Amazon’da Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [150TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Amazon'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan.  Yapacağın tüm alışverişlerde Nays kartını kullan, %10 indirim kazan! E-ticaret Platformlarında %10 Hediye Para Kazan! Nays Kart İş Bankası'nın yeni...Daha Fazla

Amazon’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan.  Yapacağın tüm alışverişlerde Nays kartını kullan, %10 indirim kazan! E-ticaret Platformlarında %10 Hediye Para Kazan!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1500TL Alışverişe 150TL indirim yapıyor, her alışverişinize %10 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

E-ticaret Platformlarında %10 Hediye Para Kazan! Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %10 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Amazon'dan alışverişini yap anında nakit iade kazan

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Nays Fırsatlar alanında yer alan tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına Nays > Cüzdanım sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Yılın Son Fırsatları: Prime Özel İndirimler [11-25 Aralık]

Fırsat Süresiz
Amazon'da Yılın Son Fırsatları Başladı! 🎄Prime'a özel müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümse! [11-25 Aralık] İndirimler seçili ürünlerde geçerlidir. Yılın Son Fırsatları ile müthiş indirimler: Amazon'da Yılın Son Fırsatları...Daha Fazla

Amazon’da Yılın Son Fırsatları Başladı! 🎄Prime’a özel müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümse! [11-25 Aralık] İndirimler seçili ürünlerde geçerlidir.

Yılın Son Fırsatları ile müthiş indirimler: Amazon’da Yılın Son Fırsatları başladı. 2 hafta boyunca elektronikten ev ve yaşam ürünlerine onlarca kategoride müthiş indirimlerin keyfini çıkar. Son gün 25 Aralık.

https://www.amazon.com.tr/deals

Fırsat etkinliği görseliPrime'a özel müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümse

Prime üyeliğinle ayrıcalıklı alışveriş ve eğlencenin tadını çıkarmaya devam etPrime'a özel müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümsePrime üyelerine özel 250 TL ve üzeri alışverişe %10 indirimBinlerce üründe bedava ve hızlı kargo ayrıcalığından faydalanPrime Gaming'de her ay ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere erişAmazon Prime

https://www.amazon.com.tr/b/90129863031 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Yılın Son Fırsatları

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr Prime Yılın Son Fırsatları Başladı! 11-25 Aralık arasında Prime özel sepette fırsatlar sizleri bekliyor! https://www.amazon.com.tr/deals Amazon Türkiye'nin "Yılın Son Fırsatları" kampanyası başladı ve bu özel indirimler 25 Aralık saat...Daha Fazla

Amazon.com.tr Prime Yılın Son Fırsatları Başladı! 11-25 Aralık arasında Prime özel sepette fırsatlar sizleri bekliyor!

https://www.amazon.com.tr/deals

Amazon Türkiye’nin “Yılın Son Fırsatları” kampanyası başladı ve bu özel indirimler 25 Aralık saat 23.59’a kadar devam edecek. Elektronik, bilgisayar, giyim, bebek, kitap, market, mobilya, ev, mutfak, sağlık, kişisel bakım, ofis ve kırtasiye kategorilerinde birçok üründe cazip fiyatlar bulunmaktadır. Ayrıca, “Çok Al Az Öde” ürünlerinde 500 TL ve üzeri alışverişlerde tüm indirimlere ek olarak %10 indirim uygulanacaktır.

Bu özel fırsatlardan yararlanmak için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz: Yılın Son Fırsatları

Özellikle belirtmek gerekir ki, indirimler sadece Prime üyelerine özeldir. Prime üyeliği ayda 39 TL’ye alınabilmektedir, ancak daha önce üye olmadıysanız, Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Prime üyeliğinizle özel indirimlerin yanı sıra hızlı teslimat, aynı gün teslimat gibi avantajlardan ücretsiz olarak faydalanabilir ve Prime Video ile Prime Gaming servislerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Prime'a özel müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümse

Prime üyeliğinle ayrıcalıklı alışveriş ve eğlencenin tadını çıkarmaya devam etPrime'a özel müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümsePrime üyelerine özel 250 TL ve üzeri alışverişe %10 indirimBinlerce üründe bedava ve hızlı kargo ayrıcalığından faydalanPrime Gaming'de her ay ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere erişAmazon Prime Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

80TL Amazon Yeni Üyelik İndirim Kodu [200TL Alışverişe Mobil App]

Kod Süresiz
Amazon.com.tr'den yeni üyelikle yapacağınız 200 TL ve üzeri mobil uygulamadan ilk alışverişte sepette 80 TL indirim. Tebrikler, Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağın kod: AMZN80 Yeni açılan hesaplarda, yeni üyelerde aktif...Daha Fazla

Amazon.com.tr’den yeni üyelikle yapacağınız 200 TL ve üzeri mobil uygulamadan ilk alışverişte sepette 80 TL indirim. Tebrikler, Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağın kod: AMZN80
Yeni açılan hesaplarda, yeni üyelerde aktif olmaktadır.

200 TL ve üzeri alışverişe, sepette 80 TL indirim

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&ie=UTF8&node=90768323031

İndirim nasıl uygulanır?

 • Adım 1: Amazon TR Mobil Uygulamasını telefonunu yükle (eğer yüklü değilse)
 • Adım 2: Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 200 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetini ekleyin.
 • Adım 3: Ödeme adımında “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş özetini görüntüle.
 • Adım 4: Ödeme sayfasının sağ tarafında, ödeme aracı altında bulunan “Hediye kartları ve promosyon kodları” yazan kutuya AMZN80 kodunu gir.
 • Adım 5: Ödeme sayfasında uygulanan indirimi kontrol ederek ödemeyi tamamla.

Kampanya, gıda, sağlık ve bakım, kişisel bakım ve kozmetik, ve evcil hayvan ürünlerinde geçerli değildir.

Her müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Başka promosyon kodları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

app

15 Kasım, 12:01 ve 29 Aralık 23:59 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak alışveriş ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 200 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 80 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

• Kampanya, gıda, sağlık ve bakım, kişisel bakım ve kozmetik, ve evcil hayvan ürünlerinde geçerli değildir.

• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 15,000 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak alışverişte geçerli olacaktır.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsan, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğin 200 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinde, 80 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetindeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına gir ve “Kullan” butonuna tıkla.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, gıda, sağlık ve bakım, kişisel bakım ve kozmetik, evcil hayvan ürünlerinde, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Kampanya mevcudiyet durumuna bağlıdır ve sadece 15.000 adet promosyon kodu mevcuttur.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsan veya uygun bir ürüne ilişkin siparişini iptal edersen (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade edersen (bu şekilde elinde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığın indirim tutarını (asıl siparişte kullandığın ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) sana yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsan, siparişine herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirsen ve bu siparişi iade eder veya iptal edersen, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir. Daha Az

AMZN80 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon Gülümseten Kasım Fırsatları [13-30 Kasım]

Fırsat Süresiz
Amazon Gülümseten Kasım Fırsatları 13-30 Kasım'da! Kasım ayı boyunca müthiş indirimler Amazon'da Gülümseten Kasım Fırsatları başladı. Kasım ayı boyunca elektronikten ev ve yaşam ürünlerine onlarca kategoride müthiş indirimlerin keyfini çıkar....Daha Fazla

Amazon Gülümseten Kasım Fırsatları 13-30 Kasım’da! Kasım ayı boyunca müthiş indirimler
Amazon’da Gülümseten Kasım Fırsatları başladı. Kasım ayı boyunca elektronikten ev ve yaşam ürünlerine onlarca kategoride müthiş indirimlerin keyfini çıkar. Son gün 30 Kasım.

Amazon’un uzun bir süredir beklenen Gülümseten Kasım Fırsatları nihayet başlıyor! Bu yıl, Amazon Türkiye’nin en büyük indirim kampanyalarından biri olan Gülümseten Kasım Fırsatları 13 Kasım’da başlıyor.

Amazon’un Black Friday indirimlerinin ne zaman başlayacağı açıklandı. Gülümseten Kasım Fırsatları adlı kampanya, 13 Kasım saat 12.00’de başlayacak ve 30 Kasım’da sona erecek.

Gülümseten Kasım Fırsatları sırasında, elektronikten giyim ürünlerine, cep telefonlarından süper market alışverişlerine, kitaplardan kişisel bakım ürünlerine kadar her kategoride büyük indirimler sunulacak. Birçok üründe yılın en büyük fırsatlarından birini yakalama şansı olacak.

Kampanya süresince uzun vadeli indirimlerin yanı sıra her gün saat 09.00, 14.00 ve 19.00’da kısa süreli “Flaş Fırsatlar” da sunulacak. Bu flaş indirimli ürünler her gün üç kez güncellenecek. Kampanyanın ilk gününde iPhone 11, Acer oyun monitörü, Samsung 65 inç CU8000 Crystal UHD TV, Philips 55PUS8508/62 Ambilight TV, Philips Airfryer, Cosori Airfryer, Philips Power Pro City süpürge, Adidas ayakkabı ve U.S. Polo gömleklerinde büyük kısa süreli indirimler bulunacak. Gülümseten Kasım Fırsatları 13 Kasım’da başlıyor

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=91085040031

wow pagePrime ayrıcalıklarını keşfetAlışveriş listeni hazırlaÇok Al & Az ÖdeSepette indirimlerVade farksız taksitTüm fırsatlarwow dealswow dealswow dealswow dealswow dealswow dealsGülümseten Kasım Fırsatları 13 Kasım'da başlıyorPBDD23_email_NL_NL_Day1_morning_prime 10/10/2023wow deals Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Üyelik Ücreti 3 Ay Boyunca HEDİYE

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr'de 3 ay boyunca alışveriş senden, Prime ücretin bizden 5-30 Kasım arasında Prime'a üye ol, Kasım-Aralık-Ocak aylarında alışverişinde Prime üyelik ücreti tutarında kupona hak kazan. Satıcısının Amazon.com.tr olduğu ürünlerde geçerlidir....Daha Fazla

Amazon.com.tr’de 3 ay boyunca alışveriş senden, Prime ücretin bizden 5-30 Kasım arasında Prime’a üye ol, Kasım-Aralık-Ocak aylarında alışverişinde Prime üyelik ücreti tutarında kupona hak kazan. Satıcısının Amazon.com.tr olduğu ürünlerde geçerlidir. Ayda 1, toplamda 3 kupon alınabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

 • Adım 1: 1-30 Kasım 2023 arasında Amazon Prime üyesi ol
 • Adım 2: Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen belirli ürünlerden alışveriş yap.
 • Adım 3: Siparişin sana gönderildikten sonra hesabına 39 TL tutarında bir indirim tanımlanacak.
 • Adım 4: 39 TL tutarındaki indirimini siparişinin gönderilmesini takiben 45 gün boyunca Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen belirli ürünlerden yapacağın alışverişte kullanabilirsin.

Her bir müşteri, promosyon kuponu fırsatından 2023 Kasım ayından itibaren 3 aylık zaman diliminde ayda 1 kere olmak üzere toplamda 3 kere yararlanabilir. Bu kampanya başka promosyon kuponları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya sürecini takip etmeden ‘’Şimdi Al’’ ile ürünü sepete eklemeden sipariş verirseniz, siparişiniz için promosyon kuponu geçerli olmayacaktır.

Amazon Prime üyeliğini başlat, alışveriş ve eğlencenin keyfini çıkar. BEDAVA ve HIZLI teslimat, popüler dizi ve filmler ve daha fazlası!
30 Gün ücretsiz dene, sonra ayda sadece 39 TL.

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=92138400031

app

• İşbu kampanya (“Kampanya”) Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul adresinde faaliyette bulunan 0068097228800001 Mersis numaralı Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi (“Amazon Türkiye”) tarafından düzenlenmektedir.

• Kampanya “”sadece aşağıda belirtilen şekilde davet alan ve gerekli adımları uygulayan Amazon.com.tr müşterileri (“Uygun Müşteri(ler)”) için 6 Kasım 2023 saat 00.00’dan 30 Kasım 2023 saat 23:59’a kadar (“Kampanya Dönemi”) geçerlidir. İşbu Kampanya Hüküm ve Koşulları’na uygun şekilde davet almayan müşteriler Kampanyadan yararlanamaz.

• Amazon.com.tr üyesi müşteriler, Amazon.com.tr’den anlık ileti bildirimi, e-posta veya Amazon.com.tr’de dijital afiş/banner yoluyla bu Kampanyadan yararlanmaya davet edilebilirler. Amazon.com.tr üyesi müşteriler, Kampanya’nın açıklandığı [https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=92138400031] sayfasını ziyaret ederek ve Kampanya Hüküm ve Koşulları’nı görüp göremediklerini kontrol ederek bu Kampanya için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler.

• Kampanyadan yararlanmak için Uygun Müşterilerin, sırasıyla şu adımları tamamlaması gerekmektedir (i) Kampanya Dönemi içerisinde Amazon Prime’a yeni üye olmak, (ii) Amazon Prime Üyesi olduktan sonra üç (3) aylık zaman diliminde ayda bir (1) kere olmak üzere toplamda üç (3) kere satıcısının Amazon.com.tr olduğu belirli ürünlerden (aşağıda uygun ürün kapsamı “Nitelikli Ürün(ler)” olarak belirtilmiştir) alışveriş yapmak.

• Uygun Müşteriler, yukarıda belirtilen koşullarda alışveriş yaptıktan sonra, siparişin gönderilmesinden bir (1) gün sonra bir e-posta bildirimi alacak ve bu e-posta ile satıcının Amazon.com.tr olduğu Nitelikli Ürünlerde geçerli olmak üzere bir sonraki alışverişlerinde kullanmak üzere 39 TL tutarında bir promosyon kuponuna (“Promosyon Kuponu”) hak kazanacaklardır.

• 39 TL Promosyon Kuponu siparişin müşteriye tesliminden itibaren üç (3) gün sonra otomatik olarak müşterinin hesabına tanımlanacak ve tanımlandıktan sonra kırk beş (45) gün boyunca geçerli olacaktır. Bu sürede kullanılmayan Promosyon Kuponu geçersiz hale gelecektir. Süresi içinde kullanılmayan Promosyon Kuponlarından Amazon Türkiye sorumlu değildir.

• Her bir Uygun Müşteri, Kampanya başlangıç tarihinden itibaren üç (3) aylık zaman diliminde ayda bir (1) adet olmak üzere, en fazla üç (3) adet Promosyon Kuponu kullanmaya hak kazanacaktır. (Kasım ayında satıcısının Amazon.com.tr olduğu Nitelikli Ürünlerden yapılan alışveriş sonrası 1 adet, Aralık ayında aynı şekilde yapılan alışveriş sonrası 1 adet, Ocak ayında aynı şekilde yapılan alışveriş sonrası 1 adet).

• Kampanya Dönemi içerisinde Amazon Prime üyeliğini iptal eden müşteriler Kampanyadan yararlanma hakkını kaybeder. Kampanyadan yararlanılmaması Amazon Prime üyeliğinin geçerliliğini etkilemeyecektir. Ayrıca Uygun Müşteriler diledikleri zaman Amazon Prime Hüküm ve Koşulları doğrultusunda Amazon Prime üyeliliklerini sonlandırılabilir.

• Nitelikli Ürünler, Hediye Kartları dahil olmamakla birlikte, yalnızca Amazon.com.tr tarafından (satıcının Amazon.com.tr olduğu) satılan ve gönderilen ürünler anlamına gelmektedir. Bu Kampanya, Amazon Pazaryeri vasıtasıyla üçüncü şahıs satıcılar tarafından satılan ürünlerde ve Amazon Global Store ve yurtdışından gönderilen ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilir” veya “Prime’a uygun” olsa bile) geçerli değildir.

• Kampanya, bu Hüküm ve Koşulları karşılayan ilk 15.000 (On Beş Bin) Uygun Müşteri için geçerli olacaktır.

• Kampanya Dönemi öncesinden devam eden aktif bir Amazon Prime üyeliği olan veya Kampanya Dönemi veya Kampanya katılım sınırı tamamladıktan sonra Amazon Prime üyeliğine kaydolan müşteriler Kampanya kapsamında Promosyon Kuponuna hak kazanamaz.

• Promosyon Kuponu uygulaması, siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Promosyon Kuponu, teslimat masrafları ile hediye paketleme masraflarında geçerli değildir. Bu kapsamda Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne ilişkin olarak teslimat ücreti ve paketleme fiyatı uygulanacaktır.

• Promosyon Kuponu, önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif/kampanya veya promosyon kuponu ile birlikte kullanılamaz.

• Promosyon Kuponu, yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.

• Promosyon Kuponunu kullanarak sipariş verdikten sonra ilgili siparişi iade eder veya iptal ederseniz, Promosyon Kuponu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz. Kampanyadan yararlanma durumunuz ortadan kalkacaktır.

• 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kuponu geçerli olmayacaktır.

• Promosyon Kuponu uygulandıktan sonra Nitelikli Ürünlerin toplam tutarının varsa kalan bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, Amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kuponlarını görüntüleyemezsiniz.

• Promosyon Kuponu nakde dönüştürülemez, nakit karşılığı yoktur ve promosyon tutarı devir ve temlik edilemez.

• Amazon Türkiye, Kampanya’yı kısmen ya da tamamen değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Kampanya, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, sonlandırılabilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Kampanya devredilemez ve yeniden satılamaz.

• Kampanya kapsamında Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Koşulları geçerlidir.

3 ay boyunca alışveriş senden, Prime ücretin bizden Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

BEDAVA Amazon Prime 6 AYLIK Kod Alma Sayfası – Samsung Shop

Fırsat Süresiz
Sayfaya giriş yaptıktan sonra solda çıkan kupon kodu kopyalayarak 6 ay ücretsiz Amazon prime sahibi olabilirsiniz. Size özel 6 ay geçerli Amazon Prime üyeliği hediyemiz! https://shop.samsung.com/tr/amazon-prime-hediye-kampanyasi?cid=tr_ow_push_m-gc-mena_mx_l_184427_amazonlaunch_na_group6_w13_c_en&t4utm_medium=push Kodu gireceğiniz yer: https://www.amazon.com.tr/subscriptions/external/token?claimCode=...Daha Fazla

Sayfaya giriş yaptıktan sonra solda çıkan kupon kodu kopyalayarak 6 ay ücretsiz Amazon prime sahibi olabilirsiniz. Size özel 6 ay geçerli Amazon Prime üyeliği hediyemiz!

https://shop.samsung.com/tr/amazon-prime-hediye-kampanyasi?cid=tr_ow_push_m-gc-mena_mx_l_184427_amazonlaunch_na_group6_w13_c_en&t4utm_medium=push

Kodu gireceğiniz yer: https://www.amazon.com.tr/subscriptions/external/token?claimCode=

Amazon Prime’ı 6ay süreyle etkinleştirin.
Ücretsiz teslimat, ödüllü TV, özel fırsatlar ve daha fazlası.
Şimdi etkinleştir
“Şimdi etkinleştir” ögesini tıklayarak Samsung teklif koşullarını ve Amazon Prime Kullanım Koşulları’nı kabul ediyorsunuz. 6 ay promosyon döneminden sonra, bize Amazon Prime için kayıtlardaki varsayılan Amazon ödeme yönteminizden veya başka bir ödeme yönteminden ayda ₺39 ücret alma yetkisi veriyorsunuz. Amazon Prime üyeliğiniz, iptal edilene kadar devam eder. www.amazon.com.tr “hesabım”, “Prime üyeliğini yönet” adresini ziyaret ederek ve üyelik ayarlarınızı ayarlayarak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Şu anda ücretsiz denemesi veya promosyon süresi olan mevcut Prime müşterileri bu teklif için uygun değildir. Teklif değişebilir.

Kodlar:

63C6SJG83AVFB4

UA5FTZ2Z833KBK

BFCR4DXVL6QBBB

296SEARQ933JB8

EPF2VUGNWVZCBK

4HYN8L3PZN39BX

JTVZCQS6UNAAB9

T6Z3Y92YL5HJB9

RXKXX5P3R8RPBE

Z64DXHBSKSE2BX

R4JAFZS8VGK5B6

3ADF3F744WQ5BV

7UCNKMLTLF2UBD

UPYKD8547888BP

JC2LDJWRUBEPBS

DRR7E4XXFTRJBM

99RTTAH529QCBZ

9QRAWP7UWRSQBK

PXSFQQRXG4U8BD

F8RZW4XNVSQTBD

YQMB6QHELW6ZB5

V63KEJEJD76FB8

ZD76FEJZ9M8GBV

BQP34775YM3JBA

6J2GECCLSQ9CB8

ZM26KKELNSZCBT

EFDMN4XELGXDBZ

876EPNB32ZA2BG

R9PKBN2VBXQKBS

LRYCN7V88JMRBJ

T77APN7THC44BU

CYYM7UPF34E7BQ

FN7YQY5XE93HB2

9BVNMR7Y4728BW

 1. Verilen linke girin. https://shop.samsung.com/tr/amazon-prime-hediye-kampanyasi
 2. Sitede bekleyin sol taraftan kod belirecektir bunu kopyalayın.
 3. Sitede “Hediyeni Kullan” butonuna tıklayın.
 4. Amazon üyeliğinizle giriş yapın Talep Kodu kısmına aldığınız kodu girin ve “Şimdi Kullan” deyin.
 5. 6 ay eklenecektir yazısına “Teklifi Kullan” deyin.
 6. İşlemler bu kadar, Prime’a hoş geldiniz diyecek ve Prime sayfasında “İş ortağı tarafından Faturalandırıldı” yazacak.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Black Friday Kampanyası: Gülümseten Kasım

Fırsat Süresiz
Amazon'un "Gülümseten Kasım Fırsatları" kampanyası, Kasım ayının en heyecanla beklenen indirimlerinden biri olarak başladı. Bu ay, büyük indirimlerle dolu ve aylarca beklediğimiz bir fırsatlar zinciri sunuyor. Amazon.com.tr, her yıl olduğu...Daha Fazla

Amazon’un “Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyası, Kasım ayının en heyecanla beklenen indirimlerinden biri olarak başladı. Bu ay, büyük indirimlerle dolu ve aylarca beklediğimiz bir fırsatlar zinciri sunuyor. Amazon.com.tr, her yıl olduğu gibi bu ayı en iyi değerlendiren ve müşterilerine en avantajlı indirimleri sunan platformlardan biri olarak öne çıkıyor.

Bu yıl da aynı heyecanla karşılanan “Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyası, yüz binlerce üründe çarpıcı indirimlerle başladı. Özel fırsatlar ve indirimler 30 Kasım’a kadar devam edecek.

Amazon’un “Gülümseten Kasım Fırsatları” indirim dönemi başladı. İşte sizler için öne çıkan bazı indirimli ürünler:

Dünya genelinde başlayan Black Friday indirim sezonuyla birlikte, Türkiye’de de indirim sezonu açıldı. Amazon, bu yıl indirim sezonunu “Gülümseten Kasım Fırsatları” adıyla başlattı.

13 Kasım 12.00 itibariyle başlayan ve 30 Kasım’a kadar devam edecek olan bu indirim sezonu boyunca, her kategoriden pek çok üründe kaçırılmaması gereken fırsatlar sunulacak.

Amazon’da “Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyası süresince, yüz binlerce ürünü özel indirimlerle satın almanın yanı sıra, taksit fırsatları da bulunacak, bu da alışverişi daha kolay hale getirecek.

Tüm müşteriler, Amazon.com.tr tarafından satılan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan ürünlerde, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanabilecek.

Ayrıca, ücretsiz ve hızlı kargo, Prime üyelerine özel fırsatlar gibi avantajlardan yararlanmak istiyorsanız ve henüz Prime üyesi değilseniz, aylık 39 TL karşılığında Amazon Prime üyesi olabilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/blackfriday

13-30 Kasım arasında aldığın fırsat ürünlerinin fiyatı 30 Kasım'a kadar düşerse* aradaki fark Amazon hesabına iadeGülümseten Kasım Fırsatları Müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümse

Sepette indirimler ile Gülümseten Kasım Fırsatları Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Enjoy Kuru Kedi Mamasında 2. Ürüne 15% İndirim

Fırsat Süresiz
Amazon Prime Üyelerine Özel: Enjoy Kedi Mama 2. Ürüne 15% İndirim Başlangıç: 13 Kasım 2023 - Bitiş: 30 Kasım 2023 Prime Üyelerine Özel: Enjoy Kuru Kedi Mamasında 2. Ürüne 15%...Daha Fazla

Amazon Prime Üyelerine Özel: Enjoy Kedi Mama 2. Ürüne 15% İndirim
Başlangıç: 13 Kasım 2023 – Bitiş: 30 Kasım 2023
Prime Üyelerine Özel: Enjoy Kuru Kedi Mamasında 2. Ürüne 15% İndirim. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3BYX3CK1L5HN9

Enjoy Kuru Kedi Mamasında 2. Ürüne 15% İndirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Members Bedava Amazon Prime 6 AYLIK Kod Alma

Fırsat Süresiz
Samsung Members'ı Play Store'dan veya Galaxy Store'dan indirin. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.voc&hl=tr&gl=tr https://galaxystore.samsung.com/prepost/000006270410?appId=com.samsung.android.voc https://www.samsung.com/tr/apps/samsung-members/ Uygulamayı açın, Samsung hesabınızda oturum açın. (Üyeliğiniz yoksa kayıt olun) Avantajlar'a tıklayın. Sağ üstte Kuponlarım'a tıklayın. Boş sayfa çıkabilir,...Daha Fazla
 1. Samsung Members’ı Play Store’dan veya Galaxy Store’dan indirin.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.voc&hl=tr&gl=tr
  https://galaxystore.samsung.com/prepost/000006270410?appId=com.samsung.android.voc
  https://www.samsung.com/tr/apps/samsung-members/
 2. Uygulamayı açın, Samsung hesabınızda oturum açın. (Üyeliğiniz yoksa kayıt olun)
 3. Avantajlar’a tıklayın.
 4. Sağ üstte Kuponlarım’a tıklayın.
 5. Boş sayfa çıkabilir, altta hata verebilir, Kupon oluşturulamadı. Tekrar Deneyin (4427) diyebilir, bir kaç kere girip çıkın.
 6. KUPONU AL butonu çıkınca tıklayın.
 7. Çıkan kupon kodunu alın ve “Kodu kopyala” ile kopyalayıp, geri gidip HEDİYENİ KULLAN ile Amazon hesabınızda oturum açıp kullanın.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Amazon Fakir, Delonghi, Braun İndirim Kodu

Kod Süresiz
Amazon Seçili Fakir, Delonghi ve Braun Ürünleri'nde Sepette %15 İndirim. Alışverişi tamamlarken FAKIR15 kodunu girin. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr. Başlangıç: 20 Ekim 2023 - Bitiş: 11 Kasım 2023 https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A2JCQVI9DMFC1W    ...Daha Fazla

Amazon Seçili Fakir, Delonghi ve Braun Ürünleri’nde Sepette %15 İndirim. Alışverişi tamamlarken FAKIR15 kodunu girin. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr. Başlangıç: 20 Ekim 2023 – Bitiş: 11 Kasım 2023

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A2JCQVI9DMFC1W

 

Seçili Fakir, Delonghi ve Braun Ürünleri'nde Sepette %15 İndirim

  Daha Az

FAKIR15 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon 2.Alışverişinize 50TL İndirim Promosyonu – [Bir sonraki alışverişinde 50TL indirim]

Fırsat Süresiz
Amazon Bir sonraki alışverişinde 50TL indirim (300TL'ye 50TL): https://www.amazon.com.tr/b/node=27108992031 Bu teklif ("Teklif") sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.com.tr/b?node=27108992031 sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını...Daha Fazla

Amazon Bir sonraki alışverişinde 50TL indirim (300TL’ye 50TL):

https://www.amazon.com.tr/b/node=27108992031

Bu teklif (“Teklif”) sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.com.tr/b?node=27108992031 sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını görüp göremediklerini kontrol ederek bu Teklif için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler. Amazon tarafından davet edilen ve Teklif sayfasını (“Uygun Müşteriler”) ziyaret eden müşteriler, “Promosyonu Uygula” düğmesine bastıktan 5 gün içinde, saat 23.59’a kadar en az 300 TL veya üstü uygun ürünlerde (aşağıda uygun ürün kapsamı “Nitelikli Ürünler” olarak belirtilmiştir) kullanmak üzere bu Teklif’in hüküm ve koşullarına uygun olarak 50 TL promosyon kodundan yararlanacaktır.

 • Bu Teklif, bu hüküm ve koşulları karşılayan ilk 100 Uygun Müşteriye açıktır. Müşteriler, tekliften faydalanmak için “Promosyonu Uygula” düğmesine bastıktan sonra 5 gün içinde 23:59’a kadar kullanmak için zamanları vardır. “Promosyonu Uygula” düğmesine basarak hem kampanyaya katılma hakkı kazanmış olup, hem de kampanya bitiş tarihi ile ilgili Amazon.com.tr’den bilgilendirici email alma hakkına sahip olursunuz. Promosyonu uyguladıktan sonra, teklifin son kullanma tarihi ayrıca sitede de otomatik olarak müşterilerle paylaşılacaktır.
 • Her bir Uygun Müşteri, Teklif Dönemi boyunca en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Uygun Müşterilerin bu Tekliften sağlayabileceği maksimum avantaj, en az 300 TL tutarındaki (“Minimum Siparis Tutarı”) Nitelikli Ürünler satın alınması için kullanmak üzere tek bir 50 TL tutarında promosyon kodudur (“Promosyon Kodu”).
 • Nitelikli Ürünler: Hediye Kartları hariç, yalnızca www.amazon.com.tr tarafından (satıcının amazon.com.tr olduğu) satılan ürünlerde geçerlidir. Amazon Pazaryeri tarafından satılan ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilen” veya “Prime’a uygun” olsa bile) teslimat masrafları veya hediye paketleme masraflarında geçerli değildir.
 • Kampanyayı “Promosyon Uygula” butonuna tıklayarak hesabınıza eklediğinizde, indiriminiz otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Promosyon Kodu’nun kullanımı ile uygulanan promosyon (“Promosyon Ödülü”), Nitelikli ürünler için (geçerli teslimat ve hediye paketleme masrafları hariç) ve Promosyon Ödülüne hak kazanmak için gerekli işlemleri yaptığınız tarihten itibaren 5 gün içinde saat 23:59’a kadar 300 TL’lik minimum toplam tutar için siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne teslimat ücreti ve paketleme uygulanacaktır.
  *Promosyon Ödülü, Promosyon Ödülüne hak kazanmak için gerekli işlemleri yaptığınız tarihten itibaren 23:59’a kadar 5 gün boyunca geçerlidir.
 • Promosyon Kodu yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.
 • İlgili teklifin açılış sayfasında veya aksi belirtilmedikçe, Promosyon Kodu önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif veya promosyon koduyla birlikte kullanılamaz ve birleştirilemez.
  *Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) Nitelikli Ürünleri sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) Nitelikli Ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.
 • 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kodu geçerli olmayacaktır. Promosyon Kodu uygulandıktan sonra, Nitelikli Ürünlerin değerinin bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, www.amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kodlarını görüntüleyemezsiniz.
 • Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, değiştirilebilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Teklif devredilemez ve yeniden satılamaz.
 • Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.
  Promosyon Ödülünün nakit kullanım değeri yoktur ve devredilemez, paraya çevrilemez veya yeniden satılamaz.
  Promosyon Ödülünü kullanarak Nitelikli Ürünler için bir sipariş verirseniz ve ardından bu siparişi iade ederseniz veya iptal ederseniz, Promosyon Ödülü iade edilemez veya yeniden kullanılamaz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Amazon Philips Kişisel Bakım Sepette İndirim

Fırsat Süresiz
Amazon Philips kişisel bakım ürünlerinde sepette %10 indirim. Philips ürünlerinde sepette indirim Başlangıç: 23 Ekim 2023 - Bitiş: 31 Ekim 2023 https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/AA5KFVWCZ2BVQ...Daha Fazla

Amazon Philips kişisel bakım ürünlerinde sepette %10 indirim. Philips ürünlerinde sepette indirim Başlangıç: 23 Ekim 2023 – Bitiş: 31 Ekim 2023

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/AA5KFVWCZ2BVQ

Philips kişisel bakım ürünlerinde sepette %10 indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Galaxy Tab S9 FE/Plus Yanında Buds FE Ücretsiz İndirim Kodu

Kod Süresiz
Amazon Galaxy Tab S9 FE veya S9 FE Plus Siparişinizin Yanında Buds FE Ücretsiz Galaxy Tab S9 FE veya S9 FE Plus Siparişinizin Yanında Buds FE Ücretsiz! Alışverişi tamamlarken BUDFREE...Daha Fazla

Amazon Galaxy Tab S9 FE veya S9 FE Plus Siparişinizin Yanında Buds FE Ücretsiz Galaxy Tab S9 FE veya S9 FE Plus Siparişinizin Yanında Buds FE Ücretsiz! Alışverişi tamamlarken BUDFREE kodunu girin. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr. Başlangıç: 27 Ekim 2023 – Bitiş: 11 Kasım 2023

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3L3IXCBLX9X48

Galaxy Tab S9 FE veya S9 FE Plus Siparişinizin Yanında Buds FE Ücretsiz Daha Az

BUDFREE Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon Evcil Hayvan Ürünlerinde 5 al 4 öde Kupon Kodu

Kod Süresiz
Amazon Seçili Evcil Hayvan Ürünlerinde 5 al 4 öde Başlangıç: 30 Ekim 2023 - Bitiş: 30 Ekim 2023 Seçili Evcil Hayvan Ürünlerinde 5 al 4 öde. Promosyon kodu PETCARE, hesabınıza...Daha Fazla

Amazon Seçili Evcil Hayvan Ürünlerinde 5 al 4 öde Başlangıç: 30 Ekim 2023 – Bitiş: 30 Ekim 2023 Seçili Evcil Hayvan Ürünlerinde 5 al 4 öde. Promosyon kodu PETCARE, hesabınıza kaydedildi. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A1K42Q43LTP2Z8

Seçili Evcil Hayvan Ürünlerinde 5 al 4 öde Daha Az

PETCARE Kodu Aç 
100% Başarılı

Rekabetçi Fiyat Amazon’da, aradığınız ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ekstra indirimde olan ürünleri kaçırmamak için “Fırsatlar” sayfamıza da göz atmayı unutmayın.

Milyonlarca üründe kargo bedava! Kargo ücreti ödemeden alışverişin tadını çıkarın. Ücretsiz kargo kampanyasından nasıl yararlanabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Amazon’da Güvenli Alışveriş Milyonlarca Amazon kullanıcısı gibi siz de güvenli alışverişin keyfini yaşayın. Amazon.com.tr’de güvenli alışveriş hakkında bilgi için tıklayın.

Mobil uygulamasıyla Amazon hep yanınızda Amazon alışveriş uygulamasının üstün arama özelliği ve dizaynıyla aradığınız ürünlere her yerde kolayca ulaşın.

Peşin fiyatına 6 taksit* imkanı
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3, 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 6 aya kadar vade farksız taksit fırsatından yararlanın. *Yasalar gereği, bazı ürün kategorilerinde taksit adedi sınırlandırılmıştır.

Amazon.com.tr, son derece zengin bir ürün portföyüne sahip. Elektronikten spora, oyundan kişisel bakıma 10 farklı kategoride milyonlarca ürün Türkiye’deki Amazon müşterilerinin erişimine açılmış durumda. Ayrıca siteye girdiğinizde sağ üstte bulunan ‘Açılışa özel fırsatlar’ yazısına tıkladığınızda Amazon.com.tr’nin açılışına özel fırsatları görüntüleyebilirsiniz.

Amazon.com.tr indirim kodu nasıl kullanılır?

Amazon.com.tr ile dünyanın en büyük mağazası Amazon’dan alışveriş yapabilirsiniz, Amazon artık Türkiye’de. Koda ihtiyacınız olduğunda ne yapacağınızı sorarsanız Amazon.com.tr indirim kuponlarını nasıl kullanacağınızı ve ne yapacağınızı açıklayabiliriz:

1) Öncelikle amazon.com.tr’den satın aldığınız ürünleri alışveriş sepetine atın, ve ardından ödeme sayfasına gidin. Bu sayfada ürün açıklamasını, fiyatını, varsa indirimini ve varsa kargo ücretini görebilirsiniz. Toplam fiyatın yanında Amazon promosyon kodu adlı küçük bir kutucuk da belirecektir: İndirim kodunu buraya girip başvurmalısınız.

2) Kuponla.com web sitemizi ziyaret edin ve amazon.com.tr’nin tüm indirim kuponlarının ve promosyon haberlerinin listelendiği bu sayfayı açın. Yandaki Kuponu aç butonuna tıklayın.

3) Kupon kodunu görüntüle linkine tıkladıktan sonra karşınıza bir ekran gelecek ve ekranda özel bir kupon kodu belirecektir. Bu kodu alın, kopyalayın ve Amazon.com.tr’ye dönün. Ödeme (alışveriş sepeti) sayfasındaki indirim kuponu kutusuna yapıştırın ve uygulayın.

4) Amazon.com.tr ödeme sayfasında “kupon kodu” gerektiren kodu girin ve başvuru için web sitesindeki talimatları izleyin. Bu sayede kod geçerli ise satın aldığınız ürün veya ürünün fiyatı kod açıklamasında belirtilen miktar kadar düşük olacaktır. İyi alışverişler. Aynı zamanda en sevdiğiniz arkadaşlarınıza da bizden bahsetmeyi unutmayın; bu ücretsiz iki tıkla alışveriş yönteminin yanı sıra Amazon’un indirimlerinden ve keyif alacağınız birbirinden güzel ürünlerden faydalansınlar.

Amazon Prime Avantajları [30 Gün Ücretsiz] Bedava Hızlı Teslimat | PrimeVideo Dizi & Filmler | Prime Gaming Bedava Oyunlar | Prime Özel İndirimler

Avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve gelecekteki indirimlerden erkenden haberdar olmak için Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği ayrıca hızlı sevkiyat, Prime Video ve Prime Gaming ile birlikte geliyor!

Amazon Prime Üye OlSana Amazon Prime’ı 30 gün boyunca ÜCRETSİZ deneme ayrıcalığı sunuyoruz Amazon Prime’a üye olarak binlerce ürünlerde bedava ve hızlı kargo, Prime Video ile ödüllü dizileri altyazılı izleme, özel fırsatlara erişme, Prime Gaming ile bedava oyun ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

Amazon Prime ile yeni bir çağ başlıyor. 24 saat içinde teslimat çağı.😉Amazon Prime’da dünya varmış. 😍💙

Ödüllü dizi ve filmler için neden ekstra ücret ödeyesin ki? Amazon Prime’da hepsi sadece 7,90’a!
Ayda sadece 7,90’a Prime Video’ya üye ol, ödüllü dizi ve filmleri dilediğin gibi izlemeye başla.

Prime Gaming Oyun içi eklentiler, ayrıcalıklar ve ücretsiz Twitch.tv kanal aboneliğine sahip ol.

Amazon Prime’ın “dünya varmış!” dedirten fırsatları:
💙Kargo ücreti yok.
😍24 saat içinde hızlı teslimat.
😎Prime Video’da ödüllü dizi ve filmlere ulaşma fırsatı.
👍Prime Gaming’de birbirinden özel oyunlar.
😉Ve tabii ki Amazon Süper İndirimleri!

Amazon Süper Kampanyası [5 Ürün Alan Herkese Ekstra %5, 10 Ürün Alan Prime Üyelerine Ekstra %10 İndirim]

Amazon Süper Sepette İndirim FırsatıAmazon Süper ile sepette %10'a varan indirim

 • %5 indirim: 5 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %5 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 5 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 5 adet ürün sepetinize eklendiğinde aktif olmaktadır. 5 ürüne %5 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.
 • %10 indirim: Amazon Prime üyelerine özel 10 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %10 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 10 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 10 adet ürün sepetinize eklendiginde aktif olmaktadır. 10 ürüne %10 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.

Amazon Süper Promosyon

Amazon’dan Aldığınız Ürünün Fiyatı Yakın Zamanda Düşerse Hediye Bakiye

E-ticaret devi Amazon, bir ürünün satın alındıktan sonra fiyatının düşmesi durumunda müşterilerini mutlu edecek bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında satın alınan seçili ürünlerin fiyatları belirli bir tarihe kadar düşerse, indirimli tutar kadar bakiye müşterinin hesabına yüklenecektir. Eticaret sektörünün lider firmalarından biri olan Amazon, örnek aldığı politikalarına bir yenisini daha ekledi.

Nereden alışveriş yaparsanız yapın, aldığınız bir ürünün satın aldıktan hemen sonra daha ucuza satıldığını görmüş olmalısınız. Herkesin alışveriş yaparken yaşadığı bu durum elbette herkesi rahatsız ediyor. Amazon ise özellikle indirim sezonu yaklaşırken kullanıcılarının bu durumun verdiği sıkıntıdan kurtulmasını sağlayacak bir kampanya başlattı. Ürünün fiyatı düşerse bakiyesi hediye olarak verilecektir.

“Bahar fırsatları kapsamında sipariş etmiş olduğunuz ürün, sonrasında daha düşük bir fiyattan satışa sunulmuştur, aradaki fiyat farkını, Bahar fırsatlarından daha fazla yararlanabilmeniz için hediye kartı olarak tanımladığımızı bildirmek isteriz.”

Amazon Gülümseten Cuma: Black Friday Kampanyası

Türkiye’de en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan Amazon’un büyük indirimler sunduğu Gülümseten Cuma Fırsatlarını kaçırmayın! Uzun zamandır beklenen Black Friday kampanyaları her Kasım’da başlıyor. Alışveriş sitelerinden akla gelen ilk isimlerden biri olan Amazon da bu kampanyaya katılarak binlerce ürünün indirimli olduğu Gülümseten Cuma Fırsatlarını sundu.

Amazon Bahar Fırsatları Kampanyası: Müthiş indirimler ile hayallerinizi büyütün

Amazon.com.tr’de hayallerinizi büyütecek bahar fırsatları Nisan ayında yapılıyor! 📦💙 Bahar Fırsatları 18 Nisan 2022, Pazartesi gününe kadar devam ediyor, fırsatları kaçırmayın!

Amazon Prime Day Alışveriş Festivali

Prime üyelerine özel müthiş fırsatlar bugün başlıyor, festivale hazır mısın?

Amazon Prime Day, Amazon’un en büyük indirim kampanyalarından biridir. Kullanıcılar bu etkinlik kapsamında satın almak istedikleri ürünlere çok daha avantajlı fiyatlarla ulaşabilmektedir. Ancak bu indirimlerden yararlanmak için Amazon Prime abonesi olmanız gerekiyor. 📦 Amazon kutusu açılır. 🤩 İçinden seni bekleyen inanılmaz fırsatlar çıkar! Prime Alışveriş Festivali’ne özel indirimleri kaçırmamak için hemen Prime’lı ol, alışveriş listeni oluştur

Amazon Hediye Kartı

Amazon.com.tr E-Hediye Kartı ile özel olarak tasarlayabileceğiniz sevdiklerinize hediye çeki göndererek mutlu edin, bu sayede onların kendi hediyelerini seçmelerine olanak verebilirsiniz. Bunun yanında bazı dönemler yapılan kampanya ile 500₺ Hediye Kartı alana 50₺ hediye fırsatı sunulabiliyor. Kuponla.com’u takip ederek bu kampanya aktif olduğunda bilgilenebilirsiniz. Üstelik e-hediye çekinize fotoğraf ve video mesaj ekleyebilirsiniz.

 • Amazon.com.tr Hediye Kartları için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hediye Kartları düzenlendiği tarihten itibaren 10 yıl geçerlidir.
 • Birçok farklı tasarım ve tutar arasından istediğiniz Hediye Kartı’nı seçebilirsiniz.
 • Hediye Kartları Amazon.com.tr’deki milyonlarca ürünü satın almak için kullanılabilir.
 • Hediye Kartları, satın alındıktan hemen sonra kullanıma hazırdır. Ayrıca İsterseniz Hediye Kartı’nı bir yıl içinde ileriki bir tarih için de satın alabilir ve özel günler için önceden plan yapabilirsiniz.
 • Kanunlar aksini gerektirmedikçe, Amazon.com.tr Hediye Kartı için iade veya geri ödeme yapılamaz.
 • Amazon.com.tr Hediye Kartları sadece  Amazon.com.tr ve  Amazon.com.tr Hediye Kartları Hüküm ve Koşulları’nda belirtilen seçili web sitelerinde geçerli ürün ve hizmetleri satın almak için kullanılabilir.

Amazon.com.tr Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Hediye Kartı Yükle kısmına girip kodunuzu girip hesabınıza bakiye olarak ekleyebilirsiniz. Amazon.com.tr Hediye Kartları, yalnızca www.amazon.com.tr`de yer alan ve uygun ürünler satın alınırken kullanılabilir. Yapılan satın almalar, kartı kullanan kişinin Hediye Kartı bakiyesinden düşülür. Kullanılmayan Hediye Kartı bakiyeleri kart sahibinin Amazon.com.tr hesabına kaydedilir. Satın alma işleminin tutarı Hediye Kartı bakiyesini aşarsa, bakiyeyi aşan kısım başka bir ödeme yöntemi kullanılarak ödenmelidir. Hediye Kartı bakiyenizi Amazon.com.tr hesabınızdan takip edebilirsiniz. https://www.amazon.com.tr/gc/redeem/

İlk Amazon.com.tr Siparişinize Ücretsiz Kargo

İlk siparişinizde kargo bedava

Amazon.com.tr’den bedava kargo fırsatı: Amazon.com.tr’den yapacağınız ilk alışverişte geçerli olan bedava kargo fırsatını kaçırmayın. Kampanya detayları ve katılım koşulları için lütfen aşağıdaki bilgileri dikkate alın.

Amazon.com.tr Mobil Uygulama Promosyon Kodu – Yeni Üyelik İlk Alışverişe

Amazon mobil uygulama indirim kodu

Çeşitli dönem yapılan Amazon.com.tr indirim kuponu ile 100TL’ye 25TL veya 150TL alışverişe 40TL kupon şeklinde kampanyalar düzenlenmektedir.

Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 40 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır.

Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

Kampanya için belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 150 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 40 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Amazon.com.tr vade farksız 12 aya varan taksit – seçili ürünlerde

Kampanya kapsamında ödeme yapılan kredi kartının ait olduğu banka farketmeksizin 9 ve 12 aya varan taksitler vade farkı olmaksızın sunulmaktadır.

Ürünlerdeki taksit seçenekleri yasal kısıtlara göre belirlenmiştir. Sepetinizde taksit kısıtı olan ürün bulunması durumunda, ilgili ürünün taksit kısıtı sepetteki tüm ürünler için geçerli olacaktır.

Amazon.com Hakkında & Almanya, ABD, İngiltere gibi Ülkelerden Türkiye’ye Kargo

Amazon.com, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim şirketidir. Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle şehrinde kurulmuştur. Gerek toplam satış hacmi, gerekse piyasa değeri açısından dünyanın en büyük alışveriş sitesidir.

Amazon.com bir ABD perakende şirketidir ve dünyanın en büyük alışveriş platformlarından biridir. Başlangıçta kitap satmaya başlayan Amazon, e-ticaretin öncüsü olarak artık çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor. Alımların çeşitlenmesi ile elektronik ürünler, bilgisayar yazılımları, aksesuarlar ve hatta mobilya gibi birçok farklı türde ürünün satışına başlanmıştır. Amazon aynı zamanda dünyanın en büyük bulut altyapı hizmet sağlayıcılarından biridir; Avrupa’da birçok farklı ülkede (Amerika Birleşik Devletleri ve Uzak Doğu ülkeleri gibi) farklı alışveriş siteleri bulunmaktadır. Ayrıca Alman Amazon.de Türkçe seçenekler sunuyor.

Amazon web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürün Türkiye’ye kargolanabilir. Bu ürünleri satın almak için Amazon indirim kodlarını kullanarak giderek daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz. Bu indirim koduna Türkiye’de sadece birkaç dakika süren çok uygun bir işlemle sahip olabilirsiniz. Amazon’un Türkiye şubesinin açılmasıyla birlikte ülkemizin pazar payı artacak. Amazon hediye kartlarını alışveriş yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu kartları site üzerinden yapacağınız alışverişlerde para birimi olarak kullanabilirsiniz. Amazon Kindle gibi çok popüler ürünlerin yanı sıra internet sitesinde milyonlarca ürün satışta. Bu marka dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri, neredeyse internetin bir devi.

Amazon Türkiye İletişim Bilgileri

Amazon Europe Core S.à r.l. (Amazon.com.tr internet sayfasının teknik işleyişi)

Amazon Europe Core S.à r.l. (Société à responsabilité limitée), 38 Avenue John F. Kennedy, L-1855 Lüksemburg

Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi (“Amazon tarafından satılır ve gönderilir” ibaresi bulunan ürünlerin satıcısı)

Merkez Adresi: Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul

Tüm sorularınız için bize https://www.amazon.com.tr/iletisim sayfasından e-posta gönderebilir veya +90 850 390 21 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Hesap güvenliği nedeniyle, Müşteri Hizmetleri temsilcilerimizin yalnızca ilgili hesap sahibinden gelen taleplere yardımcı olabileceğini lütfen unutmayın. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, hesapta kayıtlı telefon numarasından bizimle iletişime geçmelisiniz. Ayrıca, müşteri hesabınızın doğrulanabilmesi için hesabınıza kayıtlı posta kodunuz ve adresiniz başta olmak üzere, gerekli tüm verileri lütfen yanınızda hazır bulundurun.