En Yeni Market Kuponları

A101 Türk Telekom 300TL’ye 50 TL İndirim Kodu

A101 Türk Telekom Müşterilerine Özel 300 TL ve Üzeri Alışverişlerde 50 TL İndirim kodunu Türk Telekom mobil online işlemler uygulamasından alabilirsiniz. • Kampanya 22 Mart 2023– 30 Haziran 2023 tarihleri...Daha Fazla

A101 Türk Telekom Müşterilerine Özel 300 TL ve Üzeri Alışverişlerde 50 TL İndirim kodunu Türk Telekom mobil online işlemler uygulamasından alabilirsiniz.

• Kampanya 22 Mart 2023– 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

• Kampanya yalnızca A101.com.tr ve A101 mobil uygulaması’nda geçerli olup fiziksel A101 mağazalarında ve A101 Kapıda uygulamasında geçerli değildir.

• Kampanya kapsamında; a101.com.tr veya A101 mobil uygulamasından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim uygulanacaktır.

• Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet, ev telefonu ve Tivibu müşterileri yararlanabilir.

• Kampanyadan 1 kişi 1 defa yararlanabilir.

• Kampanya ilk 20.000 kişi ile sınırlıdır. 20.000 kullanıma ulaşıldığında fırsat sona erecektir.

• Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

• Soğuk zincir market ürünleri A101.com.tr üzerinden satışa sunulmadığı için kampanya kapsamında değildir.

• Şifreler tek kullanımlıktır. İptal veya iade halinde yapılan indirim, alışveriş tutarı ve iptal tutarı ile orantılı olarak geri alınır.

• Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom mobil online işlemler uygulaması Bana Özel menüsünden Şifre Al butonu tıklanarak ya da cep telefonundan AYUZBIR boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj gönderilerek fırsat kodu alınması ve ilgili alana kodun girilmesi gereklidir.

• Kod alımı Türk Telekom Uygulaması Bana Özel menüsü üzerinden ücretsizdir.

• A101 ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar 1 SMS bedeliyle ücretlendirilir. SMS bedeli bağlı olunan operatöre göre değişiklik gösterebilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

• BİMcell, Pttcell, Teknosacell, Vestellcell tarifelerindeki aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

https://www.a101.com.tr/kampanya/turk-telekom-kampanyasi/

Türk Telekom Müşterilerine Özel 300 TL ve Üzeri Alışverişlerde 50 TL İndirim

Türk Telekom Kampanyası Daha Az

Market Alışverişine Nays Kart’la % 10 İndirim Kazan! [A101, BİM, CarrefourSA, Migros]

Market Alışverişlerinde Nays'ı Kullan, %10 Hediye Para Kazan! 20 Nisan 2023’e kadar Nays kartınla seçili süpermarketlerde online ya da kasada Nays’tan karekod okutarak yapacağın 200 TL ve üzeri alışverişlerde %10;...Daha Fazla

Market Alışverişlerinde Nays’ı Kullan, %10 Hediye Para Kazan! 20 Nisan 2023’e kadar Nays kartınla seçili süpermarketlerde online ya da kasada Nays’tan karekod okutarak yapacağın 200 TL ve üzeri alışverişlerde %10; toplamda 250 TL hediye para seni bekliyor.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 5000TL Alışverişe 500TL indirim yapıyor, her alışverişinize anında %20 sepette fiyat düşüyor. 

 • Kampanya 22 Mart-20 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel A101, BİM, CarrefourSA ve Migros Marketlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası seçili marketlerin internet sitelerinde ve online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan ya da kasadaki POS cihazlarından karekod okutarak tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının A101, BİM, CarrefourSA ve Migros Marketlerinden faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 250 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 200 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/market-alisverisi

ramazan market kampanyası Daha Az

Hemen Al
3 hafta left

CarrefourSA’larda 50 TL chip-para!

Axess'e özel 16 Mart – 16 Nisan 2023 tarihleri arasında CarrefourSA’larda veya carrefoursa.com’da 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para! Kampanya detayları: Axess'e özel 16 Mart – 16...Daha Fazla

Axess’e özel 16 Mart – 16 Nisan 2023 tarihleri arasında CarrefourSA’larda veya carrefoursa.com’da 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Kampanya detayları:

 • Axess’e özel 16 Mart – 16 Nisan 2023 tarihleri arasında CarrefourSA’larda veya carrefoursa.com’da ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 30 Nisan 2023 tarihine CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ALIŞVERİŞ” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Ticari kartlar, Bank’O Card Axess ve sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Kampanyaya alkol ve tütün ürünleri ile kontör satışları dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
2 hafta left

A101.com.tr’de 100₺ Bonus – GarantiPay

Kampanya kapsamında 16-31 Mart 2023 tarihleri arasında GarantiPay ile www.a101.com.tr ‘de ilk 750 TL alışverişe 50 TL, ikinci 750 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, toplamda 100 TL bonus verilecektir....Daha Fazla

Kampanya kapsamında 16-31 Mart 2023 tarihleri arasında GarantiPay ile www.a101.com.tr ‘de ilk 750 TL alışverişe 50 TL, ikinci 750 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, toplamda 100 TL bonus verilecektir. • Kampanyadan ödemesini GarantiPay ile tamamlayan müşteriler yaralanacaktır. • www.a101.com.tr siparişlerinde teslimat tarihi en geç 31 Mart 2023 olmalı, ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 750 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir. • Aynı gün yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. • www.a101.com.tr ‘den kampanya dahilinde yapılan ilk harcama kampanyaya dahildir, aynı gün 50 TL bonus kazanımı sağlandıktan sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanya haricindedir. • Toplam 100 TL bonus kazanmak için www.a101.com.tr web sitesi veya mobil uygulamasından GarantiPay ile ödeme tamamlanmalıdır. • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. • Ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz. • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL bonus kazanabilir. • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır. • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart dahildir. • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Paracard, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kredi kartları dahildir. • Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Money Bonus, American Express kartlar, Altın Bonus ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. • Kazanılan bonus’lar 15 Nisan-15 Mayıs 2023 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye işyerlerinde ve GarantiPay geçerli web sitesi/ mobil uygulamalarda kullanılabilmektedir. • Kazanılan bonusları GarantiPay ile ödemede kullanabilmek için, ödeme işlemine başlamadan hemen önce BonusFlaş’a parola ile giriş yapılması gereklidir. • Kullanılmayan bonuslar 16 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır. • Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir. • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. • Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Garanti Kampanyası- Mart

Alışverişiniz sepetinizi www.a101.com.tr’de oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında 16-28 Şubat 2023 tarihleri arasında GarantiPay ile www.a101.com.tr’de ilk 750 TL alışverişe 50 TL, ikinci 750 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, toplamda 100 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyadan ödemesini GarantiPay ile tamamlayan müşteriler yaralanacaktır.
 • www.a101.com.tr siparişlerinde teslimat tarihi en geç 28 Şubat 2023 olmalı, ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 750 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Aynı gün yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • www.a101.com.tr’den kampanya dahilinde yapılan ilk harcama kampanyaya dahildir, aynı gün 50 TL bonus kazanımı sağlandıktan sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanya haricindedir.
 • Toplam 100 TL bonus kazanmak için www.a101.com.tr web sitesi veya mobil uygulamasından GarantiPay ile ödeme tamamlanmalıdır.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart dahildir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Paracard, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kredi kartları dahildir.
 • Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Money Bonus, American Express kartlar, Altın Bonus ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan bonus’lar 15 Mart-15 Nisan 2023 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye işyerlerinde ve GarantiPay geçerli web sitesi/ mobil uygulamalarda kullanılabilmektedir.
 • Kazanılan bonus’ları GarantiPay ile ödemede kullanabilmek için, ödeme işlemine başlamadan hemen önce BonusFlaş’a parola ile giriş yapılması gereklidir.
 • Kullanılmayan bonus’lar 16 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ayb.akinoncdn.com/cms/2021/03/15/0c3de888-2d47-4e35-add7-ff73a6f3e682.jpg GarantiPay ile 300 TL ve Üzeri Siparişlerde 30 TL Bonus
ayb.akinoncdn.com/special_pages/2022/02/28/ad5e1a49-cdf9-447d-8785-8839199e8cd7.jpg Garanti Pay – Mart 2022 Daha Az

Hemen Al
14 saat left

CarrefourSA Prima Bebek Bezleri İndirim Kampanyası

Prima Bebek Bezlerinde Bu Fiyat Sadece CarrefourSA’da! https://www.carrefoursa.com/prima/bebek-bezi/b/1876  ...Daha Fazla

Prima Bebek Bezlerinde Bu Fiyat Sadece CarrefourSA’da!

https://www.carrefoursa.com/prima/bebek-bezi/b/1876

bebek dünyası fırsatları

  Daha Az

Hemen Al
Süresiz

A101 Kapıda Uygulamasında 30 TL Worldpuan!

20-31 Mart tarihleri arasında A-101 Kapıda uygulamasından yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Worldpuan! World Mobil’e özel 20-31 Mart 2023 tarihleri arasında A-101 Kapıda uygulamasından yapılacak 300 TL...Daha Fazla

20-31 Mart tarihleri arasında A-101 Kapıda uygulamasından yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Worldpuan!

 • World Mobil’e özel 20-31 Mart 2023 tarihleri arasında A-101 Kapıda uygulamasından yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Her müşteri kampanya süresince kampanyadan, Worldpuan avantajından yalnızca ilk harcamasında yararlanabilecektir.
 • Her müşterinin kazanabileceği maksimum Worldpuan 30 TL`dir.
 • Kampanya A-101 Kapıda uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, fiziksel A101 mağazalarında, a101.com.tr ve A101 Mobil uygulamasında geçerli değildir.
 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 5 Nisan 2023 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 5 Mayıs 2023’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 6 Mayıs 2023 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
 • Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
 • Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
 • Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar.

A-101 Kapıda uygulamasında 30 TL Worldpuan! Daha Az

Hemen Al
14 saat left

A101 Hadi Kart ile Tüm Ürünlerde %3, Meyve & Sebzede % 10 İndirim Nakit İade

A101'deki her alışverişine %3, meyve sebze alışverişlerinde %10 nakit iade Hadi Referans Kodu ile 10₺ Kazan: TOM1AC Hadi ücretsiz sanal kart/Mastercard (TomPay) ile A101 alışverişlerinizde nakit iade (cashback) kazanabilirsiniz. A101.com.tr ve...Daha Fazla

A101’deki her alışverişine %3, meyve sebze alışverişlerinde %10 nakit iade Hadi Referans Kodu ile 10₺ Kazan: TOM1AC

Hadi ücretsiz sanal kart/Mastercard (TomPay) ile A101 alışverişlerinizde nakit iade (cashback) kazanabilirsiniz. A101.com.tr ve fiziki A101’lerde geçerli. Hadi Android | Hadi iOS

A101 alışverişlerinde %3 nakit iade

Hadi Gold’a Özel Kampanya

Bu kampanyadan yaralanabilmek için Hadi Gold üyesi olman gerekmektedir.

Sen de ayda sadece ₺5 ücret ödeyerek Hadi Gold üyesi olabilir, avantajlardan yaralanabilirsin.

– Kampanyadan faydalanabilmek için Hadi Gold üyesi olmalısın.

– A101 Mağazalarında, a101.com.tr ya da Kapıda uygulamasında Hadi ürünleri ile yapacağın ödemelerde kampanyaya otomatik olarak katılır ve kazanmaya hemen başlarsın.

• Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir.

• Kampanya kapsamında, bir takvim ayında en fazla 75 TL nakit iade kazanılabilir.

• Kazanılan nakit iade Hadi hesabına aktarılır.

• Kampanyadan aynı gün içerisinde en fazla 5 farklı işlemden kazanım sağlanabilir.

• İptal ve iadelerde, kazanılan tutar hesaptan geri alınır.

• YENİ MAĞAZACILIK A.Ş. ve TOM PAY kampanyayı durdurma, iptal etme kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

A101 Sihirli Paket ürünlerinde %10 nakit iade Hadi Davet Kodu ile 10₺ Kazan: TOM1AC

Hadi Gold’a Özel Kampanya

Bu kampanyadan yaralanabilmek için Hadi Gold üyesi olman gerekmektedir.

Sen de ayda sadece ₺5 ücret ödeyerek Hadi Gold üyesi olabilir, avantajlardan yaralanabilirsin.

Sihirli Paket Ürünleri

Meyve

Tüm Meyveler

Sebze

Tüm Sebzeler

– Kampanyadan faydalanabilmek için Hadi Gold üyesi olmalısın.

– A101 Mağazalarında Hadi ürünleri ile yapacağın ödemelerde geçerlidir.

– Kampanyaya otomatik olarak katılırsın. Kazandığın nakit iade Hadi hesabına takip eden gün içerisinde yüklenir.

– Kampanya, yalnızca sepetindeki Sihirli Paket ürünlerinde geçerlidir. Sihirli paket, A101’in meyve ve sebze kategorisinde olduğunu belirlediği tüm ürünler için geçerlidir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için Hadi Gold üyesi olmalısın.

– A101 Mağazalarında Hadi ürünleri ile yapacağın ödemelerde geçerlidir.

– Kampanyaya otomatik olarak katılırsın. Kazandığın nakit iade Hadi hesabına takip eden gün içerisinde yüklenir.

– Kampanya, yalnızca sepetindeki Sihirli Paket ürünlerinde geçerlidir. Sihirli paket, A101’in meyve ve sebze kategorisinde olduğunu belirlediği tüm ürünler için geçerlidir.

• Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir.

• Bu kampanya; diğer bir kampanya olan ”A101 alışverişinin %3’ü anında hesabına iade” kampanyası ile birleşebilen bir kampanyadır.

• Sihirli Paket ürünleri için yapılan harcamalardan kazanılan nakit iade, A101’de %3 kampanyasının sağladığı kazanıma ek olarak %7 olacak şekilde hesaplanır ve Hadi hesabına aktarılır.

• Kampanyadan aynı gün içerisinde en fazla 5 farklı işlemden kazanım sağlanabilir.

• Kampanya kapsamında bir ay boyunca en fazla 75 TL nakit iade kazanılabilir. Her yeni ayda bu limit yenilenir.

• Aynı alışverişte Hadi ödeme ürünlerine ek olarak başka bir ödeme aracı kullanıldığında Sihirli Paket kazanımı sağlanamaz.

• İptal ve iadelerde, kazanılan tutar hesaptan geri alınır.

• YENİ MAĞAZACILIK A.Ş. ve TOM PAY kampanyayı durdurma, iptal etme kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

229,90TL CarrefourSA Ramazan Kolileri İndirim Kampanyası

CarrefourSA Ramazan Kolileri 229,90₺'den başlayan fiyatlarla! https://www.carrefoursa.com/ramazan-kolisi-2023 Axess’e özel 28 Şubat – 23 Nisan 2023 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak Klasik Ramazan Kolisi, Süper Ramazan Kolisi, Mega Ramazan...Daha Fazla

CarrefourSA Ramazan Kolileri 229,90₺’den başlayan fiyatlarla!

https://www.carrefoursa.com/ramazan-kolisi-2023

 • Axess’e özel 28 Şubat – 23 Nisan 2023 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak Klasik Ramazan Kolisi, Süper Ramazan Kolisi, Mega Ramazan Kolisi ve Lüks Ramazan Kolisi alımlarında %20 indirim sunulmaktadır. Diğer Ramazan Koli paketleri indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “RAMAZAN” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • İndirimden tekli alımlar faydalanabilir. Çoklu alımlarda ise 5 veya 10 adet kampanyaya dahil koli paketinin kasadan tek seferde toplu olarak geçirilmesi ile ya da sanal POS’tan ayrı işlem olarak geçirilmesi ile indirim hakkı geçerlidir. 5 veya 10 adet alımda aynı koli paketinin alınması durumunda indirim geçerli olacaktır.
 • İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında yaptığı tüm harcamalar içinde kampanyaya dahil ilk işlemine indirim yansır.
 • İndirim ilk ekstreye yansıyacaktır.

Kolı

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

80 TL HSBC Masterpass Migros Sanal Market İndirimi – Mastercard Ramazan Özel

Kampanya 6 - 31 Mart 2023 tarihinde Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.80 TL indirimden faydalanabilmek için, tek seferde minimum 500 TL tutarında sepet oluşturulması gerekmektedir.Kampanya müşteri bazlıdır.Bir müşterinin...Daha Fazla

Kampanya 6 – 31 Mart 2023 tarihinde Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.80 TL indirimden faydalanabilmek için, tek seferde minimum 500 TL tutarında sepet oluşturulması gerekmektedir.Kampanya müşteri bazlıdır.Bir müşterinin Banka’ dan almış olduğu tüm Mastercard logolu kredi kartlarıyla Migros Sanal Market’ ten Masterpass ile yaptığı ödeme işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.Ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girip, “Masterpass’e kaydet” seçeneğine tıklamanız ya da kayıtlı kartınızı eşleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından “indirimi uygula” butonuna tıkladığınızda ödemenizi anında 80 TL indirim ile tamamlayabilirsiniz.Müşterinin indirime hak kazanabilmesi için ödemenin Migros Sanal Market’ ten Masterpass ile yapılması gerekmektedir.Müşterilerin kazanacağı indirimler ödeme esnasında sepete yansıtılacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında 500 TL ve üzerindeki alışverişlere maksimum 80 TL indirim kazanılabilecektir.İndirim kodunun son kullanım tarihi 31/03/2023’ tür.Kampanya, yalnızca Migros mobil uygulamasında geçerlidir.Kampanya, başka indirim kodu kampanyaları ile birleştirilemez.HSBC BANK A.Ş. ve Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma, durdurma haklarını saklı tutar.Detaylı bilgi için 0850 200 40 00 no’lu müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya 6 – 31 Mart 2023 tarihinde Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

– 80 TL indirimden faydalanabilmek için, tek seferde minimum 500 TL tutarında sepet oluşturulması gerekmektedir.

-Kampanya müşteri bazlıdır.

-Bir müşterinin Banka’ dan almış olduğu tüm Mastercard logolu kredi kartlarıyla Migros Sanal Market’ ten Masterpass ile yaptığı ödeme işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.

-Ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girip, “Masterpass’e kaydet” seçeneğine tıklamanız ya da kayıtlı kartınızı eşleştirmeniz gerekmektedir. Bu İşlemin ardından “indirimi uygula” butonuna tıkladığınızda ödemenizi anında 80 TL indirim ile tamamlayabilirsiniz.

-Müşterinin indirime hak kazanabilmesi için ödemenin Migros Sanal Market’ ten Masterpass ile yapılması gerekmektedir.

-Müşterilerin kazanacağı indirimler ödeme esnasında sepete yansıtılacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında 500 TL ve üzerindeki alışverişlere maksimum 80 TL indirim kazanılabilecektir.

MARKET ALIŞVERİŞLERİNE 80 TL İNDİRİM

31 Mart 2023 tarihine kadar Migros Sanal Market’ten yapılacak olan alışverişlere 80 TL indirim vaat eden HSBC, indirim şartlarını duyurdu. Şartları kapsamında alışverişin tek seferde 500 TL ve üzeri tutarda gerçekleşmesini isteyen HSBC, indirimden yalnızca Masterpass’e kayıtlı HSBC Mastercard logolu kredi kartı ile ödeme yapanların yararlanacağını ifade etti. İndirimin anında yapılacağını bildiren HSBC, alışveriş tutarı ne kadar olursa olsun, indirim miktarının 80 TL olacağının altını çizdi.

KAMPANYADAN İLK 2.000 KİŞİ YARARLANABİLİR

Kampanya kapsamında da birtakım koşullar gerçekleştirilmesini bekleyen HSBC, bu koşullara ilişkin de açıklama yaptı. HSBC’nin gerçekleştirdiği açıklamaya göre, kampanya koşullarını sağlayan ilk 2.000 kişinin kampanyadan yararlanabileceği öğrenildi. Kazanılan indirimleri ödeme anında sepet tutarından düşecek olan HSBC ile Migros iş birliği, ek kartlarla yapılan alışverişlerde hak edilen indirimlerin asıl karta yansıtılacağını beyan etti. Aynı kullanıcının kampanyadan sadece bir kez yararlanabileceğini de belirten HSBC, verilecek olan indirim tutarının tek kullanımlık olduğunu ve bölünemeyeceğini bildirdi. Ayrıca HSBC, kampanyanın diğer sepet ya da ürün indirim kampanyaları ile birleştirilebileceğini de müjdeledi. HSBC’nin kampanyası mart sonuna kadar devam ediyor.

https://www.migros.com.tr/hsbc-kampanyasi-l-b7fbe17 Daha Az

Hemen Al
14 saat left

Axess’e Özel Özdilek’te 50 TL chip-para!

2 Mart – 12 Nisan 2023 tarihleri arasında Özdilek mağazalarından ve hipermarketlerinden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para! Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce...Daha Fazla

2 Mart – 12 Nisan 2023 tarihleri arasında Özdilek mağazalarından ve hipermarketlerinden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “ÖZDİLEK” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanya detayları:

 • 2 Mart – 12 Nisan 2023 tarihleri arasında, Özdilek mağazalarından ve hipermarketlerinden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 26 Nisan 2023 tarihine kadar Özdilek mağazalarında ve hipermarketlerinde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar, sonrasında tüm Axess üye iş yerlerinde kullanılabilir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ÖZDİLEK” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT / havale, fon alım / satım, BES işlemleri, anlık / otomatik fatura, SGK / vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya alkol ve tütün ürünleri ile kontör satışları ve Özdilekteyim.com’dan yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal / ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit / erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T. AŞ kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
2 hafta left

Money Bonus’a Özel Migros Ramazan Kolilerinde % 20 İndirim!

16 Mart-19 Nisan 2023 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet ve Macrocenter mağazalarından veya  Migros Sanal Market , Migros Ekstra, Migros Hemen ve Macroonline sanal mağazalarından Money Bonus kredi kartı...Daha Fazla
 • 16 Mart-19 Nisan 2023 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet ve Macrocenter mağazalarından veya  Migros Sanal Market , Migros Ekstra, Migros Hemen ve Macroonline sanal mağazalarından Money Bonus kredi kartı ile yapılacak tek seferde 350 TL ve üzeri alışverişlerde, tüm ramazan kolilerinde %20 indirim verilecektir.
 • İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmelidir.
 • Kampanyaya Ramazan Bereket Kolisi, Lezzet Kolisi ve Ziyafet Kolisi dahildir.
 • Her müşteri kampanya süresi boyunca en fazla 200 TL’lik indirimden yararlanabilir.
 • Aynı fiş içerisinde en fazla 1 ramazan kolisinde indirim alınabilir.
 • İndirim alınabilmesi için aynı fiş içerisinde 350 TL ve üzeri alışverişe ek olarak ramazan kolisi de bulunmalıdır. (En az 350 TL’lik alışveriş sonrasında Ramazan Kolisi çeşitlerinden biri için indirim geçerlidir.)
 • Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya alışverişlerine alkol ve tütün ürünleri, TL yükleme, elektronik satın alımları ve dijital oyun kodları satın alımı dahil değildir.
 • İndirim kampanyası firma tarafından uygulanmaktadır. Kampanya firmaya aittir , Bankadan kazanım gerçekleşmeyecektir, sorularınız için firma ile görüşebilirsiniz.
 • Aynı fiş içerisinde birden fazla ramazan kolisi var ise, en düşük fiyatlı ramazan kolisinde indirim yapılacaktır.
 • Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 iş günü içerisinde Money Bonus kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.
 • Ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Moneypay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Detaylı bilgi için www.money.com.tr ve www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • Garanti BBVA ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
3 hafta left

100 TL Tazemasa Size Özel Organik Sepet Hediye Kupon Kodu

Tazemasa indirim kodu ile 500 TL ve üzeri siparişlerinize 100 TL değerinde organik sepet hediye! Ürünü sepete eklemenizi ve "hediye çeki" bölümüne aşağıdaki kodu yazmanızı rica ederiz; Ücretsiz Organik 100...Daha Fazla

Tazemasa indirim kodu ile 500 TL ve üzeri siparişlerinize 100 TL değerinde organik sepet hediye! Ürünü sepete eklemenizi ve “hediye çeki” bölümüne aşağıdaki kodu yazmanızı rica ederiz; Ücretsiz Organik 100 TL Değerindeki Sepet Hediyeni Kaçırma!

Şubat ayında size özel 500 TL ve üzeri siparişlerinize 100 TL değerindeki ürünlerimiz hediye!

Paketleme sırasında aksaklık yaşamamız için ürünü sepete eklemenizi ve hediye çeki bölümüne aşağıdaki kodu yazmanızı rica ederiz.

Hediye Çeki Kodu: banaozelmrt0323

Sepet İçeriği

Organik Doğranmış Domates( 345 gr) Egenin
Organik Havuçlu Kesme Makarna( 330 gr) Bio Yaşam
Fındık Sütü (1 litre) Fomilk

Kampanya Koşulları

*Bu ürünler hariç minimum 500 TL’lik veya üzeri bir alışveriş sepeti oluşturunuz.
*Bu ürünü (Bana Özel Sepet) sepetinize ekleyin.
*Sepetim sayfasındaki hediye çeki alanına hediye çeki kodunuzu banaozelmrt0323 yazınız, 100 TL bir indirim göreceksiniz.
*Kampanyanın son kullanımı 31 Mart 2023 saat 23:59’a kadardır.
*İlk 2.500 müşterimiz için geçerli olacaktır.
*Kampanya diğer indim kampanyaları ve hediye çekleri ile birleştirilemez.

https://www.tazemasa.com/bana-ozel-organik-sepet

Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz

Bana Özel Organik Sepet Daha Az

istegelsin’de 100 TL Bonus – Garanti

Alışveriş sepetinizi www.istegelsin.com ‘da oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen...Daha Fazla

Alışveriş sepetinizi www.istegelsin.com ‘da oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında 16-31 Mart 2023 tarihleri arasında GarantiPay ile İsteGelsin’de tek seferde 750 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL ; ikinci tek seferde 750 TL ve üzeri alışverişe 50 TL olmak üzere toplamda 100 TL bonus yüklenecektir.
 • istegelsin siparişlerinde teslimat tarihi en geç 31 Mart 2023 olmalı, ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 750 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Kampanya www.istegelsin.com ve istegelsin mobil uygulamasında geçerlidir.
 • Aynı gün yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Alışveriş sepetinizi www.istegelsin.com ‘da oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
 • İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir.
 • Kampanyaya ek kartlar ve Sanal Kartlar dahildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları içindir. Bonus, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç,Bonus American Express, Bonus Business,Paracard dahildir.
 • Money,Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Bonus’lar 15 Nisan-15 Mayıs 2023 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye işyerlerinde ve GarantiPay geçerli web sitesi/ mobil uygulamalarda kullanılabilmektedir.
 • Kazanılan bonusları GarantiPay ile ödemede kullanabilmek için, ödeme işlemine başlamadan hemen önce BonusFlaş’a parola ile giriş yapılması gereklidir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 16 Mayıs 2023 tarihinden sonra geri alınacaktır.
 • Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İsteGelsin ve Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

GarantiPay ile Ödeme Nasıl Yapılır?

 •  Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin
 • Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınız bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
 • Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti Dijital Parolanız ile onaylayın.

Garantipay ile toplamda 75 TL Bonus fırsatı istegelsin'de!

img.istegelsin.com/medium/6514c68f-2ff0-43bf-89fa-520801eb0aad.jpg

www.bonus.com.tr/assets/images/imported/ist_271021.jpg

s3-eu-west-1.amazonaws.com/prod-imagebucket-qmshpnn1sxe1/medium/1b34efa9-8e57-4e4b-a33b-af8807542a26.jpg Daha Az

Hemen Al
14 saat left

Axess’e Özel CarrefourSA Ramazan Kolilerinde % 20 İndirim!

Axess’e özel 28 Şubat – 23 Nisan 2023 tarihleri arasında CarrefourSA’da Klasik, Süper, Mega ve Lüks Ramazan Koli alımlarında %20 indirim sizi bekliyor! Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan...Daha Fazla

Axess’e özel 28 Şubat – 23 Nisan 2023 tarihleri arasında CarrefourSA’da Klasik, Süper, Mega ve Lüks Ramazan Koli alımlarında %20 indirim sizi bekliyor!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “RAMAZAN” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanya detayları:

 • Axess’e özel 28 Şubat – 23 Nisan 2023 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak Klasik Ramazan Kolisi, Süper Ramazan Kolisi, Mega Ramazan Kolisi ve Lüks Ramazan Kolisi alımlarında %20 indirim sunulmaktadır. Diğer Ramazan Koli paketleri indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “RAMAZAN” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Ramazan Koli ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak yapılması gereklidir.
 • Sanal POS üzerinden yapılan alımlarda yine Ramazan Koli ödemesi ayrı işlem olarak geçirilmelidir.
 • İndirimden tekli alımlar faydalanabilir. Çoklu alımlarda ise 5 veya 10 adet kampanyaya dahil koli paketinin kasadan tek seferde toplu olarak geçirilmesi ile ya da sanal POS’tan ayrı işlem olarak geçirilmesi ile indirim hakkı geçerlidir. 5 veya 10 adet alımda aynı koli paketinin alınması durumunda indirim geçerli olacaktır.
 • Bireysel Axess, Wings, Free, bu kartlara bağlı ek kartlar ile ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Akbank Kart, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise indirim kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında yaptığı tüm harcamalar içinde kampanyaya dahil ilk işlemine indirim yansır.
 • İndirim ilk ekstreye yansıyacaktır.
 • Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ve uygulaması üzerinden yapılan alışverişler hariçtir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
3 hafta left

Happy.com.tr‘de 100 TL Worldpuan!

20 Mart-20 Nisan 2023 tarihleri arasında happy.com.tr’den yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Worldpuan! 2 farklı günde yapılacak alışverişlere toplamda 100 TL Worldpuan! World Mobil’e özel 20 Mart-20...Daha Fazla

20 Mart-20 Nisan 2023 tarihleri arasında happy.com.tr’den yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Worldpuan! 2 farklı günde yapılacak alışverişlere toplamda 100 TL Worldpuan!

 • World Mobil’e özel 20 Mart-20 Nisan 2023 tarihleri arasında happy.com.tr web sitesinden ve happy.com.tr uygulamasından yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Worldpuan, 2 farklı günde yapılacak alışverişlere toplamda 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Her müşteri kampanya süresince kampanyadan, Worldpuan avantajından yalnızca ilk harcamasında yararlanabilecektir.
 • Her müşterinin kazanabileceği maksimum Worldpuan 50 TL`dir.
 • Kampanya happy.com.tr web sitesinden ve happy.com.tr uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, fiziksel Happy Center mağazalarında geçerli değildir.
 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 27 Nisan 2023 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 27 Mayıs 2023’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 28 Mayıs 2023 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
 • Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
 • Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar.

happy.com.tr’de 100 TL’ye varan Worldpuan!

World Mobil’e özel happy.com.tr’den World Pay ile yapılacak alışverişlere toplamda 40 TL Worldpuan!


GarantiPay ile https://www.happy.com.tr ‘de 125 TL  ve üzerinde alışveriş yapın 25 TL bonus kazanın!

DİĞER BİLGİLER

 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Alışveriş sepetinizi https://www.happy.com.tr ‘de oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
 • Kampanya 1-31 Mayıs tarihleri arasında https://www.happy.com.tr ‘den bonus kartlarla tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
 • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
 • GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi , Bonus Genç, Money Bonus, Paracard bonus,Bonus Business ,sanal ve ek kartlar, dahildir.
 • Kazanılan bonuslar 2 Haziran 2021’de kartınıza yansır ve 3-16 Haziran 2021 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonuslar 17 Haziran’ da geri alınacaktır.
 • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır

Daha Az

Hemen Al
3 hafta left