Hepsiburada’da Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [150TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Hepsiburada'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Hepsiburada Alışverişlerinde %10 Hediye Para Fırsatı! Kış geliyor... Eldiven mi lazım yoksa ısıtıcı mı; sıcak su torbası da olur, şık bir kazak...Daha Fazla

Hepsiburada’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Hepsiburada Alışverişlerinde %10 Hediye Para Fırsatı! Kış geliyor… Eldiven mi lazım yoksa ısıtıcı mı; sıcak su torbası da olur, şık bir kazak da. Artık Hepsiburada alışverişlerinde Nays yanında!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2000TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize anında %10 sepette fiyat düşüyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal. Ödeme yaparken cüzdan yerine kartla öde’yi seçmeniz lazım indirim düşmesi için.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 200 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 150 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına uygulamada yer alan “Kampanyalar” sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret kampanyası

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/hepsiburada

Hepsiburada Alışverişlerinde %10 Hediye Para Fırsatı! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada İlk Alışverişine Özel 75 TL İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada İlk alışverişine özel 75 TL indirim Kupon kodu: MERHABA75 Uygulamadan yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Alışverişe başla...Daha Fazla

Hepsiburada İlk alışverişine özel 75 TL indirim Kupon kodu: MERHABA75 Uygulamadan yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Alışverişe başla

Daha Az

ERHABA75 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Hepsiburada Familia Tuvalet Kağıdı 32’li 139TL, 12’li Kağıt Havlu 96TL Sepet İndirimi

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Familia Tuvalet Kağıdı 32'li 139TL ve 12'li Kağıt Havlu 96TL %20 Sepet İndirimli! https://app.hb.biz/nOkh9WQzDR3l https://www.hepsiburada.com/familia-plus-tuvalet-kagidi-32-li-p-ZYHAYAT55021338 https://www.hepsiburada.com/familia-kagit-havlu-12-li-p-ZYHAYAT5003332 Seçili Hayat Kimya Kağıt Ürünlerinde Sepette %20 İndirim https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/secili-hayat-kimya-kagit-urunlerinde-sepette-20-indirim...Daha Fazla

Hepsiburada Familia Tuvalet Kağıdı 32’li 139TL ve 12’li Kağıt Havlu 96TL %20 Sepet İndirimli!

https://app.hb.biz/nOkh9WQzDR3l

https://www.hepsiburada.com/familia-plus-tuvalet-kagidi-32-li-p-ZYHAYAT55021338

https://www.hepsiburada.com/familia-kagit-havlu-12-li-p-ZYHAYAT5003332

Seçili Hayat Kimya Kağıt Ürünlerinde Sepette %20 İndirim
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/secili-hayat-kimya-kagit-urunlerinde-sepette-20-indirim

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Premium Yapı Kredi Kartlara 6 Ay Boyunca 1TL

Fırsat Süresiz
Yapı Kredi kredi kartına 6 ay boyunca Premium üyeliği 1 TL! +Hepsiburada davet linkinden premium üyesi ol 20₺ hepsipara kazan. https://hb.biz/uw27 13 Kasım - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Yapı...Daha Fazla

Yapı Kredi kredi kartına 6 ay boyunca Premium üyeliği 1 TL!

+Hepsiburada davet linkinden premium üyesi ol 20₺ hepsipara kazan.

https://hb.biz/uw27

 • 13 Kasım – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile Hepsiburada Premium üyeliği satın alan müşteriler, 6 ay boyunca aylık 19.90 TL yerine 1 TL ödeme yapacaktır.
 • 13 Kasım – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile Hepsiburada Premium üyeliği satın alan müşterilerin ayrıca hesabına 10 TL Hepsipara yüklenecektir.
 • 10 TL Hepsipara, Premium üyeliği satın alımından sonra en geç 3 gün içinde yüklenecektir. Yüklenen Hepsipara’ların kullanım süresi 6 aydır.
 • Hepsiburada Premium üyeliğinden ilk 6 ay, aylık 1 TL olarak yararlanmak ve 10 TL Hepsipara kazanabilmek için Hepsiburada Premium üyeliğinin Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile satın alınması gereklidir.
 • Mevcut Premium üyeliği bulunan müşteriler kampanyadan faydalanamaz. Hepsiburada Premium üyeliğini yeniden satın almaları gerekmektedir.
 • Hepsiburada Premium üyeliğinin satın alınabilmesi için Hepsiburada üyeliğinin olması gerekmektedir.
 • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
 • 30 Kasım 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil saat 23:59’a kadar), kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/cayma hakkının kullanılması/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ve Hepsiburada, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kullanımı 50.000 müşteri ile sınırlıdır.

https://www.hepsiburada.com/staticpage/792429710872366?forMobileApp=true

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

%5 Hepsiburada’da Tosla Kart ile İndirim Cashback Kazan (100TL)

Fırsat Süresiz
Tosla ile internet alışverişlerin 100 TL Tosback kazandırıyor! Trendyol, Hepsiburada, Amazon ve N11'den yapacağın alışverişlerde Tosla kullan, toplamda 100 TL Tosback senin olsun. TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla uygulamasından kartınızı isteyin...Daha Fazla

Tosla ile internet alışverişlerin 100 TL Tosback kazandırıyor! Trendyol, Hepsiburada, Amazon ve N11’den yapacağın alışverişlerde Tosla kullan, toplamda 100 TL Tosback senin olsun.

TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla uygulamasından kartınızı isteyin 7 gün içinde size ulaşır (kart size ulaşmadan sanal kart ile ödeme yapabilirsiniz. Tosla, Akbank’a ait bir ödeme hizmeti (Aköde) ve Akbank müşterisi olmanız gerekmiyor, herkes kullanabilir. Üye olmak için tıkla. 20₺ kazandıran Tosla referans kodu: WH8N3

Tosla ile internet alışverişlerin 100 TL Tosback kazandırıyor! Trendyol, Hepsiburada, Amazon ve N11’den yapacağın alışverişlerde Tosla kullan, toplamda 100 TL Tosback senin olsun.

 • Kampanya 01-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Tosla Kart’ın ile Trendyol, Hepsiburada, Amazon ve n11 sitelerinden veya mobil uygulamalarından yapacağın alışverişlerinin %5’i Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Kampanyadan Tosback kazanmak için Tosla uygulamasında kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanya katılımından sonra Tosback kazanmaya başlayabilirsin.
 • Unutma, kampanyadan toplam 50 TL’ye kadar iade kazanabilirsin.
 • Birden farklı yurtiçi alışveriş sitesi alışverişinde iade alabilirsin.
 • Amazon.com.tr alışveriş sitesinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir. Amazon.com yurtdışı internet sitesinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Dijital veya fiziksel Tosla Kart’ı olan tüm müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
 • İadeler, hemen işlemden sonra anında Tosla hesabına yatırılır.
 • Kampanyadan kazandığın Tosback’lerin alışveriş bakiyene eklenir. Alışveriş bakiyeni sadece alışverişlerinde ve uygulama içi ödemelerinde kullanabilir, nakit olarak çekemez, banka hesabına gönderemezsin.
 • Hediye TL’leri kullanmadığın takdirde 20 Aralık tarihinde geri alınacak, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

https://tosla.com/kampanyalar/tosla-ile-internet-alisverislerin-100-tl-tosback-kazandiriyor

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Hepsiburada Gündoğdu Kaşar Peyniri Sepet İndirimi

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Gündoğdu Kaşar Peyniri 3'lü alımlar sepette %25 indirimli! https://app.hb.biz/Yl2CGQOUvyGn Gündoğdu Kahvaltılık Ürünlerinde Sepette %25 İndirim! https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/gundogdu-kahvaltilik-urunlerinde-sepette-25-indirim...Daha Fazla

Hepsiburada Gündoğdu Kaşar Peyniri 3’lü alımlar sepette %25 indirimli!

https://app.hb.biz/Yl2CGQOUvyGn

Gündoğdu Kahvaltılık Ürünlerinde Sepette %25 İndirim! https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/gundogdu-kahvaltilik-urunlerinde-sepette-25-indirim

Gündoğdu Taze Kaşar Peyniri 700 gr x 3Gündoğdu Taze Kaşar Peyniri 700 gr x 3Gündoğdu Taze Kaşar Peyniri 700 gr x 3Gündoğdu Taze Kaşar Peyniri 700 gr x 3 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Öğrenci için Vergisiz Telefonlar: 9500TL’ye 5500TL Destek

Fırsat Süresiz
Hepsiburada, Cumhurbaşkanlığı Kararı gereği vergisiz telefon ve bilgisayar satışına başlamış ve bu fırsattan yararlanmak isteyen öğrencilere özel bir destek kampanyası sunuyor. 1 Kasım 2023'ten itibaren yürürlükte olan bu karara göre,...Daha Fazla

Hepsiburada, Cumhurbaşkanlığı Kararı gereği vergisiz telefon ve bilgisayar satışına başlamış ve bu fırsattan yararlanmak isteyen öğrencilere özel bir destek kampanyası sunuyor. 1 Kasım 2023’ten itibaren yürürlükte olan bu karara göre, öğrenciler 9.500 TL’ye kadar cep telefonu ve bilgisayarları en fazla 5.500 TL destekle alabilecekler. Hepsiburada, bu uygulamayı desteklemek amacıyla özel bir ödeme planı sunuyor. Öğrenciler, Hepsiburada limiti ile 12 ay taksitle, kredi kartı limitlerine takılmadan telefon ve tablet satın alabilecekler. Hepsiburada, 1 Kasım’dan itibaren 9.500 TL’nin altındaki telefon, tablet ve bilgisayar modellerini öğrencilere özel ödeme kolaylıkları ve hızlı teslimat avantajlarıyla sunacak.

Telefon ve tablet alımlarında 12 ay taksit seçeneği sunulurken, bilgisayar alımlarında Şubat ayından itibaren ödeme yapmaya başlamak üzere üç ay erteleme seçeneği de sunuluyor. Ödemeler, seçilen banka veya kredi kartından düşmeyecek, Hepsiburada Limiti kart limitinden bağımsız olacak. Öğrenciler bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecekler ve bu avantajlarla birlikte Türkiye’nin 81 iline ertesi gün güvenli teslimat hizmetinden de faydalanabilecekler.

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Ender Özgün, bu fırsatın gençlerin teknolojiye daha uygun fiyatlarla erişmelerine yardımcı olacak önemli bir adım olduğunu belirtiyor ve öğrencilerin bu destekten faydalanmasından mutluluk duyduklarını ifade ediyor. Ayrıca, vergisiz telefon ve bilgisayar uygulamasından yararlanmanın koşulları, Resmî Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı ile belirlenmiş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yükseköğrenim öğrencisi olmak ve 26 yaşından küçük olmak gibi belirli şartları içeriyor. Bu şartları karşılayan öğrenciler, Hepsiburada’dan özel limitleriyle cihaz alabilecekler. Bu fırsattan sadece bir kez yararlanılabilecek ve destek miktarı 5.500 TL’yi geçmeyecek. Eğer bu fırsattan yararlanmak isterseniz, Hepsiburada’nın kampanya kapsamındaki cihazlarını incelemek için ilgili sayfaya göz atabilirsiniz. Özel Hepsiburada limitinizi kullanmak isterseniz, ürünü sepetinize ekleyip “Alışverişi Tamamla”ya tıkladıktan sonra ödeme sayfasında Hepsiburada Limiti ile ödeme seçeneğini seçebilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/vergisiz-telefon

Ogrencilere Vergisiz Cihazlar

 • 25 Ekim 2023 tarihinde yapılan Resmi Gazete açıklamasıyla birlikte yükseköğretim öğrencileri 9.500 TL altındaki telefon, bilgisayar ve tabletleri vergi iadesi ile birlikte bir defaya mahsus alabilecekler.
 • 1 Kasım itibariyla alınan telefon, bilgisayar ve tabletler kapsam içerisindedir. Öncesinde alınan cihazlar 9.500 TL altında olsa bile Resmi Gazete açıklamasına göre sürece dahil edilemezler.
 • Kampanyadan, 26 yaşından gün almamış Yükseköğretim öğrencileri faydalanabilir. (Yükseköğretim: önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora, tıpta uzmanlık ve sanatta yeterlik eğitimlerini kapsar.) Açıköğretim öğrencileri faydalanamaz.
 • Kart limitine takılmadan Hepsiburada Limiti ile taksit fırsatları aşağıdaki gibidir:
  Telefonlarda Hepsiburada limiti ile 12 Taksit Fırsatı. Bilgisayarlarda Hepsiburada limiti ile 12 Taksit Fırsatı ya da 3 ay erteleyerek 9 ay taksit fırsatı. Tabletler Hepsiburada limiti ile 9 Taksit Fırsatı ya da 3 ay erteleyerek 6 taksit fırsatı
 • Kampanya dahilindeki cihazlar mevcut fiyatları üzerinden satışa sunulur. 9.500 TL altında satın alınmış olan telefon, bilgisayar ve tabletin toplam destek tutarı 5.500 TL’dir. Bu destek tutarı daha sonra devlet kurumları karşısından geri ödenerek sağlanması beklenmektedir. Alınan her bir cihaz için ayrı ayrı 5.500 TL desteği yapılmayacak; toplam destek tutarı 5.500 TL olarak yapılacaktır. Resmi kurumlardan henüz bu konuda detaylı bir açıklama gelmemiştir.
 • Kampanya dahilinde satın alınan cihazlaın en az 2 yıl kullanım zorunluluğu vardır.
 • Yapılan resmi açıklamada 9.500 TL altındaki tüm telefon, bilgisayar ve tabletler kampanya dahilinde kabul edilmiştir. Hepsiburada ilgili yönlendirmedeki cihazları sınırlı stok sayıları ile kampanyaya dahil etmiştir.
 • 9.500 TL altındaki telefonlarda Samsung, Xiaomi, Reeder, Vivo gibi markalar ön planda iken; bilgisayarlarda Lenovo, Asus, Dell markaları; tabletlerde ise Lenovo, Huawei, Samsung, Honor markaları öne çıkmaktadır.
 • Mevcut Hepsiburada iade süreçleri bu kampanya kapsamında da sürdürülecektir.
 • Hepsiburada, kampanya koşullarında her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.hepsiburada.com/staticpage/976338643544291?trackingId=183270

Kimler vergisiz teknolojik cihaz faydasından faydalanabilir?
26 yaşından gün almamış Yükseköğretim öğrencileri faydalanabilir. (Yükseköğretim: önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora, tıpta uzmanlık ve sanatta yeterlik eğitimlerini kapsar.) Açıköğretim öğrencileri faydalanamaz.

Kampanya ne zaman başlar?
1 Kasım itibariyla alınan telefon, bilgisayar ve tabletler kapsam içerisindedir. Öncesinde alınan cihazlar 9.500 TL altında olsa bile Resmi Gazete açıklamasına göre sürece dahil edilemezler.

Telefon, bilgisayar ve tablet alırken bahsi geçen 5.500 TL indirim sepette yansır mı?
Hayır, cihazlar mevcut fiyatları üzerinden satışa sunulur. 9.500 TL altında satın alınmış olan telefon, bilgisayar ve tabletin toplam destek tutarı 5.500 TL’dir. Bu destek tutarı daha sonra devlet kurumları karşısından geri ödenerek sağlanması beklenmektedir. Alınan her bir cihaz için ayrı ayrı 5.500 TL desteği yapılmayacak; toplam destek tutarı 5.500 TL olarak yapılacaktır. Resmi kurumlardan henüz bu konuda detaylı bir açıklama gelmemiştir.

Satın alınan telefonların kullanım zorunluluğu var mıdır?
Evet, en az 2 yıl kullanım zorunluluğu vardır.

Yerel üretim telefon, bilgisayar ve tablet olma zorunluluğu var mıdır?
Hayır, yapılan resmi açıklamada 9.500 TL altındaki tüm telefon, bilgisayar ve tableti kapsadığı belirtilmiştir.

Hangi marka telefon, bilgisayar ve tabletler kapsam içindedir?
9.500 TL altındaki teknolojik cihazlar kapsam içerisindedir. Telefonlarda Samsung, Xiaomi, Reeder, Vivo gibi markalar ön planda iken; bilgisayarlarda Lenovo, Asus, Dell markaları; tabletlerde ise Lenovo, Huawei, Samsung, Honor markaları öne çıkmaktadır.

Satın alınan cihazdan memnun kalınmazsa iade edilebilir mi?
Mevcut Hepsiburada iade süreçleri kapsamında ilerlenecektir. Burada bir kısıt bulunmamaktadır.

Vergisiz Telefon
Vergisiz telefon modelleri, son dönemlerin en çok aranan ürünleri arasında yerini alıyor. Bir kereye mahsus belirtilen özelliklere sahip olan kişilerin sahip olacağı bu avantajlı durumdan birçok telefon modeli satın alınabiliyor. Pratik kullanım ayrıcalıkları ile oldukça revaçta olan popüler tasarımlar, en çok satanlar listesinde yerini almaya devam ediyor. Vergisiz telefon klasmanına giren modeller ergonomik tasarım özellikleri ile oldukça kolay elde tutuş özelliklerine sahip ürünler sizlerin beğenisine sunuluyor. Her defasında kullanıcı memnuniyetini ortaya çıkaran bu seçkin modellerden sizlerde aklınızdan geçmekte olan birini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Satışta olan ekonomik modellerden her biri, Vergisiz Sistemde Alınabilecek En İyi Telefonlar arasında yerini alıyor.

Avantajlı Vergisiz Telefon Satın Alma Fırsatını Kaçırmayın

Hayatın farklı alanında farklı amaçlar için talep edilmekte olan bu özel seçenekleri, sizlerde kendiniz ya da sevdikleriniz için düşünebilirsiniz. Kaliteli marka ayrıcalıkları ile ön plana çıkmakta olan ürünlerde, stoklarla sınırlı olan modelleri günün her anı siparişe dönüştürebilirsiniz. Kaliteli telefon modelleri arayanların da popüler adresini oluşturan bu benzersiz kategorimiz içerisinde sizlerde birçok özel modeli bulabilirsiniz. Uzun yıllar sorunsuz kullanım ayrıcalıklarına sahip olan bu yenilikçi vergisiz telefonlar, benzersiz telefon ayrıcalıkları ile sizlere değer katacak bir ayrıcalığa sahip. Kullanışlı ve ekonomik cep telefonu arayışı içerisinde olan binlerce kişi gün boyu Hepsiburada.com’da seçkin modelleri siparişe dönüştürebilir.

Kalitesi ile ön plana çıkan masrafsız telefon modellerini sizler de tek tek inceleyebilirsiniz.

Öğrencilere vergisiz telefon söylemlerinin ardından satışa sunulan seçkin ürünler milyonlarca kişi tarafından mercek altına alındı. Birbirinden farklı markaların kullanışlı vergisiz telefon seçenekleri birbiri ardına sıralanıyor. Vergisiz telefon ne zaman verilecek şeklinde yöneltilen soruların ardından çok sayıda markaya ait telefon modelleri bu özel kategori üzerinde yerini almaya başladı. Kaliteli tasarım ayrıcalıkları ile kendini ispat etmiş olan seçeneklerden birine sizlerde sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü ve uygun fiyat ayrıcalıkları ile vergisiz telefon şartları oldukça açık bir biçimde belirtilirken sitemiz üzerinden sizlerde kolay bir biçimde temin edebilirsiniz.

Vergisiz Telefon Fiyatları
Uygun fiyat ayrıcalıkları, telefon modelleri arasında değişen bütçe seçeneklerine sahip. Kullanım ayrıcalıklarına göz atarak sizlerde ihtiyaçlarını en uygun telefonu indirimli fiyatlardan faydalanarak kolay bir biçimde sahip olabilirsiniz. Vergisiz telefon fiyatlarında tavan fiyat 9 bin 500 TL olarak açıklandı.

Resmî Gazete Vergisiz Telefon
Bir kereye mahsus yapılan bu uygulamayla ilgili detaylı bilgiler Resmi Gazete’de yer aldı. Öğrencilere ÖTV ve KDV’siz vergisiz cep telefonu seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilmeniz için hepsini tek kategoride bir araya getirdik. Aklınızdan geçmekte olan markaların en popüler telefonlarını fiyatlarına göz atarak ve özelliklerini karşılaştırarak; “vergisiz telefon nereden alınır” sorusunu sormaya gerek kalmadan Hepsiburada.com’dan satın alabilirsiniz. Vergisiz telefon modelleri, sizlerin de memnuniyetini kazanabilecek özel ayrıntılara sahip.

Vergisiz Telefon Modelleri
Vergisiz telefon modelleri arasından dilediğiniz seçeneği ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz bir ya da birden fazla sayıda modeli sepete ekle butonuna tıklayarak anında siparişe dönüştürebilirsiniz. Sizler için aynı gün kargo seçeneklerimizden faydalanarak haberleşme anlamındaki tüm problemlerinize son verebilirsiniz. Vergisiz telefon modelleri kendi içerisinde oldukça zengin bir ürün skalasına sahip. Yediden yetmişe herkesin kolay bir biçimde kullanabileceği telefon çeşitleri bir arada bulunuyor. Bu özel seçeneklerin her biri gerçek manada ekonomik fiyat ayrıcalıklar ile kişilerin kullanımına sunuluyor. Dayanıklı tasarım ayrıcalıklı her bir model, dünya markasının logosu eşliğinde sizlerin kullanımına sunuluyor. Vergisiz telefon kararı Resmi Gazete’de 9 bin 500 TL ve yaş sınırı olarak da bir takım şartları beraberinde getiriyor. Cumhurbaşkanı tarafından seçim vaadi olarak üniversite öğrencilerine özel yapılan bu söylem resmi gazetede yayımlanarak netlik kazandı.

“Yükseköğretim Öğrencilerine Teknolojik Cihaz ve İnternet Desteği Verilmesine” dayalı bu özel düzenlemeye göre; 9 bin 500 TL’ye ek olarak 26 yaş sınırını aşmamış olan üniversite öğrencileri vergisiz telefon modellerinden faydalanıyor.

İkinci El Kapsam Dışı, Destek Tutarı En Fazla 5 Bin 500 TL
Resmi Gazete’de detaylarına yer verilen Vergisiz Telefon uygulamasında, ikinci el cep telefonları kapsam dışında kalıyor. Her öğrencinin sadece bir kez satın alabileceği şartıyla destek tutarı toplamının en çok 5 bin 500 TL olduğu belirtiliyor. Vergisiz telefon alma şartları, resmî gazeteye göre satın alma zamanında öğrencinin 26 yaşından gün almamış olması,

Sadece örgün öğretim öğrencileri olarak bir kere olmak şartı ile teknolojik cihaz desteği sağlanıyor.

Devlet tarafından ortaya çıkarılmış olan bu destek, 9 bin 500 TL’lik tutarı aşmayan vergisiz telefon modellerinde olurken yarısını devlet karşılayacak. Hepsiburada.com’da satışa sunulmakta olan birçok markanın cihazları bu özel kategoride sizler için alt alta sıralanıyor.

Başarısı ile kendiniz fazlası ile ispat etmiş, dünyanın seçkin markalarını burada bulabilirsiniz. Özel fiyatlarla satışa sunulan her bir tasarım markaların garantili kapsamları eşliğinde beklenen ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilecek kabiliyete sahip ürünlerden oluşuyor. Vergisiz telefon kategorimizde olduğu gibi site adresimiz üzerinde telefona dair benzer ihtiyaçlarınızda çok arama gereği olmadan bulabilirsiniz. Telefon ile ilgili her türlü ekipman, araç gereç ve yardımcı elemanları ekonomik fiyat ayrıcalıkları ile en kestirme şekilde temin edebilirsiniz. Sahip olduğumuz zengin ürün gruplarımız içerisinden teknolojik modellerden tüm elektronik ekipmanlara varıncaya değin kampanyalı fiyat seçeneklerimiz ile sizlerde sahip olabilirsiniz. Farklı telefon markasının sizler için çok özel fiyatlarla satışa sunulduğu sitemizden sizlerde güvenli bir vergisiz telefon alışverişi yapabilirsiniz. Site adresimiz üzerinde en çok aranan markaların başında gelen vergisiz telefon seçeneklerinin her biri Türkiye garantili özel avantajı ile ön plana çıkıyor. Vergisiz cep telefon fiyatları ödeme esnasında kredi ile 12 taksit imkânı ile sizlerin beğenisine sunulan özel seçenekleridir. Ayrıcalıklı birçok farklı ürün marka ve modellerine de hızlı bir biçimde göz gezdirebilirsiniz. Dilerseniz aradığınız vergisiz telefon modelini ana sayfa üzerinde yer alan arama çubuğu üzerinden aratarak hemen bulabilirsiniz. Beğendiğiniz, satın almayı planladığınız telefonun sayfasından kullanıcı yorumlarını okuyabilir, özelliklerini öğrenebilirsiniz. Vergisiz telefon alma konusunda sizlerde aradığınız tüm seçenekleri en çok seçenekli fiyat garantisi ile bu kategori içerisinde kolayca bulabilirsiniz. Uzun vadede büyük bir tasarruf oluşturan masrafsız telefon ayrıcalıklarından sizlerde bir çok kişi gibi kolayca faydalanabilirsiniz. Hemen teslim garantisi ile bu özel seçeneklerde birine hemen şimdi sahip olmak sepete ekleyerek güvenli ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Sayısız ürün gruplarından sizlerin de memnuniyetini kazanabilecek olan telefon marka ve modellerinden birine sahip olarak sevdikleriniz ile haberleşme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Kompakt tasarım özellikli bu seçkin modellerden her biri kendi içinde özel detayları ile mükemmel bir iletişim ayrıcalığı sunuyor. Telefon ihtiyacınızı kolayca giderebileceğiniz vergisiz telefon kategorimizden dilediğiniz cep telefonu modelini ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50TL Hepsiburada İş Bankası VISA Kart Kayıt İndirimi

Fırsat Süresiz
İş Bankası Visa Kart’ını kaydet, 50 TL indirimi kaçırma 20 Ekim 2023 – 20 Kasım 2023 tarihleri arasında (bu tarihler dahil 20 Kasım 2023 saat 23:59’a kadar) Hepsiburada’da Visa logolu...Daha Fazla

İş Bankası Visa Kart’ını kaydet, 50 TL indirimi kaçırma

 • 20 Ekim 2023 – 20 Kasım 2023 tarihleri arasında (bu tarihler dahil 20 Kasım 2023 saat 23:59’a kadar) Hepsiburada’da Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarından biriyle alışveriş yaparak kartını ilk kez Hepsiburada’ya kaydeden müşteriler 6 Aralık 2023 – 20 Aralık 2023 tarihleri arasında yapacakları (bu tarihler dahil 20 Aralık 2023 saat 23:59’a kadar) KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kazanacaklardır.
 • Kampanyadan Visa logolu İş bankası bireysel kredi kart sahibi müşteriler faydalanabilir.
 • Kampanya, 20 Ekim 2023 – 20 Kasım 2023 tarihleri arasında yapacakları alışverişlerde ödeme yaptıkları Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartının ilk kez Hepsiburada’da kaydedilmesi halinde geçerlidir.
 • Daha önce Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarından herhangi biri kayıt edilmişse kampanyadan faydalanılamamaktadır.
 • 20 Ekim 2023 – 20 Kasım 2023 arasında Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarından herhangi biri ile alışveriş yapılıp ilk kez kart kaydedildikten sonra 6 Aralık 2023 – 20 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli 50 TL değerindeki indirim aşağıdaki ürünlerde geçerli değildir;
  * Altınlar (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar linkinde yer alan altın ürünlerinde),
  * Yurt dışından ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler linkinde yer alan ürünlerde),
  * Dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar adresindeki tüm ürünler)
  * Kampanya dışı (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler, https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler-2 linkinde yer alan ürünler)
 • 50 TL değerindeki indirimin yansıması için 6 Aralık 2023 – 20 Aralık 2023 tarihlerinde yapacakları KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 250 TL ve üzeri alışverişlerde ödemenin Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarından biri ile yapılması gerekmektedir.
 • Hak ediş durumuna göre 50 TL indirim, sepet adımında değil, sonraki ödeme sayfasında Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kart bilgileri girildiğinde sipariş özetine yansıyacaktır.
 • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
 • Kampanya aynı alışverişte sadece tek bir kart kullanılarak ödeme yapılması halinde geçerli olacaktır. Aynı alışverişte birden fazla kredi kartı veya banka kartı kullanılarak ödeme yapılması halinde (Çoklu kredi kartıyla yapılan ödemelerde) kampanyadan faydalanılamaz.
 • Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 • Kampanya web sitesi ve uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • 20 Aralık 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil saat 23:59’a kadar), kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/cayma hakkının kullanılması/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada, Visa ve İş Bankası kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
 • Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

https://www.hepsiburada.com/staticpage/474049829717679

MARKETING-ISBANKASIVISAKARTINIKAYDET50TL-26-10 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Efsane Kasım İndirim Kampanyaları – Marka Günleri

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Efsane Kasım efsane markalarda efsane indirimlerle başladı! Hepsiburada Kasım İndirimlerinde Farklı Kategorilerden Yüzlerce Üründe Geçerli Fırsatları Kaçırmayın! https://www.hepsiburada.com/efsane-kasim Hepsiburada, kasım ayında özel indirim kampanyalarını başlattı. Önümüzdeki ay boyunca farklı...Daha Fazla

Hepsiburada Efsane Kasım efsane markalarda efsane indirimlerle başladı! Hepsiburada Kasım İndirimlerinde Farklı Kategorilerden Yüzlerce Üründe Geçerli Fırsatları Kaçırmayın!

https://www.hepsiburada.com/efsane-kasim

Hepsiburada, kasım ayında özel indirim kampanyalarını başlattı. Önümüzdeki ay boyunca farklı kategorilerde birçok üründe indirimler, hediyeler ve taksit seçenekleri sunulacak. Kasım ayı, tüm kullanıcılar tarafından heyecanla beklenen bir zaman dilimi. Önümüzdeki ay boyunca geniş çaplı indirimler görmeyi bekleyebiliriz. Hepsiburada, Türkiye’nin en büyük alışveriş platformlarından biri olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük kampanyalarla karşımıza çıkacak.

Hepsiburada, İstanbul’da düzenlediği bir etkinlikte geri sayım yaparak kasım ayına özel indirim kampanyalarını başlattı, biz de bu etkinliğe katıldık. Kullanıcılar, bu ay boyunca birçok üründe tasarruf ederek alışveriş yapabilecekler.

Farklı kategorilerden yüzlerce ürün indirime girdi ve hediyeler ile taksit fırsatları da sunulmaya başlandı.

Hepsiburada’nın kasım ayı indirimleri, “Efsane Marka Günleri” kampanyasıyla başladı ve 5 Kasım’a kadar devam edecek. Bu kampanyada telefonlardan aksesuarlara ve beyaz eşyalara kadar birçok kategoride yüzlerce ürün indirimde olacak. Ayrıca, hediyeli ürünler ve özel taksit fırsatları da kullanıcılara sunulacak.

İndirimlere ulaşmak için, Hepsiburada’nın kasım indirimlerindeki tüm kategorilere göz atmak için Kuponla.com’u takip edebilirsiniz.

Fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin! Hepsiburada, kasım ayına özel kampanyalarını bu ay boyunca sizlerle paylaşmaya devam edecek. İndirimleri ve fırsatları kaçırmamak için takipte kalmayı unutmayın.

Efsane, 1 Kasım’da başlıyor!🫵🧡
Kasım ayı boyunca Hepsiburada’da kuponsuz yayın olmayacak! 🤩
Sen de bu ayı efsane yaşamak için sevdiğin ürünleri favorile, Premium’a geç ve tüüüüm yayınları takip et indirimli alışverişin tadını doyasıya çıkar! #KasımıEfsaneYaşa

MARKETING-EFSANEKASIMBASLADI-01-11format:webp Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Harca Kazan: 200TL’ye varan HepsiPapel kazan – Seçili Ürünler

Fırsat Süresiz
200 TL'YE VARAN HEPSİPAPEL KAZAN Her gün yenilenen binlerce seçili üründen sen de alışveriş yap 200 TL'ye varan Hepsipapel cüzdanına yüklensin. harcadıkça KAZAN Kampanyaya dahil ürünlerden yapacağın alışverişlerde, alışveriş tutarının...Daha Fazla

200 TL’YE VARAN HEPSİPAPEL KAZAN Her gün yenilenen binlerce seçili üründen sen de alışveriş yap 200 TL’ye varan Hepsipapel cüzdanına yüklensin. harcadıkça KAZAN

 • Kampanyaya dahil ürünlerden yapacağın alışverişlerde, alışveriş tutarının %20’si Hepsipapel olarak Cüzdanına aktarılır.
 • Kampanya kapsamında bir günde en fazla 200 TL Hepsipapel kazanabilirsin. Gün içinde yapacağın alışverişlerin toplam tutarının %20’si 200 TL’nin üzerinde olsa dahi kampanya kapsamında bir günde en fazla 200 TL Hepsipapel kazanılabilir.
 • Kampanyadan kazanacağın Hepsipapeller, sipariş tarihinden 30 gün sonra cüzdanına yüklenir. Yükleme yapıldığında uygulama içerisinde bildirim olarak ya da SMS ile bilgilendirme gönderilir. Hepsipay Cüzdanım sayfasından da Cüzdan hareketlerini kontrol edebilirsin.
 • Kampanyadan kazanılan Hepsipapeller yüklendikten sonra 2 gün boyunca kullanılabilir. Kullanılmayan Hepsipapeller bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir.
 • Hepsipay Cüzdanımda bulunan Hepsipapelleri sonraki alışverişlerinde kullanabilirsin:
  o Ödeme bilgilerini girerken Banka Kartı/Kredi kartı/Hepsipay Cüzdanım adımını seç
  o İster tanımlı kartlarından birini kullan, istersen yeni kart bilgilerini gir
  o Hepsipay Cüzdanım seçeneğini seç, Hepsipallerin otomatik olarak sipariş tutarından düşecektir.
  o Cüzdanımı ilk kez kullanacaksan Hepsipay Cüzdanım Sözleşmesini onaylayarak anında siparişini tamamla.
 • Bir siparişin herhangi bir nedenle iptal veya iadesi durumunda, kampanyadan ödül kazanılamaz.
 • Kampanya kurumsal müşteriler için geçerli değildir.
 • Bireysel müşterilerin ticari kart ile yaptığı işlemler, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan işlemlerden Hepsipapel kazanılmayacaktır.
 • Kampanya sadece seçili ürünlerde geçerlidir. Aynı ürünün farklı renk, beden, ebat veya numaraları kampanya kapsamına dahil olmayabilir.
 • Hepsiburada ve Hepsipay, kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.hepsiburada.com/staticpage/336675872498754

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Premium üyeliği 3 ay boyunca ayda 1 TL – Garanti Bonus Platinum

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Premium üyeliğinden ilk 3 ay, aylık 1 TL olarak yararlanmak için Hepsiburada Premium üyeliğinin Bonus Platinum kredi kartı ile satın alınması gereklidir. 26 Eylül- 31 Ekim tarihleri arasında, seçili...Daha Fazla

Hepsiburada Premium üyeliğinden ilk 3 ay, aylık 1 TL olarak yararlanmak için Hepsiburada Premium üyeliğinin Bonus Platinum kredi kartı ile satın alınması gereklidir.

26 Eylül- 31 Ekim tarihleri arasında, seçili Garanti BBVA kredi kartları ile Hepsiburada Premium üyeliği satın alan müşteriler, üyelik tarihinden itibaren 3 ay boyunca Hepsiburada Premium’a aylık 14,90 TL yerine 1 TL ödeme yapacaktır.

 • 26 Eylül-31 Ekim 2023 tarihleri arasında, seçili Garanti BBVA kredi kartları ile Hepsiburada Premium üyeliği satın alan müşteriler, üyelik tarihinden itibaren 3 ay boyunca Hepsiburada Premium’a aylık 14,90 TL yerine 1 TL ödeme yapacaktır.
 • Hepsiburada Premium üye olmak için hemen tıklayabilirsiniz.
 • Hepsiburada Premium üyeliğinden ilk 3 ay, aylık 1 TL olarak yararlanmak için Hepsiburada Premium üyeliğinin seçili Garanti BBVA kredi kartları ile satın alınması gereklidir.
 • Kampanya sadece aşağıda yer alan Garanti BBVA kredi kartları ile Hepsiburada Premium üyelik satın alımlarında geçerlidir.
  • Bireysel Bonus Platinum kredi kartı
  • Tüm Bireysel Miles&Smiles kredi kartları
  • Tüm Bireysel Shop&Fly kredi kartları
 • Mevcut Premium üyeliği bulunan müşteriler kampanyadan faydalanamaz. Hepsiburada Premium üyeliğini yeniden satın almaları gerekmektedir.
 • Hepsiburada Premium üyeliğinin satın alınabilmesi için Hepsiburada üyeliğinin olması gerekmektedir.
 • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
 • 31 Ekim 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil saat 23:59’a kadar), kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/cayma hakkının kullanılması/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Garanti BBVA kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Garanti BBVA kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
 • Garanti BBVA ve Hepsiburada, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya firmaya aittir, bankadan kazanım gerçekleşmeyecektir. Sorularınız için firma ile görüşebilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/staticpage/284602289903436 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

75TL Hepsiburada İlk Alışveriş İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada ilk alışveriş indirim kuponu MERHABA75 koduyla, 150 TL’lik ilk alışverişinde 75 TL indirimi kaçırma! Alışveriş listenizde eksik olan ürünleri en uygun fiyata kapınıza getiren Hepsiburada'daki alışverişlerinize açılan kodla 75...Daha Fazla

Hepsiburada ilk alışveriş indirim kuponu MERHABA75 koduyla, 150 TL’lik ilk alışverişinde 75 TL indirimi kaçırma! Alışveriş listenizde eksik olan ürünleri en uygun fiyata kapınıza getiren Hepsiburada’daki alışverişlerinize açılan kodla 75 TL indirim kuponu fırsatı. Hepsiburada web sitesinden yapacağınız ürün alışverişlerinde 75TL indirim fırsatı!

Daha Az

ERHABA75 Kodu Aç 
100% Başarılı

Hepsiburada İlk Alışverişine 75TL İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada MERHABA75 indirim koduyla, 150 TL’lik ilk alışverişinde 75 TL indirimi kaçırma! Hepsiburada İlk alışverişine özel 75₺ indirim Kupon kodu: MERHABA75 hepsiburada Uygulamadan yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir....Daha Fazla

Hepsiburada MERHABA75 indirim koduyla, 150 TL’lik ilk alışverişinde 75 TL indirimi kaçırma! Hepsiburada İlk alışverişine özel 75₺ indirim Kupon kodu: MERHABA75 hepsiburada Uygulamadan yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Daha Az

ERHABA75 Kodu Aç 
100% Başarılı

Yapı Kredi Kartını Hepsipay Cüzdan’a Kaydet 75TL Kazan

Fırsat Süresiz
Yapı Kredi kartını Hepsipay Cüzdan’a kaydet kazan Yapı Kredi bireysel kredi kartını ana kart olarak kaydeden müşterilerimize özel 200 TL’ye (KDV dahil, hediye çeki, kupon veya Hepsipara, kargo bedeli hariç)...Daha Fazla

Yapı Kredi kartını Hepsipay Cüzdan’a kaydet kazan

 • Yapı Kredi bireysel kredi kartını ana kart olarak kaydeden müşterilerimize özel 200 TL’ye (KDV dahil, hediye çeki, kupon veya Hepsipara, kargo bedeli hariç) 75 TL sepet indirimi kredi kartının kaydedildikten sonraki gün içerisinde tanımlanacaktır.
 • 200 TL’ye 75 TL sepet indirimi Yapı Kredi bireysel kredi kartını ilk kez kaydeden müşterilere tanımlanacak olup 30 takvim günü boyunca geçerli olacaktır.
 • Daha önce Yapı Kredi bireysel kredi kartlarından herhangi biri kayıt edilmişse kampanyadan faydalanılamamaktadır.
 • Tanımlanan sepet indirimi, altınlar (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar linkinde yer alan altın ürünlerinde), yurt dışından ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler linkinde yer alan ürünlerde), dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar adresindeki tüm ürünler) ve kampanya dışı (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler, https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler-2 linkinde yer alan ürünlerde) ürünleri hariç 200 TL (KDV dahil, hediye çeki, kupon veya Hepsipara, kargo bedeli hariç) ve üzeri alışverişlerde Yapı Kredi World kredi kartı ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır.
 • Yukarıdaki linklerde belirtilen elektronik ürünler, altın, yurt dışından ürünler, kampanya dışı ürünler ve dijital ürünler hariç 200 TL (KDV dahil, hediye çeki, kupon veya Hepsipara, kargo bedeli hariç) ve üzeri sepet oluşturulduğunda, cüzdana kayıtlı Yapı Kredi World kart seçildikten sonra 75 TL indirim ödeme adımında sipariş özeti sayfasında otomatik yansıyacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için cüzdana kayıtlı ana kartının Yapı Kredi bireysel kredi kartı olması gerekmektedir.
 • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
 • Kampanya aynı alışverişte sadece tek bir kart kullanılarak ödeme yapılması halinde geçerli olacaktır. Aynı alışverişte birden fazla kredi kartı veya banka kartı kullanılarak ödeme yapılması halinde (Çoklu kredi kartıyla yapılan ödemelerde) kampanyadan faydalanılamaz.
 • Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 • Kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/cayma hakkının kullanılması/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Yapı Kredi kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Yapı Kredi kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

https://www.hepsiburada.com/staticpage/319324519361085

MARKETING-YAPIKREDIKARTKAYIT-01-08

https://www.hepsiburada.com/staticpage/1027126950728477

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

148,66TL Hepsiburada Solo Bambu Tuvalet Kağıdı 40’lı

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Solo Bambu Tuvalet Kağıdı 40'lı SEPETTE 148,66 TL https://app.hps.im/d7ct/inimt5wp https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/secili-supermarket-urunlerinde-sepette-15-indirim-firsati...Daha Fazla

Hepsiburada Solo Bambu Tuvalet Kağıdı 40’lı SEPETTE 148,66 TL

https://app.hps.im/d7ct/inimt5wp

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/secili-supermarket-urunlerinde-sepette-15-indirim-firsati

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Türkiye’nin en büyük ve en çok sevilen e-ticaret sitesine hoş geldiniz!

Hepsiburada Hakkında

Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platfomu Hepsiburada, Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor, marka ve işletmeleri platformunda milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor.

1998 yılında ilk tohumları atılan platform, 2001 yılında Hepsiburada markasıyla Doğan Online’ın bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı. Bugün Hepsiburada, geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret şirketi olmakla beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul ediliyor.

Hepsiburada; 2001 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Hepsiburada, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Kurucusu Hanzade Doğan Boyner’in vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Hepsiburada “Hepsiglobal” e-ihracat atılımıyla da platformdaki işletmeleri, markaları ve kaliteli Türk ürünlerini dünya pazarlarıyla ve milyonlaca yeni müşteri ile buluşturuyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Hepsiburada, bugün yaklaşık 40 kategoride, onlarca milyon ürün çeşidiyle aylık 100 milyondan fazla ziyarete ev sahipliği yapıyor. Geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Hepsiburada, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Başarılarını aldığı ödüllerle her geçen gün taçlandırmaya devam eden Hepsiburada, Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunurken müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürüyor.


Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada olarak, 40’a yakın kategoride, 50 milyon ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü birleştiren, veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibimizle aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak, irili ufaklı on binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiye ve bölgenin en büyüğü olma özelliğini taşıyan Akıllı Operasyon Merkezimizle, sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmaları yürüttüğümüz Ar-Ge merkezimizle online alışveriş sektörünün gelişimine liderlik ediyoruz. Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, alanında lider kuruluşlarla birlikte yeni proje, yatırım ve iş birliklerine imza atıyoruz. Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hanzade Doğan Boyner’in Hepsiburada’nın genlerine işlediği inovasyon ve girişimcilik ruhuyla Türkiye’de dijital dönüşüme öncülük ediyor, tüm paydaşlarımızla birlikte büyümeyi sürdürüyoruz.

Taşımacılık sektörüne yenilikçi bakış açısı kazandıran Hepsijet, dijital ödeme çözümleri sunan HepsiPay,  günlük haftalık ve aylık süpermarket ihtiyaçlarını istedikleri zaman diliminde tüketicilerin ayağına getiren Hepsiexpress, markalara hizmet sağlayan reklam platformumuz HepsiAd, e-ihracat ile işletmelere birer dünya oyuncusu olma fırsatı sunduğumuz ve Türk ürünlerini dünyaya açan Hepsiglobal gibi farklı birçok servis ile müşterilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza fayda sağlayan dev bir ekosistemi hep birlikte inşa ediyoruz.

Bir teknoloji şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyor, yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal gelişime, girişimciliğe ve inovasyona katkıda bulunuyoruz. Bu anlamda Mayıs 2017’de başlattığımız ve kadınların ekonomiye katılımını destekleyen Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla kadınlara ek hiçbir yatırım yapmadan e-ticarette kendi işlerini kurma ve büyütme fırsatı sunuyoruz

1998 yılında ilk tohumları atılan ve 2001 yılından itibaren Hepsiburada markasıyla Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak başladığımız bu yolculukta bugün Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret platformu konumunda olmaktan gurur duyuyoruz. Hindistan’ın batısıyla Almanya’nın doğusu arasında kalan geniş coğrafyanın en büyük teknoloji şirketi olma hedefiyle, İstanbul’dan 4 saat uçak mesafesinde yer alan 1 milyar müşteriye hitap edecek dev bir ekosistem olma yolculuğunda yatırım ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, uzun yıllara yayılan bu yolculuğumuzda bize destek veren ve güvenen milyonlarca müşterimize şükranlarımızı sunuyoruz

ALIŞVERİŞ KAMPANYALARI İLE TÜRKİYE’NİN LİDER ALIŞVERİŞ PLATFORMU HEPSİBURADA’DA 30 MİLYONDAN FAZLA ÜRÜN ÇEŞİDİ VE HARİKA FİYATLAR SENİ BEKLİYOR!

Hepsiburada’nın yaza özel fırsatlarında milyonlarca ürün çeşidi, süper fiyatlarla seni bekliyor! Üstelik, uygulamadan yapacağın alışverişlerinde sadece uygulamaya özel süper indirimler de sana sunuluyor. Uygulamaya gel, aradığın ürünleri sepetine ekle ve alışverişini tamamla!

Hepsiexpress ile market, yemek, çiçek ve su ihtiyaçların 30 dakikada kapında!
Üstelik, fiyat farkı ve teslimat ücreti yok! Carrefour, Happy Center, Mopaş, Kim Market, Tazemasa, McDonald’s ve Sırma Su gibi anlaşmalı mağazalardan dilediğini seç, ihtiyacın olan ürünler süper fırsatlarla kapına gelsin!
Taptaze meyveler, sebzeler, diyet ve organik ürünler, atıştırmalıklar, tatlılar… Aradığın tüm ürünler Hepsiexpress ile anında kapında. Hadi hemen keşfet!

Mağaza mağaza dolaşmak yerine en trend giyim markaları tarafından sunulan teklifler ve kampanyaları kolayca gör, süpermarket tekliflerini izle, Türkiye’nin alışveriş platformu ile güvenli alışverişin keyfini çıkar.

Üstelik Hepsiburada’dan yapacağın alışverişlerde süper ayrıcalıklar ve hizmetler seni bekliyor! İhtiyaçlarını ertelemek yerine online alışveriş kredisini keşfet. 750 – 25.000 TL arasındaki sepet tutarlarında 60 aya varan vade seçenekleri seni bekliyor!

Yapacağın alışverişlerde kredi kartı limitin yetmezse Çoklu Kredi Kartı ile yöntemiyle ödeme yapabilirsin. Birden fazla kartla tek seferde ödeme yaparak alışverişlerini tamamlama ayrıcalığı da Hepsiburada’da!

Dizüstü bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlara, telefonlardan tabletlere alışveriş kredisiyle elektronik ürünlerine rahatça sahip olabilirsin. Yeni bilgisayarında en yeni oyunları rahatça oynayıp, yeni cep telefonunla harika fotoğraflar ve videolar çekebilirsin.

Oyunculara özel oyun bilgisayarlarını, mobil oyunculara özel oyun telefonlarını da keşfet! Hepsi uygulamamızda seni bekliyor. Haydi sen de son teknolojiyi yakala!

Bebekli hayatı kolaylaştıran, annelerin en çok tercih ettiği, bebeklere ve çocuklara özel ürünlerde de harika indirimler olduğunu unutma! Oyuncaklar, mamalar, çocuk ve bebek giyim ürünleriyle çok daha fazlası uygulamamız ile parmaklarının ucunda.

Moduna göre moda da burada! En trend ayakkabılar, en moda giyim ürünleri, saatlerden takılara en trend moda aksesuarları, favori moda markalarının en şık ürünleri, kadınlara ve erkeklere özel koleksiyonlar süper fırsatlarla uygulamamızda.

Makyaj ürünleri, cilt ve saç bakım ürünleri, göz kalemleri, farlar, parfümler, şampuanlar, bakım kremleri, deodorantlar, nemlendirici kremler uygun fiyatlarla Hepsiburada’da.

Cep telefonu, akıllı saat, TV ünitesi, TV, bebek arabası, bebek bezi, spor ayakkabı, kitaplık, kulaklık, bisiklet ve daha niceleri avantajlı fiyatlarla Hepsiburada’da! Uygulamaya özel indirimlerle teknolojiden modaya, süpermarketten anne ve bebek ürünlerine kadar binlerce kategori arasından bütçene uygun ürünleri keşfetmek için hemen Hepsiburada’yı telefonuna indir, doğru alışverişin keyfini çıkar!

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARIN, HER GÜN YENİLENEN ÜRÜNLERİ SENİ BEKLİYOR

Koton, Defacto, LC Waikiki, Farmasi, Nike, Adidas, Samsung, Karaca, Arçelik, Apple, Barbie, Madame Coco, Avon, Monster, Vestel, Pierre Cardin, Bosch, Philips, Puma, Paşabahçe, Columbia, The North Face, Siemens, Lenovo, LG, Asus, Kütahya Porselen, Lumberjack, Casper, Sony, Kinetix, MSI, Jack Wolfskin, Korkmaz, Arzum, Prima, Dark, Tefal, Emsan, TP-Link, HP dilediğini seç, alışverişe başla!

• RENKLİ VE HEYECAN VEREN YENİ TASARIM
• VİTRİNLER ARASINDA GEÇİŞ YAPARAK KEŞFE DAYALI ALIŞVERİŞ DENEYİMİ
• HEPSİEXPRESS İLE SÜPERMARKET ALIŞVERİŞİ
• HER GÜN YENİLENEN SANA ÖZEL KAMPANYALARI KEŞFET
• HEDİYE ÇEKLERİ KAZAN, ALIŞVERİŞLERİNDE KULLAN
• SESLE, GÖRSELLE YA DA BARKODLA ARAMA YAP
• BİLGİLERİNİ KAYDET, TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ YAŞA
• ÜYE OLMAYA VAKTİN YOK MU? ÜYE OLMADAN ALIŞVERİŞE DEVAM ET
• İSTER KARTLA İSTER HAVALE İLE ÖDE
• LİMİTİN YETMEZSE 2 KREDİ KARTINI BİRLEŞTİREREK ÖDE
• HAYALLERİNİ ERTELEME, ALIŞVERİŞ KREDİSİ YANINDA
• BUGÜN TESLİMAT İKONLU ÜRÜNLER AYNI GÜN KAPINDA
• EVDE YOKSAN SİPARİŞİNİ TESLİMAT NOKTALARINDAN TESLİM AL
• KOLAY SİPARİŞ TAKİBİ İLE KARGO SÜREÇLERİNİ İZLE
• BEĞENMEDİYSEN KOŞULSUZ İADE ET
• BİR ŞEYLER TERS Mİ GİTTİ? TEK TIKLA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZE ULAŞ

Hepsiburada bünyesinde a’dan z’ye her ihtiyacı karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Elektronikten giyime, ev yaşam ve bahçe malzemelerinden anne bebek ihtiyaçlarına kadar akla gelecek pek çok ihtiyaç, tek çatı altında satışa sunuluyor. Tüm kampanyalara göz atıldığında, bütçe dostu pek çok ürüne ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz. Neredeyse her ürün yelpazesi için bir kampanya uygulamasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm kampanyalar altında eviniz ve kendiniz için ihtiyacınız olan her şeye mükemmel kalite ve uygun fiyat aralığıyla, bütçenizi yormadan ulaşabilirsiniz. Kampanyalar, ürünlerin fiyatlarına yapılan indirimler olabileceği gibi kimi zaman bedava ürünler, hediyeler ya da nakliye avantajları gibi seçenekler de kampanyalara dahil edilebiliyor. Bu sayede birbirinden avantajlı alışveriş seçenekleri ile bütçenize dost ve keyif dolu bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu kampanyalar, kullanıcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. En keyifli alışverişlerin indirimli veya avantajlı seçeneklerle yapıldığını bilen Hepsiburada, tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun kampanyalar üretiyor. Alışverişe çıkan herkes, mümkün olan en uygun bütçeyle en yüksek kaliteli ve en iyi teknoloji ile imal edilmiş ürünlere ulaşmak istiyor ve bunun için çok zaman ve emek harcıyor. İnternet kullanıcıları artık sıradan bir alışveriş yerine; en kârlı, avantajlı ve keyifli online alışverişi tercih ediyor. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin kapıya kadar getirilmesi anlayışının yanında, artık hepsiburada üzerinden, uygun fiyat aralıklarında, bütçe dostu onlarca seçeneğe ulaşmak mümkün oluyor. Siz de eğer alışverişe başlayacaksanız; kategoriler içerisinde indirimleri şansa bırakmaktansa, tüm kampanyalara göz atarak sizin için en uygun indirim ve fırsatlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Stil sahibi İnternet kullanıcıları, son moda ürünleri bir tıkla kapısına getirtmekle birlikte aynı zamanda bu ürünlere çok uygun fiyatlarla ve avantajlarla sahip oluyor. İç giyimden kabana, mezuniyet vb. özel günler için kullanılacak abiyelerden spor takımlara kadar her türlü giyim ihtiyacını kolayca karşılayabiliyor. Güzelliğine düşkün olanlar cilt bakım ürünleri ve kozmetik alışverişlerini de birbirinden avantajlı kampanyalardan faydalanarak kolaylıkla yapabiliyor. Kışın soğuğunda, yazın sıcağında torbalar dolusu market alışverişini yapmak için evden çıkmak istemeyenler ise evin tüm ihtiyacını çok uygun fiyatlarla satın alabiliyor. Ağır poşetleri taşıma derdinden de kurtulmuş oluyor. Süper market ve yiyecek alışverişleri de kolaylıkla hallediliyor. Teknoloji aşıkları ise son teknoloji ürünlerini raflardaki fiyatlardan çok daha uyguna bulabiliyor. Hayatın içine çok hızlı bir giriş yapan tabletler, iyi fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satın alınabiliyor. Cep telefonları da görülmemiş tekliflerle sizleri bekliyor. Hediye almak için dükkân dükkân gezecek vakti olmayanlar, hepsiburada kampanyaları sayesinde birbirinden güzel hediyeleri uygun fiyatlara bulabiliyorlar. Sağlığına dikkat eden, doğal gıdalar tüketmek isteyenlerdenseniz siz de hepsiburada’nın kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Şehir hayatında koşuştururken, organik ürünleri bulamamaktan şikâyetçi olanlar için, hepsiburada uygun alternatifler sunuyor. İyi fiyatlarla ve avantajlarla, lezzetli ve doğal gıdaları kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Artık karne hediyeleri ve oyuncak alışverişlerini ertelemek için de hiçbir bahane kalmıyor. Yoğun iş temposu ya da bütçeyi zorlayan rakamlar çocukların sevinmesine engel olamıyor. Hepsiburada’da çocuklar için birbirinden güzel hediye seçenekleri, uygun fiyat avantajıyla sizleri bekliyor. Bahçe keyfinden vazgeçemeyenler için de çeşit çeşit bahçe malzemeleri fırsatlarla kapınıza kadar gönderiliyor. Bahçede barbekü ve mangal ziyafeti yapmak isterseniz, tüm alet edevatı ve ihtiyacınız olan her şeyi avantajlı fırsatlarla satın alabilirsiniz. Bunların yanında bahçeniz için güzel mobilyalara, şemsiyelere, tohum çeşitlerine ve gübre türlerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kısacası, aklınıza gelen ne varsa, cebinizi yormayan fiyatlarla sizin olsun, ayağınıza kadar gelsin.2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; 30 kategoride 12,7 milyonun üzerinde ürünümüzle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük.

Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçildik.

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Hepsiexpress

Hepsiburada on the App Store

Hepsi hızlı, Hepsi taze, Hepsiexpress Anlaşmalı mağazalardan ihtiyacın olan ürünleri sepetine ekle, binlerce ürüne avantajlı fiyatlarla sahip ol.

İstanbul – Ankara – İzmir – Bursa – Antalya – Adana – Konya – Kocaeli – Mersin – Denizli – Tekirdağ – Sakarya – Eskişehir – Bodrum – Marmaris – Fethiye

Hepsiexpress’de hangi anlaşmalı mağazalar var?

Market siparişleri için anlaşmalı mağazamız; CarrefourSA, Mopaş.

Yemek siparişleri için anlaşmalı mağazamız; Mc Donalds.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Hepsiburada mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ alt köşesinde bulunan Hepsiexpress ikonununa tıklayarak Hepsiexpress uygulamasına geçiş yapabilirsiniz. Hepsiexpress siparişinizi oluşturmak için siparişin teslim edilmesini istediğiniz bölgeyi seçmeniz gerekmektedir. Daha önce Hepsiburada üyeliğinize kaydettiğiniz adresler içerisinde teslimata uygun olan adreslerden birini direkt seçebilir ya da yeni bir adres girişi yapabilirsiniz. Adres girişi yaptıktan sonra mağaza seçimi yaparak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.
Sepetinize tüm ürünleri ekledikten sonra siparişin size ne zaman teslim edilmesini istediğinizi belirleyebilirsiniz. Bu adımlardan sonra açılacak olan ödeme seçenekleri ekranından ödeme yönteminizi seçebilir, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve koşulları kabul ettiğinizi işaretleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sipariş oluşturmak için minimum tutar nedir?

Hepsiexpress’te market siparişlerinin oluşturulabilmesi için sepet tutarının minimum 50 TL olması gereklidir.

Yemek siparişleri için minimum tutarın 14,90 TL olması gereklidir.

Teslimat ücreti alıyor musunuz?

Şu an tüm şehirlere ücretsiz teslimat yapılmaktadır.

Hangi ödeme seçenekleri ile sipariş verebilirim?

Uygulamamızdan tüm bankalara ait kredi kartlarını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı puanı kullanarak alışveriş yapılamamaktadır. Banka kartı, yurt dışı kredi kartları ve yemek kartı ile sipariş oluşturulamamaktadır.
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Benim bulunduğum bölgeye teslimat yapıyor musunuz?

Bulunduğunuz bölgeye hangi mağazaların hizmet verdiğini uygulama üzerinde sağ üst köşede yer alan “Teslimat Bölgesi” alanından teslimat bölgenizi seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Teslimat yapılabilecek saat aralığı seçenekleri nelerdir?

Hepsiexpress market siparişleriniz için teslimat saat aralığı seçtiğiniz mağazanın bulunduğu bölgeye ve doluluk oranına göre değişiklik gösterebilir.

Yemek siparişleriniz için seçtiğiniz mağazanın teslimat saati bilgilerine göre anında teslim edilir.

Poşet ücreti var mı?

1 Ocak 2019 tarihinde Çevre Kanunu’nda yapılan yenileme gereği, plastik poşetlerin 0,25 TL ücret karşılığı verilmesi zorunlu hale getirilmiştir.

Market siparişlerinde plastik poşetin adedi 0,25 TL, bez poşetin adedi 1,25 TL’dir.

Yemek siparişlerinde poşet ücreti alınmamaktadır.

Siparişimin teslimatını nasıl yapıyorsunuz?

Hepsiexpress market siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz mağazanın ekibi tarafından hazırlandıktan sonra sipariş oluştururken belirttiğiniz teslimat adresinize, özel soğutuculu HepsiJet kurye araçları ile ulaştırılmaktadır.

Yemek siparişleriniz sipariş verdiğiniz mağazanın kurye araçları ile teslim edilmektedir.

Dondurulmuş / soğuk tutulması gereken ürünler nasıl gönderiliyor?

Market ürünlerinizin teslimatı özel soğutuculu araçlarımız ile sağlanmaktadır.

Siparişin teslimatı sırasında evde yoksam ne olur?

Kurye siparişinizi oluşturma sırasında verdiğiniz adrese uğrama yapar ve adreste size ulaşamazsa sizi arar. Size ulaştıysa ve herhangi bir adrese bırakılmasını isterseniz (bakkal/komşu) belirttiğiniz yere teslimat sağlar. Size ulaşamazsa sipariş iade edilmek üzere mağazaya geri yönlendirilir ve ulaştıktan sonra 1 iş günü içerisinde para iadeniz yapılır. Yapılan para iadesinin kartınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre 2-3 iş günü olarak değişebilir.

Kapıda iade yapabilir miyim?

Market siparişlerinde teslimat sırasında memnun olmadığınız ürün / ürünleri dilerseniz hemen iade edebilirsiniz. İade işlemi yapılması durumunda 1 iş günü içerisinde para iadeniz yapılır. Yapılan para iadesinin kartınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre 2-3 iş günü olarak değişebilir.

Yemek siparişlerinde kapıda iade seçeneği yoktur.

Siparişimde eksik ürün / ürünler olması durumunda ne yapmalıyım?

Siparişleriniz ile ilgili tüm konular için Hepsiexpress’in canlı yardım seçeneği ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ettiğim ürün stokta yoksa ne olur?

Market siparişlerinizde, sipariş ettiğiniz ürünün stoğunun bitmesi, temin edilememesi durumunda sizi arayarak alternatif ürün önerisi yapılacaktır.

Yemek siparişleri için alternatif ürün önerisi seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişime sonradan ürün ekleyebilir miyim?

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürün ilavesi yapılamaz.

Siparişim ulaşmazsa ya da bir sorun varsa ne yapmayalım?

Siparişleriniz ile ilgili tüm konular için Hepsiexpress’in canlı yardım seçeneği ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

💳 Hepsiburada Banka Kart Puanı Kullanma/Harcama – Bonus, Axess Chippara

Kredi kartı puanıyla ödeme; Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra “Kart puanınızı kullanın” kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hepsiburada Premium

MARKETING-HEPSIBURADAPREMIUMLANSMANFENOMENAGUSTOS-15-08

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi Hepburada.com, yıllardır kullanıcılarına en avantajlı alışveriş fırsatlarını sunuyor. Yenilikçi kampanyaları ve uygun fiyatlı ürün seçenekleriyle tanınan Hepsiburada, dijital alışveriş denilince akla gelen ilk isim. Yıllardır online alışveriş deneyimini geliştiren ve değiştiren Hepsiburada, sektöre de bu yönde yön veriyor. Hepsiburada, pek çok kişiyi online alışverişin kolaylığını tanıştırırken, gelişen teknolojiye de her zaman ayak uyduruyor. Ürün çeşitliliği, uygun fiyat seçenekleri, avantajlı kampanyalar, sürpriz indirimler ve hızlı teslimat gibi birçok yeniliğe sahip olan Hepsiburada, bu hizmetlerini her geçen gün geliştirmek için çalışıyor. Hepsiburada sayesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ile kısa sürede en iyi ürünlere ulaşmak mümkün.

Teknolojik cihazlardan ev ve yaşam ürünlerine, oto aksesuarlarından girişimci kadınların emeklerine kadar birçok farklı seçeneği size sunan Hepsiburada, avantajlı seçeneklere anında ulaşmanızı sağlıyor. Pek çok alternatifi bir arada kolayca inceleyebileceğiniz platformu sunan Hepsiburada, dünyanın en ünlü markalarını parmaklarınızın ucuna getiriyor. Sizlere sunduklarını her geçen gün yenileyen ve bir üst noktaya taşıyan Hepsiburada, sunduğu avantajlı fırsatlarla tanınmaktadır.

Değişimin öncüsü Hepsiburada, yepyeni bir hizmetle karşınızda: Hepsiburada Premium. Her şey burada başlar mottosuyla çıktığı bu yolda yeni bir rota belirleyen Hepsiburada, sizi sadece alışverişi değil tüm hayatınızı kapsayan bir deneyim dünyası ile tanıştırıyor. Hepsiburada, tamamen yenilenen hizmet anlayışı ile ihtiyaç duyduğunuz birçok şeyi bu yeni nesil dünyaya dahil etmeyi hedefliyor. Titiz bir çalışmanın sonucu olan Hepsiburada Premium hizmeti tamamen sizin için tasarlandı.

Hepsiburada Premium Nedir?

Hepsiburada Premium, Hepsiburada müşterilerine aylık abonelik ücreti ile sunulan yeni bir programdır. Bu program sayesinde halihazırda aldığınız birçok hizmeti daha da gelişmiş bir şekilde devam ettirmeniz mümkün hale geliyor. Sadakat programı olarak tasarlanan Hepsiburada Premium, birçok avantajla geliyor. Kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu hizmetleri bir araya getirerek oluşturulan Hepsiburada Premium hizmeti, Hepsiburada ile aranızı daha da güçlendiriyor. Size sadece site içerisinde değil, günlük yaşamınızda da birçok fırsat ve avantaj sunacak olan bu sistem, sosyal hayatınızdan alacağınız hazzın artmasına yardımcı olmaktadır. Çeşitli kolaylıklar, avantajlar ve fırsatlarla gelen Hepsiburada Premium her zaman yanınızda.

Hepsiburada Premium Ne Gibi Fırsatlar Sunuyor?

Hepsiburada Premium’un sunduğu avantajlar birçok açıdan işinizi kolaylaştırmayı başarıyor. Bu hizmetten faydalanmayı tercih eden kullanıcılar için birçok yenilik bulunuyor. Bu yenilikler şu şekilde sıralanabilir:

1. Kargo Bedava
Hepsiburada Premium hizmetini alan kullanıcıların 25 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanıyor.

2. %3 Hepsipapel Kazanımı
Hepsiburada, Market ve Hepsiburada Seyahat üzerinden yapılacak alışverişlerde %3 Hepsipapel kazanılabiliyor. Kampanyanın kazanım limitleri her platforma göre değişiklik gösteriyor.

-Hepsiburada: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 500 TL (500 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 15 TL Hepsipapel kazanılabilir.)

-Hepsiburada Market: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 200 TL (200 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 6 TL Hepsipapel kazanılabilir.)

-Hepsiburada Seyahat: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 1.000 TL (1000 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 30 TL Hepsipapel

3. Ücretsiz Mobilya Montajı
Hepsiburada’dan en çok satın alınan ürünlerden biri olarak bilinen mobilyalar da hizmet kapsamına dahil edilmiş durumda. Yeni hizmetten faydalanan kullanıcıların Hepsiburada üzerinden satın aldığı mobilyalar için verilen montaj hizmeti ücretsiz şekilde sunuluyor.

4. Fixpack Paketlerinde %50 İndirim
En fazla merak edilen bir diğer hizmet ise Fixpack paketleri. Hepsiburada Premium üyesi olan kullanıcılar seçili Fixpack paketlerinden %50 indirimle faydalanabiliyor.

5. Lastik Kapımda Servisi
Lastik kapımda servisi de Hepsiburada Premium üyelerine avantajlı biçimlerde sunuluyor. Hepsiburada’dan aldığın lastikleri adresinde ücretsiz montaj yaptırabilirsin. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Manisa illerinde geçerlidir.

6. Ücretsiz Randevulu Teslimat Hizmeti
Hepsiburada’nın en fazla beğenilen hizmetlerinden biri olan randevulu teslimat da kampanya kapsamında güncellenen bir diğer hizmet olarak öne çıkıyor. Hepsiburada satıcısı tarafından satışa sunulan belirli ürünlerde geçerli olan randevulu teslimat hizmeti Premium üyelerine ücretsiz biçimde veriliyor.

7. VIP Call Center Hizmeti
Hepsiburada Premium üyesi olan kullanıcılar ihtiyaç duydukları takdirde Hepsiburada çağrı merkezine öncelikli olarak bağlanarak akıllarında kalan her türlü soruya kolayca yanıt bulabiliyor.

8. Hediye BluTV Üyeliği
Online dizi ve film platformlarının yaygınlaştığı günlerde bu hizmet de unutulmuyor. Hepsiburada Premium üyesi olan herkes üyeliği süresince hediye BluTV avantajı ile tüm içerikleri izleyebiliyor.

9. Partner Kampanyaları
Hepsiburada Premium üyeleri farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok markadan da indirimli biçimde faydalanabiliyor. Üyelik döngüsü boyunca birçok marka çatısı altında sunulan avantajlı tekliflerden faydalanmanız mümkün hale geliyor. Ayrıca partner havuzu düzenli olarak güncelleniyor ve marka teklifleri çeşitlilik kazanıyor.

Hepsiburada, kurulduğu günden bu güne ziyaretçilerini en iyi biçimde ağırlayarak dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünleriyle buluşturuyor. Hepsiburada Premium hizmeti de bu kaliteyi devam ettirmek ve tüm kullanıcıları bu deneyimin bir parçası haline getirmek için tasarlanan bir üyelik sistemi olarak öne çıkıyor. Giyim, mobilya, aksesuar gibi çeşitli alanlarda pek çok ürünü kullanıcılarına ulaştıran Hepsiburada, Premium üyelik sistemi sayesinde hızını ve kalitesini bir kat daha arttırmayı başarıyor. Tamamen kendinize özel olan birçok hizmetten yararlanmanıza olanak tanıyan Hepsiburada Premium sayesinde ayrıcalıklı olduğunuzu hissetmeniz sağlanıyor. Online alışveriş deneyimini farklı bir noktaya taşıyan bu üyelik sistemi ile birlikte farklı bir alışveriş deneyimi de sizleri bekliyor.

Online alışveriş anında kazandığınız indirimler, avantajlı fırsatlar ve sürpriz kampanyalarla çok daha farklı bir hale gelen Hepsiburada Premium deneyimi her geçen gün geliştirilen içeriği ile de son derece keyifli. Hepsiburada’nın yanı sıra Express Market ve Hepsiburada Seyahat ürünlerini de kapsayan Premium hizmeti bu sayede hem evinizde yanınızda oluyor hem de seyahatlerinizi planlarken farklı fırsatlara ulaşmanızı sağlıyor. Her geçen gün daha da gelişen ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyetini en önde tutan hizmet anlayışı ve sorunsuz teslimat hedefi ile büyüyen Hepsiburada, ihtiyaçlarınızı karşılaşamada isteklerinizi her zaman ön planda tutuyor.

Hepsiburada Premium’a Geçme Vakti!

Birbirinden farklı kategorilerde yer alan zengin ürün çeşitliliği, yıllardır aldığı güvenle yoluna devam eden tedarikçileri ile kalitenin adresi olarak bilinen Hepsiburada, Premium üyelik sistemiyle sizi yeni bir deneyime ulaştırıyor. Geliştirdiği kendine ait teslimat ağıyla daima yeniliğin ve gelişimin adresi olan Hepsiburada kaliteli ürünlere konforlu bir online alışveriş deneyimi sayesinde ulaşmanıza yardımcı oluyor. Hızlı ve güvenli alışveriş için tercih ettiğiniz isim Hepsiburada, uzman kadrosu sayesinde en iyi hizmeti almanız için çalışmaya devam ediyor. Uzun süreli deneyimlerinden aldığı güven ve müşteri sadakatine bir teşekkür niteliğinde olan fırsatlar ve avantajlarla tasarlanan Hepsiburada Premium, kullanışlı yapısı ile kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Birçok yeniliğe sadece tek bir üyelikle ulaşmanıza fırsat tanıyan Hepsiburada Premium, 7/24 yanınızda oluyor. Siz de hayatınızın her alanına entegre edilen bu yepyeni sistemi deneyimleyebilirsiniz. Bugüne kadarki en konforlu online alışveriş seçeneğine ulaşmanızı sağlayan Hepsiburada Premium üyesi olmanın vereceği ayrıcalığı hissedebilirsiniz.

🤩 Hepsiburada Efsaneler Kulübü

Efsaneler Kulübü’ne katıl ayrıcalıklı alışverişin mutluluğunu yaşa! Efsaneler Kulübü üyelerine özel fırsatların, ayrıcalıkların ve hizmetlerin sunulduğu bu avantajlı dünyanın bir parçası ol.

Efsaneler Kulübü nedir?
Hepsiburada üyelerine özel fırsatların ve hizmetlerin sunulduğu bir ayrıcalıklar dünyasıdır.

Efsaneler Kulübü Ayrıcalıkları nelerdir?

 • 25 TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanırsın. (Yurtdışı alışverişleri hariç)
 • İhtiyaç duyduğunda Efsaneler Kulübü Temsilcisi’ne hızlıca bağlanırsın.
 • Sana özel indirimlerle avantajlı alışverişin tadını çıkarırsın.

Kimler katılabilir?
Hepsiburada’da bireysel hesabı olup katılım koşullarını sağlayanlar Efsaneler Kulübü’ne katılmaya hak kazanır. (Ticari kredi kartı ile yapılan alışverişler hesaplamaya dahil değildir.)

Katılım koşulları nelerdir?
Geriye dönük 3 aylık (son 15 günlük süre hariç) toplam alışveriş tutarınız ve sipariş adediniz üzerinden hesaplama yapılır. Bu tutar hesaplanırken iptal ve iade edilen siparişler ile kargo bedelleri dahil edilmeyecektir. Toplam alışveriş tutarınız ve sipariş adediniz günlük olarak hesaplandığı için, durumunuzda değişiklikler olabilir.
3 ay içinde en az 20 adet ürün satın almış olmanız ve toplam alışveriş tutarınızın (iptal ve iade edilen siparişler ile kargo bedelleri hariç olmak üzere) en az 2.000 TL olması gerekir.
Efsaneler Kulübü yalnızca bireysel müşterilerimiz için geçerli olup kurumsal müşterilerimiz Efsaneler Kulübüne katılım sağlayamayacaktır.
Efsaneler Kulübüne katılmak için Hepsiburada üyesi olmanız, Hepsiburada’ya kişisel verilerinizin işlenmesi için rıza vermis olmanız gerekmektedir. Eğer; Hepsiburada’nın kampanya, promosyonlara ilişkin sms ve e-mail göndermesini istiyorsanız bunun için ticari elektronik ileti izninizin olması gerekmektedir.
Efsaneler Kulübü avantajlarından 3 ay boyunca faydalanıp belirtilen koşulları tekrar sağladığınızda üyeliğiniz devam eder.

Hepsiburada’da üye olmadan yaptığım alışverişler ile katılım koşullarını sağlamış olur