Trendyol Trenyolmilla 100₺ ve Üzeri Alışverişe 20₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Trendyol'da Trendyolmilla ürünlerinden yapacağınız 100₺ ve üzeri alışverişlerde 20₺ indirim sağlar.
STAR20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Trendyol Efsane Günler İndirimi [22-25 Kasım] 💫 ⭐️ 🌟

Fırsat Süresi Doldu
Trendyol 4 gün sürecek EFSANE indirimler şimdi seninle! Stoklar tükenmeden fırsatları hemen yakala! Acele et.👉Her gün yenilenen süper indirimler Trendyol'da! Süper indirimleri gördün mü? Her gün yenilenen süper indirimlerle ihtiyaçlarını...Daha Fazla

Trendyol 4 gün sürecek EFSANE indirimler şimdi seninle! Stoklar tükenmeden fırsatları hemen yakala! Acele et.👉Her gün yenilenen süper indirimler Trendyol’da!

Süper indirimleri gördün mü? Her gün yenilenen süper indirimlerle ihtiyaçlarını Trendyol’da tamamla.🔥

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol 22-25 Kasım Paylaş Kazan: 50 Koleksiyon Kaydetmeye 50₺ Kupon]

Fırsat Süresiz
22-23-24-25 Kasım Trendyol 50 koleksiyon kaydet 50₺ kupon kazan. → Koleksiyonunu paylaş, paylaştığın koleksiyon 50 kaydedilmeye ulaştığında 50 TL değerinde Trendyol kuponu kazan! Kupon alt limiti 100 TL'dir. → Koleksiyonun...Daha Fazla

22-23-24-25 Kasım Trendyol 50 koleksiyon kaydet 50₺ kupon kazan.

→ Koleksiyonunu paylaş, paylaştığın koleksiyon 50 kaydedilmeye ulaştığında 50 TL değerinde Trendyol kuponu kazan! Kupon alt limiti 100 TL’dir.

→ Koleksiyonun 50 kaydedilmeye ulaşırsa, paylaştığın koleksiyon linki üzerinden, aynı koleksiyondaki ürünler her satın alındığında ürün fiyatının %5’i oranında toplam 100 TL’ye varan Trendyol kuponu kazanabilirsin! Kupon alt limiti 200 TL’dir.

Not: Tüm şartları tamamlayan kişiler 2 ayrı kupon kazanır.

Not: Tüm şartları tamamlayan kişiler 2 ayrı kupon kazanır.

Toplamda 300 TL Kupon Kazanma Şansı
22-23-24-25 Kasım’da takip ettiğin satıcı mağazalarını ve koleksiyonlarını paylaş,
paylaşımdaki şartları tamamlayınca 300 TL’ye varan alt limitli kuponları kazan!

1.Yöntem: Trendyol uygulaması üzerinden Takip ettiğin satıcı mağazalarını paylaş, paylaştığın link’lerdeki satıcı mağazaları toplamda 50 takipçiye ulaşınca 50 TL değerinde 100 TL alt limitli Trendyol kuponu kazan. 50 takipçiye ulaşan kişiler, paylaştıkları mağaza linklerinden yine aynı mağazalarda yapılan alışverişlerde ürün fiyatının %5’i maksimum 100 TL’ye varan Trendyol kuponu kazanır. Kupon alt limiti 200 TL’dir. Kampanya boyunca maksimum 150 TL değerinde Trendyol kuponu kazanabilirsin!

2.Yöntem ise Favorilerim Menüsünden Koleksiyonlarım’a girerek yeni bir koleksiyon oluştur ve Paylaş butonundan arkadaşlarınla paylaş, Paylaştığın koleksiyonunu arkadaşlarının kaydetmesini sağla. Koleksiyonun 50 kaydedilmeye ulaştığında 50 TL değerinde 100 TL alt limitli Trendyol kuponu kazan. Koleksiyonun 50 kaydedilmeye ulaştığında, paylaştığın koleksiyon linki üzerinden koleksiyondaki ürünler her satın alındığında, ürün fiyatının %5’i kadar maksimum 100 TL’ye varan Trendyol alt limitli kuponu kazan! 2 farklı kampanyaya da katılabilirsin. Satıcı Mağazası Paylaş Kazan (maksimum 150 TL Trendyol kuponu), Koleksiyon Paylaş Kazan (maksimum 150 TL Trendyol kuponu) Toplamda en fazla 4 farklı 300 TL değerinde alt limitli Trendyol kuponu kazanabilirsin.

Koleksiyon paylaşımından nasıl ödül kazanırım? Trendyol uygulaması üzerinden oluşturduğun koleksiyonunu paylaş, paylaştığın koleksiyon 50 kaydedilmeye ulaştığında 50 TL değerinde Trendyol kuponu kazan! Kupon alt limiti 100 TL’dir. Koleksiyonun 50 kaydedilmeye ulaştığında, paylaştığın koleksiyon linki üzerinden yine aynı koleksiyondaki ürünler her satın alındığında ürün fiyatının %5’i maksimum 100 TL’ye varan Trendyol kuponu kazan! Kupon alt limiti 200 TL’dir.

• Ürün satışları üzerinden ödül hesaplanabilmesi için alışverişe konu ürünlerin, ödüller müşteri hesaplarına tanımlanana kadar koleksiyondan silinmemesi gereklidir. Aksi halde bu ürünler, hesaplamaya dahil olmaz.

• Ödüller, yalnızca kampanya bitiminde 50 ve üzeri takipçi sayısına sahip koleksiyonlar dikkate alınarak hesaplanacaktır.

• Aynı kullanıcının birden fazla koleksiyonu 50 ve üstü takipçi sayısına ulaşırsa, kullanıcı maksimum kazanca sahip olduğu koleksiyonu üzerinden ödüllendirilir. Ödül hesaplanmasına birden fazla koleksiyon dahil edilmez.

Toplamda 300 TL Kupon Kazanma Şansı
8-9-10-11 Kasım’da takip ettiğin satıcı mağazalarını ve koleksiyonlarını paylaş, paylaşımdaki şartları tamamlayınca 300 TL’ye varan alt limitli kuponları kazan!

paylaş kazan trendyol

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

20TL Trendyol Yemek Kupon Kodu – 30 Kasım’a Kadar

Kod Süresiz
Trendyol Yemek indirim kuponu ile 100 TL ve üzeri siparişlerde 20 TL indirim sağlar! Kampanya 01.11.2022 - 30.11.2022 tarihleri arasında belirli restoranlarda minimum sipariş tutarlarına uygun verilecek siparişlerde geçerlidir. Her...Daha Fazla

Trendyol Yemek indirim kuponu ile 100 TL ve üzeri siparişlerde 20 TL indirim sağlar!

Kampanya 01.11.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında belirli restoranlarda minimum sipariş tutarlarına uygun verilecek siparişlerde geçerlidir. Her kullanıcı toplamda en fazla 70 TL değerinde kupon kazanılabilir. Görseller temsilidir. Sağlığınız için aşırı şeker, yağ ve tuz tüketimini azaltınız. Detaylar için: https://www.trendyol.com/s/yedikce-indirim

ORKUN20 kodu 500 kullanım adediyle sınırlı olup 21.11.2022 17: 00 – 30.11.2022 23:59 saatleri arasında geçerlidir. 100 TL ve üzeri siparişlerde 20 TL indirim sağlamaktadır.

Daha Az

ORKUN20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Maximum Kart E-Ticaret Alışverişinize 1000 TL’ye Varan İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
21-27 Kasım tarihleri arası e- ticaret alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, Maximum Kart’ınızla Çiçeksepeti, Hepsiburada, Morhipo, N11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol'dan, tek seferde yapacağınız 5.000 TL...Daha Fazla

21-27 Kasım tarihleri arası e- ticaret alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, Maximum Kart’ınızla Çiçeksepeti, Hepsiburada, Morhipo, N11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan, tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan indirim kazanın!

Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirimden yararlanabilmek için katılımınızı mutlaka e-ticaret alışverişinizden önce yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) farklı günlerde yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat,MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir ve kampanyadan en fazla 2 adet 5.000 TL ve üzeri işleminden yararlanabilir. Kazanılan indirim takastan sonra hesap özetinize yansır. Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim iptal edilecektir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için işlem öncesi Maximum Mobil’den veya İşCep’ten kampanyaya katılım yapılması gerekmektedir. Minimum sepet tutarı 5.000 TL olmalıdır. Kampanyaya İş Bankası sanal POS’undan yapılan işlemler dahildir.

Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/e-ticaret-alisverisinize-1000tlye-varan-indirim

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’le internet harcamalarını katlanan chip-para ile öde!

Fırsat 3 saat left
Axess'le kaybolmayan chip-paranı 2 kat değerli kullanma fırsatı! Juzdan uygulamasından dönem içinde Axess ile yaptığın internet harcamalarını 2'ye katlanan chip-para ile ödeyebilirsin! Biriken chip-paralarını kullanmak için dönem için harcamalarının yanında...Daha Fazla

Axess’le kaybolmayan chip-paranı 2 kat değerli kullanma fırsatı! Juzdan uygulamasından dönem içinde Axess ile yaptığın internet harcamalarını 2’ye katlanan chip-para ile ödeyebilirsin! Biriken chip-paralarını kullanmak için dönem için harcamalarının yanında çıkan “x2 chip-para ile öde” butonunu kullanman yeterli. Üstelik ay sonuna kadar birikmiş 50 TL chip-para ikiye katlanarak 100 TL değerinde harcamaları silebiliyor.

Kampanya detayları:

 • Axessliler 30 Kasım’a kadar internet harcamalarını Juzdan’dan ikiye katlanan chip-para ile silebilecek.
 • 50 TL’ye kadar olan chip-para ikiye katlanarak 100 TL’ye kadar kullanılabilir.
 • Katlanan chip-para sadece dönem içi harcamalarda kullanılabilir.
 • Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Yurt dışı işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Katlanan chip-para kapsamınıda bir müşteri en fazla 100 TL’lik harcama silebilir.
 • Kampanyaya bireysel kartlar ve şahıs şirketlerine ait ticari kartlar dahildir.
 • Kampanyaya Bank’O Card Axess (Odea Bank) ve banka kartları dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İyi yaşayanlar internet alışverişlerini Axessle yapıyor, harcamalarını Juzdan’dan 2’ye katlanan chip-paralarıyla siliyor. Hemen Axessli ol, kazanmaya başla! İyi yaşayanlar internet alışverişlerini Axessle yapıyor, harcamalarını Juzdan’dan 2’ye katlanan chip-paralarıyla siliyor. Hemen Axessli ol, kazanmaya başla!

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15756/axessle-internet-harcamalarini-katlanan-chip-para-ile-ode

https://youtu.be/hEgpQfXEECo Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’le Sarı Cuma’da İnternet Alışverişlerine 200 TL Chip-para! + 2 Kat Değerli Kullan

Fırsat 3 saat left
Axess'le internetten tek seferde 600 TL ve üzeri yapacağın her ikinci alışverişine 50'şer, toplam 200 TL chip-para! Üstelik 50 TL’ye kadar chip-paran ikiye katlanarak 100 TL olsun. Kampanya detayları: 9-30...Daha Fazla

Axess’le internetten tek seferde 600 TL ve üzeri yapacağın her ikinci alışverişine 50’şer, toplam 200 TL chip-para! Üstelik 50 TL’ye kadar chip-paran ikiye katlanarak 100 TL olsun.

Kampanya detayları:

 • 9-30 Kasım 2022 tarihleri arasında kampanyaya kaydolan müşterilerin internetten tek seferde yapacakları 600 TL ve üzeri her ikinci alışverişlerine 50’şer, toplam 200 TL chip-para!
 • İşlemlerin kampanya kapsamında sayılması için harcama tutarı tek seferde en az 600 TL ve üzeri olmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 200 TL chip-para kazanabilir.
 • Yurt dışı işlemler kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan’dan “Hemen Katıl”a tıklayarak ya da Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “SARICUMA” yazıp 4566’ya SMS göndererek kampanyaya kaydolması gerekmektedir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
 • Kazandığınız chip-paraların 50 TL’sini Juzdan’dan ikiye katlayarak 100 TL olarak kullanabilirsiniz. Katlanan chip-para kampanyasının detaylarına https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15756/axessle-internet-harcamalarini-katlanan-chip-para-ile-ode ulaşabilirsiniz.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan sadece ilk işlemler kampanyaya dahildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Bireysel Axess kredi kartları ile varsa bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Wings, Ticari kartlar, Free, Akbank Kart, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, kamu vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

30TL Trendyol Saat 19.00’da Aktif Olan Kupon Kodu

Kod Süresiz
Trendyol saat 19:00'da 30dk geçerli alt limitsiz 30₺ indirim kupon kodu....Daha Fazla

Trendyol saat 19:00’da 30dk geçerli alt limitsiz 30₺ indirim kupon kodu.

AABC903-A-ECC3-4-FE2-B2-B1-D4-EFDC70996-B.jpg Daha Az

KAZAN30 Kodu Aç 
100% Başarılı

CardFinans Trendyol Kart ile ParaPuan Kazan [Yemek %5 | Trendyol ve Market % 1] + 200TL Hediye

Fırsat Süresiz
CardFinans Trendyol ile Trendyol'da harcadıkça kazanın! Trendyol ParaPuan, CardFinans Trendyol ile Trendyol harcamalarından kazanılan, yalnızca Trendyol'da kullanılabilen ve Bankamız tarafından sunulan bir ParaPuan özelliğidir. Web kanalından yapılan başvurularda, başvurunun onaylanması...Daha Fazla

CardFinans Trendyol ile Trendyol’da harcadıkça kazanın!

 • Trendyol ParaPuan, CardFinans Trendyol ile Trendyol harcamalarından kazanılan, yalnızca Trendyol’da kullanılabilen ve Bankamız tarafından sunulan bir ParaPuan özelliğidir.
 • Web kanalından yapılan başvurularda, başvurunun onaylanması halinde CardFinans Trendyol karta 200 TL değerinde 30 gün geçerli Trendyol ParaPuan yüklenir.
 • Trendyol Yemek’te yapacağınız harcamalarda %5, diğer Trendyol harcamalarında ise %1 kazanılır, aylık toplam Trendyol ParaPuan kazanımı müşteri başına 50 TL ile sınırlıdır. Yüklenen Trendyol Puanlar 30 gün geçerlidir, kullanılmayan Puanlar bu süre sonunda geri alınır.
 • ParaPuan ya da Trendyol ParaPuan ile yapılan harcamalardan Trendyol Puan kazanılmaz.
 • ParaPuan kazanılan işlemin iptali/iadesi durumunda verilen ParaPuan da geri alınır.
 • Trendyol ParaPuan, Trendyol işlemlerinde kazanılan ve Trendyol’da kullanılabilen ParaPuan’dır. Maliyeti QNB Finansbank tarafından karşılanmaktadır.
 • QNB Finansbank, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.

https://www.cardfinans.com/cardfinans-trendyol-parapuan

https://www.cardfinans.com/cardfinanstrendyol-basvuru?userId=c396db1e157f17117524049be4f2056fca85fbb11312afaf779e0d3482c538b82db6e528&transactionId=d3430a67-e025-4af5-b932-eb3d16231976&hash=eff2b8292e1560372031d0a14f34e0f54be3acf2b4c27cdd65b6ecc437ffa6c0

https://www.cardfinans.com/cardfinans-trendyol-kampanyalar

CardFinans Trendyol’da ömür boyu kart ücreti YOK! *

Üstelik şimdi başvurun, Trendyol’a özel birçok avantajın yanı sıra 200 TL Trendyol ParaPuan hediye gelsin!

 • CardFinans Trendyol başvurunuz onaylandığında kartınız 200 TL Trendyol ParaPuan yüklü gelsin.
 • CardFinans Trendyol ile harcadıkça kazanın! Trendyol Yemek’te yapacağınız harcamalarda %5, diğer Trendyol alışverişlerinizde %1, toplamda aylık 50 TL’ye varan Trendyol ParaPuan kazanın!
 • Önce alın, deneyin, beğenmezseniz satıcı dönüşünü beklemeden anında iadenizi her ay 1.000 TL’ye kadar kartınıza yansıtın! Param ne zaman iade olacak diye beklemeyin, alışverişinize kaldığınız yerden devam edin.
 • Trendyol’dan kampanya koşulları dahilinde faizsiz 3 taksitle alışveriş yapabilir, harcamalarınıza özel sonradan ek taksit de yapabilirsiniz!
 • Trendyol ParaPuan, Trendyol işlemlerinde kazanılan ve Trendyol’da kullanılabilen ParaPuan’dır. Maliyeti QNB Finansbank tarafından karşılanmaktadır.

*Ömür boyu kart ücreti muafiyeti sadece bu sayfadan yapılacak başvurular için geçerlidir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol Saat 15.00’da Aktif Olan 20TL İndirim Kodu

Kod Süresiz
Trendyol saat 15:00'da altlimitsiz 20₺ indirim kodu....Daha Fazla

Trendyol saat 15:00’da altlimitsiz 20₺ indirim kodu.

Daha Az

KAZAN20 Kodu Aç 
100% Başarılı

10TL Trendyol Colgate Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Trendyol kampanya kodu ile Kişisel Bakım Merkezi satıcısındaki Colgate markalı ürünlerde 10 TL indirim sağlar!
OLGATE10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 11 Trendyol Süpermarket Kupon Kodu – Seçililerde

Kod Süresiz
Trendyol süpermarket seçili ürünlerde geçerli %11 indirim kodu. Trendyol süper market SUPER11 tuvalet kağıdı ve deterjanda geçerli.
SUPER11 Kodu Aç 
100% Başarılı

Vakıfbank Bankomat Kart ile E-Ticaret Alışverişlerinize 150 TL Nakit Hediye [500/30TL] Amazon.com.tr, Hepsiburada, Trendyol, N11, Çiçeksepeti

Fırsat 3 saat left
Bankomat Kart ile her 500 TL e-ticaret alışverişinize 30 TL, toplam 150 TL Bankomat Para! VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız...Daha Fazla

Bankomat Kart ile her 500 TL e-ticaret alışverişinize 30 TL, toplam 150 TL Bankomat Para!

 • VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 30 TL, toplam 150 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 150 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
 • Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan İNTERNET yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. İNTERNET kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
 • VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, cüzdan transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Sanal Bankomat Kart’lar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 9 Aralık 2022 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
 • Kampanyadan sadece bireysel Bankomat Kart sahipleri faydalanabilir.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

500/30₺=150₺ Bankomat banka kartı kampanyası: https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/bankomat-kart-ile-her-500-tl-e-ticaret-alisverisinize-30-tl-toplam-150-tl-bankomat-para-32199

500/40₺=160Worldpuan Kredi kartı kampanyası: https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/secili-e-ticaret-alisverislerinize-160-tl-worldpuan-32207 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Trendyol Arzum Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Trendyol kampanya  kodu ile 11.11’e özel seçili Arzum markalı ürünlerde sepette %15 indirim sunar! Arzum Influencer Fırsatları https://www.trendyol.com/sr?fl=arzum-influencer-firsatlari...Daha Fazla

Trendyol kampanya  kodu ile 11.11’e özel seçili Arzum markalı ürünlerde sepette %15 indirim sunar!
Arzum Influencer Fırsatları

https://www.trendyol.com/sr?fl=arzum-influencer-firsatlari Daha Az

ARZUM15 Kodu Aç 
100% Başarılı

100TL Trendyol Grundig Kupon Kodu

Kod Süresiz
Trendyol indirim kodu ile Grundig satıcılı seçili Grundig ürünlerinde Black Friday’e özel 100 TL indirim sağlar!
NDİG100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır? - Kuponla.com

Türkiye ve Ortadoğu bölgesinin en hızlı büyüyen ve en büyük mobil teknoloji şirketiyiz.Misyonumuz müşterilerimize teknoloji ile her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak. Müşteri her zaman önceliğimiz!

Trendyol Nedir?

• trendyol seçkin markaları, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir.

• trendyol’a üye olmak tamamen ücretsizdir.

• trendyol üzerinden satılan tüm ürünler, o markaya ait ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir.

• trendyol’da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

trendyol.com, en çok aranan marka ve tasarımcıları herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Mart 2010’da yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren modaya öncülük ederek, bu doğrultuda Türk Tasarımcılara destek olma misyonu ile bir çok Türk Tasarımcının ürünlerini internette satışa sunan ilk site oldu. 2011 yılsonu itibarı ile 6,5 milyondan fazla üyesine 900 kişilik genç bir ekip ve 1000’den fazla marka seçeneği ile hizmet veren trendyol.com, kurduğu dev operasyon merkezinden her gün onbinlerce paketin sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Trendyol İndirim kuponumu/kodumu nasıl kullanabilirim?

• Kupon/kodlarınızı aşağıdaki 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz.

 1. 1. Hesabım>İndirim Kuponlarım sayfasında kuponlarınızın kullanım koşullarını kontrol edebilirsiniz. Yanında “Ürünleri Gör” butonu olan kuponlar sadece belirli ürünlerle kullanılabilir. Bu butona tıklayıp kuponlarınızı kullanabileceğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz.
  i. Ürünü sepete ekleyin.
  ii. Sipariş özetinin hemen altında İndirim kodu/kuponu butonuna tıklayıp seçenekler arasından kuponunuzu seçin ya da kodunuzu yazdıktan sonra sayfanın altındaki “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.
 2. Ürün detay sayfasında ve sepette “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi olmayan herhangi bir ürünü sepetinize ekleyip, sepetinizdeki ürünlerin altındaki İndirim Kodu/Kuponu alanına tıkladığınızda bu siparişiniz için kullanabileceğiniz kuponlar var ise görüntüleyebilirsiniz.
  i. Kuponunuz varsa seçin ve “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.
  ii. Kodunuz varsa kodu bu alana yazın ve “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.

Trendyol Kupon İpuçları:

 1. Ürün detay ve sepetim sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresini görüyorsanız o butiklerde kupon ya da kod kullanılamaz.
 2. Sepette ekstra indirim olan kampanyalı ürünlerde kupon/kod kullanmayı tercih etmeniz durumunda ürüne ait kampanyalar iptal olur ve ürün fiyatından sadece kupon tutarı düşülür. Ürünlerin kampanyaları ve kupon/kodlar aynı anda kullanılamamaktadır.
 3. Bir siparişte en fazla 1 adet indirim kuponu veya kodu kullanılır.

Alışveriş seçimlerimizi etkileyen çok önemli bir faktör var: onun adı moda. Modayı takip etmediğini söyleyenler bile, kararlarında farkında olmadan sezonun modasından etkilenecekler. Modanın kelime olarak anlamının birçok farklı tanımı vardır. Ancak moda, günümüzde yaygın olarak kullanılması nedeniyle ön plana çıkmaktadır ki bu da çoğu insan tarafından kabul edilen giyim tarzı anlamına gelmektedir. Moda sürekli değişen bir kavramdır. Takip etmek için belirli bir bütçe gerekiyor. Neyse ki, bu bütçe popüler güncel trendyol indirim kodu teklifleriyle azaltılabilir. Her yıl ve her mevsim farklı şeyler popülerdir. Örneğin, geçmişte popüler olan sarı rengin gelecek yıl modası geçecek. Aksine, yeşil çok popüler. Bu nedenle modaya ayak uydurmak ve her zaman modayı giymek zordur. Ancak günümüzde modaya çok dikkat etmenin birçok yolu var. TV ve internetteki birçok defile sayesinde, o zamanlar neyin popüler neyin popüler olmadığını takip etmek çok kolay. Aynı zamanda farklı şehirlerde moda haftaları düzenleniyor. Bu sayede bir sonraki sezonun popüler renkleri, giyim tarzları, ayakkabı ve aksesuarları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu moda haftalarına katılamasanız bile internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alışveriş yaparken vitrinde gördüklerimiz de dönemin modası hakkında bilgi veriyordu. Bu nedenle vitrinlerde kıyafet ve renklere dikkat etmek modaya ayak uydurmanın bir yolu olabilir.

Dünya Devi Yatırımcılar

trendyol.com’un vizyonu, kendisine yatırım yapan fonların prestiji ile tescillidir. Kuruluşunu izleyen 6 ay içerisinde ABD merkezli dev yatırım şirketi Tiger Global’dan yatırım almıştır. Ağustos 2011’de ise Google, Amazon, Groupon, Zynga ve Twitter gibi şirketlerinin yatırımcısı olan; dünyanın en prestijli fonlarından Kleiner Perkins Caufield & Byers’ın yatırımı ile daha da güçlenmiştir.

Güvenli Alışveriş

trendyol.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. trendyol.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. trendyol.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını Türkiye’de ilk alan sitelerden biri olduğu gibi, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook’tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında trendyol.com’a özel geliştirilmiş T29 testi ile, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan trendyol.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, twitter, instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

trendyol.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 15 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo parası dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı iade alırsınız.

Müşterilerimize ve tedarikçilerimize kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için 2010’da kurulduk. Bugün Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketi, dünyanın ise önde gelen platformlarından biriyiz. Ülkemizin lider Ar-Ge merkezlerinden Trendyol Tech, en hızlı gelişen taşıma ağı Trendyol Express ve en büyük ikinci el ürün platformu Dolap ile değer üretmeye ve hızla büyümeye devam ediyoruz.

Trendyol Group
Trendyol İndirim Kodu burada!

Trendyol indirim kodu kullanarak satın alabileceğiniz en çok satan ürünler
Trendyol’un geniş ürün kategorilerinde binlerce yıldız ürün bulabilirsiniz. Trendyol’da siz alışveriş severlere kolaylık sağlamak adına hemen hemen her ay birçok kategoride çok satanlara özel dev indirim kampanyaları gerçekleştirmektedir ve sürpriz kuponlar (hoş geldin, seni özledik vs) dağıtlmaktadır. Trendyol’un kendi koleksiyonlarından olan Trendyol Milla ve Trendyol Man butiklerindeki çok satan ürünlerine de birbirinden güzel indirimlerle sahip olabilirsiniz!

Trendyol Elite nedir?

Trendyol Elite ise Trendyol kampanyalarına ek olarak üyelere ekstra avantajlar sunan bir üyelik programıdır. Son 3 aydaki onaylanmış siparişlerine ait ürün sayısı 30 ve üzeri olmalı. Bu siparişlerin toplam tutarı minimum 3000 TL olmalı. 3 ay boyunca elite avantajlarından kesintisiz yararlanabilirsin. Trendyol Man ve Milla’da ekstra %20 indirim sağlar!

Trendyol Elite üyelik avantajları nelerdir?
Trendyol Elite üyesi olmanın birçok avantajı vardır. 30 TL ve üzeri ürün alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajı kazanırsınız. Sık sık seçili butiklerde Elite üyelere özel indirimlerden yararlanma fırsatı yakalarsınız. TÜM ALIŞVERİŞLERİNDE KARGO BEDAVA. Elite öncelikli müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Trendyol Hızlı Market nedir?
Market, fırın ve pastane siparişlerinizi verebileceğiniz ve 30 dk içinde adresinizde teslim alabileceğiniz hizmetimizdir.

Hızlı Market hangi bölgelere hizmet veriyor?
Şu anda sadece İstanbul’da belirli bölgelerde hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğimizi kontrol etmek için uygulamamızda yer alan Hızlı Market butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerelerden sipariş verebilirim?
Üçler Süpermarket, Happy Center, Beyaz Fırın, Gourmet Garage, Snowy, Teslimus, Kim Market, Özkuruşlar, Namlı Market, Ondan Market, Seyhanlar Market ve Algida satış noktalarından sipariş verebilirsiniz. Yakın zamanda diğer satış noktalarını da eklemeye devam edeceğiz.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?
Sadece kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

Nasıl Üye olurum?
Sayfanın sağ üstünden yer alan Giriş Yap>Üye Ol alanından kullandığınız aktif bir e-posta adresi girerek oluşturacağınız şifre ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?
Sipariş verebilmek için şu adımları izlemeniz yeterli:
Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri ‘Sepete Ekle’ butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ödeme ekranından kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir, veya yeni bir adres bilgisi ekleyebilirsiniz.

Aynı ekranra kart bilgilerinizi girip, taksit yapmak isterseniz taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişim ne zaman gelir?
Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine ‘Hesabım’ bölümünde ‘Siparişlerim’ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Üründe ’24 saatte kargoda’ yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir.

Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını ‘Hesabım’ bölümünde ‘Siparişlerim’ sekmesinde bulunan ‘Kargom Nerede?’ linkinden takip edebilirsiniz.

Siparişimi vermeden önce içerikte değişiklik yapabilir miyim?
Siparişini tamamlamadan önce sepetinizde yer alan ürünler ya da ödeme yöntemi gibi değişiklik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sepetinizde yer alan ürünü değiştirmek için ürünün sağ tarafında yer alan çarpı işaretine tıkladığınızda ‘Sil’ diyerek ürünü çıkartabilir ya da ‘Sil ve Favorilere Ekle’ diyerek ürünü favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle daha sonra ürünü almak istediğinizde ‘Favorilerim’ alanından ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Üründen birden fazla satın almak isterseniz adet alanından istediğiniz miktarı seçebilirsiniz.

Ödeme bilgilerinizi değiştirmek isterseniz ödeme yapacağınız kart bilgilerini girerek, dileğiniz ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ödememi nasıl yaparım?
Ödemeyi kredi kartı, banka kartı ve Trendyol Cüzdanım ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra eğer taksit yapılabilen ürünlerse taksit seçeneklerinden birini seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme ve havale yoluyla ödeme seçenekleri bulunmamaktadır.

Hesabıma tanımlanan indirim kuponumu/kodumu nasıl görüntüleyebilirim?

Hesabınıza tanımlanan kuponların tutarını, son kullanma tarihini ve kupon koşullarını Hesabım> İndirim Kuponlarım sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

1. Hesabım>İndirim Kuponlarım sayfasında kuponlarınızın kullanım koşullarını kontrol edebilirsiniz. Yanında “Ürünleri Gör” butonu olan kuponlar sadece belirli ürünlerle kullanılabilir. Bu butona tıklayıp kuponlarınızı kullanabileceğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz.

i. Ürünü sepete ekleyin.

ii. Sipariş özetinin hemen altında İndirim kodu/kuponu butonuna tıklayıp seçenekler arasından kuponunuzu seçin ya da kodunuzu yazdıktan sonra sayfanın altındaki “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.

2. Ürün detay sayfasında ve sepette “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi olmayan herhangi bir ürünü sepetinize ekleyip, sepetinizdeki ürünlerin altındaki İndirim Kodu/Kuponu alanına tıkladığınızda bu siparişiniz için kullanabileceğiniz kuponlar var ise görüntüleyebilirsiniz.

i. Kuponunuz varsa seçin ve “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.

ii. Kodunuz varsa kodu bu alana yazın ve “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.

İndirim kuponumu/kodumu hangi ürünlerde kullanabilirim?

• Hesabınızdaki kuponlar sadece belli marka, ürün kategorisi veya belirlenmiş bir harcama tutarı içn geçerli olabilir. Kuponlarınızın kullanım koşullarına ve son kullanma tarihine Hesabım>İndirim kuponlarım sayfanızdan ulaşabilirsiniz.

İndirim kupon/kodlarınızı kullanabileceğiniz ürünlere aşağıdaki 2 şekilde ulaşabilirsiniz.

1. Hesabım>Kuponlarım sayfasından kuponlarınızın yanında “Ürünleri Gör” butonunu var ise ürün veya kategori kısıtı söz konusudur. Bu butona tıklayarak kuponunuzu kullanabileceğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

2. Sepetinize bir ürün ekledikten sonra sepetinizdeki ürünlerin altındaki “İndirim Kodu/Kuponu” alanına tıklayarak da kullanım koşullarını sağlayan bir kuponunuz var ise görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Trendyol Cüzdanım’a özel kuponum var, nasıl kullanabilirim?

Trendyol Cüzdanım’a özel kuponlarınızı sepetinize ekleyip indirimlerden yararlanabilir, ödeme adımında cüzdan ile öde seçeneği ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Mevcut indirim kuponumu/kodumu kullanamıyorum.
İndirim kuponları/kodları kampanya kullanım koşullarının sağlanması durumunda kullanılabilir. Hesabınıza tanımlanan kuponların tutarını, son kullanma tarihini ve kupon koşullarını Hesabım> İndirim Kuponlarım sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

Kuponunuzu kullanamıyorsanız:
• Sepetinize indirimlerin geçerli olmadığı bir butikten ürün eklemiş olabilirsiniz. Ürün detay ve sepetim sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresini görüyorsanız o butiklerde kupon ya da kod kullanılamaz.

• İndirim kuponunuz belli bir harcama tutarında kullanıma açık olabilir. Örneğin alt limiti 100 TL olan bir kuponu, kargo bedeli hariç en az 100 TL’lik bir sepette kullanabilirsiniz.

• Tüm koşulları sağladığınız halde kupon veya kodu kullanamıyorsanız durumla ilgili aşağıdaki iletişim kanalından bizimle irtibata geçebilirsiniz:

•“Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonu

Satın aldığım ürünü iptal/iade ettikten sonra kullandığım indirim kuponum/kodum hesabıma tekrar yüklenir mi?
• trendyol’un yüklediği indirim kuponları iptal/iade işlemi sonrasında hesabınıza yeniden tanımlanır.

• Yeniden tanımlanan kupon kalan kullanım süresi içinde geçerlidir. Hesabınıza tanımlanan kuponların tutarı, son kullanma tarihi ve kupon koşullarına Hesabım> İndirim Kuponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

• İş ortaklarımızla yapılan kurumsal kampanyalarda kullanılan kodlar tek kullanımlık olup yeniden tanımlanamaz.

İndirim kuponumu siparişime sonradan ekleyebilir miyim?
• İndirim kuponunuzu yalnızca sipariş oluştururken kullanabilirsiniz.

Sipariş verirken indirim kuponunun kullanılamaması durumunda:

o İndirim kuponunu yeni oluşturulacak farklı bir siparişinizde kullanabilirsiniz.

o Statüsü uygunsa ve istediğiniz ürünler hala satıştaysa mevcut siparişinizi iptal ederek indirim kuponu ile başka bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Trendyol aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim? İade adımları:

 1. trendyol.com ve mobil uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim’e“ gidin.
 2. “Detaylar” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
 3. “Kolay İade Talebi Oluştur” butonuna basın.
 4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
 5. Kargo seçiminizi yapın.
 6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza “Siparişlerim” sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
 7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun. (Her bir teslimat için iade kodu ayrı ayrı alınmalı ve paketler ayrı ayrı hazırlanarak kargoya verilmelidir.)
  • Faturanız yoksa aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz.
  o Ad Soyad:  Sipariş No:  İade Nedeni:
 8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almalısınız.

Trendyol Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

Türkiye’nin Trendyol’u en popüler online alışveriş sitelerinden biridir. Yüzlerce marka ve kategoriyi bir araya getiren bir platform olan Trendyol’da özellikle markalarla işbirlikleri olmak üzere güzel indirim ve promosyonlar da bulunuyor. Trendyol; giyim, ayakkabı, çanta, mücevher, sofra takımı, elektronik, kozmetik vb. satın alabileceğiniz binlerce markayı bir araya getiriyor. Alışverişinizi onlarca kategoride yapabilirsiniz. Trendyol’un online alışverişte tercih edilmesinin sebeplerinden biri de internet sitesi üzerinden fiziki mağazalarda olmayan bir modelleri ziyaretçilerine sunabilmesi ve Trendyol indirim kuponu kodu kullanabilmesidir. Binlerce stil ve tasarıma sadece Trendyol üzerinden ulaşılabilmekte, bu sayede özgünlük sağlanmaktadır.

Bu online alışveriş sitesi sayısız giyim butikleri, ayakkabı mağazaları, çanta ürünleri, kozmetik markaları ve spor giyim mağazaları, outdoor satıcısı, orijinal elektronik kampanyaları ile tanınır. Belirli günlerde seçili butikler indirimler sunar ve markaları son derece düşük fiyatlarla satın almanızı sağlar. Birbirinden şık indirim kodlarıyla kampanya ve kampanyaların en üst düzeyde olduğu dev web sitelerinden satın almak istediğiniz marka giyim veya ayakkabıyı çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Spor giyimde de oldukça popüler olan Trendyol, marka spor giyim kampanyalarını takip edip spor kıyafetlerinizi en ucuz fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un çoklu ödeme yöntemleri ile alışverişinizi bir keyif haline getirebilirsiniz. En ucuz fiyattan yararlanmaya karar verenler için modaya uygun Trendyol indirim kodları biliyoruz. Size hemen ilgili bilgileri kuponla.com’da paylaşıyoruz.

Size uygun trendyol indirim kodu çıkmadıysa üzülmeyin, ekstra indirim sağlayabileceğiniz banka ve kart kampanyaları da bulunuyor, bu şekilde trendyol kuponu olmadan da ucuzlatabilirsiniz.

Trendyol indirim kodunu nereden alabilirim?

Trendyol.com’da sizlere alışveriş fırsatı olarak sunulan butiklerde, belirli tarih ve zaman dilimlerinde indirim uygulanmaktadır. Yani bir kampanya butiğinin satış süresi yaklaşık 3 gün ise en sevdiğiniz kıyafetleri birkaç gün içerisinde fiyat değişmeden butikten almalısınız. Ürün açıklamasında fiyatın ne zamana kadar sabit tutulacağı yazar: Kampanya fiyatından satılmak üzere belirtilen adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat belirlenen tarihine kadar geçerlidir. Peki, en sevdiğiniz ürünün fiyatı sizin için çok mu yüksek? O halde trendyolmilla indirim kodu seçeneğini hemen kullanabilirsiniz. Trenyol alışveriş sepetinize bir ürün ekledikten sonra kasada kullanabileceğiniz indirim kuponunu nereden alacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Artık trendyol indirim kuponuna sahip olarak çok daha ucuza alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kuponla.com’daki tüm kampanya kodları ücretsiz sunulmaktadır.  Bu kodlar arasında blogger, tiktoker, youtuber fırsatları da yer alır. Promosyonlu ürünleri ve kampanya kuponları ile en uygun fiyatlara ürün satın alabileceğinizi, hem cüzdanınızı hem de kendinizi mutlu edebileceğinizi hayal edin. Trendyol indirim kodları için tıklayın ve istediğiniz kuponu semeniz çok hızlı ve kolaydır.

Trendyol indirim kodu nasıl kullanılır?

Trendyol indirim kodu için “Kodu aç/hemen al” butonuna tıklamanız yeterlidir. Ardından kod kopyalanacak ve Trendyol alışveriş sepetindeki ürünlerin fiyatını ödeyeceğiniz ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Sonrasında trendyol indirim kuponu/kodu kullan alanına aldığınız indirim kodunu ödeme sayfasına yapıştırın. Yeniden hesaplanan ürünün fiyatındaki düşüşü hemen görebilir ve ürünlerinizi daha ucuza satın alabilirsiniz. Kodu bazen bir kez, bazen birden çok kez kullanabilirsiniz. Bunu akılda tutarak, kuponun içeriğini okumak mantıklıdır. Kupon detayı kısmından bunu yapabilirsiniz. Bir sonraki alışverişinizde farklı bir kod almak için bu çok basit işlemi tekrarlamanız yeterlidir.

🛒 Trendyol Hızlı Market İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Trendyol Hızlı Market İndirim Kodu

Trendyol hızlı market indirim kuponları, yayınlandıkça sitemizde paylaşılmaktadır bunun yanı sıra yeni üye olarak yani hesap açarak ilk siparişe özel tam 30 TL indirim sağlar (55₺ siparişe), market alışverişin 30 dakika içinde kapına gelir 🚪🛍️ Trendyol Cüzdan ile öderseniz, siparişinizin %10’unu geri kazanıp sonraki siparişinizde kullanabilirsiniz.

Trendyol Hızlı Market %10 geri kazan - kuponla.com

🍔 Trendyol Yemek %50 indirim nasıl yapılır?

Trendyol Yemek %50 indirim - kuponla.com

Trendyol’da yeni hesap açarak canının çektiği nefis yemekler ilk siparişte %50 indirimle (toplam 20₺) Trendyol Yemek’te faydalanabilirsiniz 🍔🍕🌯 Her gün indirimli restoranlar Trendyol Yemek’te 🍨🍩🍰 Favori tatlın 30 dakikada kapında! Trendyol Cüzdan ile öderseniz, siparişinizin %20’sini geri kazanıp sonraki siparişinizde kullanabilirsiniz.

Trendyol Yemek %20 geri kazan - kuponla.com

Trendyol Yemek, paket servis uygulaması bulunan anlaşmalı restoranlardan adresinize sipariş vermenizi sağlar.

Trendyol Yemek hangi bölgelerde var?

Şu anda İstanbul, Ankara’da hizmet veriyor. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğimizi kontrol etmek için uygulamamızda yer alan Yemek butonuna tıklayabilirsiniz.

Adres: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat:B-1 34398 Maslak / İstanbul

Tel: 0 212 331 0 200 / Fax: 0 212 332 18 93 / Maslak V.D. 313 055 7669 / Ticaret Sicil No: 711896

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Çağrı Merkezi: 0 212 331 0 200

Çağrı Merkezimiz hafta içi 08:30-24:00, Cumartesi 10:00-24:00 ve Pazar günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Trendyol Canlı Destek (Trendyol Asistan) İçin Tıkla – Hafta içi ve Hafta sonu: 08:30-00:00

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”🏷️ Trendyol indirim kodu nasıl alınır?” answer-0=”Trendyol indirim kupon kodları için sizlere özel hazırlanan Kuponla.com sayfamızda güncel kupon, kampanya, hediye çeki, fırsat haberlerine ulaşabilirsiniz!” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”✅ Trendyol Güncel Kupon Kampanyaları Nelerdir?” answer-1=”20₺’ye varan genel kupon kodu, ürünlere özel indirim kodları, 50₺ VISA kuponu, banka kredi kartı ekstre indirimleri, 15GB hediye internet, ücretsiz kargo hediye çekleridir.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”✂️ Trendyol İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?” answer-2=”Sitemizde bulduğunuz veya hesabınıza tanımlanmış Trendyol kodunu ilgili ürünleri sepete ekledikten sonra sağ taraftaki ‘İndirim Kodu Gir’e basarak kullanabilirsiniz. Kod aktif edildikten sonra sepet tutarı üzerinden indirim uygulanacaktır.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”🔥 Trendyol Kuponu Hesabımda Var mı?” answer-3=”Trendyol hesaplarına otomatik ve zaman zaman tanımlanan kuponları menü üzerinden Hesabım>İndirim Kuponlarım kısmından veya sepette ulaşabilirsiniz.” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”⭐ Trendyol Hediye Çeki Nereye Yazılır?” answer-4=”Trendyol indirim çekini sitemizden ‘kodu aç’arak aldıktan sonra ödeme sayfasında bulunan kupon ekleme kutucuğuna kodu yazarak indirimi kazanabilirsiniz.” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”🚚💨Trendyol Ücretsiz Kargo Nasıl Yapılır?” answer-5=”50₺ üzeri tüm alışverişlerde Trendyol bedava kargo indirimi uygulanır.” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”⚠️ Trendyol indirim kodu neden çalışmıyor?” answer-6=”Trendyol kodları tıkladığınızda açılan butikteki ürünlerde bazen sınırlı sayıda çalışmaktadır. Lütfen detaylı açıklamaları okuyunuz. ‘Bu kod tükendi’ hatası izin verilen kullanıcı sayısına ulaşıldığını gösterir.” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”🍔 Trendyol Yemek %50 indirim nasıl alınır?” answer-7=”Yeni üye olarak %50 indirim kazanabilirsiniz, ayrıca Trendyol Cüzdan ile öderseniz %20 para kazanıp sonraki siparişinde harcayabilirsiniz.” image-7=””