En Yeni Elektronik Kuponları

450TL Huawei Online Mağaza Kupon Kodu

Huawei Online Mağaza alışverişlerinizde 15.000 TL üzeri siparişlerde A450GDN koduyla 450 TL indirim kazanın, HuaweiShop kupon kodu Kuponla.com'da!...Daha Fazla

Huawei Online Mağaza alışverişlerinizde 15.000 TL üzeri siparişlerde A450GDN koduyla 450 TL indirim kazanın, HuaweiShop kupon kodu Kuponla.com’da!

Daha Az

% 50 Samsung Galaxy Kasım İndirimi

Samsung Black Friday indirimleri! Seçili Galaxy S ve Z serisi ürünlerinde yenileme indirimi veya seçili aksesuarlarda %50 indirimi kaçırma! Galaxy'de Kasım Fırsatı https://www.samsung.com/tr/premium-kampanyasi-2022/ Kampanya Tarihleri: 2022-11-01 ~ 2022-11-30 Kampanya, kampanyaya...Daha Fazla

Samsung Black Friday indirimleri! Seçili Galaxy S ve Z serisi ürünlerinde yenileme indirimi veya seçili aksesuarlarda %50 indirimi kaçırma! Galaxy’de Kasım Fırsatı

https://www.samsung.com/tr/premium-kampanyasi-2022/

Kampanya Tarihleri: 2022-11-01 ~ 2022-11-30

Galaxy'de Kasım Fırsatı

Kampanya, kampanyaya katılan Samsung satış noktalarında (Samsung bayileri, yapılan satışlar ve kampanyaya katılan Samsung online mağazasında (shop.samsung.com/tr (“Samsung Online Mağaza”) yapılan satışlar olarak ikiye ayrılmaktadır ve koşulları farklıdır.

 

Kampanya, 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi (“Samsung Türkiye”) tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş, stoğu bulunan Galaxy S22 Ultra (SM-S908E) , Samsung Galaxy S22+ (SM-G906E) ,Samsung Galaxy Z Flip3 5G (SM-F711B), Samsung Galaxy Z Fold3 5G (SM-F926B) , Samsung Galaxy Z FOLD4 (SM-F936B) veya Samsung Galaxy Z FLIP4 (SM-F721B) telefonlarından birini satın alan tüketiciler Samsung Galaxy Wearable %50 kampanyasından veya Samsung avantajlı değişim kampanyasından yararlanabilecektir.Bu kampanyalar, satın aldıktan sonra burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir. %50 Wearable kampanyasına Watch5 Pro dahil değildir. İki kampanya birleştirilemez.

 

Kampanya, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir, durdurulabilir, değişiklik gösterebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

 

“Samsung avantajlı değişim kampanyası” kampanyası Atak Teknolojik Sistemler A.Ş. (Fixpack) ve Easycep Bilisim ve Tic. A.Ş. (Easycep) tarafından yürütülmekte olup Kampanya dahilinde kapsam içi cep telefonu modelleri ve indirim oranları münhasıran Fixpack ve Easycep tarafından eski cep telefonların durumuna göre belirlenmektedir.

 

Samsung’un kapsam içi eski telefon modellerinin ve indirim oranlarının belirlenmesinde hiçbir dahil ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

1) ÜRÜNÜN FİZİKİ SATIŞ NOKTALARINDAN (SAMSUNG BAYİLERİ) ALIM ŞARTLARI

 

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan Samsung mağazalarında 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında satın alınan Galaxy S22 Ultra (SM-S908E) , Samsung Galaxy S22+ (SM-G906E) ,Samsung Galaxy Z Flip3 5G (SM-F711B), Samsung Galaxy Z Fold3 5G (SM-F926B) , Samsung Galaxy Z FOLD4 (SM-F936B) veya Samsung Galaxy Z FLIP4 (SM-F721B) marka modeli için geçerli olup; eski telefonunun mülkiyetini yetkili satış noktasına devreden ve kampanyaya dahil yeni Samsung cep telefonunu alan tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, aldıkları model cep telefonuna bağlı olarak değişen oranlarda indirim sağlanacaktır. Bu kampanyalar, satın aldıktan sonra burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir. %50 Wearable kampanyasına Watch5 Pro dahil değildir. İki kampanya birleştirilemez.

 

Kampanyada Mağaza’ya devredilecek eski ürün için sağlanacak tutar yalnızca aynı mağazadan satın alınacak yeni Ürün için kullanılabilir. Katılımcının indirime konu olan tutarın parasal karşılığını talep etme veya kampanyaya dahil Ürün haricinde başka bir ürün ile bu indirimden faydalanması mümkün değildir.

 

Eski ürünün devri için mağaza yetkilisi tarafından sağlanacak Müşteri Beyan Formu’nun imzalanması gerekmektedir.

 

Fixpack & Easycep ve/veya Samsung kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

 

Tüketici tarafından teslim edilecek eski telefonun en azından şu özelliklere sahip olması gerekmektedir: Ön ekranında ve arka kasasında kırık/çatlak olmaması, ürünün açılıp kapanıyor olması, bataryasının bulunması ve şarj olabilmesi, cihazın ekranında piksel kaybı olmaması, varsa cihazın cloud özelliğinin iptal edilmiş olması, ürünün BTK sorgusu sonucunda çalıntı olmaması gerekmektedir.

 

Fixpack ve Easycep her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 

 

2) ÜRÜNÜN SAMSUNG ONLINE MAĞAZADAN SATIN ALINMASI

 

Kampanya, 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Türkiye tarafından ithal edilmiş, online satış kanalı shop.samsung.com/ geçerlidir. stoğu bulunan Galaxy S22 Ultra (SM-S908E) , Samsung Galaxy S22+ (SM-G906E) ,Samsung Galaxy Z Flip3 5G (SM-F711B), Samsung Galaxy Z Fold3 5G (SM-F926B) , Samsung Galaxy Z FOLD4 (SM-F936B) veya Samsung Galaxy Z FLIP4 (SM-F721B) telefonlarından birini satın cep telefonu (“Ürün”) satın alan ve kampanya koşullarını yerine getiren tüketicilerin faydalanabileceği online kampanya katılımıyla ilgili koşullar shop.samsung adresinde belirtilmiştir. Belirlenen telefonlarından birini satın alan tüketiciler Samsung Galaxy Wearable %50 kampanyasından veya Samsung avantajlı değişim kampanyasından yararlanabilecektir.Bu kampanyalar, satın aldıktan sonra burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir. %50 Wearable kampanyasına Watch5 Pro dahil değildir. İki kampanya birleştirilemez.

 

HER İKİ KANAL İÇİN GEÇERLİ GENEL KAMPANYA KOŞULLARI

* Belirlenen kampanya fiyatları Samsung Türkiye Tavsiye Edilen Satış fiyatları göz önüne alınarak belirlenmiştir. Ürünlerin satış fiyatına satış kanalları karar vermektedir ve Samsung Türkiye’nin herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Samsung Türkiye destek tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Stok adedi:

S22 Ultra (SM-S908E):500

Samsung Galaxy S22+ (SM-G906E) :500

Samsung Galaxy Z Flip3 5G (SM-F711B):500

Samsung Galaxy Z Fold3 5G (SM-F926B):500

Samsung Galaxy Z Fold4 (SM-F936B):500

Samsung Galaxy Z Flip4 (SM-F721B):500

Aksesuar toplam stok:1000 adet

 

Tüketici kampanya tutarlarının nakdi karşılığını talep edemez.

 

Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

 

Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet kullanım kazanma şansını yakalayabilir. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.

 

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.

 

Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’ na ve Aydınlatma Metni’ne (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesi/toplanması, kaydedilmesi ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması, aktarılması konusunda bilgilendirilmiştir.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile güncel Samsung mağaza listesi samsung.com/tr web sitesindedir. Daha Az

Hemen Al
9 saat left

Beko Efsane Cuma Fırsatlarını Kaçırma!

Beko’da Efsane Cuma'ya Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar sizi bekliyor! https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:efsane-cuma-kampanyasi...Daha Fazla

Beko’da Efsane Cuma’ya Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar sizi bekliyor! https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:efsane-cuma-kampanyasi

Daha Az

Hemen Al
9 saat left

Arçelik Cuma Aşkına, Oliz’e Özel Fiyatlar!

Gerçek İhtiyacını Bilenlere Muhteşem İndirim Arçelik'te! https://www.arcelik.com.tr/search?q=::keywords:cuma-askina-kampanyasi...Daha Fazla

Gerçek İhtiyacını Bilenlere Muhteşem İndirim Arçelik’te! https://www.arcelik.com.tr/search?q=::keywords:cuma-askina-kampanyasi

Daha Az

Hemen Al
9 saat left

% 25 Kaspersky İndirim Kuponu Kodu

Dünya genelinde milyonlarca kişinin tercih ettiği internet güvenliği ve antivirüs programı Kaspersky siber güvenlik ürünlerinde %25 indirim sunar! KASMC25 kampanya kodunuzu Kaspersky sitesinde satın alma sepeti ekranında yazan “Kupon Kodu”...Daha Fazla

Dünya genelinde milyonlarca kişinin tercih ettiği internet güvenliği ve antivirüs programı Kaspersky siber güvenlik ürünlerinde %25 indirim sunar!

KASMC25 kampanya kodunuzu Kaspersky sitesinde satın alma sepeti ekranında yazan “Kupon Kodu” alanında girerek kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Son gün 31/03/2023

  Daha Az

Samsung Galaxy Tabletlerde % 18 KDV İndirimi

Galaxy'de Kasım Fırsatı! Seçili Galaxy tabletlerde geçerli indirim fırsatını kaçırmayın! Kampanya Tarihleri: 2022-11-01 ~ 2022-11-30 İndirim kampanyası, 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Türkiye...Daha Fazla

Galaxy’de Kasım Fırsatı! Seçili Galaxy tabletlerde geçerli indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Tarihleri: 2022-11-01 ~ 2022-11-30

İndirim kampanyası, 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş seçili ve stoğu bulunan Tabletler (Tab A7 Lite, Tab A8, Tab S6 Lite, Tab S7 FE, Tab S8, Tab S8+ ve Tab S8 Ultra) (Ürün) satın alımlarında geçerlidir. Tüketiciler, Ürün’ü Kampanyaya katılan satış kanallarından birinden alması halinde, Ürün’ün Samsung tarafından iş ortaklarına önerdiği tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 18% KDV oranı düşülecek şekilde indirim kazanacaklardır. Tüketici söz konusu indirimi sadece Ürün’ü satın alma esnasında kullanabilecektir. İndirim kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya, kampanyaya katılan Samsung yetkili bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktalarında yapılan satışlar ve kampanyaya katılan online satış kanalı olan shop.samsung.com/tr (“Samsung Online Mağaza”) ve Samsung Online Mağaza’nın pazaryeri satış kanallarında yönettiği hesaplardan yapılan satışlar için geçerlidir. Bu uygulanacak olan kampanya Samsung’un iş ortaklarına önerdiği tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden 18% KDV oranı düşülecek şekilde indirim hesaplanmıştır.  Söz konusu indirimli/indirimsiz satış fiyatları satış kanallarında farklılık gösterebilir. Bu kapsamda Samsung’un herhangi bir müdahalesi ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüketici, kampanyaya katılarak, online satış noktasından alınan ürünlerin teslimatının ürün bedeli ödeme anında yapılmamasını kabul etmekte; ürün teslimatının satış sonrasında planlandığını bilmektedir.

Samsung Online Mağaza’daki alımlarda Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Gerekli bildirimler web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Kampanya kapsamında indirimli sunulan tabletler aşağıdaki gibidir,

18% KDV Oranında İndirim Kampanyası Modelleri:
-Tab A7 Lite

-Tab A8

-Tab S6 Lite

-Tab S7 FE

-Tab S8

-Tab S8+

-Tab S8 Ultra

Kurumsal satın almalar ve Samsung çalışanlarının satın almış olduğu Ürünler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir seçili Ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.

Ürünlerin indirim oranları Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir. Satış kanallarında ürün satış fiyatları ve stok adetleri değişiklik gösterebilir. İndirimli ürünler ve renkleri Stoklar ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında indirimli olarak satılacak tabletler renk stok durumlarına göre seçilebilecek olup, shop.samsung.com/tr’den yapılan satın almalar için indirimli satın alım sonrası 30 gün içinde tüketicinin belirttiği adrese gönderilecektir.

Kampanyaya dahil model, stok, TESF ve önerilen Kampanya fiyatları aşağıdaki gibidir:

Ürün Adı Model Stok TESF Önerilen Kampanya Fiyatı
Tab S6 Lite SM-P610NZAATUR 1000 6999 5931
Tab S6 Lite SM-P610NZBATUR 1000 6999 5931
Tab S6 Lite SM-P610NZIATUR 1000 6999 5931
Tab A7 Lite SM-T220NZAATUR 2000 2499 2118
Tab A7 Lite SM-T220NZSATUR 2000 2499 2118
Tab S7 FE SM-T733NLGATUR 2000 8999 7626
Tab S7 FE SM-T733NLIATUR 1000 8999 7626
Tab S7 FE SM-T733NZKATUR 1000 8999 7626
Tab S7 FE SM-T733NZSATUR 1000 8999 7626
Tab A8 SM-X200NIDATUR 1500 3499 2965
Tab A8 SM-X200NZAATUR 1500 3499 2965
Tab A8 SM-X200NZSATUR 1500 3499 2965
Tab S8 SM-X700NZAATUR 250 14999 12711
Tab S8 SM-X700NZSATUR 250 14999 12711
Tab S8+ SM-X800NZAATUR 250 17999 15253
Tab S8+ SM-X800NZSATUR 250 17999 15253
Tab S8 Ultra SM-X900NZAETUR 250 20999 17796

 

Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılmamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.

Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.).

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Tüketiciler indirimin parasal karşılığını talep edemez

Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Tüketiciler, Kampanya’ya katılarak, Samsung tarafından alınan bilgileri kapsamında, Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesi/toplanması, kaydedilmesi ve varsa ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması, aktarıldığı konusunda bilgilendirilmiştir.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile Samsung mağaza listesi www.samsung.com/tr web sitesindedir.

Galaxy'de Kasım Fırsatı!

https://www.samsung.com/tr/tablet-kasim-kdvfirsati/ Daha Az

Hemen Al
9 saat left

% 20 Kaspersky Kupon Kodu

Kaspersky KSK, KISA, KIS for Mac, KSeC, KPM ürünlerinde %20 indirim kodu!

450 TL HUAWEI MateBook D16 i5 İndirim Kuponu

HUAWEI MateBook D16 i5 HUAWEI 1 Yıl Uzatılmış Garanti Size Özel Ek Garanti Teklifi 1.699TL yerine sadece 399 TL HUAWEI Mobile Türkiye 15.000 TL üzeri Huawei Shop alışverişlerinizde A450GDN koduyla...Daha Fazla

HUAWEI MateBook D16 i5 HUAWEI 1 Yıl Uzatılmış Garanti Size Özel Ek Garanti Teklifi 1.699TL yerine sadece 399 TL HUAWEI Mobile Türkiye

15.000 TL üzeri Huawei Shop alışverişlerinizde A450GDN koduyla 450 TL indirim kazanın Kuponla.com

https://consumer.huawei.com/tr/offer/kampanyalar/akilli-dizustu-bilgisayarlar/

Daha Az

Kaspersky’de % 20 kupon kodunuz hazır – KSK, KISA, KIS for Mac, KSeC, KPM

Kaspersky'de indirim kupon kodunuz hazır. KSK, KISA, KIS for Mac, KSeC, KPM - 20% indirim kodu (31.12.2022)

Beko’dan Kasım Özel Efsane Fırsatlar

Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, televizyondan daha birçok ürüne kaçırılmayacak fırsatlar! Renk renk akıllı telefonlardan, çeşit çeşit bilgisayarlara, kulaklıklardan daha birçok ürüne kaçırılmayacak fırsatlar! https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:efsane-firsat...Daha Fazla

Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, televizyondan daha birçok ürüne kaçırılmayacak fırsatlar! Renk renk akıllı telefonlardan, çeşit çeşit bilgisayarlara, kulaklıklardan daha birçok ürüne kaçırılmayacak fırsatlar! https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:efsane-firsat

Daha Az

Hemen Al
9 saat left

100TL Hepsiburada Sennheiser Momentum 3 Kablosuz Aktif Gürültü Engelleyici Kulaklık Hediye Çeki

Hepsiburada hediye çeki ile Sennheiser Momentum 3 Kablosuz Aktif Gürültü Engelleyici Kulaklık için 100 TL indirim sizlerle! https://www.hepsiburada.com/sennheiser-momentum-3-kablosuz-aktif-gurultu-engelleyici-kulaklik-siyah-p-HBV00000NXGYH...Daha Fazla

Hepsiburada hediye çeki ile Sennheiser Momentum 3 Kablosuz Aktif Gürültü Engelleyici Kulaklık için 100 TL indirim sizlerle!

https://www.hepsiburada.com/sennheiser-momentum-3-kablosuz-aktif-gurultu-engelleyici-kulaklik-siyah-p-HBV00000NXGYH Daha Az

Grundig Naturashine Saç Düzleştirici 100TL İndirimli!

Grundig Naturashine Ailesinin Yeni Üyesi Saç Düzleştirici Tarak, Kasım Ayına Özel 100 TL İndirim Fırsatı arcelik.com.tr'de! HB 7150 Saç Düzleştirici https://www.arcelik.com.tr/sac-duzlestirici/hb-7150-kisisel-bakim...Daha Fazla

Grundig Naturashine Ailesinin Yeni Üyesi Saç Düzleştirici Tarak, Kasım Ayına Özel 100 TL İndirim Fırsatı arcelik.com.tr’de! HB 7150 Saç Düzleştirici

https://www.arcelik.com.tr/sac-duzlestirici/hb-7150-kisisel-bakim

Grundig HB 7150 NaturaShine Düzleştirici Tarak Daha Az

Hemen Al
9 saat left

450₺ Huawei Shop İndirim Kodu [Tüm Ürünlerde Geçerli]

Huawei Shop Türkiye kupon kodu ile 15 bin TL üzeri alışverişinize tüm ürünlerde anında 450₺ indirim sağlar! Shop.Huawei Store kupon kodları için tıklayın! Son model laptop dizüstü bilgisayar, akıllı telefon,...Daha Fazla

Huawei Shop Türkiye kupon kodu ile 15 bin TL üzeri alışverişinize tüm ürünlerde anında 450₺ indirim sağlar! Shop.Huawei Store kupon kodları için tıklayın! Son model laptop dizüstü bilgisayar, akıllı telefon, bluetooth kulaklık, akıllı saatler avantajlı fiyatlarla!

Kupon Kodu: A450ALL
Kupon Koşulu: 15K ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kupon Avantajı: 450 TL İndirim
Geçerlilik Süresi: 22 Ekim-30 Kasım 2022
Geçerlilik Süresi: 22 Ekim-5 Kasım 2022


Kupon Kodu: A750ALL
Kupon Avantajı: 750 TL İndirim
Kupon Koşulu: 15K ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kupon Geçerlilik Süresi: 15 Ekim’e kadar geçerlidir.


Kupon Kodu: A600TLALL
Geçerlilik Koşulu: 15K ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Sağlanan Avantaj: 600 TL indirim
Geçerlilik Süresi: 15 Eylül’e kadar geçerlidir.

15000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 600 TL İndirim

CPS NEW General 600TL for orders over 15K 2022-04-06 – 2022-09-15

Not: Yeni ayda 10 bin yerine 15 bin ₺ alışverişe özel olarak güncellendi. Daha Az

Arçelik’te Kasım Fırsatları Başladı!

Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, televizyondan daha birçok ürüne Kasım Fırsatları Arçelik'te! https://www.arcelik.com.tr/search?q=::keywords:kasim-firsatlari  ...Daha Fazla

Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, televizyondan daha birçok ürüne Kasım Fırsatları Arçelik’te! https://www.arcelik.com.tr/search?q=::keywords:kasim-firsatlari

  Daha Az

Hemen Al
9 saat left

% 60 Korkmaz Store 50.Yıl Özel İndirimi

Korkmaz Store'da 50. yıla özel fırsatlarla %60’a varan indirimle sizi bekliyor! https://www.korkmazstore.com.tr/50-yil-ozel...Daha Fazla

Korkmaz Store’da 50. yıla özel fırsatlarla %60’a varan indirimle sizi bekliyor!

https://www.korkmazstore.com.tr/50-yil-ozel

Daha Az

Hemen Al
Süresiz