En Yeni Market Kuponları

CarrefourSA KDV Bizden Kampanyası [1-2-3 Aralık]

CARREFOURSA’DAN KDV BEDELİ KADAR PUAN KAZANMA FIRSATI! 1-2-3 Aralık 2023 tarihlerinde CarrefourSA Kartla, onay SMS’i alındıktan sonra kampanyaya dahil ürünlerde alışverişlerinde, ürünlerin toplam KDV bedeli kadar puan kazanma şansı sizi...Daha Fazla

CARREFOURSA’DAN KDV BEDELİ KADAR PUAN KAZANMA FIRSATI!
1-2-3 Aralık 2023 tarihlerinde CarrefourSA Kartla, onay SMS’i alındıktan sonra kampanyaya dahil ürünlerde alışverişlerinde, ürünlerin toplam KDV bedeli kadar puan kazanma şansı sizi bekliyor! DOĞRU DUYDUNUZ! 1-2-3 ARALIK’TA KDV BİZDEN

Katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılım sağlayan müşteriler, 1-2-3 Aralık 2023 tarihlerinde Bireysel CarrefourSA Kartlarıyla, kampanyaya dahil ürünlerden yapacakları alışverişlerde, ürünlerin toplam KDV bedeli kadar puan kazanacaktır. Her müşteri kampanyadan en fazla 3.000 TL puan kazanabilir. Kazanılan puanlar, anında kartlara yüklenecek olup 1 Ocak 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır. Aşağıdaki linkteki KDV Bizden kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz: https://www.carrefoursa.com/kampanyalar

https://www.carrefoursa.com/kdvbizden

 • 01-03 Aralık 2023 tarihleri arasında, Katıl butonuna tıklayarak kampanyaya katılım sağlayan müşterilere özeldir.
 • Kampanya, Bireysel CarrefourSA Kart’a özeldir. Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif Bireysel CarrefourSA Kart ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar, diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
 •  Bireysel CarrefourSA Kart kullanılarak yapılacak alışverişlerde her ürünün KDV oranı kadar puan hediye edilecektir.
 • Kazanılan puanlar, alışveriş yapılan Bireysel CarrefourSA Kart’a anında yüklenecek olup 01 Ocak 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 3.000 TL puan kazanabilecektir.
 • Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerimiz marketler, Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yaptıkları alışverişlerden puan kazanacaklardır.
 • Online alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefona bağlı CarrefourSA Kart’ın online hesaba tanıtılmış olması gerekmektedir.
 • Online’dan yapılan alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir.
 • Kampanyaya dahil alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecek, tütün mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye kart, kuyum, yılbaşı kolisi, elektronik ürünler ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
 • Ödeme esnasında CarrefourSA puan, kurumsal hediye kart, esnek kart, online kod, çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir.
 • Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
 • Adetli satılan ürünlerde 25 adet üzerine, paketsiz kilogram ile satılan ürünlerde ise 15 kg üzerine ödenen tutarlar kampanya hak edişi hesaplanırken fiş tutarına dahil edilmeyecektir.
 • Alışveriş sonrası iade edilen ürünlerden kazanılan puanlar geri alınacaktır.
 • Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi için: 444 10 00

Kampanyamız CarrefourSA Kart’a özeldir. 01-03 Aralık 2023 tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart kullanılarak yapılacak alışverişlerde, her ürünün KDV oranı kadar puan hediye edilecektir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin alışveriş öncesinde, katıl butonuyla kampanya katılımı sağlamaları gerekmektedir. Her müşteri kampanyadan en fazla 3.000 TL puan kazanabilir. Kazanılan puanlar, alışveriş yapılan Bireysel CarrefourSA Kart’a anında yüklenecek olup 01 Ocak 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyaya dahil alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecek, tütün mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye kart, kuyum, yılbaşı kolisi, elektronik ürünler ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır. Adetli satılan ürünlerde 25 adet üzerinde, paketsiz kilogram ile satılan ürünlerde ise 15 kg üzerindeki alışverişlerde ödenen tutarlar kampanya hak edişi hesaplanırken fiş tutarına dahil edilmeyecektir. Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler de kampanyaya dahildir. Online alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefona bağlı CarrefourSA Kart’ın online hesaba tanıtılmış olması gerekmektedir. Online’dan yapılan alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir. Ödeme esnasında CarrefourSA puan, kurumsal hediye kart, esnek kart, online kod, çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir. Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz. Alışveriş sonrası iade edilen ürünlerden kazanılan puanlar geri alınacaktır. Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez. CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için: carrefoursa.com/KDVbizden ya da 4441000

KDV BIZDENMilka ve tobleroneBalıkyudum 99 TL kampanyasıTEMEL GIDAKasapKahvelerKahvaltılık Gevrek ve Alpro SütTemizlik Ürünleri Ozel FiyatlarSüt ve Süt Ürünleri2'li alım fırsatıPrima Premium Care Dalan SabunlarMeyve Online ÖzelDoğru DuydunuzKahvaltı-İçim-Polonez-TahsildaroğluKağıt Ürünlerinde Hesaplı Fiyatlar Makyaj Ürünleri Ekici PeynirBahçıvan Ekici Zeytin KahvaltıklarEkmek ve TatlıBANKADoğru Duydunuz ! Oyuncu KoltuğuCep Telefonlarında FirsatlarSebzeSEÇİLİ DURACELL PİLLERDE FIRSAT

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Akbank Mobil’de 100TL CarrefourSA İndirim Kodu

100 TL CarrefourSA indiriminiz Akbank Mobil’de Hediye kodunuzu nasıl alabilirsiniz? Akbank Mobil’e giriş yapıldıktan sonra ana sayfada yer alan “Kampanyalar” alanından “CarrefourSA’dan 100 TL İndirim” kampanya detaylarına ulaşarak size özel...Daha Fazla

100 TL CarrefourSA indiriminiz Akbank Mobil’de

Hediye kodunuzu nasıl alabilirsiniz?

Akbank Mobil’e giriş yapıldıktan sonra ana sayfada yer alan “Kampanyalar” alanından “CarrefourSA’dan 100 TL İndirim” kampanya detaylarına ulaşarak size özel hediye kodunuzu alabilirsiniz.

 • Akbank Mobil’e özel 6-31 Aralık 2023 tarihleri arasında alacağınız hediye kodu ile Carrefoursa.com web sitesi veya mobil uygulamasından yapacağınız alışverişlerde geçerli 100 TL indirim sunulacaktır.
 • Online hediye kodu almak için Akbank Mobil’de yer alan kampanyalar alanındaki CarrefourSA kampanya sayfasına gidilmeli ve kişiye özel online hediye kodu alınmalı, bu kod CarrefourSA web sitesi veya mobil uygulamasından yapılan alışveriş sırasında “Kurumsal Kart” alanına girilerek indirimin yansıdığı görülmelidir.
 • Carrefoursa.com web sitesi veya mobil uygulamasından online alışveriş alt limiti 100 TL’dir. Kodun geçerli olması için minimum 100 TL alışveriş yapılmalıdır.
 • Kampanya kapsamında Akbank Mobil’den alınacak online kodlar kişiye özeldir ve talep edilirse parça parça kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında müşteri başına en fazla 1 adet kod alınabilir.
 • Akbank Mobil’den kampanya döneminde alınan online hediye kodunun son kullanma tarihi 31.12.2023’tür.
 • Kampanya kapsamında verilecek online hediye kodları sınırlı sayıdadır. Akbank Mobil’den alınan online hediye kodları banka tarafından belirlenen limite ulaştığında kampanya durdurulacaktır.
 • Online hediye kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • Kartlar, marketlerde satılan hediye kart ve dijital kart, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde geçerli değildir. (Hediye kartlar; 50 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL, 250 TL miktarlarda olan hediye kartlardır. Digital kartlar; Google Play, Apple Store, Amazon, Digitürk, Fortnite, Itunes, League of Legends, Microsoft, Netflix, Türk Telecom, Vodafone, Xbox. vb)

https://www.akbank.com/tr-tr/genel/icerik/Sayfalar/akbanktan-carrefoursa-kampanyasi.aspx

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

40TL A101 Mobil Uygulama İndirim Kodu

A101 mobil uygulamasından vereceğiniz ürün siparişlerinde 40TL indirim sizi bekliyor.

Özdilekteyim.com’da 125 TL bonus! – Garanti

Kampanya kapsamında 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında, Özdilekteyim.com'dan mağaza veya market bölümlerinden tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL, GarantiPay ile yapılacak ödemelerde 125 TL bonus yüklenecektir....Daha Fazla
 • Kampanya kapsamında 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında, Özdilekteyim.com’dan mağaza veya market bölümlerinden tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL, GarantiPay ile yapılacak ödemelerde 125 TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce; “OZDILEKTEYIM” yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonuna tıklanmalıdır.
 • Özdilekteyim.com siparişlerinde teslimat tarihi en geç 31 Ocak 2024 olmalı, ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 1.000 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 125 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya sadece Özdilekteyim.com’dan yapılacak alışverişler için geçerli olup, Özdilek AVM’lerinden yapılacak mağaza ve hipermarket alışverişlerinde geçerli değildir.
 • Kapıda ödeme kampanyaya dahildir.
 • Bonus kazanımı için Özdilekteyim.com üzerinden veya mobil uygulamasından işlem gerçekleştirmelidir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya T.C. kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir.
 • Kampanyaya Bonus, Money, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Bonus Business dahildir.
 • Ek kart ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Paracard, American Express, American Express Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartlarıyla BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılabilirler. Tüzel müşteriler şirket yetkilisi aracılığıyla kampanyaya katılabilirler.
 • Kazanılan bonus’lar 15 Şubat-15 Mart 2024 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye iş yerlerinde ve GarantiPay geçerli web sitesi / mobil uygulamalarda kullanılabilmektedir.
 • Kazanılan bonus’ları GarantiPay ile ödemede kullanabilmek için ödeme işlemine başlamadan hemen önce BonusFlaş’a parola ile giriş yapılması gereklidir.
 • Kullanılmayan bonus’lar 16 Mart 2024 tarihinden sonra geri alınacaktır.
 • Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET OZDILEKTEYIM” yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Bu kartlar için katılım ücreti 7,99 TL’dir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,88 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Garanti Artı Taksit

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

CarrefourSA Kasım Fırsatları: 30.Yıl Alışveriş Günleri

CarrefourSA'nın 30. yılına özel fırsatlarla dolu alışveriş günleri başladı. Kasım ayı boyunca birçok çeşit marka akıllı cep telefonları tasarruflu fiyatlarıyla CarrefourSA'larda sizleri bekliyor. CarrefourSA Kasım Fırsatları Devam Ediyor! https://www.carrefoursa.com/kasim-alisveris-gunleri/c/9196...Daha Fazla

CarrefourSA’nın 30. yılına özel fırsatlarla dolu alışveriş günleri başladı. Kasım ayı boyunca birçok çeşit marka akıllı cep telefonları tasarruflu fiyatlarıyla CarrefourSA’larda sizleri bekliyor. CarrefourSA Kasım Fırsatları Devam Ediyor!

https://www.carrefoursa.com/kasim-alisveris-gunleri/c/9196

11 Kasım Daha Az

Hemen Al
Süresiz

200TL Migros Toptan İndirim Kodu

Migros Toptan kupon kodu ile ONLINE'A ÖZEL 14 İLDE ÜCRETSİZ TESLİMAT Kampanya, 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Migros Toptan Uygulaması'ndan yapılacak 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir. Ücretsiz teslimatın...Daha Fazla

Migros Toptan kupon kodu ile ONLINE’A ÖZEL 14 İLDE ÜCRETSİZ TESLİMAT Kampanya, 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Migros Toptan Uygulaması’ndan yapılacak 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir. Ücretsiz teslimatın geçerli olduğu iller; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin, Diyarbakır, İzmit, Bodrum, Çorlu, Sakarya, Eskişehir, Antakya, Kayseri. İlk alışverişinize özel 200 TL İNDİRİM Kupon Kodu: MERHABA200

https://toptan.migros.com.tr

Daha Az

A101 Koduyla Akbanklı Olana Her 1500TL A101 Alışverişine 300TL, Toplam 900TL Nakit İade

Mobilden Akbanklı Olanlara a101.com.tr’de 900 TL’ye Varan Nakit İade Fırsatı! Koşullar: • Kampanya kapsamında “ 10279A101 ” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar Ocak, Şubat...Daha Fazla

Mobilden Akbanklı Olanlara a101.com.tr’de 900 TL’ye Varan Nakit İade Fırsatı!
Koşullar: • Kampanya kapsamında “ 10279A101 ” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar Ocak, Şubat ve Mart 2024 aylarında, Akbank Kredi Kartlarından yapacakları aylık toplam 1.500 TL ve üzeri a101.com.tr veya A101 mobil alışverişleri için her ay 300 TL, 3 ayda toplam 900 TL nakit iade kazanabilecektir. Örnek olarak, Ocak ayında yapılan harcamaların iadesi Şubat ayı içerisinde, Şubat ayında yapılan harcamaların iadesi Mart ayı içerisinde yapılacaktır. • Kampanyadan Akbank Mobil üzerinden ilgili tüm sözleşme ve formları onaylarak müşteri edinim sürecini tamamlayıp ilk kez Akbanklı olanlar yararlanabilecektir. • Kampanya sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden “ 10279A101 ” davet kodunu kullanarak yapılan başvurular için geçerlidir. • Kampanya 1 – 31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir. • Mobil üzerinden Akbanklı olmak ve kampanyadan yararlanabilmek için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklanması ve davet kodu alanına “ 10279A101 “ kodunu yazarak ilerlenip müşteri olunması önemlidir. Detaylı bilgi için: Akbanklı Ol | Akbank Müşterisi Olmak Çok Kolay • Kampanyadan “ 10279A101 ” davet koduyla ilk kez Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilecektir. “ 10279A1011 ” davet kodu girilmeden ilerlenen Akbanklı olma süreçlerinde kampanyadan yararlanılamayacaktır. • Kampanya kapsamında kazanılan nakit iadeler müşterinin harcama yaptığı Akbank Kredi Kartlarına iade edecektir. • Müşteriler kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilecektir. • Akbank Türk A.Ş. ve A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. kampanyayı durdurma, sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. • Kampanya koşulları ile ilgili konularda Akbank A.Ş. ve A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. kayıtları esas alınacaktır.

Mobilden Akbanklı Olanlara a101.com.tr’de 900 TL’ye Varan Nakit İade Fırsatı!

Akbank Kampanyası

https://www.a101.com.tr/kampanya/akbank-kampanyasi-ocak/ Daha Az

CarrefourSA Alkol İndirimi Kasım 2023

CarrefourSA'da 2023 alkol indirimleri var. Bitiş tarihi 26 Kasım...Daha Fazla

CarrefourSA’da 2023 alkol indirimleri var. Bitiş tarihi 26 Kasım

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

%5 CarrefourSA Beyaz Eşya İndirim Kodu

CarrefourSA.com ONLINE MARKET Kupon Kodu: AKCE5 Özel Kupon, Beyaz eşya kategorisinden 5.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde %5 İNDİRİM *Her kullanıcı kampanyadan bir kez yararlanabilir. Kupon kullanımı 300 kişi ile sınırlıdır....Daha Fazla

CarrefourSA.com ONLINE MARKET Kupon Kodu: AKCE5 Özel Kupon, Beyaz eşya kategorisinden 5.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde %5 İNDİRİM *Her kullanıcı kampanyadan bir kez yararlanabilir. Kupon kullanımı 300 kişi ile sınırlıdır. Carrefoursa kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Carrefour Fırsatlarını Kaçırma! Daha Az

PttAVM TMO İndirimi: Fındık İçi 100TL, Kuru Üzüm 25TL, Ayçiçek Yağı 150TL, Fındık Ezmesi 50TL

PttAVM'de TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) İndirimi başladı! Kavrulmuş Fındık İçi 500g 100TL, Kuru Üzüm 500g 25TL, Ayçiçek Yağı 5L 150TL, Fındık Ezmesi 320g 50TL! https://www.pttavm.com/kampanyalar/toprak-mahsulleri-urunlerinde-kampanya-firsati-PC8D9474061222 https://www.pttavm.com/tmo-kavrulmus-ic-findik-500-gr-p-519432436 https://www.pttavm.com/tmo-findik-ezmesi-320-gr-p-102069517 https://www.pttavm.com/magaza/pttem https://www.pttavm.com/magaza/tmotmo...Daha Fazla

PttAVM’de TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) İndirimi başladı! Kavrulmuş Fındık İçi 500g 100TL, Kuru Üzüm 500g 25TL, Ayçiçek Yağı 5L 150TL, Fındık Ezmesi 320g 50TL!

https://www.pttavm.com/kampanyalar/toprak-mahsulleri-urunlerinde-kampanya-firsati-PC8D9474061222

https://www.pttavm.com/tmo-kavrulmus-ic-findik-500-gr-p-519432436

https://www.pttavm.com/tmo-findik-ezmesi-320-gr-p-102069517

https://www.pttavm.com/magaza/pttem

https://www.pttavm.com/magaza/tmotmo

CATEGORY-SPM-FIRSATURUNLERITMOHERO-12-10

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Tosla Kart ile Carrefoursa.com Alışverişine %5 Anında İndirim Tosback Kazan [1.Alışveriş %5, 2.Alışveriş % 10, 3.Alışveriş % 15]

Carrefoursa’dan yapacağın birinci alışverişinde %5, ikinci alışverişinde %10, üçüncü alışverişinde %15 toplamda 50 TL Tosback kazan Kampanya 01-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan Tosback kazanmak için Tosla uygulamasında Kampanyalar...Daha Fazla

Carrefoursa’dan yapacağın birinci alışverişinde %5, ikinci alışverişinde %10, üçüncü alışverişinde %15 toplamda 50 TL Tosback kazan

 • Kampanya 01-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan Tosback kazanmak için Tosla uygulamasında Kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanya katılımından sonra Tosback kazanmaya başlayabilirsin.
 • Kampanyadan ilk 15.000 kişi faydalanabilir.
 • Tosla Kart’ın ile yapacağın tüm fiziki yerel ve zincir market ödemelerinde toplam 100 TL’ye varan Tosback hesabına anında iade edilir.
 • Tosla Kart’ın ile vereceğin siparişlerin birincisinde %5, ikincisinde %10, üçüncüsünde %15, toplam 100 TL Tosback kazanabilirsin.
 • Kampanyadan faydalanman için her işlem tutarının minimum 50 TL ve üzeri olması gereklidir.
 • Kampanya fiziki marketlerde, ilgili marketlerin web ve uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Unutma internet market alışverişlerini kapsamamaktadır.
 • Dijital veya fiziksel Tosla Kart’ı olan tüm müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
 • Dijital Tosla kartını marketlerde QR kod ve mobil temassız ödemelerinde kullanabilirsin.
 • Kampanyadan kazandığın Tosback’lerin alışveriş bakiyene eklenir. Alışveriş bakiyeni sadece alışverişlerinde ve uygulama içi ödemelerinde kullanabilir, nakit olarak çekemez, banka hesabına gönderemezsin.
 • Tosback hediyeni kullanmadığın takdirde 20 Aralık tarihinde geri alınacak, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kazandığın Tosback’ler geri alınır.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

https://tosla.com/kampanyalar/tosla-kart-ile-market-odemelerinde-100-tl-tosback-kazan


 • Kampanya 5-31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Tosla Kart ile Carrefoursa mağaza ve mobil uygulamasından yapacağın ve “Tosla ile Öde” seçeneği ile carrefoursa.com’dan yapacağın birinci alışverişinde %5, ikinci alışverişinde %10, üçüncü alışverişinde %15 toplam 50 TL Tosback kazanırsın.
 • Kampanyadan Tosback kazanmak için Tosla uygulamasında kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanya katılımından sonra Tosback kazanmaya başlayabilirsin.
 • Kampanya Carreforusa fiziksel ve online markette Tosla Kart ile  Carrefoursa.com web sayfasında “Tosla ile Öde” seçeneği ile yapacağın alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için Carrefoursa.com’da sepetini oluşturduktan sonra ödeme şekli olarak “Tosla ile Ödeyin” seçeneğini seçmen ardından “Siparişi Tamamla” butonuna tıklaman gerekir.
 • Tosla mobil uygulamasını açarak Tosla > Ödemeler>QR İşlemleri adımlarını takip ederek ekranda çıkan QR kodunu mobil uygulamaya okutarak ödemeni kolayca tamamlayabilirsin.
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • Tosback hediyen kullanmadığın takdirde 7 Haziran tarihinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Kampanya Carrefoursa mağazaları, Carrefoursa mobil ve Carrefoursa.com’da geçerlidir.
 • Kampanyadan kazandığın Tosback’lerin alışveriş bakiyene eklenir. Alışveriş bakiyeni sadece alışverişlerinde ve uygulama içi ödemelerinde kullanabilir, nakit olarak çekemez, banka hesabına gönderemezsin.
 • Tosla ve Carrefoursa kampanyayı dilediği zaman sonlandırabilir.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursa-alisverislerinde-50-tl-tosback-kazan

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursacom-alisverislerinde-tosladan-5-tosback-kazan-subat

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursacom-alisverislerinde-tosladan-5-tosback-kazan-aralik

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursacom-alisverislerinde-tosladan-5-tosback-kazan-kasim

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursacom-alisverislerinde-tosladan-10-tosback-kazan

Carrefoursa.com alışverişlerinde Tosla’dan %10 Tosback kazan! Carrefoursa.com’da ‘’Tosla İle Öde’’ her alışverişinde %10, toplamda 20 TL Tosback kazan! Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Tosla Market Alışverişine 1.’ye %5, 2.’ye % 10, 3.’ye % 15 İndirim Cashback – Sanal & Fiziki Dahil

Tosla Kart ile market ödemelerinde 100 TL Tosback kazan! Tosla Kart’ın ile vereceğin siparişlerin birincisinde %5, ikincisinde %10, üçüncüsünde %15, toplam 100 TL Tosback hediye! TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla uygulamasından...Daha Fazla

Tosla Kart ile market ödemelerinde 100 TL Tosback kazan! Tosla Kart’ın ile vereceğin siparişlerin birincisinde %5, ikincisinde %10, üçüncüsünde %15, toplam 100 TL Tosback hediye!

TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla uygulamasından kartınızı isteyin 7 gün içinde size ulaşır (kart size ulaşmadan sanal kart ile ödeme yapabilirsiniz. Tosla, Akbank’a ait bir ödeme hizmeti (Aköde) ve Akbank müşterisi olmanız gerekmiyor, herkes kullanabilir. Üye olmak için tıkla. 20₺ kazandıran Tosla referans kodu: WH8N3

 • Kampanya 01-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan Tosback kazanmak için Tosla uygulamasında Kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanya katılımından sonra Tosback kazanmaya başlayabilirsin.
 • Kampanyadan ilk 15.000 kişi faydalanabilir.
 • Tosla Kart’ın ile yapacağın tüm fiziki yerel ve zincir market ödemelerinde toplam 100 TL’ye varan Tosback hesabına anında iade edilir.
 • Tosla Kart’ın ile vereceğin siparişlerin birincisinde %5, ikincisinde %10, üçüncüsünde %15, toplam 100 TL Tosback kazanabilirsin.
 • Kampanyadan faydalanman için her işlem tutarının minimum 50 TL ve üzeri olması gereklidir.
 • Kampanya fiziki marketlerde, ilgili marketlerin web ve uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Unutma internet market alışverişlerini kapsamamaktadır.
 • Dijital veya fiziksel Tosla Kart’ı olan tüm müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
 • Dijital Tosla kartını marketlerde QR kod ve mobil temassız ödemelerinde kullanabilirsin.
 • Kampanyadan kazandığın Tosback’lerin alışveriş bakiyene eklenir. Alışveriş bakiyeni sadece alışverişlerinde ve uygulama içi ödemelerinde kullanabilir, nakit olarak çekemez, banka hesabına gönderemezsin.
 • Tosback hediyeni kullanmadığın takdirde 20 Aralık tarihinde geri alınacak, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kazandığın Tosback’ler geri alınır.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

https://tosla.com/kampanyalar/tosla-kart-ile-market-odemelerinde-100-tl-tosback-kazan

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

100TL Migros Sanal Market İlk Sipariş İndirim Kodu

Migros Sanal Market'te İlk Siparişe Özel Kod 600/100 TL INDIRIM100 Kodu İlk Kez Sanal Market Alışverişi Yapacaklara Özel 600/100 TL İndirim Sağlıyor Kampanya 23 - 31 Ekim 2023 tarihleri arasında...Daha Fazla

Migros Sanal Market’te İlk Siparişe Özel Kod 600/100 TL INDIRIM100 Kodu İlk Kez Sanal Market Alışverişi Yapacaklara Özel 600/100 TL İndirim Sağlıyor

Kampanya 23 – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

– Kampanya sadece ilk kez verilecek Migros Sanal Market siparişinde geçerlidir. İndirimden faydalanabilmek için daha önceden verilmiş sipariş olmaması gerekir.

– 100 TL indirimden faydalanabilmek için, minimum 600 TL tutarında sepet oluşturulması gerekmektedir.

– INDIRIM100 indirim kodunun ödeme sayfasında Hediye Çeki alanına girilmesi gerekmektedir.

– İndirim kodu Migros Sanal Market web sitesi üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında bulunan Puanlarım / Çeklerim bölümünde Hediye Çeki alanına girilmelidir. Migros Sanal Market mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme adımında bulunan Hediye Çeklerini/Puanlarını Gör bölümünde Hediye Çeki alanına girilmedir. Kullanılacak hediye çeki “Kullan” butonundan aktif hale getirilmelidir. Aksi takdirde indirim geçerli olmayacaktır.

– Kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir ve kampanya kodu sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir.

– İndirim elektronik ve altın kategorisinde geçerli değildir.

– Kampanya, başka indirim kodu kampanyaları ile birleştirilemez. İlk siparişte geçerli ücretsiz teslimat kampanyası ile birlikte kullanılabilir.

– İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez.

– İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

– İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılamaz.

– Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz.

– Migros Sanal Market (Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş.) kampanyayı durdurma, koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Detaylı bilgi için 0850 200 40 00 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

https://www.migros.com.tr/ilk-siparisine-ozel-100-tl-indirim-x-10a8

header-img Daha Az

A101 Ekim Ayına Özel İndirimli Fiyatlar

A101 Ekim Ayına Özel Fiyatlar Kampanya 6-31 Ekim Tarihleri Arasında Seçili Ürünlerde Geçerlidir. https://www.a101.com.tr/ekim-ayina-ozel-fiyatlar...Daha Fazla

A101 Ekim Ayına Özel Fiyatlar Kampanya 6-31 Ekim Tarihleri Arasında Seçili Ürünlerde Geçerlidir.

https://www.a101.com.tr/ekim-ayina-ozel-fiyatlar

Ekim Ayına Özel Fiyatlara101_single_banner Daha Az

Hemen Al
Süresiz

CarrefourSA Unilever Fırsat İndirimi

CarrefourSA Unilever Online’a Özel Temizlik Ürünlerinde İndirim! Eylül Unilever Temizlik Ürünleri İnternete Özel https://www.carrefoursa.com/eylul-unilever-temizlik-urunleri-internete-ozel-/c/9704...Daha Fazla

CarrefourSA Unilever Online’a Özel Temizlik Ürünlerinde İndirim! Eylül Unilever Temizlik Ürünleri İnternete Özel

https://www.carrefoursa.com/eylul-unilever-temizlik-urunleri-internete-ozel-/c/9704

Unilever Ürünlerinde İnternete Özel Fırsatlar Daha Az

Hemen Al
Süresiz