En Yeni Tatil Kuponları

% 20 THY Öğrenci Yolcu İndirimi + 2000 Mil Hediye + 40kg Bagaj Hakkı + Ücretsiz Değişiklik + % 25 Ekstra Mil – Türk Hava Yolları Miles&Smiles

Öğrenciler dünyayı avantajlarla keşfediyor! Öğrencilerimizin her anlarında yanlarındayız. Yeni keşiflere, sevdiklerinize ve okulunuza hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşın diye, Türk Hava Yolları ayrıcalıklarını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirdik. Miles&Smiles üyesi olarak...Daha Fazla

Öğrenciler dünyayı avantajlarla keşfediyor! Öğrencilerimizin her anlarında yanlarındayız. Yeni keşiflere, sevdiklerinize ve okulunuza hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşın diye, Türk Hava Yolları ayrıcalıklarını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirdik. Miles&Smiles üyesi olarak eşsiz fırsatlar sunan öğrenci avantajlarıyla keyifli bir yolculuğun tadını çıkarıp, keşfetmenin ve öğrenmenin sınırlarını genişletebilirsiniz. Online kaydınızı gerçekleştirin ve hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarında fırsatları yakalayın! İndirim avantajı | Bagaj ayrıcalığı | Ücretsiz değişiklik | Ekstra Mil kazanımı | Hoş geldin Mili

İndirim avantajları: İç hatlarda %20, dış hatlarda %10’a varan indirim ve yurt dışı tek yön uçuşlarda özel fiyatlar

Bagaj ayrıcalığı: Tek parça bagaj konseptiyle uçulan parkurlarda ücretsiz 40 kg bagaj hakkı, yurt içi uçuşlarda uygun fazla bagaj ücretleri

Ücretsiz değişiklik: Yurt dışı uçuşlarda ilk değişiklik talebini sınıf farkı dışında ücretsiz gerçekleştirme

Ekstra Mil kazanımı: 2021 sonuna kadar tüm uçuşlardan kazanılacak %25 daha fazla Mil

Hoş geldin Mili: Yeni üyeliklere fazladan 1000, toplamda 2000 Hoş geldin Mili

 • İndirimden faydalanabilmek için öğrenci yolcularımızın öncelikle Miles&Smiles üyesi olması gerekir.
 • Türk vatandaşları için öğrencilik bilgisi sistem tarafından otomatik onaylanır. Bu işlemin onaylanabilmesi için Türk Hava Yolları internet sitesi Miles&Smiles hesabında T.C. kimlik numarası girilmiş olmalı ve “Kişisel Bilgilerim” alanındaki “Öğrenci” seçeneği seçilmelidir.
 • Türk vatandaşı olmayan öğrencilerin bilgileri otomatik olarak onaylanmaz. Bu indirimden faydalanabilmek için, Türk Hava Yolları internet sitesi ve geri bildirim formu üzerinden veya Türk Hava Yolları satış ofislerine öğrenci belgeleri ile başvurularak bilgilerin onaylatılması gerekir.
 • İndirim Türk Hava Yolları iç hat uçuşları için B/M/A/H/S/O/E/Q/T/L ücret sınıflarında geçerlidir.
 • İndirim Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarında geçerlidir.
 • İndirimden yararlanmak için öğrenci yolcu tipinin seçilmesi gerekir.
 • Öğrenci indiriminden 12-25 yaş arası yolcularımız faydalanabilir.
 • Sadece üyenin kendisi için geçerli olan bu indirimler, aynı rezervasyondaki diğer yolcular için geçerli değildir.
 • Öğrenci yolcu indirimi yurt içi uçuşlarda %20 ve Ercan Havalimanı uçuşlarında ise %15 oranında olan indirim oranı vergi ve harçlar dışındaki baz ücret üzerinden uygulanır.

Öğrenci avantajlarından yararlanabilmek için gerekli adımlar

1) Üyelik hesabı oluşturun
Öğrenci avantajları sadece Miles&Smiles üyeleri için geçerli. Yeni ayrıcalıkların kapısını aralamak için Miles&Smiles üyeliği oluşturun.

2) Öğrenci bildirimi yapın
Üye olduktan sonra hesabınız için öğrenci bildirimi yapın. Yapmanız gerekenler ülkenize göre değişebilir. Detaylar için aşağıdaki bilgilere göz atın.

3) Avantajlı biletinizi kolayca alın
Öğrenci bildirimi işleminiz gerçekleşince, Miles&Smiles hesabınıza giriş yapın ve bilet alımı sırasında “öğrenci” yolcu tipini seçin.

https://www.turkishairlines.com/tr-int/kampanyalar/ogrenci-ve-engelli-yolcularimiz-indirimli-ucuyor/ Daha Az

Hemen Al
Süresiz

% 10 Anadolu Jet JetGenç İndirim Kampanyası

Zaman mekân fark etmez, artık %10 indiriminle her uçuşta, herkesten daha avantajlısın Jetgençli! Jetgenç üyesi (13 yaşından gün almış, 26 yaşından gün almamış) gençler, B/M/A/H/S/O/E/Q/T/L ücret sınıflarında vergiler hariç ücret...Daha Fazla

Zaman mekân fark etmez, artık %10 indiriminle her uçuşta, herkesten daha avantajlısın Jetgençli! Jetgenç üyesi (13 yaşından gün almış, 26 yaşından gün almamış) gençler, B/M/A/H/S/O/E/Q/T/L ücret sınıflarında vergiler hariç ücret bedel üzerinden %10 indirim fırsatını yakalıyor! Unutma Jetgençli! %10 indirimden yararlanmak için biletini anadolujet.com’dan ya da AnadoluJet Mobil Uygulaması’ndan almalısın! Haydi, sen de gel %10 indirim fırsatından sen de yararlan! Jetgenç’e üye olmak için tıkla! https://www.jetgenc.net/tr/yeni-uyelik

 • Kampanyadan yararlanmak için Jetgenç’e üye olunmalıdır.
 • Jetgenç’e üye olduktan sonra www.anadolujet.com ya da AnadoluJet Mobil Uygulaması’ndan bilet alırken “Jetgenç” yolcu tipi seçilerek devam edilmelidir.
 • Uçuş planlama sayfasında yansıyan tutar, B/M/A/H/S/O/E/Q/T/L ücret sınıfları için taban ücret üzerinden %10 indirim uygulanmış tutardır. Seçilen ücret V/P/W/U/F sınıflarında ise yansıyan tutar, yetişkin yolcu tipiyle aynı olacaktır. Söz konusu kural tüm paketler için geçerli olacaktır.
 • Yolcu bilgileri sayfasında bilgiler girilerek ilerlendiğinde bu indirimli ücretten yararlanılabilir. Girdiğiniz bilgilerin üyeliğinizdeki bilgilerle uyuşmaması halinde “Girmiş olduğunuz yolcu adı ile Jetgenç üye numarası eşleşmemektedir. Jetgenç indiriminden yaralanabilmek için, Yolcu adı ve/veya Jetgenç üye numarası bilgilerini kontrol ediniz.” uyarısı çıkmaktadır. Bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyebilirsiniz.

JetGenç Kampanya İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kampanya indiriminden yararlanmak için anadolujet.com’a veya Anadolujet mobil uygulamasına girilir.
AnadoluJet’in icra ettiği uçuşlarda Jetgenç yolcu tipi seçilerek, istenilen güzergâh ve tarih için sefer bilgisi sorgulanır.
Esnek ücret sınıflarında her zaman %10 indirim!
İstenilen uçuşlar seçilerek uçuş planlaması yapılır ve yolcu bilgileri sayfasına devam edilir.
Yolcu bilgileri girilirken, Jetgenç yolcu tipinin doğrulanması için Jetgenç üye numarası girilmelidir.
Yolcu bilgileri tamamlandıktan sonra ödeme sayfasına devam edilir.
Ödeme ve Onay sayfasında ekrana gelen uçuş bilgileri kontrol edilir ve ödeme bilgileri girilmeden önce «Promosyon Kodu» alanına ilgili kampanya indirim kodu girilerek «Uygula» tuşuna basılır.
Yüklenen yeni ücretin kontrolü aşağıda çıkacak olan bağlantıdan sağlanabilir.
Ücret değişikliği kontrolü sağlandıktan sonra sayfanın aşağısında yer alan ödeme bilgileri girilir ve
devam edilerek satın alma işlemi tamamlanır.
Mobil Uygulama
AnadoluJet’in icra ettiği uçuşlarda Jetgenç yolcu tipi seçilerek, istenilen güzergâh ve tarih için sefer bilgisi sorgulanır. İstenilen uçuşlar seçilerek uçuş planlaması yapılır ve yolcu bilgileri sayfasına devam edilir.
Yolcu bilgileri girilerek ödeme sayfasına devam edilir. Ödeme sayfasında «Kredi/Banka Kartı» ya da «BKM Ekspress» ile ödeme seçeneği seçilerek ödeme bilgileri girilir.
Kampanya indiriminden faydalanabilmek için «Promosyon Kodu» alanı aktive edilerek ilgili kampanya kodu girilir ve «Kodu Onayla» tuşuna basılır. Yüklenen yeni ücretin kontrolü yukarıda yer alan bağlantıdan kontrol edilebilir.
Öde butonuna basılarak satın alma işlemi tamamlanır.
https://www.jetgenc.net/documents/SSS/indirimkodunasilkullanilirv4.pdf Daha Az

Hemen Al
Süresiz

% 10 AnadoluJet Çocuk İndirimi [2-12 Yaş]

AnadoluJet uçuşlarımızda 2 yaşını doldurmuş fakat 12 yaşını doldurmamış olan çocuk yolcular için L/T/Q/E/O/S/H/A/M/B ücret sınıflarında ise vergiler hariç koltuk ücreti üzerinden tüm sınıflarda %10 indirim uygulanmaktadır. Çocuk indiriminden tüm...Daha Fazla

AnadoluJet uçuşlarımızda 2 yaşını doldurmuş fakat 12 yaşını doldurmamış olan çocuk yolcular için L/T/Q/E/O/S/H/A/M/B ücret sınıflarında ise vergiler hariç koltuk ücreti üzerinden tüm sınıflarda %10 indirim uygulanmaktadır. Çocuk indiriminden tüm satış kanallarımızda (Web, Mobil, Çağrı Merkezi ve THY Satış Ofisleri) yararlanabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Tatil Dükkanı Kıbrıs Otelleri İndirim Kodu – 200₺, 350₺ ve 500₺

1 Şubat 2021'e kadar ekstra avantajlı fiyatlar için 444 10 31 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz! 3.500 TL - 5.000 TL arası konaklamalarda ERKEN200 koduyla 200TL indirim 5.001 TL - 7.500 TL arası konaklamalarda ERKEN350 koduyla...Daha Fazla

1 Şubat 2021’e kadar ekstra avantajlı fiyatlar için 444 10 31 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz!
3.500 TL – 5.000 TL arası konaklamalarda ERKEN200 koduyla 200TL indirim
5.001 TL – 7.500 TL arası konaklamalarda ERKEN350 koduyla 350TL indirim
10.000 TL ve üzeri konaklamalarda ERKEN500 koduyla 500TL indirim

KAMPANYAYA DAHİL OLAN OTELLER

 • Acapulco
 • Concorde
 • Elexus
 • Kaya Artemis
 • Kaya Palazzo
 • Lord Palace
 • Merit Crystal
 • Merit Park
 • Nuh’un Gemisi
 • Merit Royal
 • Salamis
 • Savoy Ottoman
 • Les Ambassedeurs Hotel

KAMPANYA ŞARTLARI

 • Kampanya 25 Ocak – 1 Şubat Tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • 1 Haziran – 31 Eylül tarihleri arasında yapılacak konaklamalarda geçerlidir.
 • Kampanya toplam paket fiyatından indirim tutarı düşülerek tamamlanacaktır.
 • Rezervasyona ait % tutar ödeme olarak alınacak olup kalan tutar 1 Nisan 2021 tarihinde alınacaktır.
 • Rezervasyon iptal olması durumunda havayolunun uygulayacağı ceza bedeli misafire yansıtılacaktır.
 • Rezervasyonun İptal olması durumunda indirim olarak kullanılan tutar iade olarak misafire yansıtılmaz.
 • Kampanya koşullarını tatildukkani.com değiştirme hakkına sahiptir.

Daha Az

Pegasus Uçak Bileti Kampanyaları: % 50’ye Varan İndirimler

Uçak bileti kampanyaları ile indirimlerden yararlanmak ister misin? Pegasus'un promosyonlu uçak bileti kampanyaları ile sen de ucuza uç! 2021 uçak bileti fırsatları ile yeni yerler keşfetmek için hemen tıkla!
Hemen Al
Süresiz

Pegasus BOLBOL Puan Kazan

BOLBOL NEDİR? Sadece cep telefonu numaranla kayıt olabildiğin ve her uçuşundan yüzlerce BolPuan kazandığın bir uçuş programıdır. NASIL ÇALIŞIR? BolBol Uçuş Programı’na katılmak çok kolay, ücretsiz üye olduktan sonra en...Daha Fazla

BOLBOL NEDİR?
Sadece cep telefonu numaranla kayıt olabildiğin ve her uçuşundan yüzlerce BolPuan kazandığın bir uçuş programıdır.

NASIL ÇALIŞIR?
BolBol Uçuş Programı’na katılmak çok kolay, ücretsiz üye olduktan sonra en uygun fiyatlarla uçak bileti alabilirsin. BolPuanlarını biriktirip ödül biletler kazanabilirsin.

BOLBOL KAZAN!
Pegasus BolBol üyesiysen Pegasus’ta ve iş ortaklarında yapacağın harcamalardan BolPuan kazanabilirsin. Kazandığın BolPuanlar’ı Pegasus ile bir sonraki uçuşunda kullanabilirsin. (*Her 1TL’ye 2 BolPuan sadece flypgs.com ve mobil uygulamadan alınan biletler için geçerlidir.)
BOLBOL HARCA!
Pegasus BolBol üyesiysen Pegasus’ta ve iş ortaklarında yapacağın harcamalardan BolPuan kazanabilirsin. Kazandığın BolPuanlar’ı Pegasus ile bir sonraki uçuşunda kullanabilirsin. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

34₺ AnadoluJet Bebek İndirimi [0-2 Yaş]

Seyahatin başladığı gün 2 yaşını doldurmamış olan bebek yolcu ücretleri, tek yön direk uçuşlarımızda sabit 34TL, bağlantılı/aktarmalı uçuşlarda sabit 39TL ‘dir. Koltuk verilmeksizin seyahat ederler. Bilet düzenlenme anında, doğum tarihini...Daha Fazla

Seyahatin başladığı gün 2 yaşını doldurmamış olan bebek yolcu ücretleri, tek yön direk uçuşlarımızda sabit 34TL, bağlantılı/aktarmalı uçuşlarda sabit 39TL ‘dir. Koltuk verilmeksizin seyahat ederler. Bilet düzenlenme anında, doğum tarihini gösteren resmi bir belgenin ibraz edilmesi gerekmektedir.

Ortaklığımız uçuşlarında; 8 günlük ile 2. yaş gününü kutlamamış bebek yolcu sadece ebeveyn/ yetkili kılınan kişi ile seyahat edebilir. (7 gününü bitirmemiş bebekler ebeveynleri ile birlikte olsalar dahi, uçuşa kabul edilmezler.)

Uçuş içi emniyet kuralları gereği bir yetişkin en fazla bir bebeğe refakat edebilir. Bir yetişkin birden fazla bebek ile seyahat etmek zorunda ise, diğer bebek için çocuk bileti almak zorundadır. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Agoda Cape Town % 5 İndirim Kodu

Cape Town şehrini keşfe çıkın ve rezervasyonunuzdan %5 indirim kazanın. Agoda promosyon kodu ile Cape Town seyahatinize özel %5 indirim kazanın!

Tatil Dükkanı Erken Rezervasyon İndirimli Oteller – Ön Ödemesiz % 50

Erken rezervasyon 2021 dönemi %50'ye varan indirim fırsatları ile başladı! En uygun fiyatları ve kampanyalı otelleri inceleyerek tatilini şimdi planla! Erken Rezervasyon Otelleri 2021 Tatili hepimiz hak ediyoruz! Bütün bir...Daha Fazla

Erken rezervasyon 2021 dönemi %50’ye varan indirim fırsatları ile başladı! En uygun fiyatları ve kampanyalı otelleri inceleyerek tatilini şimdi planla!

Erken Rezervasyon Otelleri 2021

Tatili hepimiz hak ediyoruz! Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak, sevdiklerimize daha fazla zaman ayırmak ve tabii ki kendimizi şımartmak için tatil dönemleri çok değerli. Peki tatilinizi Kıbrıs ve Türkiye’nin en iyi otellerinde hem de en uygun fiyatlara yapmak istemez misiniz? Cevabınızı duyduk ve erken rezervasyon otelleri 2021 kategorimizi sizler için oluşturduk. Rüyalarınızdaki tatili gerçeğe dönüştürmek için bir servet ödemenize gerek yok. Kıbrıs ve Türkiye’nin en lüks ve en iyi otellerinden oluşan erken rezervasyon 2021 kategorimizi inceleyerek kendinize en uygun oteli seçebilir ve büyük fiyat avantajlarıyla rezervasyonunuzu hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hayalinizdeki otelde yerinizi en hızlı şekilde ayırtırken, çok daha ekonomik bir tatil planı hazırlayabilirsiniz. En ucuz erken rezervasyon otelleri ve 2021 erken rezervasyon kampanyaları hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Erken rezervasyon 2021 , 2021 erken rezervasyon ve 2021 tatil rezervasyon hakkında aradığınız her şeyi kategorimizde yer alan bilgileri inceleyerek öğrenebilirsiniz.

ERKEN REZERVASYON OTELLERİ 2021

Erken rezervasyon otelleri 2021 ve fiyatları çok uygun ancak ne zaman tatil yapabileceğim belli değil!” diye düşünüyorsanız, tatildukkani.com bu konuda da yanınızda. 2021 erken rezervasyon otelleri kategorisinde yer alan otellere rezervasyon yaparken, seçtiğiniz pakete iptal sigortası da ekleyerek kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Erken rezervasyon 2021 kampanyası, büyük fiyat avantajlarıyla rüyalarınızdaki otellerde en ucuz ve en ekonomik konaklama fırsatı sunuyor. 2021 tatil rezervasyon için elinizi çabuk tutun, çok daha az ödeyin!

KIBRIS ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Tatil cenneti Kıbrıs’ta en lüks otellerde en ucuz ve uygun fiyatlarla rüya gibi tatil yapmak için Kıbrıs erken rezervasyon otelleri fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Kıbrıs’ın muhteşem doğası, ünlü plajları, lüks otelleri, uluslararası standartlardaki casinoları, sanatçı galaları ve çılgın gece hayatı bir tatilden daha fazlasını isteyenleri Ada’ya davet ediyor. Elexus Hotel Resort, Cratos Premium Hotel, Nuh’un Gemisi Deluxe, Limak Cyprus Deluxe, Merit Royal Hotel, Kayak Palazzo Resort, Kaya Artemis Resort, Salamis Bay Conti, Acapulco Resort Convention gibi en lüks Kıbrıs otelleri, ünlü sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor. Kıbrıs otelleri, Ebru Gündeş, Ajda Pekkan, Sibel Can, Funda Arar, Ümit Besen, Deniz Seki, Fatih Ürek ve Koray Avcı gibi Türkiye’nin en ünlü sanatçılarını muhteşem sanatçı gala programları ile konuklarıyla buluşturuyor. Siz de rüya gibi bir tatil yaparken ünlü sanatçıların unutulmaz şarkılarıyla tatilinizi renklendirmek istiyorsanız, Kıbrıs erken rezervasyon otelleri sizi bekliyor. Ek olarak, Uçak konaklama transfer dahil Kıbrıs paket turları, Kıbrıs turları, kampanyalı Kıbrıs otelleri, en ucuz Kıbrıs otelleri ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

YURT İÇİ ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

Türkiye’nin en lüks otelleri erken rezervasyon fırsatlarıyla sizleri bekliyor. Antalya, Kemer, Belek, Side, Bodrum, Fethiye, Kaş, Çeşme, Alaçatı gibi en önemli tatil merkezlerinde yer alan en iyi otellere 2021 erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak en ucuz ve en ekonomik fiyatlara rezervasyon yapabilirsiniz.Susesi Luxury Resort, Salmakis Resort Spa, Grand Park Bodrum gibi lüks oteller sunduğu hizmet kalitesi ve tesisleriyle eşsiz bir tatil deneyimi fırsatı sunuyor. Siz de en ucuz fiyata unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız, erken rezervasyon 2021

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

% 5 Otelz İndirim Kodu – Yeni Üye

Otelz.com'da indirim kuponu kodu ile %5 İlave indirim sağlar. Yeni üyeliklerde geçerlidir. Geçerli oteller: https://www.otelz.com/member/coupon-detail?code=SENDGEL Başlangıç Tarihi :20-02-2021 Bitiş Tarihi :31-03-2021 Konaklama Tarihi :20-02-2021 / 30-04-2021...Daha Fazla

Otelz.com’da indirim kuponu kodu ile %5 İlave indirim sağlar. Yeni üyeliklerde geçerlidir.

Geçerli oteller: https://www.otelz.com/member/coupon-detail?code=SENDGEL

Başlangıç Tarihi :20-02-2021
Bitiş Tarihi :31-03-2021
Konaklama Tarihi :20-02-2021 / 30-04-2021 Daha Az

% 20 THY Engelli Yolcu İndirimi – Türk Hava Yolları Miles&Smiles

İndirimden faydalanabilmek için engelli yolcularımızın öncelikle Miles&Smiles üyesi olması gerekir. Engelli yolcularımızın bilgileri otomatik olarak onaylanmaz. Bu indirimden faydalanabilmek için, Türk Hava Yolları internet sitesi ve geri bildirim formu üzerinden...Daha Fazla
 • İndirimden faydalanabilmek için engelli yolcularımızın öncelikle Miles&Smiles üyesi olması gerekir.
 • Engelli yolcularımızın bilgileri otomatik olarak onaylanmaz. Bu indirimden faydalanabilmek için, Türk Hava Yolları internet sitesi ve geri bildirim formu üzerinden veya Türk Hava Yolları satış ofislerine engelli belgeleri ile başvurularak bilgilerin onaylatılması gerekir.
 • İndirim Türk Hava Yolları iç hat ve Türkiye çıkışlı dış hat uçuşlarında geçerlidir.
 • İndirimden yararlanmak için engelli yolcu tipinin seçilmesi gerekir.
 • Engelli yolcu indirimi yurt içi uçuşlar ve Ercan Havalimanı uçuşlarında %20 indirim oranı ile vergi ve harçlar dışındaki baz ücret üzerinden uygulanır.
 • Türkiye çıkışlı yurt dışı uçuşlarında ise %25 indirim oranı ile vergi ve harçlar dışındaki baz ücret üzerinden uygulanır.

Öğrenci, öğretmen ve engelli yolcularımız iç hatlarda indirimli uçuyor!

Türk Hava Yolları olarak öğrenci, öğretmen ve engelli yolcularımız ile ailelerinin uygun fiyatlarla uçmaları ve diledikleri yere kolayca ulaşmaları için özel indirimler sunuyoruz. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

% 20 AnadoluJet Engelli İndirimi [Refakatçi Dahil]

% 40 ve üzeri oranda engelli olan yolcularımıza, tüm iç hat L/T/Q/E/O/S/H/A/M/B sınıflarından olan biletlerde %20 indirim sağlanmaktadır. Yolcularımızın bu indirimden faydalanmaları için %40 ve üzeri oranda engelli olduğunu gösteren bir belgeyi...Daha Fazla

% 40 ve üzeri oranda engelli olan yolcularımıza, tüm iç hat L/T/Q/E/O/S/H/A/M/B sınıflarından olan biletlerde %20 indirim sağlanmaktadır. Yolcularımızın bu indirimden faydalanmaları için %40 ve üzeri oranda engelli olduğunu gösteren bir belgeyi (T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı’ndan alınmış engelli kimlik kartı, sağlık kurulu raporu veya ”Özürlü” ibaresi bulunan nüfus cüzdanı) ibraz etmeleri gerekmektedir. Ayrıca ‘refakatçi ile seyahat etmelidir’ ibaresi bulunan doktor raporunun ibraz edilmesi halinde, engelli yolcu ile aynı seferde seyahat edecek bir refakatçiye de %20 indirim sağlanmaktadır. Online satışlarda engelli indirimi uygulanmaz. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Touristica %50 Erken Rezervasyon Otel İndirimi | World’e 18 Taksit [4 Ay Sonra Öde]

Erken rezervasyona %50'ye varan indirimle bu yaz avantajlı tatil fırsatları Touristica'da! 500 TL Ön Ödeme kampanyası yurt içi tesislerinde geçerlidir. Toplam rezervasyon tutarlarında kişi başı sadece 500 TL ön ödeme...Daha Fazla

Erken rezervasyona %50’ye varan indirimle bu yaz avantajlı tatil fırsatları Touristica’da!

  • 500 TL Ön Ödeme kampanyası yurt içi tesislerinde geçerlidir.
  • Toplam rezervasyon tutarlarında kişi başı sadece 500 TL ön ödeme alınır, geriye kalan bakiye otele giriş tarihinden 21 gün önce ödenir.
  • 21 güne kadar rezervasyonlarınızı kesintisiz iptal edebilirsiniz, 21 günün altındaki iptal taleplerinde sözleşmedeki iptal koşulları geçerlidir.
  • 500 TL ön ödeme ve kalan bakiye tutarı 18 aya varan taksit seçenekleri ile ödenebilir.
  • Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde fiyat farklılıkları oluşabilir.
  • Sadece otel konaklamaları için kişi başı 500TL ödenir. Uçak, ulaşım ve transfer gibi ekstra işlemlerde kampanya geçerli değildir, bu hizmetler için tam ücret alınır.
  • 500 TL kampanyası web sitesi, çağrı merkezi ve acentelerimiz ile yapılacak rezervasyon işlemlerinde geçerlidir.
  • Online rezervasyonlarda işlemler, ödeme sayfasında yer alan “500 TL Kampanyası ile Ödeme ” sekmesi seçilerek yapılabilir.
  • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir.
  • Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya son geçerlilik tarihi: 31 Aralık 2020

Erken Rezervasyon Otellerini İncele!

18 AYA VARAN TAKSİT İMKANI

 • Kampanya kapsamındaki yurt içi ürünlerde 18 aya varan taksit imkânı sunulmaktadır.

ŞİMDİ AL, 4 AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLA!

 • Erken rezervasyon kampanyasında fırsatlardan yararlanarak tatil rezervasyonu yapanlar, seçili otellerde seçili kredi kartları ile yapacakları ödemelerde, isterlerse ödeme başlangıcını 4 ay erteleme imkanından yararlanabiliyorlar.
 • Tek seferde yapılan ödeme işleminde 3, 6 veya 9 taksitli işlemlerde geçerli olan ödeme erteleme fırsatı ile rezervasyonunu şimdi yapanlar, hem az ödüyor hem de ödemelerine 4 ay sonra başlıyor.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir. World Eko ve World Business Eko kartlar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil değildir.
 • Yalnızca 3D Secure (Güvenli Ödeme) tahsilatı yapılabilir.
 • Ertelemeden faydalanmak için Joker Vadaa seçeneği kullanılmalıdır.

İPTALDE KOŞULSUZ İADE

 • 1 Nisan-15 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılan minimum 3, maksimum 14 gecelik rezervasyonlarda geçerlidir.
 • İptal Güvence Paketine 10 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
 • İptal Güvence Paketi ile rezervasyonlarınızı hiçbir belge veya mazeret ibraz etmeden otele giriş tarihine 72 saat kala iptal edebilirsiniz.
 • Rezervasyon için ödenen tutar 10 iş günü içerisinde aynı koşullarda iade edilir.
 • İptal ve değişikliklerde, mevcut iptal güvencesi kullanılacağından, yeni rezervasyon istenirse tekrar iptal güvencesi alınması gerekmektedir.
 • Değişiklik işlemlerinde yeni rezervasyonlar güncel satış koşullarından oluşturulacaktır.
 • Ulaşım ücretleri için geçerli değildir.
 • Kayıt tarihinde alınmaz ise, rezervasyon anından itibaren maksimum 7 gün içerisinde eklenebilir.
 • Güvence paket ücreti iptal edilemez, iadesi yapılamaz.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

  • Touristica, “En İyi Fiyat Garantisi” ibaresi koymuş olduğu tüm bölgelerde yer alan otellerde en iyi fiyatı sizlere garanti etmektedir. En iyi fiyat garantisi kapsamındaki bir oteli TÜRSAB üyesi bir firmanın internet sitesinde aynı şartlar geçerli olmak koşuluyla daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda lütfen bize ulaşın. Talepleriniz tarafımızca değerlendirildikten ve size gerekli bilgilendirilme yapıldıktan sonra aradaki fiyat farkını size iade edelim. Taleplerinizin onaylanması durumunda iade işlemleri 10 iş günü içerisinde işleme konulmaktadır. İade tutarlarının hesabınıza aktarılması banka ve rezervasyon sırasındaki ödeme konularına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İade Talebini Nasıl Yaparım?

  • En iyi fiyat garantisi kapsamındaki bir oteli başka bir internet sitesinde daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda daha düşük fiyat bulduğunuz; Firma ismi ve web sitesi adresi Fiyat(KDV dahil) Bilgilerini müşteri ilişkileri departmanımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Konu ile ilgili araştırma tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır.

En İyi Fiyat Garantisi Hangi Koşullarda Geçerlidir?

 • İade talep edebilmek için rezervasyon yaptığınız tutardan daha uygun fiyatı başka bir internet sitesinde görmüş olmalısınız.
 • Touristica.com.tr sitesinde en iyi fiyat garantisi butonunu gördüğünüz bütün oteller garanti kapsamındadır.
 • Touristica.com.tr üzerinden yapılan münferit rezervasyonlar garanti kapsamındadır.
 • Karşılaştırılan fiyata sahip olan oda tipi, kişi sayısı, tarih ve otel yapılan rezervasyon ile aynı olmalıdır.
 • Müşterimiz tarafından bulunan uygun fiyat kuruluşun internet sitesinde afişe edilmiş olmalıdır.
 • Müşterimiz tarafından bulunan uygun fiyat herhangi bir indirim, kupon ve kampanyaya dahil olmamalıdır.
 • En iyi fiyat garantisi Türkiye’de Türk misafirlerimize yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Müşterilerimiz iade talebinde bulunurken Touristica.com.tr’un düzenlemiş olduğu Günün Fırsat Otelleri kampanyasını örnek gösteremezler.
 • İade talepleri rezervasyon yapıldıktan en geç 24 saat içerisinde yapılmalıdır.
 • Touristica.com.tr Müşteri İlişkilerine başvuru yapılırken karşı acente ve internet sitesinde rezervasyon yapıldığına dair voucher, müşteri sözleşmesi veya fatura örneği gerekmektedir.

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

ETSTur Erken Rezervasyon Otelleri %50 İndirim

ETSTur'da erken rezervasyonla %50 indirimi kaçırmayın. Erken rezervasyonunun %50'ye varan birinci dönem indirimlerinde son gün bugün! Cazip fırsatlar ve koşulsuz iptal hakkı ile erken al; istersen şimdi istersen baharda öde!
Hemen Al
Süresiz

THY Engelli ve Refakatçi İndirimi: İç Hatlarda % 20, Dış Hatlarda % 25 İndirim – Miles&Smiles

Engelli yolcularımıza bir kolaylık daha: Engelli yolcularımıza sunduğumuz indirimlerde her uçuşta belge gösterme gereksinimine son veriyoruz. Sadece bir kereliğine engelli belgeleriyle birlikte Miles&Smiles üyesi olan engelli yolcularımız artık belge göstermeden...Daha Fazla

Engelli yolcularımıza bir kolaylık daha: Engelli yolcularımıza sunduğumuz indirimlerde her uçuşta belge gösterme gereksinimine son veriyoruz. Sadece bir kereliğine engelli belgeleriyle birlikte Miles&Smiles üyesi olan engelli yolcularımız artık belge göstermeden iç hatlarda %20 indirimden ve dış hatlarda %25 indirimden faydalanıyor.

Türkiye çıkışlı Türk Hava Yolları seferlerinde engelli yolcularımızın sadece bir kereliğine engelli belgeleriyle birlikte Miles&Smiles üyesi olmaları yeterli oluyor. Engelli yolcularımız iç hat biletlerinde %20 indirimden, dış hat biletlerinde %25 indirimden faydalanırken sürekli belge göstermelerine gerek kalmıyor.

Kabul edilen belgeler 

Engelli yolcularımız aşağıdaki belgelerden birini göstererek Miles&Smiles üyesi olduklarında artık bir daha belge göstermeleri gerekmiyor.

 • Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nden (Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Engelli ve Yaşlı Hizmetler Genel Müdürlüğü) alınan engelli kimlik kartı
 • Tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınan %40 ve üzeri engelli sağlık kurulu raporu
 • “Engelli” ibaresi bulunan nüfus cüzdanı
Engelli yolcularımız, satış ofislerimize, Türkiye’deki anlaşmalı olduğumuz seyahat acentelerine engelli belgelleri ile giderek ya da geri bildirim formunu doldurduktan sonra çağrı merkezimiz üzerinden veya onay alındıktan sonra ise websitemiz ve mobil uygulamımız üzerinden diledikleri zaman engelli indirimli bileti düzenletebilirler.

İndirimli biletleme 

Websitemiz ve mobil uygulamamızdan, satış ofislerimizden, seyahat acentelerından veya çağrı merkezi üzerinden bilet almak isteyen yolcularımız;

Websitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden indirimli bilet alabilmeleri için engelli yolcularımızın öncelikle Miles&Smiles üyesi olması gerekiyor. Engelli yolcularımızın bilgileri otomatik olarak onaylanmamaktadır. Bu indirimden faydalanabilmek için, Türk Hava Yolları internet sitesi geri bildirim formu üzerinden veya Türk Hava Yolları satış ofislerine engelli belgeleri ile başvurularak bilgilerin onaylatılması gerekir.

Satış ofislerimize veya anlaşmalı seyahat acentelerine engelli belgeleri ile gitmeleri indirimli bilet almaları için yeterlidir

Çağrı merkezimizden bilet almak isteyen yolcularımızın Miles&Smiles üyesi olsalar da olmasalar da geri bildirim formunu doldurmaları ve engelli belgesini sisteme yüklemeleri gerekiyor.

Geri bildirim formunu doldururken aşağıdaki seçimlerin yapılması gerekiyor.

 • Geri bildirim kategorisi: “Miles&Smiles Programı”
 • Geri bildirim nedeni: “Talep”
 • Geri bildirim konusu: “İndirim”

Engelli belgesinin ise “Dosyanız” bölümünden yüklenmesi gerekiyor.

Kurallar ve koşullar 

 • Miles&Smiles üyeliği geri bildirim formu doldurulduktan sonra en az 7 gün içinde aktif hale gelir.
 • Miles&Smiles üyeliği aktif hale geldikten sonra, yolcular indirimli biletlerini düzenletebilir.
 • Engelli yolcu indirimi, aktarmalı seferlerde de uygulanır.
 • Engelli yolcu indirimi, diğer indirimlerle birleştirilemez.
 • Engelli yolcu indirimi uygulanan biletlerde değişiklik ve iade işlemleri yapılabilir.
 • Engelli yolcu indirimi kapsamındaki diğer uygulama koşulları için orijinal ücret koşulları geçerlidir.
Engelli yolcuların seyahatiyle ilgili detaylı bilgi için hasta ve engelli yolcular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Refakatçi yolcu indirimi 

Engelli yolcularımızın refakatçileri için de beraber seyahat etmeleri koşuluyla indirimli bilet düzenlenebiliyor. İndirimden yararlanmak için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından engelli yolcuya verilen refakatçi kartının ya da “refakatçi hakkı” olduğunu gösteren engelli belgesinin satış ofislerimize gösterilmesi gerekiyor.

Refakatçi yolcularımızın da belge gösterme gereksinimini kaldırmaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Daha Az

Hemen Al
Süresiz