %10 indirim sağlar.

İpekyol Yeni Sezon Ürünlerde Her 350 TL'Ye 125 TL Anında İndirim ! Daha Az

PKS10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner Güneş Gözlüklerinde 50₺ İndirim Kodu | Ray-Ban, Armani, Prada

Kod Süresiz
Dünyaca Ünlü Gözlük Markalarında Büyük İndirim! %20'ye varan indirime ek 50₺ indirim! Ray-Ban, Armani, Burberry gibi ünlü markalar mevcut. Armani (7) Armani Exchange (6) Burberry (39) Dolce Gabbana (5) Dolce&Gabbana...Daha Fazla

Dünyaca Ünlü Gözlük Markalarında Büyük İndirim! %20’ye varan indirime ek 50₺ indirim! Ray-Ban, Armani, Burberry gibi ünlü markalar mevcut.

Armani (7) Armani Exchange (6) Burberry (39) Dolce Gabbana (5) Dolce&Gabbana (19) Emporio Armani (35) Michael Kors (25) Miu Miu (3) Oakley (26) Persol (24) Prada (24) Prada Linea Rossa (16) Ralph (8) Ray-Ban (165) Vogue (18)

Daha Az

GZL50 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70 + % 10 Boyner Twist ve İpekyol İndirim Kodu

Fırsat Süresiz
Boyner'den alacağınız Twist ve İpekyol ürünlerinde %70+%10 indirim sağlar....Daha Fazla

Boyner’den alacağınız Twist ve İpekyol ürünlerinde %70+%10 indirim sağlar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 60 + % 20 Boyner Gualtiero Firenze İndirim Kodu

Kod Süresiz
Boyner'de Gualtiero Firenze markasında %60'a varan indirimlere EK olarak sepette %20 indirim kodu!...Daha Fazla

Boyner’de Gualtiero Firenze markasında %60’a varan indirimlere EK olarak sepette %20 indirim kodu!

Daha Az

GMN20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70 + % 20 Boyner Marie Claire İndirim Kodu

Kod Süresiz
Boyner'de Marie Claire ürünlerinde %70+%20 indirim sağlar....Daha Fazla

Boyner’de Marie Claire ürünlerinde %70+%20 indirim sağlar.

Daha Az

MRC10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner Estee Lauder Advanced Night Repair Alana Revitalizing Supreme Hediye İndirim Kodu

Kod Süresiz
Boyner'den alacağınız Estee Lauder Marka Advanced Night Repair 50ml Serum alışveri̇şleri̇nde Revitalizing Supreme 30ml Hediye!...Daha Fazla

Boyner’den alacağınız Estee Lauder Marka Advanced Night Repair 50ml Serum alışveri̇şleri̇nde Revitalizing Supreme 30ml Hediye!

Daha Az

ANR21 Kodu Aç 
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

% 50 Boyner LOFT İndirimi

Fırsat Süresiz
Loft ürünlerinde %50'ye varan indirimler Boyner'de!...Daha Fazla

Loft ürünlerinde %50’ye varan indirimler Boyner’de!

Loft Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Boyner Nautica İndirim Kodu

Kod Süresiz
Boyner online mağazasında Nautica ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde %50’ye varan indirime ek sepette ekstra %20 indirim sunan kupon kodu....Daha Fazla

Boyner online mağazasında Nautica ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde %50’ye varan indirime ek sepette ekstra %20 indirim sunan kupon kodu.

Boyner Hera 2 Al 1 Öde Kodu - Ev Ürünleri Daha Az

NTC20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50 Boyner Mont İndirimi – Columbia, The North Face, National Geographic, HH, Quiksilver

Fırsat Süresiz
Kışlık montların kaliteli markalarda %50'ye varan indirimler Boyner'de! Outdoor montlarda %50'ye varan indirimler Boyner'de!...Daha Fazla

Kışlık montların kaliteli markalarda %50’ye varan indirimler Boyner’de! Outdoor montlarda %50’ye varan indirimler Boyner’de!

mont Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Boyner 150/25₺ İndirim Kodu – Mobil Uygulama

Kod Süresiz
Boyner'den yapacağınız 300₺ alışverişe 30₺, 600₺ alışverişe 100₺ indirim sağlar....Daha Fazla

Boyner App’ten yapacağınız 150₺ alışverişe 25₺ indirim sağlar.

Daha Az

APP25 Kodu Aç 
100% Başarılı

150/25₺ Boyner Mobil Uygulama İndirim Kodu

Kod Süresiz
Boyner'den yapacağınız 300₺ alışverişe 30₺, 600₺ alışverişe 100₺ indirim sağlar....Daha Fazla

Boyner App’ten yapacağınız 150₺ alışverişe 25₺ indirim sağlar. Daha Az

ERHABA25 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner Hummel % 40 İndirim

Fırsat Süresiz
Boyner'den alacağınız Hummel alışverişine %40 indirim sağlar. Hummel ürünlerinde %40 indirim fırsatı Boyner'de!...Daha Fazla

Boyner’den alacağınız Hummel alışverişine %40 indirim sağlar. Hummel ürünlerinde %40 indirim fırsatı Boyner’de!

Hummel Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Türkiye’nin halka açık gıda ve elektronik dışı en büyük perakende grubu Boyner Grup’un amiral gemisi ve Türkiye’nin lider mağaza zinciri… 1981’de ‘Çarşı’ tabelasıyla Bakırköy’de açılan mağazasıyla faaliyetlerine başlayan Boyner, alışveriş dünyasını yeniliklerle tanıştırarak, sürekli büyümesini sürdürdü. 2013’te YKM’nin hisselerini alarak, sektördeki konumuna güç kattı. Boyner bugün çok katlı mağazaları, tek kategoride uzmanlaşmış konsept mağazaları Boyner Sports, YKM Sport, Outlet Mağazaları ve YKM Mağazaları ile 6 farklı mağazacılık konsepti ile Türkiye’nin 37 ilinde 117 mağazası ile hizmet veriyor. Boyner, müşterilerine kadın, erkek, çocuk, bebek, genç aktif spor giyimden ayakkabı ve aksesuara, kozmetikten ev dekorasyon ürünlerine kadar farklı kategorideki pek çok yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyor. Ayrıca kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor giyim ve ayakkabı kategorilerinde House Of Camellia, Black Pepper, Penford, North Of Navy, Cotton Bar, T-Box, Limon Company,  Mammaramma, Monster High, Barbie, Pink & Orange, Funky Rocks, North Of Navy Kids, Limon Company Kids ile sadece Boyner ve YKM’lere özel markaları, Boyner Fresh koleksiyonu ile de dünya moda markalarını müşterileriyle buluşturuyor. Boyner ve YKM Mağazaları, tüm lifestyle kategorilerinde müşterilerine doğru sezon, marka birliktelikleri, görsel sunum, servis ve mükemmel alışveriş düzeni ile yüksek kaliteli milyonlarca ürün sunarak müşterilerinin keyifli alışveriş deneyimi yaşamaları için hizmet veriyor.

2015’te ‘Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş markası olma’ vizyonuyla kapsamlı bir değişim sürecini başlatan Boyner, ürün ve marka çeşitliliğinden müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarına kadar birçok yeniliği hayata geçiriyor. Yenilikçi kimliğiyle e-ticaret alanında da hızla büyüyen Boyner, mağaza ve online alışverişi birleştiren “all-line” uygulamaları ile yeniliklere imza atıyor.

BİR BAKIŞTA BOYNER BÜYÜK MAĞAZACILIK

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (“Boyner”) Türkiye’de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Grup’un bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, o zamanki adı olan “Çarşı” tabelası altında Bakırköy’de açıldı.

Ardından Ankara’da Kızılay’da ve İstanbul Sultanhamam’da iki mağaza açıldı. Bu dönemde Çarşı Mağazaları tek markalı indirim mağazası olarak çalıştı ve kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla müşterilerine sundu.

1985 yılı ile birlikte Çarşı Mağazaları hizmet verdiği müşteri kitlesini büyük mağazacılık anlayışına uygun yeniliklerle karşılamaya başladı. Bu anlayışın ilk ürünü olan Altimod markalı ürünler 1985 yılından itibaren mağazalarda müşteri ile buluştu ve çok beğenildi. Çarşı’nın o günlerdeki hizmet anlayışı müşterilerin isteklerini karşılarken müşteri lehine ek değer yaratmak olarak tanımlandı. Müşteri mutluluğunu hedef alan bu anlayış, 1989 yılında Türk perakendecilik sektöründe bir devrim niteliği taşıyan Çarşı Kredi Kartı’nın doğmasına yol açtı.

1990 yılına gelindiğinde artık büyük mağazacılığın evrensel üretim ve pazarlama ilkeleriyle yürüyen öncü ve yenilikçi mağazalar zincirinin başlangıç noktasına gelinmişti. 1991 yılında 7000 metrekarelik alanda açılan Maslak Mağazası, kadın, erkek, çocuk, ayakkabı, spor giyim ve ev gibi ayrı departmanları ile mağazacılık sektörüne yepyeni bir anlayış getirdi.

Maslak Mağazası’nı, alışveriş merkezleri içinde ilk ana mağaza olan Çarşı Capitol izledi. 1993 yılında açılan Çarşı Capitol Mağazası, alışveriş merkezi içinde de departmanlı mağazanın başarılı olabileceğinin örneğiydi.

Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş bu büyük mağazaların ardından bir büyük adım daha attı, bu da başarıyla sonuçlanan halka açılma programı oldu.

1997 yılında halka açık ve perakendecilik sektörünün liderliğine yürüyen Çarşı mağazalar zincirine Smart adlı outlet zinciri eklendi.

1998 yılı yeni bir büyüme hamlesine sahne oldu. Bir yıl içinde Çarşı İçerenköy Carrefour, Çarşı Beylikdüzü, Çarşı Adana ve Çarşı Şaşkınbakkal Mağazaları açıldı. Bu büyük adım, Çarşı mağazacılık anlayışını müşterinin bulunduğu her noktaya taşıyan yeni bir yaklaşımı hayata geçirdi. 2002 yılında Ankara Kavaklıdere Mağazası ayrıca, Profilo ve Nautilus Alışveriş Merkezleri’nde yeni mağazalar açılırken, 2003 yılında ise Metrocity Alışveriş Merkezi’ndeki mağazamız açıldı.

2003 yılında bayilik sistemi ile büyümeye başlayan Çarşı Büyük Mağazacılık, Diyarbakır, Trabzon, Mersin, Denizli ve Konya’da ilk bayilerini açtı.

2004 yılındaki Değişim Programı çerçevesinde ismi Çarşı’dan Boyner’e değişen BBM, 2006 yılında kozmetik ile başlayan, 2007 yılında ev tekstili ve 2008 yılında spor giyim alanlarında devam eden yatırımları ile yeni küçük konsept mağazaları olan Boyner Evde ve Boyner Sports’u da müşterileri ile buluşturdu.

Boyner, sektörün güçlü markalarından YKM’nin % 63 oranındaki hissesini 2012 yılında satın almasının ardından, 2013 yılında geri kalan % 37’lik hissesini ve kalan marka haklarının tamamını da satın alarak YKM Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’nin paylarının tamamına sahip oldu.

Şirket, 30 Haziran 2014 tarihi itibariyle, YKM A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’yi devir almak suretiyle şirketlerin kolaylaştırılmış usulde birleşmesi yoluyla tek bir yasal kişilik haline gelmiştir.

Kısaca Boyner Büyük Mağazacılık

2016 yıl sonu itibarıyla Türkiye’nin 37 ilinde 117 mağazası ile 300.000 m2 satış alanına ulaşan Boyner Büyük Mağazacılık, yılsonu itibariyle yaklaşık 4.800 çalışanı ile yaklaşık 120 milyonun üzerinde ziyaretçiyi ağırladı.

Kilometre Taşları

1981 – İlk Çarşı Mağazası İstanbul Bakırköy’de açıldı.

1989 – Çarşı Kredi Kartı’nın lansmanı yapıldı.

1990 – İlk Çok Katlı Mağaza, Maslak Mağazası, açıldı.

1992 – Karat Mağazacılık A.Ş.’nin kuruluşu ile Çarşı Mağazaları ayrı bir tüzel kişilik kazandı.

1996 – Karat Mağazacılık A.Ş., Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş.’ye dönüştü ve %15’lik ilk halka arz gerçekleştirildi.

1998 – %15’lik ikinci halka arz gerçekleştirildi. 4 yeni mağaza açılarak büyüme ve genişlemeye hız verildi.

2004 – Çarşı’dan Boyner’e Değişim Programı hayata geçirildi.

2006 – %9,9’luk üçüncü halka arz gerçekleştirildi.

2007 – Fennella S.a.r.l (Citi Venture Capital International, CVCI) ile %30,05 oranında ortaklık gerçekleştirildi.

2010 – Yıllık 500 milyon TL net satış rakamına ulaşıldı.

2011 – Çarşı Mağazaları yeniden müşterileriyle buluştu.

2012 – YKM A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’nin çoğunluk hisseleri satın alındı.

2013 – YKM A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’nin kalan kontrol gücü olmayan payların hisseleri de satın alındı.

Şirket’in CVCI’daki %30,05 hissesi Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. tarafından satın alındı. Eylül ayında yapılan çağrı sonucu, Halka açık olan pay oranı %4’ün altına düştü. .

2014 – Boyner Büyük Mağazacılık  A.Ş., YKM A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş. ile devir alma sureti ile birleşerek , 3 şirket tek bir tüzel kişilik altında toplandı.

2015 – Boyner Büyük Mağazacılık, yıl içinde ana ortağı Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.’nin hakim ortak konumuna gelmesi sonrasında Borsa İstanbul kotundan çıkma kararı aldı.

Markalarımız

Limon Company

North Of Navy

Cotton Bar

T-box

House of Camellia

Black Pepper

Pink Orange

MammaRamma

Barbie

Penford