2000 TL Beko Şubat Ayı Sımsıcak İndirim Fırsatı: Kombi Kampanyası

Fırsat Süresiz
Kombi ve Kurutma Makinesi alanlara, 2.000 TL özel indirim, anında Beko’da…Beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde üstün performans sunan kaliteli marka Beko, kombi ve kurutma makinesi alanlara 2000 TL'ye varan...Daha Fazla

Kombi ve Kurutma Makinesi alanlara, 2.000 TL özel indirim, anında Beko’da…Beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde üstün performans sunan kaliteli marka Beko, kombi ve kurutma makinesi alanlara 2000 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor!

https://www.beko.com.tr/kampanyalar/beyaz-esya-kampanyalari/subat-ayinda-simsicak-kampanya

https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:subat-ayinda-simsicak-kampanya

 • Kampanya 1 – 28 Şubat tarihleri arasında Beko Yetkili Satıcıları ve beko.com.tr’de; Smart Logic, Megalogic Serisi Kombiler ile Kurutma Makinesinde KM 1010 ve KM 70 modellerinin birlikte alımında, Oliz uygulaması ile geçerlidir.
 • Stoklarla sınırlıdır.
 • Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanya fiyatları bireysel satış için sunulmuştur.
 • Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.
 • Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Dört Dörtlük Çeyiz Kampanyası: 7000TL’lik TV Hediye

Fırsat Süresiz
Beko’dan 4-4’lük Çeyiz Kampanyası, 7.000 TL değerinde 108 Ekran TV Hediye! https://www.beko.com.tr/kampanyalar/beyaz-esya-kampanyalari/bekodan-ceyiz-kampanyasi Kampanya, 1 - 15 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Buzdolabı, Derin Dondurucu, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi,...Daha Fazla

Beko’dan 4-4’lük Çeyiz Kampanyası, 7.000 TL değerinde 108 Ekran TV Hediye!

https://www.beko.com.tr/kampanyalar/beyaz-esya-kampanyalari/bekodan-ceyiz-kampanyasi

 • Kampanya, 1 – 15 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Buzdolabı, Derin Dondurucu, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Solo Fırın, Ankastre Fırın, Ankastre Bulaşık, Ankastre Buzdolabı, Klima, 40” ve üzeri Televizyon ürünlerinin 4 tanesinin birlikte alımında, Robo-X™ RS 2221 Robot Süpürge veya B43 A 550 B Televizyon hediye olarak verilecektir. Ankastre Ocak, Davlumbaz, Aspiratör, Tezgâh Seviyesi Buzdolapları, 24” ve 32” TV’ler, kampanyaya dahil değildir.
 • Belirtilen kampanya, Oliz mobil uygulamasına özeldir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için hediye ürün sepete eklenmelidir
 • Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya fiyatları bireysel satış için sunulmuştur.
 • Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.
 • Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

1000TL Beko Espresso Makinesi İndirimi + Hediye Termos

Fırsat Süresiz
Espresso Makineleri’nde 1.000 TL indirime ek 500 ml Santeco Kişisel Termos Hediye! Küçük ev aletlerinden TV'ye, beyaz eşyadan birçok üründe üstün kalitesiyle göz dolduran Beko'da Espresso Makinelerinde 1000 TL indirim...Daha Fazla

Espresso Makineleri’nde 1.000 TL indirime ek 500 ml Santeco Kişisel Termos Hediye! Küçük ev aletlerinden TV’ye, beyaz eşyadan birçok üründe üstün kalitesiyle göz dolduran Beko’da Espresso Makinelerinde 1000 TL indirim fırsatı ve 500 ml Santeco kişiye özel termos hediye.

https://www.beko.com.tr/kampanyalar/kucuk-ev-aleti-kampanyalari/espresso-makinesi-kampanyasi

https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:espresso-makinesi-kampanyasi

 • Stoklarla sınırlıdır.
 • Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanya fiyatları bireysel satış için sunulmuştur.
 • Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.
 • Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Kurutma Makinesi Kampanyası: 600 TL İndirim

Fırsat Süresiz
Beko’da Seçili Kurutma Makinelerinde Geçerli 600 TL İndirim Fırsatı! Küçük ev aletleri, TV, beyaz eşya gibi pek çok üründe üstün kalitesiyle göz dolduran Beko'da, seçili kurutma makinelerinde 600 TL indirim...Daha Fazla

Beko’da Seçili Kurutma Makinelerinde Geçerli 600 TL İndirim Fırsatı! Küçük ev aletleri, TV, beyaz eşya gibi pek çok üründe üstün kalitesiyle göz dolduran Beko’da, seçili kurutma makinelerinde 600 TL indirim fırsatı da bulunuyor.

https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:secili-kurutma-makinelerinde-600-tlye-varan-indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Floral Çay ve Tost Makinesi Kampanyası

Fırsat Süresiz
Beko FLORAL Çay ve Tost Makinesinde Müthiş Fırsat TM 5046 CW Floral Tost Makinesi Quantech™ Plakalar Hiç bu kadar güçlü bir tost makinesi gördünüz mü? Aşınmaya karşı x7 kata kadar...Daha Fazla

Beko FLORAL Çay ve Tost Makinesinde Müthiş Fırsat

TM 5046 CW Floral Tost Makinesi

Quantech™ Plakalar
Hiç bu kadar güçlü bir tost makinesi gördünüz mü? Aşınmaya karşı x7 kata kadar daha dayanıklı döküm yüzeyiyle çok uzun ömürlüdür.

Pişirme Yüzeyi Kapasitesi
6 dilim kapasiteli geniş pişirici yüzeyiyle kalabalık ailelerinde favorisi.

180 Derece Açılabilme
180 derece açılma özelliği ile ızgara olarak kullanabilir, sevdiklerinize lezzet dolu yemekler hazırlayabilirsiniz

Gizli yağ toplama haznesi
Izgaradan çıkan yağlar yağ toplama haznesine akar. Böylece temizliği çok kolay olur.

Cam tasarım
Cam tasarım üst gövdesi ile mutfaklara estetik katar.

 

CM 5964 W Floral Çay Makinesi

Kettle olarak kullanabilme
Bir taşla iki kuş diye işte buna denir! Demlik kapağı aynı zamanda su ısıtıcı kapağı da olduğu için çay makinenizi kettle olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

0,8 L cam demlik
Kırılımaya karşı dayanıklılığı 4 kata arttırılmış cam demlik uzun yıllar mutfağınızın vazgeçilmezi olarak kalır.

2 L cam kettle
2L geniş su haznesi ile uzun yıllar boyunca pratik yardımcınız olacak.

Işıklı gösterge
Her şey hayatınızı kolaylıştırmak için tasarlandı. Mavi ışık çay suyunun sürekli sıcak olduğunu, kırmızı ışık ise suyun kaynamakta olduğunu gösterir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko’da %3 + 500₺ Chippin Kazan + 150TL Worldpuan

Fırsat Süresiz
Kampanya 07 Kasım - 07 Aralık 2022 tarihleri arasında Beko'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. 07 Kasım - 07 Aralık 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan World Üye İşyeri ve Chippin...Daha Fazla

Kampanya 07 Kasım – 07 Aralık 2022 tarihleri arasında Beko’da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
07 Kasım – 07 Aralık 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan World Üye İşyeri ve Chippin Üye İşyeri olan Beko mağazalarından Chippin’e ekli olan Yapı Kredi Bireysel Worldcard ile tek seferde yapılan 15.000 TL ve üzeri işlemlerde 150 TL değerinde Worldpuan ve 500 TL Chippin kazanılabilecektir.

Kampanya döneminde Beko’da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 15.000 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Chippin kazanımları Chippin’e ekli her banka kartı ile yapılan ödemelerden kazanılabilecektir.

Chippin uygulamasına ekli olan Yapı Kredi Bireysel Worldcard ile tek seferde yapılan 15.000 TL ve üzeri işlemlerde Chippin kazanımlarına ek olarak 150 TL değerinde Worldpuan kazanılabilecektir.

Bir kişi kampanya boyunca en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilmektedir. Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılması gerekmektedir. Katılım yapmayan müşteri işlemini tamamlasa bile Worldpuan kazanamayacaktır. Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye işyerlerinde ödemenin Chippin ile yapılması gerekmektedir. Kampanya sadece Chippin ile ödemelerde geçerlidir.

Worldpuan’lar 14 Aralık 2022 tarihinde yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 14 Ocak 2023 olup, kullanılmayan Worldpuan’lar 15 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir. Peşin ve taksitli işlemler dahildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Worldpuan kampanyasından hak kazanılması için World Mobil uygulamasındaki kampanyadan “Hemen Katıl” butonuna tıklandıktan sonra ödeme Chippin’e ekli World özellikli Yapı Kredi kredi kartı ile yapılmalıdır. Kampanyadan Worldpuan kazanmak için https://yapikredi.com.tr/y/bQSeW linkine tıklayarak Worldcard’a başvurabilir ve hızlıca kampanyadan faydalanabilirsin.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kullanıcının Beko alışverişine ilişkin faturasındaki isim ile Chippin kullanıcısının aynı kişi olması gerekmektedir. Chippin üyeliğinin bireysel alışverişler için kullanıldığını teyit amacıyla kullanıcıdan alışverişe ilişkin fatura ibrazı isteyebilecektir.

Kullanıcılar bir takvim yılı içerisinde Arçelik ve Beko’da yapacakları ödemelerde toplamda 1.000 TL’ye kadar Chippin kazanacaklardır. Bu şekilde belirlenen faydanın aşılması durumunda kullanıcıdan işleme dair fatura ibrazı isteyerek işlemin kullanıcıya ait olduğunu kontrol edebilecektir. Faturanın ibrazı üzerine Şirket belirlenmiş olan sınırın üzerinde Chippin kazandırma konusunda karar verecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Beko, Chippin ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko’da %3 + 500₺ Chippin Kazan

Fırsat Süresiz
Kampanya 01 Ekim - 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Beko'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde Beko'da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan...Daha Fazla

Kampanya 01 Ekim – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Beko’da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Beko’da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 15.000 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Beko ve Arçelik kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir, en fazla 50 TL değerinde Chippin kazanabilir.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kullanıcının Beko alışverişine ilişkin faturasındaki isim ile Chippin kullanıcısının aynı kişi olması gerekmektedir. Chippin üyeliğinin bireysel alışverişler için kullanıldığını teyit amacıyla kullanıcıdan alışverişe ilişkin fatura ibrazı isteyebilecektir.

Kullanıcılar bir takvim yılı içerisinde Arçelik ve Beko’da yapacakları ödemelerde toplamda 1.000 TL’ye kadar Chippin kazanacaklardır. Bu şekilde belirlenen faydanın aşılması durumunda kullanıcıdan işleme dair fatura ibrazı isteyerek işlemin kullanıcıya ait olduğunu kontrol edebilecektir. Faturanın ibrazı üzerine Şirket belirlenmiş olan sınırın üzerinde Chippin kazandırma konusunda karar verecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Beko kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Oliz İndirimleri | Karekod Okut Fiyat Düşsün

Kod Süresiz
Oliz, Arçelik Türkiye güvencesini arkasına alarak evdeki ihtiyaçları A’dan Z’ye sizin yerinize düşünen, avantajlı ürün ve hizmetleri tek bir uygulamada bulabileceğiniz bir akıllı telefon uygulamasıdır. Oliz İndirimini Nasıl Kullanırım? 1....Daha Fazla

Oliz, Arçelik Türkiye güvencesini arkasına alarak evdeki ihtiyaçları A’dan Z’ye sizin yerinize düşünen, avantajlı ürün ve hizmetleri tek bir uygulamada bulabileceğiniz bir akıllı telefon uygulamasıdır.

Oliz İndirimini Nasıl Kullanırım?
1. Oliz indirimli ürünlerden almak istediğini sepete at.
2. Oliz uygulaması içerisinden ‘’Karekod’’ tabına tıkla
3. Karşına çıkan şifreyi sepetteki ‘’Oliz Kodu’’ alanına gir.
4. Oliz indirimli tutardan alışverişini tamamla

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arcelik.oliz

https://apps.apple.com/tr/app/oliz/id1576341421

Beko Oliz indiriminden yararlanmak için Oliz uygulamasından oluşturduğunuz karekodu sepette giriniz.

Daha Az

Karekod Kodu Aç 
100% Başarılı

Philips Televizyonlarda 4.400 TL’ye Varan Efsane Oliz İndirimi!

Kod Süresiz
Philips TV'lerde Oliz'e Özel 4.400 TL'ye varan indirim fırsatı tüm Arçelik & Beko mağazalarında ve web sitelerinde! Nasıl Kullanırım? Mağazalarda; •Kampanyaya Katıl butonuna tıkla. •Çıkan karekodunu Arçelik ya da Beko...Daha Fazla

Philips TV’lerde Oliz’e Özel 4.400 TL’ye varan indirim fırsatı tüm Arçelik & Beko mağazalarında ve web sitelerinde!
Nasıl Kullanırım?
Mağazalarda;
•Kampanyaya Katıl butonuna tıkla.
•Çıkan karekodunu Arçelik ya da Beko mağazalarında kasa görevlisine ilet.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Web Sitesinde;
•www.arcelik.com.tr ya da www.beko.com.tr web sitesinden ürünü sepetine ekle.
•Oliz’den aldığın karekodunu, Arçelik ya da Beko web sitesindeki Oliz kodu alanına yaz.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.
•Unutma, Oliz’den aldığın karekod 120 saniyede bir yenilenmektedir!
Kampanya kapsamında; Philips 50PUS8507/62 modelde 4.400 TL, Philips 50PUS8807/62 modelde 4.000 TL, Philips 43PUS8007/62 modelde 2.700 TL, Philips 55PUS8007/62 modelde 1.700 TL indirim uygulancaktır.

Kampanya sadece Arçelik & Beko mağazalarında ve web sitelerinde, 31 Ekim 2022 tarihine kadar geçerlidir.

İndirim, ürünün perakende peşin fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan indirim başkasına devredilemez. Her kullanıcı kampanyadan bir kere yararlanabilir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Arçelik Türkiye ve Oliz’ de saklıdır. Daha Az

a QR Kod Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko Buhar Kazanlı Ütülerde 200 TL Oliz İndirimiyle Kırışıklara Veda!

Kod Süresiz
Beko'dan Oliz’e özel belirli model buhar kazanlı ütülerde 200 TL indirim fırsatı! Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar, BKU 8024, BKU 8026 ve BKU 8928 model ütülerde geçerlidir. Nasıl Kullanırım?...Daha Fazla

Beko’dan Oliz’e özel belirli model buhar kazanlı ütülerde 200 TL indirim fırsatı! Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar, BKU 8024, BKU 8026 ve BKU 8928 model ütülerde geçerlidir.

Nasıl Kullanırım?

Mağazalarda;
•Kampanya Katıl butonuna tıkla.
•Çıkan karekodunu Beko mağazalarında kasa görevlisine ilet.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Web Sitesinde;
•www.beko.com.tr web sitesinden ürünü sepetine ekle.
•Oliz’den aldığın karekodunu, Beko web sitesindeki Oliz kodu alanına yaz.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.
•Unutma, Oliz’den aldığın karekod 120 saniyede bir yenilenmektedir!
Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar tüm Beko mağazalarında ve web sitesinde geçerlidir.

İndirim, ürünün perakende peşin fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan indirim başkasına devredilemez. Her kullanıcı kampanyadan bir kere yararlanabilir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Arçelik Türkiye ve Oliz’ de saklıdır. Daha Az

Karekod Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko Ankastre ve Solo Mikrodalga Fırınlarda 150 TL İndirim Oliz’de!

Kod Süresiz
Beko'dan seçili ankastre ve solo mikrodalga fırınlarda 150 TL indirim Oliz'de. Kampanyaya BMD 200 S/B, BMD 210 DS/DG, BMD 220 S/K, BMC 2520 S/B/D, BMM 2020 I modelleri dahildir. Nasıl...Daha Fazla

Beko’dan seçili ankastre ve solo mikrodalga fırınlarda 150 TL indirim Oliz’de. Kampanyaya BMD 200 S/B, BMD 210 DS/DG, BMD 220 S/K, BMC 2520 S/B/D, BMM 2020 I modelleri dahildir.

Nasıl Kullanırım?

Mağazalarda;
•Kampanya Katıl butonuna tıkla.
•Çıkan karekodunu Beko mağazalarında kasa görevlisine ilet.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Web Sitesinde;
•www.beko.com.tr web sitesinden ürünü sepetine ekle.
•Oliz’den aldığın karekodunu, Beko web sitesindeki Oliz kodu alanına yaz.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.
•Unutma, Oliz’den aldığın karekod 120 saniyede bir yenilenmektedir!
Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar tüm Beko mağazalarında ve web sitesinde geçerlidir.

İndirim, ürünün perakende peşin fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan indirim başkasına devredilemez. Her kullanıcı kampanyadan bir kere yararlanabilir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Arçelik Türkiye ve Oliz’ de saklıdır. Daha Az

Karekod Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko Çamaşır Makinelerinde 810 TL’ye Varan Oliz İndirim Fırsatları!

Kod Süresiz
Beko ile çamaşır makinenin yenilenme zamanı geldi! CM 10120 ve CM 9120 modellerinde geçerli 810 TL' ye varan indirim Beko yetkili satıcılarında ve web sitesinde seni bekliyor. CM 10120 modelinde...Daha Fazla

Beko ile çamaşır makinenin yenilenme zamanı geldi! CM 10120 ve CM 9120 modellerinde geçerli 810 TL’ ye varan indirim Beko yetkili satıcılarında ve web sitesinde seni bekliyor. CM 10120 modelinde 810 TL, CM 9120 modelinde 350 TL indirim uygulanacaktır.

Nasıl Kullanırım?

Mağazalarda;
•Kampanya Katıl butonuna tıkla.
•Çıkan karekodunu Beko mağazalarında kasa görevlisine ilet.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Web Sitesinde;
•www.beko.com.tr web sitesinden ürünü sepetine ekle.
•Oliz’den aldığın karekodunu, Beko web sitesindeki Oliz kodu alanına yaz.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.
•Unutma, Oliz’den aldığın karekod 120 saniyede bir yenilenmektedir!
Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar tüm Beko mağazalarında ve web sitesinde geçerlidir.

İndirim, ürünün perakende peşin fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan indirim başkasına devredilemez. Her kullanıcı kampanyadan bir kere yararlanabilir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Arçelik Türkiye ve Oliz’ de saklıdır. Daha Az

Karekod Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko Derin Dondurucularda Oliz’e Özel 500 TL İndirim Oliz’de!

Kod Süresiz
Beko'dan belirli model dondurucularda 500 TL indirim fırsatı Oliz'de! Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar 7061 MB, 3316 J ve 7071 MB model dondurucularda geçerlidir. Nasıl Kullanırım? Mağazalarda; •Kampanya Katıl...Daha Fazla

Beko’dan belirli model dondurucularda 500 TL indirim fırsatı Oliz’de! Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar 7061 MB, 3316 J ve 7071 MB model dondurucularda geçerlidir.

Nasıl Kullanırım?

Mağazalarda;
•Kampanya Katıl butonuna tıkla.
•Çıkan karekodunu Beko mağazalarında kasa görevlisine ilet.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Web Sitesinde;
•www.beko.com.tr web sitesinden ürünü sepetine ekle.
•Oliz’den aldığın karekodunu, Beko web sitesindeki Oliz kodu alanına yaz.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.
•Unutma, Oliz’den aldığın karekod 120 saniyede bir yenilenmektedir!
Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar tüm Beko mağazalarında ve web sitesinde geçerlidir.

İndirim, ürünün perakende peşin fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan indirim başkasına devredilemez. Her kullanıcı kampanyadan bir kere yararlanabilir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Arçelik Türkiye ve Oliz’ de saklıdır. Daha Az

Karekod Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko Ankastre Bulaşık Makinelerinde 600 TL indirim Oliz’de!

Kod Süresiz
Beko'dan Oliz'e özel BMA 6340 BC , BMA 6340 SC, BMA 6340 GC model ankastre bulaşık makinası modellerinde 600 TL indirim! Nasıl Kullanırım? Mağazalarda; •Kampanya Katıl butonuna tıkla. •Çıkan karekodunu...Daha Fazla

Beko’dan Oliz’e özel BMA 6340 BC , BMA 6340 SC, BMA 6340 GC model ankastre bulaşık makinası modellerinde 600 TL indirim!

Nasıl Kullanırım?

Mağazalarda;
•Kampanya Katıl butonuna tıkla.
•Çıkan karekodunu Beko mağazalarında kasa görevlisine ilet.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Web Sitesinde;
•www.beko.com.tr web sitesinden ürünü sepetine ekle.
•Oliz’den aldığın karekodunu, Beko web sitesindeki Oliz kodu alanına yaz.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.
•Unutma, Oliz’den aldığın karekod 120 saniyede bir yenilenmektedir!
Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar tüm Beko mağazalarında ve web sitesinde geçerlidir.

İndirim, ürünün perakende peşin fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan indirim başkasına devredilemez. Her kullanıcı kampanyadan bir kere yararlanabilir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Arçelik Türkiye ve Oliz’ de saklıdır.

Daha Az

Karekod Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko Buzdolaplarında 4.000 TL’ye Varan İndirimler Oliz’de!

Kod Süresiz
Beko buzdolaplarında 4.000 TL’ye varan indirimler! Nasıl Kullanırım? Mağazalarda; •Kampanya Katıl butonuna tıkla. •Çıkan karekodunu Beko mağazalarında kasa görevlisine ilet. •İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir. Web Sitesinde; •www.beko.com.tr web sitesinden...Daha Fazla

Beko buzdolaplarında 4.000 TL’ye varan indirimler!

Nasıl Kullanırım?

Mağazalarda;
•Kampanya Katıl butonuna tıkla.
•Çıkan karekodunu Beko mağazalarında kasa görevlisine ilet.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Web Sitesinde;
•www.beko.com.tr web sitesinden ürünü sepetine ekle.
•Oliz’den aldığın karekodunu, Beko web sitesindeki Oliz kodu alanına yaz.
•İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.
•Unutma, Oliz’den aldığın karekod 120 saniyede bir yenilenmektedir!
Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar tüm Beko mağazalarında ve web sitesinde geçerlidir.

Kampanyaya dahil ürünler ve indirimler; 970475 EI (1000 TL indirim), 970475 MB (800 TL indirim), 970463 MB (500 TL indirim), 670531 EI (800 TL indirim), 191641 EI (4.000 TL indirim), 978590 EI (1.000 TL indirim), 978557 EB (1.000 TL indirim), 974561 EI/EB (800 Tl indirim), 683721 EI/EB (1.000 TL indirim), 678551 EI (1.000 TL indirim), 674581 EI (800 TL indirim), 674580 EDI (1.000 TL indirim)
İndirim, ürünün perakende peşin fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan indirim başkasına devredilemez. Her kullanıcı kampanyadan bir kere yararlanabilir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Arçelik Türkiye ve Oliz’ de saklıdır.

Daha Az

Karekod Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

Beko, 1950’li yıllarda Koç Holding’in kurucusu olan Vehbi Koç tarafından kurulmuş fakat ilk yıllarda faaliyete geçmemiştir. 1990’lı yıllarda beyaz eşya sektöründe aktif rol alarak Türk ekonomisine büyük katkıda bulunmuş, Türkiye dışında satılan ilk Türk beyaz eşya markası olarak da ipi göğüsleyen marka, bugün dünyanın liderleri arasındadır. Ev ve iş yerleri için gerekli olan beyaz eşya ve ankastre ürünler üreten markanın ürünleri arasında buzdolabıçamaşır makinesibulaşık makinesi ve ankastre mutfak setleri öne çıkar. Ankastre davlumbaz ve ocaklar, markanın mutfaklarda en çok tercih edilen mutfak ürünleri arasındadır. Klima konusunda da sektörün öncü markalarındandır. Küçük ev aletlerine de kalitesi ile dokunan marka, tost makinesi, elektrikli süpürge, blender, çay makinesi, kahve makinesi, ütü, rondo ve mutfak robotu gibi pek çok ürüne imzasını atmaktadır. Yaşamınızın her anında ihtiyacınız olan Beko beyaz eşya ve küçük ev aletleri seçeneklerini bulabilirsiniz. Beko indirim kodu ve kuponu sayesinde alışverişinizi ucuzlatabilirsiniz.

Tarihçe

Türkiye’nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950’li yıllarda, Koç Holding’in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye’ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1954’te kurulan şirketin ismi, Bejerano’nun ve Koç’un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. Ancak, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle, şirket faaliyete geçemedi.

O yıllarda, General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böylece, Anadolu’da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine kadar ulaştırdı.

1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü Atılım’a devreden Beko Ticaret, 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markası adı altında Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun 1990’lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi.

2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

Yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliğini taşıyan BEKO, yola “Dünya Markası” olma hedefiyle çıktı. Türkiye pazarındaki başarının 90’lı yılların başından itibaren yurt dışına da taşınmasıyla birlikte BEKO markası dünyanın 100’den fazla ülkesinde 280 milyon tüketicinin günlük hayatının bir parçası haline geldi. Bugün dünyanın herhangi bir yerinde her iki saniyede bir, bir BEKO markalı ürün satılıyor.

Günümüzde evi daha düzenli hale getirmek için ev elektroniğine ihtiyaç duyulmaktadır. Elektronik ekipmanlar sayesinde evde daha kısa sürede işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle dikkatli hareket etmek ve bu konuda doğru tercih yapmak gerekir. Beko, beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış firmalardan biridir. Başta ev aletleri konusunda en iyi hizmetler olmak üzere birçok beyaz eşyayı sizlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu nedenle sürekli gelişme ve gelişme göstermiştir. Beko ev aletleri genellikle çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar, TV’ler, buzdolapları ve daha birçok elektronik cihazı içerir. Ayrıca şirketin müşterilerine sunduğu bazı Beko promosyon kodu indirimler, müşterilerin istedikleri ürünleri evde satın almalarını kolaylaştıracaktır. Ancak bu indirimleri yakından takip etmekte fayda var. Her beyaz eşya kategorisi farklı zaman aralıklarında indirimlidir. Bu nedenle yakından bakarsanız, evinizi daha pratik hale getirmek için istediğiniz ev aletlerini çok uygun fiyata satın alabilirsiniz. Beko indirim kodu, Beko indirim kuponu ve Beko kampanyalarını bu sayfada bulabilirsiniz!

BEKO indirim kodu nasıl alınır ve kullanılır?

Beyaz eşya ve beyaz eşya denilince akla ilk gelen markalardan biri Beko’dur. Nedenini hiç merak ettiniz mi? Barcelona’nın gözleri, Messi’nin formasında Beko yazması yüzünden mi? Paris’i gezerken karşılaştığınız Beko reklamlarından biri mi? Roma, Londra ve Atina’daki alışveriş merkezlerine gittiğinizde Beko’nun indirimde olduğunu görüyor musunuz? Çünkü Beko bir dünya markasıdır. Beko indirim kuponları kullanmanız gerekiyorsa size şu şekilde anlatacağız:

1) Satın aldığınız ürünleri önce beko.com.tr’nin alışveriş sepetine atın ve ardından ödeme sayfasına gidin. Bu sayfada ürün açıklaması, fiyat, indirim (varsa) ve ücretsiz kargo (varsa) görebilirsiniz. Toplam fiyatın yanında Beko kupon kodu adlı küçük bir kutucuk da belirecektir: İndirim kodunu buraya girip başvurmalısınız.

2) Kuponla.com web sitemizi ziyaret edin ve beko.com.tr’nin tüm indirim kuponlarının ve promosyon haberlerinin yer aldığı bu sayfayı açın. Olan oldu; sen bu taraftasın. Yanınızdaki Kupon kodunu görüntüle bağlantısını tıklayın.

3) Kupon kodunu görüntüle linkine tıkladığınızda karşınıza bir ekran gelecek ve ekranda özel bir kupon kodu belirecektir. Bu kodu alın, kopyalayın ve Beko’ya iade edin. Ödeme (alışveriş sepeti) sayfasındaki indirim kuponu kutusuna yapıştırın ve uygulayın.

4) Beko’nun ödeme sayfasında “kupon kodu” yazan yere girin ve sipariş için Beko’nun talimatlarını izleyin. Bu sayede eğer kod geçerli ise satın aldığınız ürün veya ürünün fiyatı bu kodun açıklamasında belirtilen tutarın altında olacaktır. İyi alışverişler. Bu arada siz de bu iki tıkla alışverişten, Beko indirimlerinden ve bu birbirinden güzel ürünlerden faydalanabilmeniz için en sevdiğiniz arkadaşlarınıza web sitemizi anlatmayı unutmayın, çok mutlu olacaksınız.

BEKO HİZMET MERKEZİ 444 0 888

Beko hizmet merkezi (çağrı merkezi), konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize, haftanın 7 günü, 24 saat canlı hizmet vermektedir. Markamız ile ilgili tüm önerilerinize ve sorularınıza profesyonel bir ekip ile hizmet vererek, yüksek kalitede müşteri memnuniyeti oluşturmak en önemli hedefimizdir.