Trendyol Trenyolmilla 100₺ ve Üzeri Alışverişe 20₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Trendyol'da Trendyolmilla ürünlerinden yapacağınız 100₺ ve üzeri alışverişlerde 20₺ indirim sağlar.
STAR20 Kodu Aç 
100% Başarılı

100TL Trendyolmilla İlk Siparişe İndirim Kuponu + Kargo Bedava

Fırsat Süresiz
Trendyolmilla Uygulaması Karşında ✨Trendyolmilla üstünden vereceğin 750 TL ve üzeri ilk siparişte geçerli 100 TL indirim fırsatını kaçırma 👉Trendyol-milla.com indirim kuponu ile ilk siparişinize 100₺ indirim sağlar. İLK SİPARİŞİNDE 750...Daha Fazla

Trendyolmilla Uygulaması Karşında ✨Trendyolmilla üstünden vereceğin 750 TL ve üzeri ilk siparişte geçerli 100 TL indirim fırsatını kaçırma 👉Trendyol-milla.com indirim kuponu ile ilk siparişinize 100₺ indirim sağlar.

İLK SİPARİŞİNDE 750 TL VE ÜZERİNE 100 TL İNDİRİM! + KARGO BEDAVA ALIŞVERİŞE BAŞLA 1-31 Mayıs tarihleri arasında Trendyolmilla platformunda verilecek 750 TL ve üstü ilk siparişlerde geçerlidir. Uygulanacak indirimler sonrası sepet tutarının 750 TL ve üstü olması gerekmektedir. 10.000 adet yararlanma neticesinde kampanyalar sona erer. Her kullanıcı 1 kez yararlanabilir. Trendyolmilla, koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. The Olympic Collection Ürünleri hiçbir kampanya, kupon ve promosyonla birleştirilemeyecektir.

top-banner

Trendyol Milla

https://tyml.gl/lafqhi3kuw Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyolmilla Paylaş Kazan Kampanyası: 100TL Kupon

Fırsat Süresiz
Trendyolmilla 100 TL Kazanmak İçin 🎁👇🏻STİLİNİ PAYLAŞ KUPON KAZAN Favori ürünlerini sevdiklerinle paylaş, onlar ilk Trendyolmilla siparişini versin, sen 100 TL'ye kadar kupon kazan! Ürün paylaşımından toplamda 2 arkadaşının yapacağı...Daha Fazla

Trendyolmilla 100 TL Kazanmak İçin 🎁👇🏻STİLİNİ PAYLAŞ KUPON KAZAN Favori ürünlerini sevdiklerinle paylaş, onlar ilk Trendyolmilla siparişini versin, sen 100 TL’ye kadar kupon kazan!

Ürün paylaşımından toplamda 2 arkadaşının yapacağı ilk alışverişler sonrası toplam maksimum kazanım: 50 TL
Kullanıcının kendi oluşturduğu koleksiyondan yapılan ilk alışveriş sonrası kazanım: 25 TL
Koleksiyon paylaşımından toplamda 2 arkadaşının yapacağı ilk alışverişler sonrası toplam maksimum kazanım: 50 TL

https://www.trendyol-milla.com/s/paylas-kazan-milla

https://tyml.gl/paylaskazan

Ne kazanırım?
Paylaştığın ürünler ve koleksiyonlar üzerinden verilen siparişlerin detaylarına göre farklı tutarlar kazanırsın.

Bir kullanıcının kazanabileceği aylık maksimum tutar: 100 TL

Ürün paylaşımından yapılan ilk Trendyolmilla alışverişi sonrası kazanım 25 TL

Ürün paylaşımından toplamda 2 arkadaşının yapacağı ilk alışveriş sonrası toplam maksimum kazanım: 50 TL

Kendi oluşturduğun koleksiyondan yapılan ilk Trendyolmilla alışverişi sonrası kazanım: 25 TL

Koleksiyon paylaşımından toplamda 2 arkadaşının yapacağı ilk alışveriş sonrası toplam maksimum kazanım:50 TL

Kampanya Koşulları
• Kampanya 22-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

• Kazanılan kuponlar Haziran ayı içerisinde hesabınıza tanımlanır. Verilen siparişin iptal ya da iade edilmesi durumunda Trendyolmilla kupon yüklemesi yapmayacaktır.

• trendyol-milla.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

• trendyol-milla.com, katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve trendyol-milla.comile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

• Kampanyada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan kullanıcıların belirlenmesi durumunda bu kullanıcı ödüle hak kazanamayacak olup, trendyol-milla.com’un yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

• Aynı kişiye ait olduğu tespit edilen hesaplar kampanya hesaplamalarına dahil edilmeyecektir.

• Kampanyamız sistemlerimizin maksimum koleksiyon sayısı ile sınırlandırılmıştır.

• Ödül kazananlara, hediye bilgileri kampanyaya katılmış oldukları trendyol-milla.com’a kayıtlı mail adresleri veya kayıtlı telefon numaraları üzerinden tanımlanır.

• Ticari kurumsal hesaplar, Trendyolmilla Influencer programına dahil olan/olmuş/başvurusu bulunan ve/veya Trendyolmilla ile daha önce herhangi bir pazarlama işbirliğine katılmış kişiler programa dahil değildir. Programının kötüye kullanımı durumunda Trendyolmilla kupon yüklemesi yapmayacaktır.

• trendyol-milla.com’un kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

• Aynı cihaz ile farklı üyeliklerden yapılan satışlar programın kötüye kullanımı olarak varsayılır, kullanıcının herhangi bir hesabı için kazanç hesaplanmaz ve müşteri kötüye kullanıma konu olan üyeliği üzerinden 3 ay boyunca kampanyaya katılım sağlayamaz.

• Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

• Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta trendyol-milla.com’un her türlü kayıtları esas alınacaktır.

• Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran trendyol-milla.com tarafından yapılacaktır. trendyol-milla.com bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

trendyoltrendyoltrendyol Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

200TL Trendyol Anker İndirim Kodu – Soundcore Life P20i Tws Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Kod Süresiz
Anker'de lansmana özel P20i kulaklık 599 TL üstelik tüm mağazada geçerli 200 TL kod fırsatı! Anker Soundcore Life P20i Tws Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Siyah BSANKERYILDIZI200 kodu ile 399 TL...Daha Fazla

Anker’de lansmana özel P20i kulaklık 599 TL üstelik tüm mağazada geçerli 200 TL kod fırsatı!

Anker Soundcore Life P20i Tws Kablosuz Bluetooth Kulaklık – Siyah

BSANKERYILDIZI200 kodu ile 399 TL + KARGO

https://www.trendyol.com/anker/soundcore-life-p20i-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-siyah-p-355193056?boutiqueId=638145&merchantId=968

  Daha Az

LDIZI200 Kodu Aç 
100% Başarılı

200TL Trendyol Mastercard Logolu Banka/Kredi Kartını Kaydet İndirim Kuponu Kazan

Fırsat Süresiz
Mastercard® logolu kartını kaydet, Trendyol'da geçerli 200 TL indirim kuponu kazan! Trendyol'da Geçerli 100 TL İndirim Kuponu Kampanyası Katılım Koşulları 1 Nisan 2024 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında www.trendyol.com...Daha Fazla

Mastercard® logolu kartını kaydet, Trendyol’da geçerli 200 TL indirim kuponu kazan!

Trendyol’da Geçerli 100 TL İndirim Kuponu Kampanyası Katılım Koşulları

 • 1 Nisan 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında Mastercard® logolu banka veya kredi kartları ile yapılacak 500 TL ve üzeri alışveriş sonrasında alışveriş yapılan Mastercard kartının aynı gün içerisinde, ilk kez kaydedilmesi halinde Mastercard® logolu banka ve kredi kartları için 200 TL indirim kuponu tanımlanacaktır. Kartın Mastercard® logolu CardFinans Trendyol kredi kartı olması durumunda ise 250 TL indirim kuponu sağlanacaktır. Kupon kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için Mastercard kartlarının kampanya geçerlilik süresince kayıtlı kalması gerekmektedir.
 • Kullanıcının platformda kayıtlı kartlarına daha önce Mastercard® logolu banka veya kredi kartı kaydetmemiş olması gerekmektedir.
 • İndirim kuponu kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Mastercard® logolu banka ve kredi kartları veya Mastercard® logolu CardFinans Trendyol kredi kartlarından yalnızca birisi ve daha erken kaydedilen kart için kampanyadan faydalanılacaktır.
 • Kampanya için kazanılan indirim kuponu 7 gün içerisinde kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir.
 • Kazanılan indirim kuponu trendyol.com’da tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.
 • Kampanya kuponları 5,000 adetle sınırlıdır.
 • İndirim kuponu siparişin tesliminden en az 15 gün sonra trendyol.com’a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir. Siparişin iptal veya iadesi durumunda kampanyaya katılım sağlanamayacaktır.
 • İndirim kuponu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere tanım yapılmasından sonra push bildirimi yoluyla yapılacaktır.
 • İndirim kuponu bölünemez ya da paraya çevrilemez.
 • Kampanya www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerli olacaktır. İndirim, indirim kodunun kullanıldığı alışveriş sırasında gerçekleşecektir.
 • Mastercard ve Trendyol her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Katılım koşullarını www.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Mastercard® logolu kartını kaydet, Trendyol'da geçerli 200 TL indirim kuponu kazan!

Mastercard logolu Yapı Kredi kartlarına Trendyol'da 200 TL indirim!

Mastercard® logolu kartını kaydet, Trendyol’da geçerli 100 TL indirim kuponu kazan!

 • 15 Şubat 2024 – 31 Mart 2024 tarihleri arasında www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında Mastercard® logolu banka veya kredi kartları ile yapılacak 500 TL ve üzeri alışveriş sonrasında alışveriş yapılan Mastercard kartının aynı gün içerisinde, ilk kez kaydedilmesi halinde Mastercard® logolu banka ve kredi kartları için 100 TL indirim kuponu tanımlanacaktır. Kartın Mastercard® logolu CardFinans Trendyol kredi kartı olması durumunda ise 125 TL indirim kuponu sağlanacaktır. Kupon kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için Mastercard kartlarının kampanya geçerlilik süresince kayıtlı kalması gerekmektedir.
 • Kullanıcının platformda kayıtlı kartlarına daha önce Mastercard® logolu banka veya kredi kartı kaydetmemiş olması gerekmektedir.
 • İndirim kuponu kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Mastercard® logolu banka ve kredi kartları veya Mastercard® logolu CardFinans Trendyol kredi kartlarından yalnızca birisi ve daha erken kaydedilen kart için kampanyadan faydalanılacaktır.
 • Kampanya için kazanılan indirim kuponu 7 gün içerisinde kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir.
 • Kazanılan indirim kuponu trendyol.com’da tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.
 • Kampanya kuponları 5.000 adetle sınırlıdır.
 • İndirim kuponu siparişin tesliminden en az 15 gün sonra trendyol.com’a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir. Siparişin iptal veya iadesi durumunda kampanyaya katılım sağlanamayacaktır.
 • İndirim kuponu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere tanım yapılmasından sonra push bildirimi yoluyla yapılacaktır.
 • İndirim kuponu bölünemez ya da paraya çevrilemez.
 • Kampanya www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerli olacaktır.
 • İndirim, indirim kodunun kullanıldığı alışveriş sırasında gerçekleşecektir.
 • Mastercard her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Katılım koşullarını www.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Mastercard® logolu kartını kaydet, Trendyol'da geçerli 100 TL indirim kuponu kazan!


 • 15 Ocak 2024 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında Mastercard® logolu banka veya kredi kartları ile yapılacak 500 TL ve üzeri alışveriş sonrası Mastercard kartının ilk kez kaydedilmesi halinde Mastercard® logolu banka ve kredi kartları için 100 TL indirim kuponu tanımlanacaktır. Mastercard® logolu CardFinans Trendyol kredi kartıyla 500 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcıya, kartını kaydetmesi durumunda ise 125 TL indirim kuponu sağlanacaktır. Kupon kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için Mastercard kartlarının kayıtlı kalması gerekmektedir.
 • İndirim kuponu kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Mastercard® logolu banka ve kredi kartları veya Mastercard® logolu CardFinans Trendyol kredi kartlarından yalnızca birisi ve daha erken kaydedilen kart için kampanyadan faydalanılacaktır.
 • Kampanya için kazanılan indirim kuponu 30 gün içerisinde kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir.
 • Kazanılan indirim kuponu trendyol.com’da tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • İndirim kuponu siparişin tesliminden en az 15 gün sonra trendyol.com’a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir. Siparişin iptal veya iadesi durumunda kampanyaya katılım sağlanamayacaktır.
 • İndirim kuponu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere tanım yapılmasından sonra push bildirimi yoluyla yapılacaktır.
 • İndirim kuponu bölünemez ya da paraya çevrilemez.
 • Kampanya www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerli olacaktır.
 • İndirim, indirim kodunun kullanıldığı alışveriş sırasında gerçekleşecektir.
 • Trendyol ve Mastercard her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Katılım koşullarını www.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Trendyol’da geçerli 100 TL İndirim Kuponu Kampanyası Katılım Koşulları

https://www.mastercard.com.tr/tr-tr/tuketiciler/teklifler-ve-promosyonlar/trendyol-100-tl-indirim-kuponu-kampanyasi-katilim-kosullari.html

Mastercard® logolu kartını kaydet, Trendyol'da geçerli 100 TL indirim kuponu kazan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

500TL Trendyol Süper Lig Formalar İndirim Kodu

Kod Süresiz
Trendyol Süper Lig Takımları Lisanslı Ürünlerde Geçerli 1500/500 TL İndirim Linkteki lisanslı ürünlerde geçerli 1500/500 indirim kodu: TOY500 https://www.trendyol.com/sr?mid=2844,454,1717,1109,106956,437583,327287...Daha Fazla

Trendyol Süper Lig Takımları Lisanslı Ürünlerde Geçerli 1500/500 TL İndirim

Linkteki lisanslı ürünlerde geçerli 1500/500 indirim kodu: TOY500

https://www.trendyol.com/sr?mid=2844,454,1717,1109,106956,437583,327287

Daha Az

TOY500 Kodu Aç 
100% Başarılı

Trendyol Alışverişinize 1000₺ Maxipuan! (İş Bankası)

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerinizde 1.000 TL'ye varan MaxiPuan kazanın! İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş, PttAVM ve...Daha Fazla

Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş, PttAVM ve Trendyol’dan yapacağınız alışverişlerinizde 1.000 TL’ye varan MaxiPuan kazanın!

İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş, PttAVM ve Trendyol’dan 16-30 Nisan 2024 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 200 TL, toplam 1.000 TL MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan, PazaramaPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Altın alımları, market alışverişleri kampanya kapsamı dışındadır.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Mayıs 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Haziran 2024’tür. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 1.000 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Yüklenen MaxiPuan’lar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacak olup, kampanyadan kazanılan MaxiPuanların kullanılması durumunda kullanılan MaxiPuan tutarı kadar ilgili karta borç yansıtılacaktır.Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Market, Yatırımlık Altın & Gümüş, Kontör, Simkart ve Hat, Uçak Bileti kategorilerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyolmilla’da Nays Kart’la Öde, % 10 Hediye Para Kazan! [100TL’YE KADAR İNDİRİM!]

Fırsat Süresiz
Trendyolmilla Alışverişlerinde %10 Hediye Para Kazan! Sezonun en iyi parçalarını kaçırma, tarzını Trendyolmilla ile tamamla! Üstelik Trendyolmilla alışverişlerinde Nays Kart’ınla %10 hediye para fırsatı da seni bekliyor! Nays ile Trendyolmilla...Daha Fazla

Trendyolmilla Alışverişlerinde %10 Hediye Para Kazan! Sezonun en iyi parçalarını kaçırma, tarzını Trendyolmilla ile tamamla! Üstelik Trendyolmilla alışverişlerinde Nays Kart’ınla %10 hediye para fırsatı da seni bekliyor!

Nays ile Trendyolmilla Alışverişlerinde Nasıl Hediye Para Kazanırsın?

 • Kampanya 26 Ocak -29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel, Trendyolmilla mobil uygulamasından yapılacak her 500 TL ve üzeri alışverişte %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Minimum harcama tutarı, tek bir kategoriden tek bir alışverişte tamamlanabileceği gibi farklı kategorilerden yapılacak işlemlerle de tamamlanabilir.
 • Kampanya süresi boyunca bir kullanıcı en fazla 100 TL hediye para kazanabilir.
 • Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal veya iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Trendyolmilla ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/trendyolmilla

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

75TL Trendyolmilla İlk Sipariş İndirim Kuponu + Ücretsiz Kargo

Fırsat Süresiz
Trendyol-milla.com indirim kuponu ile ilk siparişinize 75₺ indirim sağlar. Trendyolmilla Uygulaması Karşında! Uygulamayı yükle, Trendyolmilla üstünden vereceğin 400 TL ve üzeri ilk siparişte geçerli 75 TL indirim fırsatını kaçırma, 400₺...Daha Fazla

Trendyol-milla.com indirim kuponu ile ilk siparişinize 75₺ indirim sağlar. Trendyolmilla Uygulaması Karşında! Uygulamayı yükle, Trendyolmilla üstünden vereceğin 400 TL ve üzeri ilk siparişte geçerli 75 TL indirim fırsatını kaçırma, 400₺ üzeri alışverişine kargo bedava!

TRENDYOLMİLLA uygulaması ilk siparişe 200/100 indirim yapıyor Hem de kargo bedava!

İLK SİPARİŞİNDE 400 TL VE ÜZERİNE 75 TL İNDİRİM!
10 Ocak-31 Ocak tarihleri arasında Trendyolmilla platformunda verilecek 400 TL ve üstü ilk siparişlerde geçerlidir. Uygulanacak indirimler sonrası sepet tutarının 400 TL ve üstü olması gerekmektedir. 10.000 adet yararlanma neticesinde kampanyalar sona erer. Her kullanıcı 1 kez yararlanabilir. Trendyolmilla, koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.
+ KARGO BEDAVA

https://www.trendyol-milla.com/sr?fl=trendyolcollection

Trendyol Milla Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol’da Nays Kart’la Ödeme Yap, % 10 Hediye Para Kazan! [150TL’YE KADAR İNDİRİM!]

Fırsat Süresiz
Trendyol'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan. Trendyol'daki favorilerini Nays Kart'ınla eritmeye başla! Yapacağın tüm alışverişlerde Nays kartını kullan, %10 indirim kazan! Nays Kart İş Bankası'nın yeni...Daha Fazla

Trendyol’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan. Trendyol’daki favorilerini Nays Kart’ınla eritmeye başla! Yapacağın tüm alışverişlerde Nays kartını kullan, %10 indirim kazan! Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. En fazla 2500TL Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize anında %10 sepette fiyat düşüyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal. Ödeme yaparken cüzdan yerine kartla öde’yi seçmeniz lazım indirim düşmesi için.

Pazarama, Hepsiburada, Trendyol, n11, Çiçeksepeti ve Morhipo platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %10 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 200 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 150 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına uygulamada yer alan “Kampanyalar” sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi


Eski kampanya: İndirim sepette anlık düşmektedir.

• Kampanya 13 Ağustos 2022 – 13 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
• Kampanya kapsamında Trendyol’da Nays Kart ile yapılan alışverişlerde anında %10 indirim uygulanacaktır.
• Kampanya yalnızca Nays Kart ile Trendyol’da yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
• Nays’a özel %10 indirim kampanyası altın, dijital ürün ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.
• Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının faydalanabileceği indirim tutarı en fazla 500 TL ile sınırlandırılmıştır.
• Bu kampanya, trendyol.com’da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
• Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
• Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda kullanıcı tarafından ödenen tutar ücret iadesine tabi tutulur.
• Alışveriş faturalarına KDV dahildir.
• Trendyol ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Kampanya Trendyol uygulaması içinde bulunan Hızlı Market, Yemek ve Dolap’ta geçerli değildir.

Trendyol indiriminden nasıl faydalanabilirim?
Nays Kart’ın ile Trendyol’dan e-ticaret alanında yapacağın alışverişlerde indirimden faydalanabilirsin. Trendyol uygulamasındaki Nays Kart ile ilk ödemende sırasıyla “Kart İle Öde” > “Başka Kartla Öde” sekmesinden Nays Kart bilgi girişi yapılır ve ödeme gerçekleştirilir. Sonraki işlemlerde Nays Kart bilgilerini tekrar girmemek için kayıtlı kartlarına Nays Kart’ını kaydedebilirsin.

Trendyol Cüzdan ile ödemelerimde Nays indiriminden faydalanabilir miyim?
Hayır, Trendyol cüzdan ödemelerinde Nays indirimi geçerli değildir. Ödeme aşamasında Kart ile Öde seçeneği tıklanmalıdır.

Trendyol indirimi hangi alanlarda geçerlidir?
Nays Kart ile yapılan Trendyol Yemek, Trendyol Hızlı Market ve Dolap dışındaki Trendyol alışverişlerinde Nays indirimi geçerlidir. Nays’a özel indirim sepetteki diğer indirimlerle birleştirilemez.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/trendyol

Trendyol Alışverişlerinde %10 İndirim Kazan! Alışverişlerinde Nays Kart’ını kullan, anında %10 daha az öde.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

200TL’ye 100TL Trendyolmilla İlk Sipariş İndirim Kuponu + Ücretsiz Kargo

Fırsat Süresiz
Trendyol-milla.com indirim kuponu ile ilk siparişinize 100₺ indirim sağlar. Trendyolmilla Uygulaması Karşında! Uygulamayı yükle, Trendyolmilla üstünden vereceğin 200 TL ve üzeri ilk siparişte geçerli 100 TL indirim fırsatını kaçırma Üstelik...Daha Fazla

Trendyol-milla.com indirim kuponu ile ilk siparişinize 100₺ indirim sağlar. Trendyolmilla Uygulaması Karşında! Uygulamayı yükle, Trendyolmilla üstünden vereceğin 200 TL ve üzeri ilk siparişte geçerli 100 TL indirim fırsatını kaçırma Üstelik ilk alışverişine kargo bedava!

TRENDYOLMİLLA uygulaması ilk siparişe 200/100 indirim yapıyor Hem de kargo bedava!

İLK SİPARİŞE 100 TL İNDİRİM VE ÜCRETSİZ KARGO TRENDYOLMİLLA’DA!
19 Aralik-31 Aralık tarihleri arasında Trendyolmilla platformunda verilecek 200 TL ve üstü ilk siparişlerde geçerlidir. 50.000 adet yararlanma neticesinde kampanya sona erer. Her kullanıcı 1 kez yararlanabilir. Trendyolmilla, koşullan değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.trendyol-milla.com/sr?fl=ilk-siparise-100-tl-indirim

Milla Campaign Banner

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

200TL’ye 100TL Trendyolmilla İlk Sipariş İndirim Kuponu + Ücretsiz Kargo

Fırsat Süresiz
Trendyol-milla.com indirim kuponu ile ilk siparişinize 100₺ indirim sağlar. Trendyolmilla Uygulaması Karşında! Uygulamayı yükle, Trendyolmilla üstünden vereceğin 200 TL ve üzeri ilk siparişte geçerli 100 TL indirim fırsatını kaçırma Üstelik...Daha Fazla

Trendyol-milla.com indirim kuponu ile ilk siparişinize 100₺ indirim sağlar. Trendyolmilla Uygulaması Karşında! Uygulamayı yükle, Trendyolmilla üstünden vereceğin 200 TL ve üzeri ilk siparişte geçerli 100 TL indirim fırsatını kaçırma Üstelik ilk alışverişine kargo bedava!

TRENDYOLMİLLA uygulaması ilk siparişe 200/100 indirim yapıyor Hem de kargo bedava!

İLK SİPARİŞE 100 TL İNDİRİM VE ÜCRETSİZ KARGO TRENDYOLMİLLA’DA!
19 Aralik-31 Aralık tarihleri arasında Trendyolmilla platformunda verilecek 200 TL ve üstü ilk siparişlerde geçerlidir. 50.000 adet yararlanma neticesinde kampanya sona erer. Her kullanıcı 1 kez yararlanabilir. Trendyolmilla, koşullan değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.trendyol-milla.com/sr?fl=ilk-siparise-100-tl-indirim

Milla Campaign Banner

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell Kart ile Trendyol’da Toplam 250TL ANINDA Hediye! [1. 250TL Harcamaya 25TL, 2.’ye 50TL 3.’ye 75TL]

Fırsat Süresiz
Trendyol’da Toplamda 250 TL Nakit İade! Paycell Kart’la yapacağın ilk 250 TL ve üzeri harcamana 25 TL, ikinci harcamana 50 TL, üçüncü harcamana 75 TL, dördüncü harcamada 100 TL, toplamda...Daha Fazla

Trendyol’da Toplamda 250 TL Nakit İade! Paycell Kart’la yapacağın ilk 250 TL ve üzeri harcamana 25 TL, ikinci harcamana 50 TL, üçüncü harcamana 75 TL, dördüncü harcamada 100 TL, toplamda 250 TL nakit iade!

 • Kampanya kişiye özeldir.
 • 06 Aralık 2023 – 02 Ocak 2024 tarihleri arasında (bu tarih dahil) Paycell Kart ile tek seferde yapılacak ilk 250 TL ve üzeri harcamaya 25 TL, ikinci 250 TL ve üzeri harcamaya 50 TL, üçüncü 250 TL ve üzeri harcamaya 75 TL, dördüncü 250 TL ve üzeri harcamaya 100 TL, toplamda 250 TL hediye verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL TRENDYOL’’ yazıp göndermesi gerekmekte ya da Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.
 • Kampanya 06 Aralık 2023 – 02 Ocak 2024 (bu tarih dahil) tarihleri arasında Paycell Kart ile Trendyol, Trendyol Yemek, Trendyol Hızlı Market ve Trendyol Go’da  yapılacak harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Müşteriler kampanyadan kart tipinden bağımsız telefon numarası üzerinden tek bir kez yararlanabilir.
 • Aynı gün yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Hediyeler, Paycell Kart’a işlem sonrası yüklenecektir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Trendyol’da Toplamda 250 TL Nakit İade!

https://paycell.com.tr/kampanyalar/trendyol-yemek-ve-hizli-markette-toplamda-250-tl-nakit-iade

Trendyol’da Toplamda 100 TL Nakit İade! Paycell Kart’la yapacağın ilk 250 TL ve üzeri harcamana 25 TL, ikinci 250 TL ve üzeri harcamana 25 TL, üçüncü 250 TL ve üzeri harcamana 50 TL, toplamda 100 TL anında nakit iade!

 • 01 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında (bu tarih dahil) Paycell Kart ile tek seferde yapılacak ilk 250 TL ve üzeri harcamaya 25 TL, ikinci 250 TL ve üzeri harcamaya 25 TL, üçüncü 250 TL ve üzeri harcamaya 50 TL, toplamda 100TL hediye verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL TRENDYOL’’ yazıp göndermesi gerekmekte ya da Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.
 • Kampanya 01 – 30 Kasım 2023 (bu tarih dahil) tarihleri arasında Paycell Kart ile Trendyol’da yapılacak harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Müşteriler kampanyadan kart tipinden bağımsız telefon numarası üzerinden tek bir kez yararlanabilir.
 • Aynı gün yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Hediyeler, Paycell Kart’a işlem sonrası yüklenecektir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Trendyol’da Toplamda 100 TL Nakit İade!

https://paycell.com.tr/kampanyalar/trendyolda-toplamda-100-tl-nakit-iade Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

45TL Trendyol Pass 10’lu Kargo Paketi

Fırsat Süresiz
Sonraki alışverişlerin için Trendyol Pass 10'lu kargo paketi satın al, ayrıca kargo ücreti ödeme! 10'lu paket olarak satılmaktadır, yapacağınız ilk 10 alışverişte kargo ücreti paketinizdeki haklarınızdan kullanılacaktır. Satıcı tarafından karşılanmayan...Daha Fazla

Sonraki alışverişlerin için Trendyol Pass 10’lu kargo paketi satın al, ayrıca kargo ücreti ödeme!

 • 10’lu paket olarak satılmaktadır, yapacağınız ilk 10 alışverişte kargo ücreti paketinizdeki haklarınızdan kullanılacaktır.
 • Satıcı tarafından karşılanmayan kargo bedelleri paketiniz ile karşılanabilecektir.
 • Trendyol Pass almanız halinde kalan kullanım hakkı sayınızı sepet ve hesabım ekranından görüntüleyebilirsiniz.
 • Satın alım sonrası Trendyol Pass direkt hesabınıza tanımlanacaktır.
 • Trendyol Pass ile ilgili size dijital veya fiziksel bir ürün gönderimi yapılmayacaktır.
 • Trendyol Pass satın alındıktan sonra iade edilemez.
 • Sepetinizdeki ürünleri iptal veya iade etmeniz halinde kargo hakkınız geri yüklenmeyecektir.
 • Satın alım tarihi itibariyle paketinizi 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. 30 günün sonunda kullanılmayan haklarınız devredilemeyecek veya daha sonra kullanılamayacaktır.

https://www.trendyol.com/trendyol-pass/10-lu-kargo-paketi-trendyol-pass-p-795578897?boutiqueId=636723&merchantId=968

10’lu Kargo Paketi (Trendyol Pass)

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol Paylaş Kazan Efsane Günler: 250TL Kupon [100 Kaydedilme & 1000TL Alışverişe] 21-22-23-24 Kasım

Fırsat Süresiz
Paylaş Kazan'la 250 TL kazanmaya hazır mısın? 21-22-23-24 Kasım'da koleksiyon oluştur ve paylaş, paylaştığın koleksiyon 100 kaydedilmeye ulaştığında 250 TL değerinde alt limitli kupon kazan! https://paylas.trendyol.com/ Kampanyaya nasıl katılabilirim? 21-22-23-24...Daha Fazla

Paylaş Kazan’la 250 TL kazanmaya hazır mısın? 21-22-23-24 Kasım’da koleksiyon oluştur ve paylaş, paylaştığın koleksiyon 100 kaydedilmeye ulaştığında 250 TL değerinde alt limitli kupon kazan!

https://paylas.trendyol.com/

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

21-22-23-24 Kasım’da Trendyol mobil uygulaması üzerinden Favorilerim sayfasına gir ve koleksiyonlarıma tıkla, beğendiğin ürünlerle koleksiyonunu oluştur ve koleksiyonlarını arkadaşlarınla paylaş. Ayrıca beğendiğin ürünlerin, ürün detaylarında bulunan Koleksiyona Ekle butonuna tıklayarak da koleksiyonlarını genişletebilirsin.

Kampanya ile ilgili olarak Trendyol’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen ve geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Paylaştığım koleksiyondan nasıl Trendyol Kuponu kazanabilirim?

Koleksiyonunu paylaş, paylaştığın koleksiyon 100 kaydedilmeye ulaştığında 250 TL değerinde Trendyol kuponu kazan. Kupon alt limiti 1000 TL’dir.

Ödül kazancım nedir ve nasıl tanımlanacak?

Trendyol Paylaş Kazan programına katılanlar, paylaştığı koleksiyonlar 100 takipçiye ulaşınca 150 TL değerinde alt limitli Trendyol kuponu kazanır. Kazanılan Trendyol kuponları koleksiyon sahibinin Trendyol hesabına tanımlanır.

Paylaş Kazan ödülüm ne zaman tanımlanacak?

Kampanya kuponları, 1 Aralık 18:00’e kadar hesabına tanımlanacaktır.

Trendyol kuponlarımı ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponlar tanımlandıktan sonra 7 gün içinde kullanılmalıdır. Kuponun bitiş tarihi ile ilgili detaylı bilgiyi kupon hesabınıza tanımlandıktan sonra ilgili kuponda görebilirsiniz. Kuponlarınızı Hesabım altında bulunan İndirim Kuponlarım sayfasından inceleyebilirsiniz.

Kazandığım Trendyol kuponlarını hangi ürünlerde kullanabilirim?

Trendyol Kuponu; Dolap, Yemek, Hızlı Market platformlarında ve Altın, Cep telefonu ve Dijital Ürün kategorilerinde geçerli değildir. Bunlar harici tüm kategori alışverişlerinde kullanabilirsin.

Koleksiyonlarım takip edilmesine rağmen takipçi sayım yükselmiyor, neden olabilir?

Takipçi sayıları sisteme geç yansıyabilir, dolayısıyla bir süre bekleyip tekrar kontrol etmeni rica ederiz.

Kaç adet koleksiyon paylaşabilirim?

İstediğiniz kadar Koleksiyon paylaşabilirsiniz, herhangi bir sınırlama yoktur.

En fazla kaç koleksiyondan ödül kazanabilirim?

1 kişi maksimum 1 koleksiyondan ödül kazanabilir.

Birden fazla koleksiyon oluşturduğumda hangi koleksiyon seçilir?

1’den fazla oluşturulan koleksiyonlarda en yüksek takipçili koleksiyon baz alınarak değerlendirme yapılacaktır.

Birden fazla hesapla kampanyaya katılabilir miyim?

Hayır, sadece bir hesapla kampanyaya katılabilirsin, eğer aynı cihaz, rumuz tespit edilirse kampanya katılım hakkın iptal olur.

Kampanya Koşulları

 • Trendyol.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
 • Trendyol.com, katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Trendyol.com ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanyada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan kullanıcıların belirlenmesi durumunda bu kullanıcı ödüle hak kazanamayacak olup, Trendyol.com’un yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 • Aynı kişiye ait olduğu tespit edilen hesaplar kampanya hesaplamalarına dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyamız sistemlerimizin maksimum koleksiyon sayısı ile sınırlandırılmıştır.
 • Trendyol kuponu ile yüklenecek tutar e-para veya para değeri taşımamaktadır. Trendyol kuponu hiçbir şekilde paraya dönüştürülemez ve yalnızca son kullanım tarihine kadar Trendyol üzerinden yapılacak harcamalarda kullanılabilir.
 • Ödül Kazananlara, hediye bilgileri kampanyaya katılmış oldukları Trendyol.com’a kayıtlı mail adresleri veya kayıtlı telefon numaraları üzerinden tanımlanır.
 • Ticari kurumsal hesaplar, Trendyol Satıcıları, Trendyol Influencer programına dahil olan/olmuş/başvurusu bulunan ve/veya Trendyol ile daha önce herhangi bir pazarlama işbirliğine katılmış kişiler programa dahil değildir. Programının kötüye kullanımı durumunda Trendyol kupon yüklemesi yapmayacaktır.
 • Trendyol.com’un kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Aynı cihaz ile farklı üyeliklerden yapılan satışlar programın kötüye kullanımı olarak varsayılır, kullanıcının herhangi bir hesabı için kazanç hesaplanmaz ve müşteri kötüye kullanıma konu olan üyeliği üzerinden 3 ay boyunca kampanyaya katılım sağlayamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Trendyol.com’un her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 • Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Trendyol.com tarafından yapılacaktır. Trendyol.com bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 • Yapılan çekiliş veya ödüllendirme kampanyalarının Apple ile bir ilgisi bulunmamaktadır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır? - Kuponla.com

Türkiye ve Ortadoğu bölgesinin en hızlı büyüyen ve en büyük mobil teknoloji şirketiyiz.Misyonumuz müşterilerimize teknoloji ile her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak. Müşteri her zaman önceliğimiz!

Trendyol Nedir?

• trendyol seçkin markaları, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir.

• trendyol’a üye olmak tamamen ücretsizdir.

• trendyol üzerinden satılan tüm ürünler, o markaya ait ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir.

• trendyol’da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

trendyol.com, en çok aranan marka ve tasarımcıları herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Mart 2010’da yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren modaya öncülük ederek, bu doğrultuda Türk Tasarımcılara destek olma misyonu ile bir çok Türk Tasarımcının ürünlerini internette satışa sunan ilk site oldu. 2011 yılsonu itibarı ile 6,5 milyondan fazla üyesine 900 kişilik genç bir ekip ve 1000’den fazla marka seçeneği ile hizmet veren trendyol.com, kurduğu dev operasyon merkezinden her gün onbinlerce paketin sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Trendyol İndirim kuponumu/kodumu nasıl kullanabilirim?

• Kupon/kodlarınızı aşağıdaki 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz.

 1. 1. Hesabım>İndirim Kuponlarım sayfasında kuponlarınızın kullanım koşullarını kontrol edebilirsiniz. Yanında “Ürünleri Gör” butonu olan kuponlar sadece belirli ürünlerle kullanılabilir. Bu butona tıklayıp kuponlarınızı kullanabileceğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz.
  i. Ürünü sepete ekleyin.
  ii. Sipariş özetinin hemen altında İndirim kodu/kuponu butonuna tıklayıp seçenekler arasından kuponunuzu seçin ya da kodunuzu yazdıktan sonra sayfanın altındaki “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.
 2. Ürün detay sayfasında ve sepette “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi olmayan herhangi bir ürünü sepetinize ekleyip, sepetinizdeki ürünlerin altındaki İndirim Kodu/Kuponu alanına tıkladığınızda bu siparişiniz için kullanabileceğiniz kuponlar var ise görüntüleyebilirsiniz.
  i. Kuponunuz varsa seçin ve “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.
  ii. Kodunuz varsa kodu bu alana yazın ve “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.

Trendyol Kupon İpuçları:

 1. Ürün detay ve sepetim sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresini görüyorsanız o butiklerde kupon ya da kod kullanılamaz.
 2. Sepette ekstra indirim olan kampanyalı ürünlerde kupon/kod kullanmayı tercih etmeniz durumunda ürüne ait kampanyalar iptal olur ve ürün fiyatından sadece kupon tutarı düşülür. Ürünlerin kampanyaları ve kupon/kodlar aynı anda kullanılamamaktadır.
 3. Bir siparişte en fazla 1 adet indirim kuponu veya kodu kullanılır.

Alışveriş seçimlerimizi etkileyen çok önemli bir faktör var: onun adı moda. Modayı takip etmediğini söyleyenler bile, kararlarında farkında olmadan sezonun modasından etkilenecekler. Modanın kelime olarak anlamının birçok farklı tanımı vardır. Ancak moda, günümüzde yaygın olarak kullanılması nedeniyle ön plana çıkmaktadır ki bu da çoğu insan tarafından kabul edilen giyim tarzı anlamına gelmektedir. Moda sürekli değişen bir kavramdır. Takip etmek için belirli bir bütçe gerekiyor. Neyse ki, bu bütçe popüler güncel trendyol indirim kodu teklifleriyle azaltılabilir. Her yıl ve her mevsim farklı şeyler popülerdir. Örneğin, geçmişte popüler olan sarı rengin gelecek yıl modası geçecek. Aksine, yeşil çok popüler. Bu nedenle modaya ayak uydurmak ve her zaman modayı giymek zordur. Ancak günümüzde modaya çok dikkat etmenin birçok yolu var. TV ve internetteki birçok defile sayesinde, o zamanlar neyin popüler neyin popüler olmadığını takip etmek çok kolay. Aynı zamanda farklı şehirlerde moda haftaları düzenleniyor. Bu sayede bir sonraki sezonun popüler renkleri, giyim tarzları, ayakkabı ve aksesuarları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu moda haftalarına katılamasanız bile internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alışveriş yaparken vitrinde gördüklerimiz de dönemin modası hakkında bilgi veriyordu. Bu nedenle vitrinlerde kıyafet ve renklere dikkat etmek modaya ayak uydurmanın bir yolu olabilir.

Dünya Devi Yatırımcılar

trendyol.com’un vizyonu, kendisine yatırım yapan fonların prestiji ile tescillidir. Kuruluşunu izleyen 6 ay içerisinde ABD merkezli dev yatırım şirketi Tiger Global’dan yatırım almıştır. Ağustos 2011’de ise Google, Amazon, Groupon, Zynga ve Twitter gibi şirketlerinin yatırımcısı olan; dünyanın en prestijli fonlarından Kleiner Perkins Caufield & Byers’ın yatırımı ile daha da güçlenmiştir.

Güvenli Alışveriş

trendyol.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. trendyol.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. trendyol.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını Türkiye’de ilk alan sitelerden biri olduğu gibi, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook’tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında trendyol.com’a özel geliştirilmiş T29 testi ile, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan trendyol.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, twitter, instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

trendyol.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 15 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo parası dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı iade alırsınız.

Müşterilerimize ve tedarikçilerimize kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için 2010’da kurulduk. Bugün Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketi, dünyanın ise önde gelen platformlarından biriyiz. Ülkemizin lider Ar-Ge merkezlerinden Trendyol Tech, en hızlı gelişen taşıma ağı Trendyol Express ve en büyük ikinci el ürün platformu Dolap ile değer üretmeye ve hızla büyümeye devam ediyoruz.

Trendyol Group
Trendyol İndirim Kodu burada!

Trendyol indirim kodu kullanarak satın alabileceğiniz en çok satan ürünler
Trendyol’un geniş ürün kategorilerinde binlerce yıldız ürün bulabilirsiniz. Trendyol’da siz alışveriş severlere kolaylık sağlamak adına hemen hemen her ay birçok kategoride çok satanlara özel dev indirim kampanyaları gerçekleştirmektedir ve sürpriz kuponlar (hoş geldin, seni özledik vs) dağıtlmaktadır. Trendyol’un kendi koleksiyonlarından olan Trendyol Milla ve Trendyol Man butiklerindeki çok satan ürünlerine de birbirinden güzel indirimlerle sahip olabilirsiniz!

Trendyol Elite nedir?

Trendyol Elite ise Trendyol kampanyalarına ek olarak üyelere ekstra avantajlar sunan bir üyelik programıdır. Son 3 aydaki onaylanmış siparişlerine ait ürün sayısı 30 ve üzeri olmalı. Bu siparişlerin toplam tutarı minimum 3000 TL olmalı. 3 ay boyunca elite avantajlarından kesintisiz yararlanabilirsin. Trendyol Man ve Milla’da ekstra %20 indirim sağlar!

Trendyol Elite üyelik avantajları nelerdir?
Trendyol Elite üyesi olmanın birçok avantajı vardır. 30 TL ve üzeri ürün alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajı kazanırsınız. Sık sık seçili butiklerde Elite üyelere özel indirimlerden yararlanma fırsatı yakalarsınız. TÜM ALIŞVERİŞLERİNDE KARGO BEDAVA. Elite öncelikli müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Trendyol Hızlı Market nedir?
Market, fırın ve pastane siparişlerinizi verebileceğiniz ve 30 dk içinde adresinizde teslim alabileceğiniz hizmetimizdir.

Hızlı Market hangi bölgelere hizmet veriyor?
Şu anda sadece İstanbul’da belirli bölgelerde hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğimizi kontrol etmek için uygulamamızda yer alan Hızlı Market butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerelerden sipariş verebilirim?
Üçler Süpermarket, Happy Center, Beyaz Fırın, Gourmet Garage, Snowy, Teslimus, Kim Market, Özkuruşlar, Namlı Market, Ondan Market, Seyhanlar Market ve Algida satış noktalarından sipariş verebilirsiniz. Yakın zamanda diğer satış noktalarını da eklemeye devam edeceğiz.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?
Sadece kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

Nasıl Üye olurum?
Sayfanın sağ üstünden yer alan Giriş Yap>Üye Ol alanından kullandığınız aktif bir e-posta adresi girerek oluşturacağınız şifre ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?
Sipariş verebilmek için şu adımları izlemeniz yeterli:
Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri ‘Sepete Ekle’ butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ödeme ekranından kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir, veya yeni bir adres bilgisi ekleyebilirsiniz.

Aynı ekranra kart bilgilerinizi girip, taksit yapmak isterseniz taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişim ne zaman gelir?
Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine ‘Hesabım’ bölümünde ‘Siparişlerim’ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Üründe ’24 saatte kargoda’ yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir.

Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını ‘Hesabım’ bölümünde ‘Siparişlerim’ sekmesinde bulunan ‘Kargom Nerede?’ linkinden takip edebilirsiniz.

Siparişimi vermeden önce içerikte değişiklik yapabilir miyim?
Siparişini tamamlamadan önce sepetinizde yer alan ürünler ya da ödeme yöntemi gibi değişiklik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sepetinizde yer alan ürünü değiştirmek için ürünün sağ tarafında yer alan çarpı işaretine tıkladığınızda ‘Sil’ diyerek ürünü çıkartabilir ya da ‘Sil ve Favorilere Ekle’ diyerek ürünü favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle daha sonra ürünü almak istediğinizde ‘Favorilerim’ alanından ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Üründen birden fazla satın almak isterseniz adet alanından istediğiniz miktarı seçebilirsiniz.

Ödeme bilgilerinizi değiştirmek isterseniz ödeme yapacağınız kart bilgilerini girerek, dileğiniz ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ödememi nasıl yaparım?
Ödemeyi kredi kartı, banka kartı ve Trendyol Cüzdanım ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra eğer taksit yapılabilen ürünlerse taksit seçeneklerinden birini seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme ve havale yoluyla ödeme seçenekleri bulunmamaktadır.

Hesabıma tanımlanan indirim kuponumu/kodumu nasıl görüntüleyebilirim?

Hesabınıza tanımlanan kuponların tutarını, son kullanma tarihini ve kupon koşullarını Hesabım> İndirim Kuponlarım sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

1. Hesabım>İndirim Kuponlarım sayfasında kuponlarınızın kullanım koşullarını kontrol edebilirsiniz. Yanında “Ürünleri Gör” butonu olan kuponlar sadece belirli ürünlerle kullanılabilir. Bu butona tıklayıp kuponlarınızı kullanabileceğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz.

i. Ürünü sepete ekleyin.

ii. Sipariş özetinin hemen altında İndirim kodu/kuponu butonuna tıklayıp seçenekler arasından kuponunuzu seçin ya da kodunuzu yazdıktan sonra sayfanın altındaki “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.

2. Ürün detay sayfasında ve sepette “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi olmayan herhangi bir ürünü sepetinize ekleyip, sepetinizdeki ürünlerin altındaki İndirim Kodu/Kuponu alanına tıkladığınızda bu siparişiniz için kullanabileceğiniz kuponlar var ise görüntüleyebilirsiniz.

i. Kuponunuz varsa seçin ve “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.

ii. Kodunuz varsa kodu bu alana yazın ve “İndirimi Uygula” butonuna tıklayın.

İndirim kuponumu/kodumu hangi ürünlerde kullanabilirim?

• Hesabınızdaki kuponlar sadece belli marka, ürün kategorisi veya belirlenmiş bir harcama tutarı içn geçerli olabilir. Kuponlarınızın kullanım koşullarına ve son kullanma tarihine Hesabım>İndirim kuponlarım sayfanızdan ulaşabilirsiniz.

İndirim kupon/kodlarınızı kullanabileceğiniz ürünlere aşağıdaki 2 şekilde ulaşabilirsiniz.

1. Hesabım>Kuponlarım sayfasından kuponlarınızın yanında “Ürünleri Gör” butonunu var ise ürün veya kategori kısıtı söz konusudur. Bu butona tıklayarak kuponunuzu kullanabileceğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

2. Sepetinize bir ürün ekledikten sonra sepetinizdeki ürünlerin altındaki “İndirim Kodu/Kuponu” alanına tıklayarak da kullanım koşullarını sağlayan bir kuponunuz var ise görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Trendyol Cüzdanım’a özel kuponum var, nasıl kullanabilirim?

Trendyol Cüzdanım’a özel kuponlarınızı sepetinize ekleyip indirimlerden yararlanabilir, ödeme adımında cüzdan ile öde seçeneği ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Mevcut indirim kuponumu/kodumu kullanamıyorum.
İndirim kuponları/kodları kampanya kullanım koşullarının sağlanması durumunda kullanılabilir. Hesabınıza tanımlanan kuponların tutarını, son kullanma tarihini ve kupon koşullarını Hesabım> İndirim Kuponlarım sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

Kuponunuzu kullanamıyorsanız:
• Sepetinize indirimlerin geçerli olmadığı bir butikten ürün eklemiş olabilirsiniz. Ürün detay ve sepetim sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresini görüyorsanız o butiklerde kupon ya da kod kullanılamaz.

• İndirim kuponunuz belli bir harcama tutarında kullanıma açık olabilir. Örneğin alt limiti 100 TL olan bir kuponu, kargo bedeli hariç en az 100 TL’lik bir sepette kullanabilirsiniz.

• Tüm koşulları sağladığınız halde kupon veya kodu kullanamıyorsanız durumla ilgili aşağıdaki iletişim kanalından bizimle irtibata geçebilirsiniz:

•“Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonu

Satın aldığım ürünü iptal/iade ettikten sonra kullandığım indirim kuponum/kodum hesabıma tekrar yüklenir mi?
• trendyol’un yüklediği indirim kuponları iptal/iade işlemi sonrasında hesabınıza yeniden tanımlanır.

• Yeniden tanımlanan kupon kalan kullanım süresi içinde geçerlidir. Hesabınıza tanımlanan kuponların tutarı, son kullanma tarihi ve kupon koşullarına Hesabım> İndirim Kuponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

• İş ortaklarımızla yapılan kurumsal kampanyalarda kullanılan kodlar tek kullanımlık olup yeniden tanımlanamaz.

İndirim kuponumu siparişime sonradan ekleyebilir miyim?
• İndirim kuponunuzu yalnızca sipariş oluştururken kullanabilirsiniz.

Sipariş verirken indirim kuponunun kullanılamaması durumunda:

o İndirim kuponunu yeni oluşturulacak farklı bir siparişinizde kullanabilirsiniz.

o Statüsü uygunsa ve istediğiniz ürünler hala satıştaysa mevcut siparişinizi iptal ederek indirim kuponu ile başka bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Trendyol aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim? İade adımları:

 1. trendyol.com ve mobil uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim’e“ gidin.
 2. “Detaylar” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
 3. “Kolay İade Talebi Oluştur” butonuna basın.
 4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
 5. Kargo seçiminizi yapın.
 6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza “Siparişlerim” sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
 7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun. (Her bir teslimat için iade kodu ayrı ayrı alınmalı ve paketler ayrı ayrı hazırlanarak kargoya verilmelidir.)
  • Faturanız yoksa aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz.
  o Ad Soyad:  Sipariş No:  İade Nedeni:
 8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almalısınız.

Trendyol Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

Türkiye’nin Trendyol’u en popüler online alışveriş sitelerinden biridir. Yüzlerce marka ve kategoriyi bir araya getiren bir platform olan Trendyol’da özellikle markalarla işbirlikleri olmak üzere güzel indirim ve promosyonlar da bulunuyor. Trendyol; giyim, ayakkabı, çanta, mücevher, sofra takımı, elektronik, kozmetik vb. satın alabileceğiniz binlerce markayı bir araya getiriyor. Alışverişinizi onlarca kategoride yapabilirsiniz. Trendyol’un online alışverişte tercih edilmesinin sebeplerinden biri de internet sitesi üzerinden fiziki mağazalarda olmayan bir modelleri ziyaretçilerine sunabilmesi ve Trendyol indirim kuponu kodu kullanabilmesidir. Binlerce stil ve tasarıma sadece Trendyol üzerinden ulaşılabilmekte, bu sayede özgünlük sağlanmaktadır.

Bu online alışveriş sitesi sayısız giyim butikleri, ayakkabı mağazaları, çanta ürünleri, kozmetik markaları ve spor giyim mağazaları, outdoor satıcısı, orijinal elektronik kampanyaları ile tanınır. Belirli günlerde seçili butikler indirimler sunar ve markaları son derece düşük fiyatlarla satın almanızı sağlar. Birbirinden şık indirim kodlarıyla kampanya ve kampanyaların en üst düzeyde olduğu dev web sitelerinden satın almak istediğiniz marka giyim veya ayakkabıyı çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Spor giyimde de oldukça popüler olan Trendyol, marka spor giyim kampanyalarını takip edip spor kıyafetlerinizi en ucuz fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un çoklu ödeme yöntemleri ile alışverişinizi bir keyif haline getirebilirsiniz. En ucuz fiyattan yararlanmaya karar verenler için modaya uygun Trendyol indirim kodları biliyoruz. Size hemen ilgili bilgileri kuponla.com’da paylaşıyoruz.

Size uygun trendyol indirim kodu çıkmadıysa üzülmeyin, ekstra indirim sağlayabileceğiniz banka ve kart kampanyaları da bulunuyor, bu şekilde trendyol kuponu olmadan da ucuzlatabilirsiniz.

Trendyol indirim kodunu nereden alabilirim?

Trendyol.com’da sizlere alışveriş fırsatı olarak sunulan butiklerde, belirli tarih ve zaman dilimlerinde indirim uygulanmaktadır. Yani bir kampanya butiğinin satış süresi yaklaşık 3 gün ise en sevdiğiniz kıyafetleri birkaç gün içerisinde fiyat değişmeden butikten almalısınız. Ürün açıklamasında fiyatın ne zamana kadar sabit tutulacağı yazar: Kampanya fiyatından satılmak üzere belirtilen adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat belirlenen tarihine kadar geçerlidir. Peki, en sevdiğiniz ürünün fiyatı sizin için çok mu yüksek? O halde trendyolmilla indirim kodu seçeneğini hemen kullanabilirsiniz. Trenyol alışveriş sepetinize bir ürün ekledikten sonra kasada kullanabileceğiniz indirim kuponunu nereden alacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Artık trendyol indirim kuponuna sahip olarak çok daha ucuza alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kuponla.com’daki tüm kampanya kodları ücretsiz sunulmaktadır.  Bu kodlar arasında blogger, tiktoker, youtuber fırsatları da yer alır. Promosyonlu ürünleri ve kampanya kuponları ile en uygun fiyatlara ürün satın alabileceğinizi, hem cüzdanınızı hem de kendinizi mutlu edebileceğinizi hayal edin. Trendyol indirim kodları için tıklayın ve istediğiniz kuponu semeniz çok hızlı ve kolaydır.

Trendyol indirim kodu nasıl kullanılır?

Trendyol indirim kodu için “Kodu aç/hemen al” butonuna tıklamanız yeterlidir. Ardından kod kopyalanacak ve Trendyol alışveriş sepetindeki ürünlerin fiyatını ödeyeceğiniz ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Sonrasında trendyol indirim kuponu/kodu kullan alanına aldığınız indirim kodunu ödeme sayfasına yapıştırın. Yeniden hesaplanan ürünün fiyatındaki düşüşü hemen görebilir ve ürünlerinizi daha ucuza satın alabilirsiniz. Kodu bazen bir kez, bazen birden çok kez kullanabilirsiniz. Bunu akılda tutarak, kuponun içeriğini okumak mantıklıdır. Kupon detayı kısmından bunu yapabilirsiniz. Bir sonraki alışverişinizde farklı bir kod almak için bu çok basit işlemi tekrarlamanız yeterlidir.

🛒 Trendyol Hızlı Market İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Trendyol Hızlı Market İndirim Kodu

Trendyol hızlı market indirim kuponları, yayınlandıkça sitemizde paylaşılmaktadır bunun yanı sıra yeni üye olarak yani hesap açarak ilk siparişe özel tam 30 TL indirim sağlar (55₺ siparişe), market alışverişin 30 dakika içinde kapına gelir 🚪🛍️ Trendyol Cüzdan ile öderseniz, siparişinizin %10’unu geri kazanıp sonraki siparişinizde kullanabilirsiniz.

Trendyol Hızlı Market %10 geri kazan - kuponla.com

🍔 Trendyol Yemek %50 indirim nasıl yapılır?

Trendyol Yemek %50 indirim - kuponla.com

Trendyol’da yeni hesap açarak canının çektiği nefis yemekler ilk siparişte %50 indirimle (toplam 20₺) Trendyol Yemek’te faydalanabilirsiniz 🍔🍕🌯 Her gün indirimli restoranlar Trendyol Yemek’te 🍨🍩🍰 Favori tatlın 30 dakikada kapında! Trendyol Cüzdan ile öderseniz, siparişinizin %20’sini geri kazanıp sonraki siparişinizde kullanabilirsiniz.

Trendyol Yemek %20 geri kazan - kuponla.com

Trendyol Yemek, paket servis uygulaması bulunan anlaşmalı restoranlardan adresinize sipariş vermenizi sağlar.

Trendyol Yemek hangi bölgelerde var?

Şu anda İstanbul, Ankara’da hizmet veriyor. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğimizi kontrol etmek için uygulamamızda yer alan Yemek butonuna tıklayabilirsiniz.

Adres: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat:B-1 34398 Maslak / İstanbul

Tel: 0 212 331 0 200 / Fax: 0 212 332 18 93 / Maslak V.D. 313 055 7669 / Ticaret Sicil No: 711896

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Çağrı Merkezi: 0 212 331 0 200

Çağrı Merkezimiz hafta içi 08:30-24:00, Cumartesi 10:00-24:00 ve Pazar günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Trendyol Canlı Destek (Trendyol Asistan) İçin Tıkla – Hafta içi ve Hafta sonu: 08:30-00:00

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”🏷️ Trendyol indirim kodu nasıl alınır?” answer-0=”Trendyol indirim kupon kodları için sizlere özel hazırlanan Kuponla.com sayfamızda güncel kupon, kampanya, hediye çeki, fırsat haberlerine ulaşabilirsiniz!” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”✅ Trendyol Güncel Kupon Kampanyaları Nelerdir?” answer-1=”20₺’ye varan genel kupon kodu, ürünlere özel indirim kodları, 50₺ VISA kuponu, banka kredi kartı ekstre indirimleri, 15GB hediye internet, ücretsiz kargo hediye çekleridir.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”✂️ Trendyol İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?” answer-2=”Sitemizde bulduğunuz veya hesabınıza tanımlanmış Trendyol kodunu ilgili ürünleri sepete ekledikten sonra sağ taraftaki ‘İndirim Kodu Gir’e basarak kullanabilirsiniz. Kod aktif edildikten sonra sepet tutarı üzerinden indirim uygulanacaktır.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”🔥 Trendyol Kuponu Hesabımda Var mı?” answer-3=”Trendyol hesaplarına otomatik ve zaman zaman tanımlanan kuponları menü üzerinden Hesabım>İndirim Kuponlarım kısmından veya sepette ulaşabilirsiniz.” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”⭐ Trendyol Hediye Çeki Nereye Yazılır?” answer-4=”Trendyol indirim çekini sitemizden ‘kodu aç’arak aldıktan sonra ödeme sayfasında bulunan kupon ekleme kutucuğuna kodu yazarak indirimi kazanabilirsiniz.” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”🚚💨Trendyol Ücretsiz Kargo Nasıl Yapılır?” answer-5=”50₺ üzeri tüm alışverişlerde Trendyol bedava kargo indirimi uygulanır.” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”⚠️ Trendyol indirim kodu neden çalışmıyor?” answer-6=”Trendyol kodları tıkladığınızda açılan butikteki ürünlerde bazen sınırlı sayıda çalışmaktadır. Lütfen detaylı açıklamaları okuyunuz. ‘Bu kod tükendi’ hatası izin verilen kullanıcı sayısına ulaşıldığını gösterir.” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”🍔 Trendyol Yemek %50 indirim nasıl alınır?” answer-7=”Yeni üye olarak %50 indirim kazanabilirsiniz, ayrıca Trendyol Cüzdan ile öderseniz %20 para kazanıp sonraki siparişinde harcayabilirsiniz.” image-7=””