https://lirakod.com

Bu web sayfasının kullanımı, aşağıdaki Hükümler ve Koşullar ile belirlenmektedir ve web sayfasına her erişiminizde bunların bağlayıcılığını kabul edersiniz.

1. Hakkımızda: lirakod.com online online alışveriş sitesi olup, indirim kodları, indirim kuponları, promosyon kodları, hediye çekleri, kampanyalar, avantajlar vb. alanlarda müşterilerine hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. Lirakod.com tarafından sunulan hizmetler tamamen ücretsiz olup, herkesin kullanımına açıktır.

Lirakod.com listelenen hizmetlerden satmaz. Eğer listelenen tekliflerle ya da indirim kodları/kuponları ile ilgili bir sorunuz varsa lütfen doğrudan mağazaya başvurunuz.

2. Kuponlar: Lirakod.com adresinde listelenen mağazaların sunduğu kampanya ve indirim avantajları ile bizim listemizde ki olası farklılıklardan, yanlış bilgilendirmelerden, geçersiz veya süresi dolmuş kuponlardan yükümlü sayılmayız. Biz size en iyi hizmeti sunmaya çalışırken veri tabanında ki süresi dolmuş, son kullanma tarihi geçmiş kod ya da kuponlar gözden kaçmış olabilir.

Lirakod.com indirim kodları ve kuponlarının kullanım şekliyle sorumludur. Lirakod.com web adresinde listelenen avantaj ve indirim kampanyalarında karşılaşılabilecek yanlışlıklardan sorumlu tutulmaz.

3. Hesap: Lirakod.com web adresinde kendi hesabınızı sadece bir dakika içerisinde ücretsiz bir şekilde açabilir ve istediğiniz gibi dizayn edip yönlendirebilirsiniz. Böylece online alış verişin tadını çıkartabilirsiniz.

Eğer bir Lirakod.com hesabı açarsanız e-posta adresinize gelecek güncellemeleri kabul etmiş sayılırsınız.

4. Site Bildirimleri / E-posta Uyarıları / Haber Bülteni: Lirakod.com web sitesine e-posta veya sayfaların sol altında bulunan bildirim simge ile tarayıcı bildirimleri aracılığıyla abone olursanız online mağazalardan yeni kupon ve kod bildirimleri alabilirsiniz.

Online mağazalardan gelen e-posta bildirimlerini yönetmek için, bildirimleri yönet uzantısından gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Lirakod.com web adresinden gelen e-mail’ler sizi rahatsız ediyorsa e-posta bildirim ayarları ile de bu sorunu çözebilirsiniz.

Tarayıcı bildirimlerinin iptali ilgili tarayıcının ayarlar kısmından lirakod.com’u çıkarabilirsiniz.

5. Abonelik iptali / Üyelik iptali: Eğer abonelik ya da üyelik iptali yapmak istiyorsanız lütfen doğrudan Lirakod.com/bize-ulasin/ adresinden bize ulaşın. Unutmamanız gereken nokta ise; silinen hesap ya da üyelik sonrasında veri tabanımızda üye sahibi hakkında herhangi bir bilgi tutmayız. Bu sebepten dolayı silinmiş bir hesabı kurtarmak mümkün olmayabilir.

6. Gizlilik: Lirakod.com üye haklarına saygı göstererek hiçbir kullanıcısının bilgilerini bir başkası ile paylaşmaz, satmaz veya kiralamaz. Bu konuda daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız lütfen şu adresi ziyaret ediniz; Lirakod.com/gizlilik/

7.Yarışmalara Katılım: Lirakod.com, düzenlediği yarışmalara katılım esnasında kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgileri e-bülten gönderimi amacıyla kullanabilme hakkını saklı tutar.

8. Sizin onayınızla: Eğer bir Lirakod.com kullanıcısı iseniz, bu sayfada yer alan hüküm ve yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız. Eğer sayfamızda yer alan hüküm ve koşullarda bir değişiklik olursa ve bu konuda kafanıza takılan her hangi bir şeyde bizimle e-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz: Lirakod.com/bize-ulasin/