Morhipo 250/50₺ Hediye Paracık Kampanyası – Hopi – 2 Katı Değerli Harca

Fırsat 11 saat left
Kampanya 22 Ekim 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan kazanılan 50 hediye paracık 25 Ekim 2020 23:59 tarihine kadar 250TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan kazanılan 50 hediye paracık 250TL...Daha Fazla

Kampanya 22 Ekim 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanyadan kazanılan 50 hediye paracık 25 Ekim 2020 23:59 tarihine kadar 250TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyadan kazanılan 50 hediye paracık 250TL ve üzeri alışverişlerde 2 kat değerinde kullanılabilir.
Kampanya tedarikçiler tarafından gönderilen ürünlerde geçerli değildir.
Kampanya başka indirim çekleri, Gift Card ve hopi kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyadan bir müşteri en fazla 1 kez yararlanabilir.
Morhipo.com kampanya tarih, koşul ve kurgularını değiştirme hakkına sahiptir.

Morhipo Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GarantiPay’e Özel 30 TL Morhipo Bonus! + Peşin Fiyatına 6 Taksit

Fırsat Süresi Doldu
Tek seferde Morhipo.com’dan yapacağınız 300 TL ve üzerindeki, alışverişlerinizin ödemesini GarantiPay ile yaparak Morhipo bonus kazanabilirsiniz. Kampanya 1-20 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanyaya SMS veya BonusFlaş’la katılarak, morhipo.com’da tek seferde yapılan, taksitli...Daha Fazla

Tek seferde Morhipo.com’dan yapacağınız 300 TL ve üzerindeki, alışverişlerinizin ödemesini GarantiPay ile yaparak Morhipo bonus kazanabilirsiniz.

  • Kampanya 1-20 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanyaya SMS veya BonusFlaş’la katılarak, morhipo.com’da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 300TL üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 30TL Morhipo bonus yüklenecektir.
  • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için MORHIPO yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
  • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği morhipo mobil uygulamasında www.morhipo.com’da kullanılmaktadır.
  • Alışverişiniz sepetinizi www.morhipo.com veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 30TL bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.
  • Garanti Paracard Shop&fly kartları, Miles&Smiles Garanti kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan Morhipo bonus, 3 – 13 KASIM 2020 tarihleri arasında, sadece morhipo.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan Morhipo bonus kullanılmadığı takdirde 13 Kasım 2020 tarihinden sonra geri alınacaktır.
  • Morhipo.com’daki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 300 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İnternet alışverişlerine 20 TL MaxiPuan! [Trendyol, GittiGidiyor, N11, HB, PTTAVM, Morhipo]

Fırsat 3 hafta left
12 Ekim - 14 Kasım 2020 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili e-ticaret firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 100 TL'lik alışverişine 20 TL MaxiPuan! KAMPANYAYA DAHİL FİRMALAR TRENDYOL...Daha Fazla

12 Ekim – 14 Kasım 2020 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili e-ticaret firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 100 TL’lik alışverişine 20 TL MaxiPuan!

KAMPANYAYA DAHİL FİRMALAR
TRENDYOL
N11
GİTTİGİDİYOR
HEPSİBURADA
INCEHESAP
SAHİBİNDEN
MORHİPO
E-PTTAVM
TCHİBO
MİNİSO

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler nedir? 

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

Ürün iptal ve iade işlemleri,

Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler,

Kampanyaya dâhil olmayan firmalarından yapılacak alışverişler ve

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?                                                                                          

Kazanacağın MaxiPuan’lar 20 Kasım 2020 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin.

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Aralık 2020’dir.

Kampanya Detayları Nedir?

Kampanya; Maximum Mobil’de 12 Ekim – 14 Kasım 2020  tarihleri arasında geçerli olup, Maximum Genç kart sahiplerine özeldir.

Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı.

Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo Market 100/20₺ İndirim – İlk Siparişe

Fırsat 1 hafta left
Morhipo Market ilk siparişinizde 100 TLye 20 TL indirim veriyor. Ürünleri istegelsin getiriyor. İstanbul, Kocaeli,Ankara ve Muğla'ya hizmet veriyor. Kampanya 30 ekime kadar geçerli....Daha Fazla

Morhipo Market ilk siparişinizde 100 TLye 20 TL indirim veriyor. Ürünleri istegelsin getiriyor. İstanbul, Kocaeli,Ankara ve Muğla’ya hizmet veriyor. Kampanya 30 ekime kadar geçerli.

Morhipo Market Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo Derimod Ayakkabı – 2. Ürüne Sepette % 50

Fırsat Süresiz
Morhipo'da Derimod Ayakkabılar - 2. Ürüne Sepette % 50 - Fiyatlar 75-150₺ arası!...Daha Fazla

Morhipo’da Derimod Ayakkabılar – 2. Ürüne Sepette % 50 – Fiyatlar 75-150₺ arası!

Derimod Ayakkabı Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo LC Waikiki – Her Şey Maksimum 39,90 TL

Fırsat Süresiz
Morhipo'da LC Waikiki'de Her Şey Maksimum 39,90 TL...Daha Fazla

Morhipo’da LC Waikiki’de Her Şey Maksimum 39,90 TL

LC Waikiki Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Papara Kartla Morhipo harcamana %5 anında nakit

Fırsat 1 ay left
Morhipo harcamalarından her ay toplam 30 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %5'i anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Kasım 2020 sonuna kadar devam edecek.
Hemen Al
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

Morhipo Love My Body Sezon Kampanyası – % 75’e Varan İndirim

Fırsat Süresiz
Love My Body Sezon Ürünlerinde %75'e Varan İndirim Fırsatı Kaçırmayın. Morhipo'da. Love My Body sezon ürünlerinde online satış, en uygun fiyatları ve size özel indirimleriyle Morhipo'da! Love My Body ürünleri...Daha Fazla

Love My Body Sezon Ürünlerinde %75’e Varan İndirim Fırsatı Kaçırmayın. Morhipo’da. Love My Body sezon ürünlerinde online satış, en uygun fiyatları ve size özel indirimleriyle Morhipo’da! Love My Body ürünleri özel fiyatlarla sizleri bekliyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo Sıcak Yaz Heyecanı

Fırsat Süresiz
Sıcacık yaz mevsimine hazırlık yapmanın vakti geldi. Tatil için rengarenk mayo ve bikiniler, şehir için şık elbiseler ve rahat şortlar sizinle buluşmaya hazır.
Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo Market – İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bodrum’da!

Fırsat Süresiz
Morhipo Market şimdi İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bodrum'da!2
Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo Paracıkların Harcarken % 25 daha değerli – Hopi

Kod Süresiz
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS 100 Paracık'a kadar Paracıkların harcarken %25 daha değerli Kampanya 31 Temmuz 2020 23:59 tarihine kadar...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

100 Paracık’a kadar Paracıkların harcarken %25 daha değerli

Kampanya 31 Temmuz 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi Morhipo’da Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için morhipo.com üyesi olmak gereklidir. Kampanyadan her Hopi üyesi en fazla 1 kez faydalanabilir. Ayrıca 1 Morhipo üyeliği üzerinden 1’den fazla Hopi hesabı ile faydalanılamaz. Kampanyada tüm Paracıklar en fazla %25 daha değerli harcanabilir. Katlı kullanım en fazla 100 Paracık’a uygulanacaktır. Daha Az

A6XA6HS Kodu Aç 
100% Başarılı

% 90 Morhipo Günün Yıldızı İndirimleri

Fırsat Süresiz
Günün yıldızlarında indirimler %90'a varıyor!
Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo Gift Card – Boyner Gift Card (Hediye Çekleri)

Fırsat Süresiz
Morhipo.com'dan sevdiklerinize 50-500₺ Morhipo hediye çeki, 100-500₺ Boyner hediye çeki hediye edebilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo Axess, Advantage ve CardFinans’a özel 100 TL İndirim!

Fırsat Süresiz
CardFinans'a özel 22 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Morhipo.com’dan yapacağınız 600 TL ve üzeri alışverişlerde sepette 100 TL indirim! Üstelik 9 taksit fırsatıyla!
Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo Morpass Tüm Sitede Geçerli 30₺ + 10₺ İndirim + 2 Kargo Bedava Kodu

Fırsat Süresiz
Morhipo ücretsiz Morpass'e üye olup ile 30₺ ve 10₺ tüm ürünlerde geçerli indirim kodu ve 2 adet 50₺ üzeri ücretsiz kargo kodunu kullanabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı
Biz Kimiz

2011’de Boyner Holding çatısı altında kurulduk. Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede topladık. Yeni Sezon Bölümü’nde mağazalarla aynı zamanda binlerce seçkin markaların ürünlerini sunarken, Özel İndirim Kulübü’nde %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev&yaşam kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize Boyner Holding güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında teslim

Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, İstanbul içinde 24 saatte, İstanbul dışında 48 saatte yerine ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

Yeni Sezon ve Özel İndirim Kulübü Tek Sitede

Yeni Sezon Bölümü’nde binlerce seçkin markanın ürünlerini mağazalarla aynı anda sunuyor, Özel İndirim Kulübü’ndeyse üyelerimizi %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyalarla buluşturuyoruz.

Tek sepet, tek kargo ücreti

İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.

İade kolaylığı

Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.*

Paylaştık

Sivil toplum kuruluşlarını destekliyoruz. “En Güzel Alışveriş Bahanesi – Paylaştık” projesi kapsamında yapılan alışverişlerden elde edilen gelirin tamamını, sivil toplum kuruluşlarına aktarıyoruz.