ETSTur % 45’e Varan Erken Rezervasyon Otelleri

Fırsat Süresiz
ETSTur'dan erken rezervasyon ile otel odalarını %45 indirimle alın.
Hemen Al
100% Başarılı

ETS Üyelerine Özel 200 TL İndirim Kodu Kaçmaz!

Kod Süresiz
ETS’den üyelere özel fırsat… 30 Kasım'a kadar ETS’nin web sitesinden veya mobil uygulamasından dilediğiniz otel için yapacağınız 3000 TL ve üstü rezervasyonunuzda, 200 TL indirim kuponu sizi bekliyor. Kupon Kodu:...Daha Fazla

ETS’den üyelere özel fırsat… 30 Kasım’a kadar ETS’nin web sitesinden veya mobil uygulamasından dilediğiniz otel için yapacağınız 3000 TL ve üstü rezervasyonunuzda, 200 TL indirim kuponu sizi bekliyor.

Kupon Kodu: ETS200

Kupon Koşulları

– 200 TL indirim kuponu kazanma fırsatı; ETS’deki tüm yurt içi ve Kıbrıs otellerinde, 31 Mart 2023’e kadar yapılacak konaklamalar için 30 Kasım 2022 tarihine kadar gerçekleştirilecek 3000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.

– Sadece ETS’nin web sitesinden veya mobil uygulaması üzerinden yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.

– 200 TL indirim kuponu sadece ETS üyelerine özeldir. İndirim kuponu kazanmak için üye girişi yaparak rezervasyon işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. ETS üyesi değilseniz rezervasyon yapmadan önce ETS’ye üye olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

– Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir.

– Kuponlar geçmişe dönük rezervasyonları kapsamaz, yeni yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.

– Kuponlar, otellerdeki kontenjan durumuna göre geçerli olur. ETS, kuponlarda değişiklik yapma ve kuponu sonlandırma hakkına sahiptir.

https://www.etstur.com/Kampanyalar/Uyeye-Ozel-Kupon-Kampanyasi Daha Az

ETS200 Kodu Aç 
100% Başarılı

200TL ETS Tur Kampanya Kodu

Kod Süresiz
ETS Tur kampanya kodu ile 3000 TL ve üstü rezervasyonunuzda, 200 TL indirim kuponu sizleri bekliyor!
ETS200 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETSTur’da 500TL Bonus

Fırsat Süresiz
25 Mart -30 Nisan 2022 tarihleri arasında BonusFlaş ile kampanyaya katılın, ETS’den tek seferde yapacağınız 5.000 TL üzeri alışverişlerinizde 500 TL bonus kazanın. Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA...Daha Fazla

25 Mart -30 Nisan 2022 tarihleri arasında BonusFlaş ile kampanyaya katılın, ETS’den tek seferde yapacağınız 5.000 TL üzeri alışverişlerinizde 500 TL bonus kazanın.

Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 25 Mart -30 Nisan  2022 tarihleri arasında, Bonus kartları ile tek seferde yapılan 5.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya BonusFlaş’a özeldir. Kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından ETS kampanyası için “Hemen Katıl” butonuna basarak kampanyaya katılabilirsiniz. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde; ETS’den tek seferde gerçekleştirilen 5.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 500 TL Bonus verilecektir.
 • Kampanya; yurt içi ve Kıbrıs otellerinde, 2022 yılı içerisinde tüm sezon boyunca yapılacak konaklamalarında geçerlidir.
 • Kampanya yeni yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir, önceki rezervasyonları kapsamaz.
 • Kampanya misafir bazında olup kampanya süresince bir misafir en fazla bir kez 500 TL Bonus kazanabilir.
 • Rezervasyon başına sadece 1 kez puan kazanılabilir. Rezervasyon tutarının birden fazla karta bölünerek yapılması durumunda, bu işlem kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi kişiler, ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel kişiler kampanyaya dahil değildir.
 • Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.
 • Kazanılan Bonus’lar 5 Mayıs-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Bonus üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 6 Haziran 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya; www.etstur.com, Etstur mobil uygulaması, çağrı merkezi ve acenteler olmak üzere Etstur’a bağlı tüm satış kanallarından yapılacak işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Etstur ve Garanti BBVA, kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ETSTur İndirim Kodu [%5] – Dilediğin Şehirde %5 İndirimli Konaklama Fırsatı!

Kod Süresiz
ETSTur ile OCAK AYINA ÖZEL %5 İNDİRİM KUPONUNU ŞİMDİ KULLAN! Türkiye'nin dilediğin yerinde harika bir kış tatili yap! Seçili otellerde, 31 Ocak'a kadar yapacağın konaklamalarda %5 indirim kuponu seni bekliyor....Daha Fazla

ETSTur ile OCAK AYINA ÖZEL %5 İNDİRİM KUPONUNU ŞİMDİ KULLAN! Türkiye’nin dilediğin yerinde harika bir kış tatili yap! Seçili otellerde, 31 Ocak’a kadar yapacağın konaklamalarda %5 indirim kuponu seni bekliyor. Kupon Kodu: OCAK5 ✳️%5 EtsTur İndirim Kuponu ✳️Ocak Boyunca Türkiye’nin Dört Bir Yanında Konakla!

Sehir-Otelleri

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA %5 İNDİRİMLİ KONAKLA!  Dilediğin şehirde ve zamanda üyelere özel avantajlarla konaklamak için acele et! Etstur mobil uygulaması ve web sitesinde geçerli, seçili otellerde %5 indirim seni bekliyor! Kupon Kodu 2021SUBAT5 SBT5

Dilediğin şehirde ve zamanda avantajlarla konaklamak için aradığın fırsat ETS’de! Seçili otellerde, 500 TL ve üzeri rezervasyonlarında %5 indirim seni bekliyor! 2020AGS5

Türkiye’nin dört bir yanında tatilini planlamak için; seçili otellerde 2 gün geçerli sana özel %5 indirim kuponunu kullan, dilediğin zaman konakla!

Kampanyadan yararlanmak için, kupon kodunun kampanyalar alanından rezervasyon tamamlama sayfasındaki ilgili alana girilmesi gerekmektedir. İndirim bundan sonra hesaplanacaktır. Kampanyanın geçerli olduğu otelleri açılacak sayfadan görebilirsiniz. Kupon indirimi etstur.com web sitesi ve mobil uygulamada geçerlidir. Kupon indirimi başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kupon kullanım limiti sınırlı sayıdadır. Değişiklik ve iptal yapılması durumunda ilgili kuponun geçerlilik tarihine göre işlem yapılacaktır. Kampanya dahilinde yapılan otel rezervasyonlarının iptal ve iadesi durumunda indirim kuponu tutarı iade edilemez. İptal ve iade işlemlerinde, toplam iade tutarından indirim tutarı düşülerek iade yapılacaktır. Kupon kodu paraya çevrilemez, başkasına devredilemez veya satılamaz. Etstur, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

krms-kupon-KUPONSBT5

krms-kupon-2021subat5

Kampanya, sadece etstur.com web sitesi ve mobil uygulama üzerinde geçerlidir. Kampanya, seçili otellerde geçerlidir. Kupon kodu, 26 Şubat 2021, saat 23.59’a kadar kullanılabilir. Konaklama için sezon sınırlaması yoktur. Misafir, kupon ile dilediği tarihe rezervasyon yapabilir. Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. Kuponlar geçmişe dönük rezervasyonları kapsamaz, yeni yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Kuponlar, otellerin kontenjan durumuna göre geçerli olup, ETS, kuponlarda değişiklik yapma ve kuponu sonlandırma hakkına sahiptir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Daha Az

OCAK5 Kodu Aç 
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

ETSTur Erken Rezervasyon Otelleri %50 İndirim

Fırsat Süresiz
ETSTur'da erken rezervasyonla %50 indirimi kaçırmayın. Erken rezervasyonunun %50'ye varan birinci dönem indirimlerinde son gün bugün! Cazip fırsatlar ve koşulsuz iptal hakkı ile erken al; istersen şimdi istersen baharda öde!
Hemen Al
100% Başarılı

ETSTur Bonus Karta Ekstra %5 İndirimli Oteller + 4 Ay Erteleme

Fırsat Süresiz
ETSTur'dan Bonus ve Shop&Fly kartınızla tıklayıp alacağınız otel odalarında %5 indirim sağlar. Bonus üyesi Etstur’dan gerçekleştirilen ödemelerde %5 ekstra indirim kart sahiplerine sunulacaktır. ETS’de Bonus’a özel fırsatlar sizi bekliyor! Rezervasyonunuzu...Daha Fazla

ETSTur’dan Bonus ve Shop&Fly kartınızla tıklayıp alacağınız otel odalarında %5 indirim sağlar.

Bonus üyesi Etstur’dan gerçekleştirilen ödemelerde %5 ekstra indirim kart sahiplerine sunulacaktır.

ETS’de Bonus’a özel fırsatlar sizi bekliyor! Rezervasyonunuzu Bonus ile yapın, anında %5 ekstra indirim kazanın. İsterseniz %5 ekstra indirim ile birlikte rezervasyonunuzu şimdi yapıp, ödemeye 4 ay sonra başlayın.

 • 20 Ocak – 19 Nisan 2021 tarihleri arasında, ETS’den Bonus ile yapacağınız rezervasyonlarınızda ekstra %5 indirim ve indirime ek olarak 4 ay ödeme erteleme fırsatı sunulacaktır.
 • %5 ekstra indirim kampanyası belirli otellerde geçerlidir.
 • %5 ekstra indirim kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , American Express Card, Miles&Smiles, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Ticari Kartlar Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahildir.
 • Kampanyaya Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus Business, Shop&Fly, Shop&Fly Business Kartlar  dahil değildir.
 • %5 ekstra indirim kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS’larında yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Sana Özel: Bu kupon sadece LiraKod.com'da sana özel olarak bulunur.

ETSTur Tüm şehir otellerinde geçerli % 5 indirim kodu

Kod Süresiz
İşte sizlere süper bir ets indirim kodu daha! Bu kupon 7000’den fazla şehir otelindeki rezervasyonlarınızı ekstra %5 daha ucuzlatıyor. Konaklanacak gece sayısı veya harcama tutarıyla ilgili bir kısıtlama da bulunmuyor.
GKESFET5 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS Tur indirim kodu: Tüm Rezervasyonlar için 50TL

Kod Süresiz
Tüm otellerdeki rezervasyonlarınız için avantajlı bir ets tur indirim kodu getirdik! Bu kuponu kopyalayıp ödemeyi yapmadan önce ets sitesine girerseniz, toplam tutara ekstra 50TL’lik bir indirim daha uygulanacaktır. Kodun aktif...Daha Fazla

Tüm otellerdeki rezervasyonlarınız için avantajlı bir ets tur indirim kodu getirdik! Bu kuponu kopyalayıp ödemeyi yapmadan önce ets sitesine girerseniz, toplam tutara ekstra 50TL’lik bir indirim daha uygulanacaktır. Kodun aktif olması için rezervasyon tutarının en az 1000TL olması gerekiyor. Kuponun geçerlilik tarihi belirtilmemiştir. Daha Az

SGKAP50 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS Tur indirim kodu: Fethiye Otelleri için 40TL

Kod Süresiz
İşte Fethiye otellerindeki konaklamalarınız için kullanabileceğiniz bir ets tur indirim kodu! Hemen kopyalayın ve ödemenizi yapmadan önce uygulayarak tatilinizi ekstra 40TL daha ucuza getirin. Bu kupon 1000TL ve üzeri rezervasyonlarda...Daha Fazla

İşte Fethiye otellerindeki konaklamalarınız için kullanabileceğiniz bir ets tur indirim kodu! Hemen kopyalayın ve ödemenizi yapmadan önce uygulayarak tatilinizi ekstra 40TL daha ucuza getirin. Bu kupon 1000TL ve üzeri rezervasyonlarda kullanılabilir. Fethiye otellerindeki 1000TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 40TL Etstur indirim kodu Daha Az

SG40FET Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS İndirim Kodu: Marmaris Otelleri için 40TL

Kod Süresiz
Marmaris otellerindeki rezervasyonlarınız için kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu geldi! Hemen kopyalayın ve ödemeyi yapmadan önce uygulayarak bu indirimden siz de faydalanın. Toplam rezervasyon tutarı en az 1000TL olmalıdır. Marmaris...Daha Fazla

Marmaris otellerindeki rezervasyonlarınız için kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu geldi! Hemen kopyalayın ve ödemeyi yapmadan önce uygulayarak bu indirimden siz de faydalanın. Toplam rezervasyon tutarı en az 1000TL olmalıdır. Marmaris otellerindeki 1000TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 40TL ETSTur indirim kodu Daha Az

SG40MAR Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS Tur indirim kodu: Ankara Otellerinde 25TL

Kod Süresiz
Karşınızda yepyeni bir ets tur indirim kodu daha! Bu seferki Ankara otellerinde geçerlidir ve 25TL daha az ödemenizi sağlamaktadır. Kuponu kopyalayıp ödeme yapmadan önce siteye girmeniz gerekir. Toplam rezervasyon tutarı...Daha Fazla

Karşınızda yepyeni bir ets tur indirim kodu daha! Bu seferki Ankara otellerinde geçerlidir ve 25TL daha az ödemenizi sağlamaktadır. Kuponu kopyalayıp ödeme yapmadan önce siteye girmeniz gerekir. Toplam rezervasyon tutarı en az 500TL olmalıdır. Ankara otellerindeki 500TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 25TL Etstur indirim kodu Daha Az

SGANK25 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS Tur İndirim Kuponu: Ayvalık Otellerinde 40TL İndirim Kodu

Kod Süresiz
Ayvalık otellerinde geçerli bir ets tur indirim kuponu getirdik! Eğer rezervasyonunuzu tamamlamadan önce bu kodu siteye girerseniz ekstra 40TL indirim elde edersiniz. Kodun aktif olması için toplam rezervasyon tutarı en...Daha Fazla

Ayvalık otellerinde geçerli bir ets tur indirim kuponu getirdik! Eğer rezervasyonunuzu tamamlamadan önce bu kodu siteye girerseniz ekstra 40TL indirim elde edersiniz. Kodun aktif olması için toplam rezervasyon tutarı en az 1000TL olmalı. Ayvalık otellerindeki 1000TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 40TL Etstur indirim kodu Daha Az

SG40AYV Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS indirim kodu: İstanbul Otelleri için 25TL

Kod Süresiz
İstanbul otellerindeki rezervasyonlarınızda kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu geldi! Ödemeyi yapmadan önce kodu siteye girenler bu indirimden yararlanabilir. Kodun aktif olması için toplam rezervasyon tutarının en az 500TL olması gerekir....Daha Fazla

İstanbul otellerindeki rezervasyonlarınızda kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu geldi! Ödemeyi yapmadan önce kodu siteye girenler bu indirimden yararlanabilir. Kodun aktif olması için toplam rezervasyon tutarının en az 500TL olması gerekir. İstanbul otellerindeki 500TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 25TL Etstur indirim kodu Daha Az

SGIST25 Kodu Aç 
100% Başarılı

ETS indirim kodu: Hilton Otellerinde Geçerli %5

Kod Süresiz
Tüm hilton otellerindeki rezervasyonlarda kullanabileceğiniz bir ets indirim kodu getirdik! Ödemenizi yapmadan kodu uygularsanız, toplam tutara ekstra %5’lik bir indirim daha yansıyacaktır. Şimdiden keyifli bir seyahat dileriz.
SGHL5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Hakkımızda

Etstur‘un 1991 yılında Mehmet ve Murat Ersoy tarafından kurulması Türk turizminde önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Etstur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı.

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Etstur, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten firma, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapıyor. Etstur; geniş kitlelere hizmet veren seyahat acentesi Didimtur, kişiye özel ve lüks seyahat programları hazırlayan Jetset markaları ve cazip fiyatlarla uçak bileti satışı gerçekleştiren Ucuzabilet.com, misafirlerin tesislerle ilgili objektif görüşlerine yer veren Otelpuan.com ve seyahat trendlerinin yer aldığı etstur.com/letsgo web siteleri ile turizm ve seyahat alanlarında tüketicinin yanında olmaya devam ediyor.

Etstur‘un İlkleri
2002 Türkiye’de erken rezervasyon sistemini uygulayan ilk turizm şirketi.
2003 Seyahat sonrası, müşteri memnuniyetini ölçen ilk turizm şirketi.
2003 Turizm sektöründe online rezervasyon sistemini Türkiye’de uygulayan ilk şirket.
2004 Hava yolu-otel-tur operatörü seyahat hizmetleri zinciri ile Türkiye’de ilk.
2006 Kendi müşterilerini “Gölge Müşteri Programı” ile tesis incelemelerine gönderen ve sonuçlarını değerlendiren tek turizm şirketi.
2006 Türkiye’de Acente Performans Sistemi’ni oluşturan ve seyahat acentelerini performanslarına göre denetleyen ilk turizm şirketi.
2006 Engelli misafirlere ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren tek tur operatörü firma.
2008 Bağımsız denetim firmalarıyla otel denetimi yapan tek firma.
2010 Erken rezervasyon iptal sigortasını Türkiye’de ilk kez uygulayan turizm şirketi.

Ödüllerimiz

 • 2010 yılında, üçüncü kez, “Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”nü kazandı.
 • Capital Dergisi tarafından düzenlenen araştırma ile 2010 yılında “Türkiye’nin En Beğenilen Turizm Şirketi” ödülüne değer bulundu.
 • 2010, 2011 ve 2013 yıllarında uluslararası bir değerlendirme kurumu olan “S Kalite Ödülü”ne layık görüldü.
 • 2010 yılında Antalya Belediyesi tarafından verilen “Tourism Star Ödülü”nü aldı.
 • 2012 ve 2013 yıllarında Voyager Dergisi’nin okuyucuları arasında yaptığı anketle “Yılın En İyi Rehber Hizmetleri” ödüllerini 2 yıl üst üste aldı.
 • Etstur, Türk turizmini en iyi yönetenlerin ödüllendirildiği ‘Quality Management Awards 2014’te; “En İyi Yönetilen İç Pazar Tur Operatörü” ve “Turizm Yatırımcıları Kalite Yönetimi” ödüllerini kazanırken, Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy da turizme katkılarından dolayı ödüle layık görüldü.
 • Etstur, İnsan Kaynakları alanındaki özenli çalışmaları ile Kariyer.net tarafından verilen 14. İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.
 • Etsur, iş ve ekonomi dergisi Capital tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” ödül töreninde, 2014 yılında “Türkiye’nin En Beğenilen Seyahat Acentesi” seçildi.
 • Etsur, İtibar Atölyesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin En İtibarlı Şirketleri 2014 araştırmasında, Turizm Sektörünün En İtibarlı Şirketi seçildi.
 • Etstur, 14 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşen 13. Altın Örümcek Web Ödülleri töreninde dört ayrı ödülün sahibi oldu. Yarışmada Etstur web sitesi ile E-Ticaret ve Turizm / Seyahat kategorilerinde birincilik ödülünü alırken, dijital seyahat ve yaşam platformu Let’s Go Dergi ile Turizm / Seyahat kategorisinde ikinci oldu. 120 bin fotoğraf ile Instagram’da katılım rekoru kıran Etstur ile Tatil Yağmuru yarışması ise Sosyal Medya Kampanyası kategorisinde üçüncülük ödülüne değer görüldü.
 • Etstur, Capital dergisi tarafından 15. kez gerçekleşen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri organizasyonunda, Turizm ve Acente kategorisinde 2015 yılının en beğenilen şirketi seçilerek birincilik ödülünün sahibi oldu.
Şirket Ünvanı : Ets Ersoy Turistik Servisleri Anonim Şirketi
Vergi Dairesi ve Numarası : Büyük Mükellefler V.D. 3810040790
Ticaret Sicil No : Kadıköy- 23850
Tescil Tarihi : 09.07.1991
Mersis No : 0381004079000024
Merkez : Bağdat Caddesi, Göksel İş Merkezi No: 55/3 Kızıltoprak – Kadıköy/ İstanbul
Yönetim Kurulu Başkanı : Mehmet Nuri Ersoy
Taahhüt Edilen Sermaye : 6.020.000 TL
Ödenmiş Sermaye : 6.020.000 TL
Bağımsız Denetçi : Başaran Nas Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. Vişnezade Mh., Süleyman Seba Cd No:48, 34357 Beşiktaş Telefon:(0212) 326 6060

Erken Rezervasyon 2017

Etstur Erken Rezervasyon 2017

Etstur, her yıl onlarca farklı otele yönelik, %45’e varan Erken Rezervasyon indirimi sunuyor. Oldukça cazip indirimlerle devam eden Erken Rezervasyon kampanyası, tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntem olarak biliniyor. Üstelik bu dönem içerisinde uygulanan Erken Rezervasyon Sigortası ile de tatilcilere konaklamalarına 72 saat öncesine kadar tatilini iptal etme güvencesi sağlanıyor.

Erken Rezervasyon Otelleri Antalya, Alanya, Bodrum, Çeşme gibi Türkiye’nin en popüler yazlık yerlerindeki en güzel otellerden oluşuyor.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlar?

Erken Rezervasyon dönemi her yıl kasım-aralık aylarında başlayıp, yaz sezonunun başına kadar devam ediyor. Beş döneme ayrılan Erken Rezervasyon sürecinde en yüksek indirim oranı ile başlayan birinci dönemi takip eden dönemlerde indirim oranı kademeli olarak azalıyor.

Erken Alın, Az Ödeyin!

Fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için Erken Rezervasyon süreci farklı dönemlerde gerçekleştiriliyor. Misafirlerimize birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanıyor. Böylece tatilini en erken planlayan misafirler en fazla indirimden yararlanıyor.

Erken Rezervasyon Sigortası Nedir?

Etstur‘un Erken Rezervasyon Dönemi için sunduğu avantajlı bir uygulama olan Erken Rezervasyon Sigortası ile geçmiş yıllarda olduğu gibi misafirlere, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal hakkı sunuluyor. Bu uygulama ile tatil sezonunda gerçekleşecek tatilleriniz için, konaklama başlangıcından 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı iptal etme fırsatına sahip oluyorsunuz. Erken Rezervasyon Sigortası’nın geçerli olduğu koşullar ise şöyle; otel rezervasyon tutarı 1000 TL’ye kadar olan işlemler için sigorta bedeli 10 TL’dir. Rezervasyon tutarı 1000 TL’nin üzerinde olan işlemler içinse sigorta bedeli, tutarın %1’i olarak belirlenir. Rezervasyon iptalinde otel ücretinin tamamı misafire iade edilirken, sigorta ücreti için iade yapılmaz. Uçak biletleri için geçerli olan iptal şartları kapsam dahilinde değildir. Bu uygulama 1 Nisan – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak 4 gece ve üzeri otel konaklamalarını kapsar.

444 0 387 


0850 955 5555