En Yeni Kitap Kuponları

idefix’te Okul Anılarınızı Canlandıracak En İyi Kitap Önerileri 🔔

Ders Zili Bu Kez Onlar İçin Çalıyor! Okul Anılarınızı Canlandıracak En İyi Kitap Önerileri idefix'te! Okul anılarınızı canlandıracak en iyi kitaplar en cazip fırsatlarıyla, hızlı kargo ve kolay ödeme seçenekleriyle...Daha Fazla

Ders Zili Bu Kez Onlar İçin Çalıyor! Okul Anılarınızı Canlandıracak En İyi Kitap Önerileri idefix’te!

Ders Zili Bu Kez Onlar İçin Çalıyor! Okul Anılarınızı Canlandıracak En İyi Kitap Önerileri

Okul anılarınızı canlandıracak en iyi kitaplar en cazip fırsatlarıyla, hızlı kargo ve kolay ödeme seçenekleriyle idefix’te!

Okul yıllarını geride bırakıp meslek hayatına atılalı uzun zaman geçmiş değil mi? Hayatın koşuşturması ve sorumluluklar derken bir de bakmışsınız, çocukken size çok uzak gelen yaşlardasınız. Fakat çocukluğunuz muhtemelen sizin de hala dün gibi aklınızda. Hele de çocukluk dönemi ile özdeşleşen okul yıllarını unutmak ne mümkün? Her sabah hummalı bir hazırlıkla okulunuza gittiğiniz, son ders bitimi eve gelip vaktinizi oyunlarla ve çizgi filmlerle geçirdiğiniz o yıllar… Tabii ödevler ve sınav dönemleri de cabasıydı. Peki, sizin hiç sıkılmadan dinlediğiniz ve çalıştığınız, en sevdiğiniz ders hangisiydi?

Şimdi ders zili, siz yetişkinler için çalıyor! Sizi okul yıllarınıza geri döndürecek birbirinden keyifli kitap önerileriyle çocukluk anılarınızı canlandırmaya hazır mısınız?

Matematik’te Hep En Yüksek Notları Alanlar için…

David Wells – Matematiğin Gizli Dünyası

David Wells’in 1995 yılında yayımlanan kitabı Matematiğin Gizli Dünyası, sayıların geçmişten bugüne ve en kolaydan en karmaşığa olan yolculuğunu keyifli bir dille anlatıyor. Bu kitabı okurken kendinizi sınıfınızın o unutulmaz atmosferinde hissedeceksiniz.

John Verdon – Aklından Bir Sayı Tut

Okul numaranız, en yakınlarınızın telefon numaraları ve daha niceleri… Hayatınızın ilk anından beri aslında ne kadar çok sayı öğrendiğinizi biliyor musunuz? Tabii bazı sayılar insanın yaşamında umulmadık değişimler yaratabiliyor. John Verdon’ın çok sevilen kitabı Aklından Bir Sayı Tut, sizi deha ile psikopati arasında soluksuz bir akıl oyununa davet ediyor.

Mickael Launay – Matematiğin Kısa Tarihi

Toplama-çıkarma işlemlerinden türev-integrale… Okul hayatınız boyunca matematiğin binbir türlü halini gördünüz. Peki, bu dersin sizin önünüze gelene kadarki yolculuğunu daha önce hayal etmiş miydiniz? Mickael Launay imzalı Matematiğin Kısa Tarihi, bilimlerin atası olan matematiğin günümüze kadarki gelişimini akıcı bir roman edasıyla ele alıyor.

Fen Derslerinde Sınıfının En Gözdeleri için…

Richard P. Feynman – Feynman’ın Kayıp Dersi

Fen dersleri, bugünün gerçekçi ve büyük düşünen bireyleri için her zaman vazgeçilmez olmuştur. Eğer siz de onlardansanız sıkı durun! Evrenin sırrını en yalın haliyle gözler önüne seren Feynman’ın Kayıp Dersi kitabı, okurlarına tarihin ve felsefenin de içinde bulunduğu bütüncül bir bakış açısı sunuyor. Bu kitabı okuduğunuzda sıra dışı öğretmen Richard P. Feynman’a siz de hayran kalacaksınız.

Jim Al-Khalili Khalili – Paradoks: Bilimin En Büyük Dokuz Bilmecesi

Fen derslerinin ilgi çekici ama bir o kadar da karmaşık dünyası size hep çekici gelmiş olmalı. Peki, tüm bildiklerinizi ve hatta bilmediklerinizi yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Teorik fizikçi Jim Al-Khalili Khalili’nin kaleme aldığı Paradoks: Bilimin En Büyük Dokuz Bilmecesi, bilimin çıkmazlarını en eğlenceli haliyle gözler önüne seriyor.

Richard Dawkins – Kör Saatçi

Siz de fene olan ilginizin karşılığını sınavlarda bir türlü alamamış olanlardan mısınız? Öyleyse fen bilimlerini sizin için artık çok basit ve anlaşılır hale getirecek bir öneri geliyor: Kör Saatçi! Profesör Richard Dawkins’in kaleme aldığı bu eser, bilimin insanlık için önemini lirik bir ikna gücüyle ortaya koyuyor.

Edebiyat Derslerinde En Önde Oturanlar için…

Terry Eagleton – Edebiyat Olayı

Edebiyat bir sanat mı yoksa bir olaylar bütünü müdür? Kelime inşasının toplumdaki esas yeri nedir? Terry Eagleton, Edebiyat Olayı kitabında insanlığın ilk ürünlerinden olan bu engin sanatın tüm gerçeklerine ışık tutuyor. Edebiyat alanındaki en iyi kitaplar arasında yer alan bu eser mutlaka sizin de kitaplığınızda olmalı!

George Orwell – Edebiyat Üzerine

Kurgu alanındaki eşsiz dehasıyla dünya edebiyatında ölümsüz bir yer edinen üstat George Orwell, Edebiyat Üzerine adlı kitabıyla okurlarını bu kez de “yazar” ve “eser” olgularının derinlerine inmeye çağırıyor. Bu kitap, edebiyatın tüm dinamiklerini keşfetmenizi sağlayacak.

Nihan Kaya – Yazma Cesareti

Çocukluktan gelen edebiyat sevgisinden bahsedilir de yazma tutkusu es geçilir mi? Siz de içinizde bir yazar taşıyor fakat elinize kalemi bir türlü alamıyorsanız şimdi tam zamanı! Edebiyat kuramcısı Nihan Kaya, Yazma Cesareti ile sizi, yaratıcılığınızı harekete geçirmeye çağırıyor.

Tarih Derslerinde En Çok Söz Hakkı Alanlar için…

Alaeddin Şenel – İnsanlık Tarihi

Tarihe ilgi, insanlığa ilgidir. Peki, hangi insanlık? Milliyetler, dinler ve kültürlerin böldüğü mü? Türkiye’nin tarih alanındaki en önemli isimleri arasında yer alan Alaeddin Şenel, İnsanlık Tarihi kitabıyla insanın gelişimini yalnızca insan yönüyle ele alıyor.

İlber Ortaylı – Türklerin Tarihi

Tarih dersini bir de İlber Hoca’dan almamak olmaz doğrusu! Türkiye’deki tarih derslerinin belkemiğini oluşturan meseleler, Türklerin Tarihi kitabında İlber Ortaylı’nın eşsiz kaleminden okurlarına ulaşıyor. Bu kitabı okurken, Orta Asya’dan yola çıkıp dünyaya gururla yeniden yayılacaksınız.

Umberto Eco – Gülün Adı

13’üncü yüzyıl Avrupa’sının dini-siyasi çekişmelerine yerinde ve zamanında tanıklık etmeye ne dersiniz? Ölümsüz tarihçi ve yazar Umberto Eco, Orta Çağ alanındaki engin birikimini Gülün Adı romanında tüm ustalığıyla ortaya koyuyor. Aynı zamanda polisiye ve gizem türlerine de dahil olan eser, tarih meraklılarına zengin bir okuma deneyimi sunuyor.

Coğrafya Derslerini İple Çekenler için…

Murat Belge – Başka Kentler, Başka Denizler Serisi

Akademisyen, yazar ve gezgin Murat Belge, Seyahatname serisi ile okurlarına dünyayı gezdiriyor. Serinin dördüncü cildinde Güney Amerika ve Afrika’yı coğrafi, tarihi ve toplumsal yönleriyle ele alan yazar, ardından Avrupa ve Mezopotamya’ya uğrayarak sizi de bu dopdolu serüvene davet ediyor.

Aleksandra Mizielinska, Daniel Mizielinski – Atlas

Aleksandra Mizielinska ve Daniel Mizielinski tarafından kaleme alınan Atlas, çocukken dünya atlasını elinden düşürmeyenler için büyüleyici bir görsel şölen sunuyor. Dünyayı sadece coğrafi değil kültürel ve biyolojik açıdan da ele alan kitap, çocuklar kadar yetişkinlerin de vazgeçilmezi oluyor.

Tim Marshall – Coğrafya Mahkumları

Sizin de haritalara bakarken aynı anda birden fazla yerde bulunmayı dilediğiniz oldu mu? Öyleyse bu öneri, siz ve bulunduğu coğrafyaya sığmayan tüm okurseverler için geliyor! Tim Marshall’ın Coğrafya Mahkumları adlı eseri, coğrafi sınırları siyasi ve toplumsal şartlarla birlikte ele alarak ilgililerine nitelikli bir kaynak sunuyor. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Amazon.com.tr Kitaplarda 25₺ İndirim Kodu [125₺ Alışverişe]

Amazon Prime üyelerine özel 125₺ kitap alışverişine 25₺ indirim sağlar. En son çıkan yerli ve yabancı kitapları Amazon.com.tr'deki edebiyat ve kurgu , bilim kurgu ve fantastik , biyografiler ve anılar...Daha Fazla

Amazon Prime üyelerine özel 125₺ kitap alışverişine 25₺ indirim sağlar. En son çıkan yerli ve yabancı kitapları Amazon.com.tr’deki edebiyat ve kurgu , bilim kurgu ve fantastik , biyografiler ve anılar , gençler ve genç yetişkinler , çocuk kitapları ve mizah ve eğlence kategorilerinde bulabilirsiniz.

Prime üyelerine özel sepette 25 TL indirim

Tüm kitaplarda Prime üyelerine özel indirim Daha Az

D&R’da Tosla Kartla 75₺ Alışverişe 20₺ İndirim!

Tosla Kart ile D&R’da tek seferde 75 TL ve üzeri harcama yap, 20 TL iadeyi kap! Kültür, sanat ve eğlence dünyasının keyfini D&R’da çıkar! Kampanya kapsamında www.dr.com.tr sitesinden veya tüm D&R mağazalarından...Daha Fazla

Tosla Kart ile D&R’da tek seferde 75 TL ve üzeri harcama yap, 20 TL iadeyi kap!

Kültür, sanat ve eğlence dünyasının keyfini D&R’da çıkar!

  • Kampanya kapsamında www.dr.com.tr sitesinden veya tüm D&R mağazalarından Tosla Kart ile tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri ilk alışverişte 20 TL, Tosla hesabına iade edilecek.
  • Kampanya 23 Eylül 2020 – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacak alışverişler için geçerli olacak.
  • Kampanya kapsamında hak ettiğin iadeyi 16 Kasım tarihinde Tosla hesabında göreceksin.
  • Her Tosla kullanıcısı ve Tosla Kart kampanyadan 1 kez iade alabilir.
  • Kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
  • D&R ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. D&R ve Aköde kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

D&R Pikaplarda % 30’a Varan İndirim

D&R'da onlarca klasik pikap modelinde %30'a varan indirimden yararlanın!
Hemen Al
Süresiz

Loreal Paris, Maybelline ve Nyx’den 40 TL D&R Hediye Çeki! – Çek Kazan

Tek fiş – fatura üzerinde birlikte ya da ayrı ayrı 100 TL değerinde kampanyaya dahil Maybelline, Loreal Paris ya da NYX makyaj ürünleri alımına 40 TL değerinde D&R Hediye Çeki...Daha Fazla

Tek fiş – fatura üzerinde birlikte ya da ayrı ayrı 100 TL değerinde kampanyaya dahil Maybelline, Loreal Paris ya da NYX makyaj ürünleri alımına 40 TL değerinde D&R Hediye Çeki Dijital Kuponu!
Hediye Çeki (mağaza) kasa görevlisine uygulama içerisinden gönderilen Hediye Çek numarası belirtilerek kullanılmalıdır.
Hediye Çeki (online) kullanılması için www.dr.com.tr’den üyelik açılması gerekmektedir.
Hediye Çeki kullanımı için +90 (850) 266 37 37 D&R Çağrı Merkezinden destek alınabilir.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :

01 Ekim 2020 – 31 Ekim 2020

Kampanyaya 01 Ekim 2020 – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Watsons Mağazaları’ndan ve www.watsons.com.tr’ den tek fiş – fatura üzerinde birlikte ya da ayrı ayrı 100 TL değerinde kampanyaya dahil Maybelline, Loreal Paris ya da NYX makyaj ürünlerini alan herkes katılabilir. Seyahat boy ve set ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Watsons Mağazalarından ve www.watsons.com.tr’ den (A.S. Watson Güzellik Ve Bakım Ürünleri Tic. Aş)

Loreal Paris, Maybelline ve Nyx’den 40 TL D&R Hediye Çeki!

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

Clear’dan 20 TL D&R Hediye Çeki! – Çek Kazan

Tek fiş – fatura üzerinde 25 TL değerinde kampanyaya dahil Clear ürünleri alımına 20 TL değerinde D&R Hediye Çeki Dijital Kuponu! Hediye Çeki (mağaza) kasa görevlisine uygulama içerisinden gönderilen Hediye...Daha Fazla

Tek fiş – fatura üzerinde 25 TL değerinde kampanyaya dahil Clear ürünleri alımına 20 TL değerinde D&R Hediye Çeki Dijital Kuponu!
Hediye Çeki (mağaza) kasa görevlisine uygulama içerisinden gönderilen Hediye Çek numarası belirtilerek kullanılmalıdır.
Hediye Çeki (online) kullanılması için www.dr.com.tr’den üyelik açılması gerekmektedir.
Hediye Çeki kullanımı için +90 (850) 266 37 37 D&R Çağrı Merkezinden destek alınabilir.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :

01 Ekim 2020 – 31 Ekim 2020

Kampanyaya 01 Ekim 2020 – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Eve mağazalarından ve www.eveshop.com.tr’den tek fiş – fatura üzerinde 25 TL değerinde kampanyaya dahil Clear ürünlerinden alan herkes katılabilir. Seyahat boy ve set ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Eve mağazalarından ve www.eveshop.com.tr’den (Eve Mağazacılık Sanayi Ve Ticaret A.Ş)

Clear’dan 20 TL D&R Hediye Çeki!

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

Huawei Ürünleri İndirimlerle BKM Kitap’ta!

HUAWEI ürünleri artık bkmkitap.com'da ve tek tıkla kapında... Üstelik Kargo Bedava Fırsatıyla...
Hemen Al
Süresiz

En Sevilen Çocuk Kitapları BKM Kitap’ta! – Tavsiye Edilen

Çocuklarınız için tavsiye edilen en sevilen çocuk kitapları bkmkitap.com'da! Çocuk kitapları özel fiyatlar, hızlı kargo ve kolay ödeme avantajlarıyla BKM Kitap’ta! Çocuk kitaplarını satın almak için tıklayın....Daha Fazla

Çocuklarınız için tavsiye edilen en sevilen çocuk kitapları bkmkitap.com’da!

Çocuk kitapları özel fiyatlar, hızlı kargo ve kolay ödeme avantajlarıyla BKM Kitap’ta! Çocuk kitaplarını satın almak için tıklayın. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

BKM Kitap 10₺ İndirim Kodu (100₺ Üzeri)

BKM Kitap'ta 100₺ alışverişe 10₺ indirim sağlar. Kaynak: Cüneyt Özdemir 100 lira ve üzeri alışverişlerinizde tüm indirimlere ek sepette indirim koduyla 10₺ indirim kazanabilirsiniz. Cüneyt Özdemir'in BKM KİTAP İçin Seçtiği...Daha Fazla

BKM Kitap’ta 100₺ alışverişe 10₺ indirim sağlar. Kaynak: Cüneyt Özdemir

100 lira ve üzeri alışverişlerinizde tüm indirimlere ek sepette indirim koduyla 10₺ indirim kazanabilirsiniz.

Cüneyt Özdemir’in BKM KİTAP İçin Seçtiği Kitaplar Daha Az

BKM Kitap Sel Yayınevi % 32 İndirim!

BKM Kitap'ta Sel Yayınevi'nin Tüm Kitaplarında %32 İndirim!...Daha Fazla

BKM Kitap’ta Sel Yayınevi’nin Tüm Kitaplarında %32 İndirim! Daha Az

Hemen Al
Süresiz

BKM Kitap % 80’e Varan İndirim!

BKM Kitap'ta Yüzlerce Kitap Setlerinde %80'e Varan İndirim!...Daha Fazla

BKM Kitap’ta Yüzlerce Kitap Setlerinde %80’e Varan İndirim! Daha Az

Hemen Al
Süresiz

BKM Kitap İndirim Kodu [10₺] – 100₺ Üzeri Alışverişte Geçerli Hediye Çeki

BKM Kitap'ta bu kodu hemen gir 100 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinde sepette anında 10 TL indirim senin olsun! BKMkitap indirim kodu Kuponla.com'da! https://twitter.com/bkmkitap/status/1304118264101036033...Daha Fazla

BKM Kitap’ta bu kodu hemen gir 100 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinde sepette anında 10 TL indirim senin olsun!

BKMkitap indirim kodu Kuponla.com’da!

https://twitter.com/bkmkitap/status/1304118264101036033 Daha Az

BKM Kitap İndirim Kodları: 10-100₺ – Yaza Elveda Kampanyası

bkmkitap.com dan yapacağınız 100 TL’yi geçen her alışverişiniz için sipariş tutarınıza göre aşağıdaki kupon kodlarını kullanabilirsiniz. 100-149 TL arası alışverişlerinizde 10 TL = ELVEDA10 150-199 TL arası alışverişlerinizde 15 TL = ELVEDA15 200-249 TL arası alışverişlerinizde 20 TL = ELVEDA20 250-299 TL arası...Daha Fazla

bkmkitap.com dan yapacağınız 100 TL’yi geçen her alışverişiniz için sipariş tutarınıza göre aşağıdaki kupon kodlarını kullanabilirsiniz.

100-149 TL arası alışverişlerinizde 10 TL = ELVEDA10
150-199 TL arası alışverişlerinizde 15 TL = ELVEDA15
200-249 TL arası alışverişlerinizde 20 TL = ELVEDA20
250-299 TL arası alışverişlerinizde 25 TL = ELVEDA25
300-399 TL arası alışverişlerinizde 30 TL = ELVEDA30
400-499 TL arası alışverişlerinizde 40 TL = ELVEDA40
500-599 TL arası alışverişlerinizde 50 TL = ELVEDA50
        600-699 TL arası alışverişlerinizde 60 TL = ELVEDA60
        700-799 TL arası alışverişlerinizde 70 TL = ELVEDA70
        800-899 TL arası alışverişlerinizde 80 TL = ELVEDA80
        900-999 TL arası alışverişlerinizde 90 TL = ELVEDA90
        1000 TL ve üstü alışverişlerinizde 100 TL = ELVEDA100

Kupon kodunuzu sepette yer alan “İndirim kodu” alanından girerek indirimi uygulayabilirsiniz.

– KARGO BEDAVA mobil uygulamadan verilen 30 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
– Kampanya kodları diğer hediye çekleri ile birleştirilemez.
– Kodlar tüm üyeler için tek kullanımlıktır.

Saygı ve sevgilerimizle, daha çok okuyan bir Türkiye olmak ümidiyle…
BKM Kitap

NOT: bkmkitap.com etkinliğe ilişkin detayları ve çekiliş kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Sevgili Kitapseverler!

BKM KİTAP olarak yaz biterken sizleri okumak istediğiniz kitaplara daha uygun koşullarda ulaştırmak için bir kampanya daha hazırladık. Kampanyamızda sepette indirimlerden anında yararlanabileceksiniz.

Milyonlarca kitap, oyuncak ve kırtasiye ürünleri içerisinden dilediğiniz ürünlerden daha ekonomik yararlanmanız için kampanyamız 8 gün boyunca (24-31 Agustos 2020) devam edecek.
Kampanyadan yararlanmak için, ister listenizde alınmayı bekleyen kitapları, ister yeni eğitim döneminde çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını tercih edebilir, isterseniz puzzle, oyun ve oyuncakları ya da kırtasiye ürünlerini seçebilirsiniz. Dilediğiniz tüm ürünler sepette anında indirim fırsatıyla sizleri bekliyor.

Sağlıklı günler, keyifli okumalar dileriz.

        Sepette Anında İndirim Kodları Daha Az

BKM Kitap 15₺ İndirim Kodu (150₺ Üzeri)

BKM Kitap'ta 150-250₺ arası alışverişe 15₺ indirim sağlar.

BKM Kitap 25₺ İndirim Kodu (250₺ Üzeri)

BKM Kitap'ta 250₺ alışverişe 25₺ indirim sağlar.