Tosla Kart ile Hepsiburada Alışverişlerinde %5 Anında İndirim Tosback Kazan

Fırsat 2 saat left
Toslayanlar Hepsiburada alışverişlerinde %5 Tosback kazanıyor! Tosla Kartın ile Hepsiburada’dan 150 TL ve üzeri alışveriş yap, %5 Tosback kazan! Ayda toplam 50 TL’ye kadar Tosback’i kaçırma! TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla...Daha Fazla

Toslayanlar Hepsiburada alışverişlerinde %5 Tosback kazanıyor! Tosla Kartın ile Hepsiburada’dan 150 TL ve üzeri alışveriş yap, %5 Tosback kazan! Ayda toplam 50 TL’ye kadar Tosback’i kaçırma!

TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla uygulamasından kartınızı isteyin 7 gün içinde size ulaşır (kart size ulaşmadan sanal kart ile ödeme yapabilirsiniz. Tosla, Akbank’a ait bir ödeme hizmeti (Aköde) ve Akbank müşterisi olmanız gerekmiyor, herkes kullanabilir. Üye olmak için tıkla. 5₺ kazandıran Tosla referans kodu: WH8N3

 • Tosla Kart ile Hepsiburada’dan 150 TL ve üzeri yapacağın her alışverişin %5’i Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Kampanya kapsamında 1 ay içerisinde toplam maksimum 50 TL’ye kadar iaden var.
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • Hepsiburada ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Hepsiburada ve Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Hediye TL’leri hiç kullanmadığın takdirde 20.12.2022 tarihinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma!

https://tosla.com/kampanyalar/toslayanlar-hepsiburada-alisverislerinde-5-tosback-kazaniyor

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Efsane Cuma Kampanyaları [21-25 Kasım]: Türkiye’nin beklediği YILIN EFSANE İNDİRİMLERİ! 🤩

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Efsane Cuma kampanyaları başladı! https://www.hepsiburada.com/efsane-cuma Şimdi al şubatta taksitle ödemeye başla Şimdi al şubatta öde kampanyası 01.11.2022'den 30.11.2022 23.59'a kadar Akbank Axess, İş Bankası Maximum, Yapı Kredi Worldcard kredi...Daha Fazla

Hepsiburada Efsane Cuma kampanyaları başladı! https://www.hepsiburada.com/efsane-cuma

Şimdi al şubatta taksitle ödemeye başla

Şimdi al şubatta öde kampanyası 01.11.2022’den 30.11.2022 23.59’a kadar Akbank Axess, İş Bankası Maximum, Yapı Kredi Worldcard kredi kartları, seçili bankaların alışveriş kredileri ve Hemen Al Sonra Öde seçeneğinde geçerlidir.

Sana Özel Kuponlar
Kuponların alt limitleri mevcuttur. Kupon kullanım şartları kupon içerisinde yer alan ‘detaylar’ alanında yer alır. İptal edilen kuponlar yeniden hesaba tanımlanmaz.

Premium’a özel kargo bedava
Premium’lulara özel kargo bedava, 25TL ve üzeri alışverişlerdedir.

Linkgelir ile listeni paylaş
Linkgelir özelliği ile Efsane Kasım’da listelerini paylaşanlar 20.000 TL’ye kadar hepsipay papel kazanma şansı yakalayacaklardır.
Paylaştığın listelerden yapılacak alışverişlerden ürün fiyatının %10’u kadar, ayda toplamda 20000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsin. Mobil uygulama alışverişlerinde geçerlidir. Kazanım olarak Hepsipay Papel (Hepsiburada alışverişlerinde geçerli ödül para) verilir.

Oynadıkça Kazan
Tıkla Kazan: Kazanılan Hepsipay Papeller bir saat süreyle geçerlidir. Kazanılan sepet indirimleri gün sonuna kadar kullanılabilir.
Fırsatı Çek: Kazanılan kuponlar sınırlı süre ile geçerlidir.
Geniş ürün yelpazesi ile size pek çok avantaj sunan Hepsiburada, çeşitli kampanya ve uygulama üzerindeki eğlenceli oyunlarıyla fırsatlarla dolu bir alışveriş deneyimi sunuyor. Premium üyelere özel avantajlar, birçok kategoride geçerli kuponlar ve şans oyunlarından yararlanmak Hepsiburada ile çok kolay. Sen de bu deneyimi yaşamak ve indirimli fiyatlardan faydalanmak istiyorsan hemen Hepsiburada uygulamasını cebine indirebilirsin.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50TL Hepsiburada Loreal Paris, Maybelline, Garnier Marka Kaçırılmayacak Fırsatlar Kupon Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada hediye çeki ile Loreal Paris-Maybelline ve Garnier Ürünlerinde 250TL alışverişe 50TL İndirim Efsane Kasım fırsatları sizlerle! Loreal Paris- Maybelline- Garnier Marka Kaçırılmayacak Fırsatlar https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/loreal-paris-maybelline-garnier-marka-kacirilmayacak-firsatlar...Daha Fazla

Hepsiburada hediye çeki ile Loreal Paris-Maybelline ve Garnier Ürünlerinde 250TL alışverişe 50TL İndirim Efsane Kasım fırsatları sizlerle! Loreal Paris- Maybelline- Garnier Marka Kaçırılmayacak Fırsatlar

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/loreal-paris-maybelline-garnier-marka-kacirilmayacak-firsatlar Daha Az

LOREAL50 Kodu Aç 
100% Başarılı

20TL Hepsiburada Market Axess İndirimi

Fırsat 2 saat left
15-30 Kasım 2022 tarihleri arasında Hepsiburada Market'te 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim! Kampanyaya katılmak için Juzdan veya SMS ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanya detayları: Kampanya...Daha Fazla

15-30 Kasım 2022 tarihleri arasında Hepsiburada Market’te 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim!

Kampanyaya katılmak için Juzdan veya SMS ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 15-30 Kasım 2022 tarihleri arasında Hepsiburada Market’ten tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri ilk alışverişe 20 TL indirim sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından hbmarket yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Free ile bu kartlara bağlı ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir. Akbank Kart ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri bir kez en fazla 20 TL indirim kazanır.
 • Kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde ekstreye yansıtılır.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ekstresine borç kaydedilir.
 • Juzdan ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya sadece Hepsiburada Market alışverişlerinde geçerli olup, Hepsiburada’dan yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Hepsiburada Market’te kampanyaya dahil olan Akbank kartları ile yapılacak tüm ödeme tiplerindeki harcamalar kampanya kapsamındadır.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Akbank T.A.Ş. ve D-Market Elektronik Hizmetler Ve Ticaret Anonim Şirketi kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

500TL Hepsiburada Laptop İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada kupon kodu ile 11.11 indirimlerine özel 10.000 TL ve Üzeri Laptoplarda 500 TL İndirim sağlar! https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/10-000-tl-ve-uzeri-laptoplarda-500-tl-indirim...Daha Fazla

Hepsiburada kupon kodu ile 11.11 indirimlerine özel 10.000 TL ve Üzeri Laptoplarda 500 TL İndirim sağlar!

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/10-000-tl-ve-uzeri-laptoplarda-500-tl-indirim Daha Az

MESUT500 Kodu Aç 
100% Başarılı

Hepsiburada Efsane Kasım İndirim Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Şimdi Al Şubatta Taksitle Ödemeye Başla Hepsiburada üzerinden yapacağın alışverişlerde Akbank Axess, İş Bankası Maximum, Yapı Kredi Worldcard kredi kartlarıyla taksit imkanlarından yararlanabilirsin. Tüketim ürünleri, hazır giyim ve teknolojik aletler...Daha Fazla

Şimdi Al Şubatta Taksitle Ödemeye Başla

Hepsiburada üzerinden yapacağın alışverişlerde Akbank Axess, İş Bankası Maximum, Yapı Kredi Worldcard kredi kartlarıyla taksit imkanlarından yararlanabilirsin. Tüketim ürünleri, hazır giyim ve teknolojik aletler başta olmak üzere pek çok kategoriyi içerisinde barındıran Hepsiburada, “şimdi al, şubatta öde” uygulaması ile yapacağın alışverişlerde kart limitini dert etmeden, alışveriş imkanı da sağlar. Pek çok farklı kategoride ürünler sunan Hepsiburada, alışveriş esnasında kart limiti ve ödeme planı gibi sorunları dert etmeyi ortadan kaldırıyor. Hepsiburada uygulaması ve web sitesinde yer alan ürünlerde geçerli olan kampanya, çeşitli kategorilerde kullanılabilir. Bütçene uygun ve dayanıklı ürünlerden oluşan ürünleri şimdi alıp taksitli ödemesini şubat ayında başlatabilirsin. Şimdi al şubatta öde kampanyası 01.11.2022’den 30.11.2022 23.59’a kadar seçili bankaların kredi kartı, alışveriş kredileri ve Hemen Al Sonra Öde seçeneğinde geçerlidir.

Sana Özel Kuponlar

Sana özel kuponlar ile yapacağın alışverişlerde avantajlı fiyatlara erişebilirsin. Binlerce çeşit ürün seçeneğini içerisinde barındıran Hepsiburada, sana özel fiyatlar sunar. Elektronikten, kitap ve bakım ürünlerine kadar birçok farklı kategoride bulunan ürünler için sana özel kuponlar bulunur. Kuponlar ile yaptığın alışverişlerinde daha uygun fiyatlar ile ürünlere sahip olabilirsin. Dayanıklı ev aletleri, eğitim kitapları ve binlerce çeşit farklı ürün kuponlar ile daha uygun fiyatlara gelir. üstelik yaptığın alışverişlerde indirimlere ek olarak da kuponları kullanabilirsin. Farklı kategorilerde sunulan kuponları anında kullanabilirsin. Her kuponun bellli bir alt limiti ve geçerli olduğu kategoriler mevcuttur. Bu kuponların kullanım koşullarını “detaylar” bölümünden inceleyebilirsin. İptal edilen kuponları yeniden hesaba tanımlanmaz.

Premium’a Özel Kargo Bedava

Avantajlarla dolu Hepsiburada Premium, kargo ücreti ödemeden alışveriş yapmana imkan tanıyor. Premium üyeliğe geçerek Hepsiburada üzerinden yapacağın 25 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsin. “Kargo Bedava” hizmeti Premium üyelere özeldir ve pek çok farklı kategoride geçerlidir. İndirim fırsatlarından yararlanmak ve alışverişlerinde argo ücreti ödememek için hemen Premium üyeliğe geçebilirsin.

Linkgelir ile Listeni Paylaş

Deneyip beğendiğin ürünleri başkaları da kullanabilsin ister misin? Öyleyese hemen listeni oluşturmaya başla. Üstelik bu listeyi paylaşarak Hepsipay Papel de kazanabilirsin. Efsan Kasım’da oluşturacağın listeni, kullanıcılar ile paylaşırsan, Hepsiburada üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olmak üzere 20.000 TL’ye kadar Hepsipay Papel kazanabilirsin. Paylaştığın liste üzerinden alışveriş yapıldığında ürün fiyatının %10’u kadar kazanç sağlaman mümkün. Elde ettiğin Hepsipay Papelleri yine Hepsiburada üzerinden yapacağın alışverişlerde harcayabilirsin. Avantajlı fiyatlar, kaliteli ürünler ve birbirinden faydalı kampanyalar ile sende listeni oluştur ve paylaşmaya başla. Hem alışveriş yapmak hem de alışverişlerinde ekstra hediyeler kazanmak için listeni oluştur.

Oynadıkça Kazan

Hepsiburada üzerinden sunulan oyunlar ile sen de avantajlı hediyeleri kapabilirsin. Çeşitli oyunlar ile hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de birbirinden farklı ödüllere ulaşabilirsin. Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden oynanmaya uygun olan oyunlar, sana pek çok farklı avantaj sunar. Uygun fiyatlar ile oyun oynama imkanı sunması, sana avantaj sağlar. Oynadıkça Kazan hem eğlenceli vakit geçirme hem de ödül kazanma açısından avantajlıdır.

Süper tombala, geleneksel oyunların aksine sana, hem mobilden oynama imkanı hem de ödül kazanma imkanı sunar. Eğlenceli zaman geçirirken sen de birbirinden avantajlı ödüllerin sahibi olabilirsin.

Kazandıran çekiliş, Hepsiburada üzerinden satın aldığın biletlerile sana ödül kazanma imkanı sunar. Hayalini kurduğun birbirinden farklı ürüne tek bir bilet ile sahip olabilirsin. Uygun fiyatlı olan biletler, birbirinden farklı ödüller için yapılan çekilişlere katılım için kullanılır. Alacağın biletle sen de hayalini kurduğun ürüne erişebilirsin.

Bul Kazan ile farklı avantajlara sahip olabilirsin. Kargo bedava seçeneği başta olmak üzere farklı tutarlarda Hepsipay papel kazanabilirsin. Kazandığın ödülleri de ilk alışverişinde kullanabilirsin.

Tıkla kazan ile Hepsipay Papel kazanabilirsin. Tek tıkla farklı tutarlarda kazandığın Hepsipay Papeller bir saat süreyle geçerlidir. Yakaladığın sepet indirimi fırsatlarını ise gün sonuna kadar kullanabilirsin. Fırsatlarla dolu Tıkla Kazan özelliğinden yararlanmak için Hepsiburada uygulamasını App Store ya da Google Play üzerinden kolaylıkla cep telefonuna indirebilirsin.

Kuponlar arasında yer alan, farklı kategorilerde geçerli bir çok fırsattan yararlanmak için Fırsatı Çek özelliğinden de yararlanabilirsin. Sana özel indirimler ve Hapsipay Papeller Fırsatı Çek özelliği ile seni bekliyor. Kazanacağın kuponlar sınırlı sürelidir. Detaylar bölümünden ilgili kuponun geçerlilik süresini kolayca öğrenebilirsin. Sen de birbirinden avantajlı kampanyalara ve indirimlere erişmek için Hepsiburada’yı telefonuna indirebilirsin.

Efsane Kasım

Efsane Kasım, Hepsiburada’nın ürünlerini en uygun fiyatlarla sunduğu bir kampanyadır. Efsane Kasım ne zaman başlar ve ne gibi avantajlar sunar sorularına cevap arıyor olabilirsiniz. Kasım ayının ilk haftasında başlayan bu kampanyayla birlikte farklı kategorilerdeki ürünler indirimli fiyatlarla satışa sunulur.

Yılda bir kez düzenlenen bu kampanyada, Hepsiburada üzerinden satışa sunulan birçok ürüne yüksek oranlarda indirim uygulanır. Bu dönemde hemen hemen tüm ürünler indirime girer. Söz konusu indirimler, her kitleye ve yaşa hitap eder. Kampanya günlerinde elektronikten ev yaşam ürünlerine, sporcu besinlerinden bahçe malzemelerine, giyim ürünlerinden mobilya çeşitlerine, petshop ürünlerinden anne bebek ihtiyaçlarına kadar pek çok ürün eşsiz fırsatlarla sunulur.

Siz de ihtiyacınız olan birçok ürüne avantajlı fiyatlardan faydalanarak sahip olabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla hem kendi ihtiyaçlarınızı hem de sevdiklerinizin ihtiyaçlarını temin edebilir, bütçenizi de rahatlıkla koruyabilirsiniz. Beğenerek kullandığınız markaların ürünlerini Kasım ayı indirimleri ile birlikte satın alabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınız olan ürünlerin listesini yapabilir, vakit kaybetmeden alışverişin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Efsane Kasım Fırsatlarıyla Akıllı Telefon ve Bilgisayarlar

Teknoloji kategorisindeki akıllı telefon, tablet ve bilgisayar çeşitleri Efsane Kasım kampanyasıyla birlikte indirime giren ürünler arasında yer alır. Dizüstü ve masaüstü olmak çeşitli fonksiyonel özelliklerle donatılan bilgisayar modelleri mevcuttur. Satın almadan önce kullanım amacınızı belirleyerek bir seçim yapabilirsiniz.

Gelişmiş donanımlara sahip taşınabilir bilgisayar modellerini çanta yardımıyla kolaylıkla taşıyabilir, ihtiyacınız olan her yerde kullanabilirsiniz. Günlük işlerinizi yapmak, ders çalışmak gibi yüksek performans gerektirmeyen tasarımlara bu dönemde yüksek oranda indirim uygulanır. Yüksek işlemci, RAM ve harddisk gibi donanımlara sahip bilgisayar modelleri; video düzenleme, photoshop yapma ve yeni nesil oyunları oynamanıza olanak tanır.

Hayatınızı kolaylaştıran bu cihazlar ile işlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Kompakt ve işlevsel tasarımıyla dikkat çeken tablet modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Efsane Kasım indirimleri bilgisayar ve tablet kategorisindeki tüm ürünlere uygulanır. Bu sayede ihtiyacınız olan tasarımı indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Son teknolojiyle donatılan telefon modelleri arasından zevkinize ve bütçenize uygun bir model tercihi yapabilirsiniz.

Efsane Kasım telefon indirimlerini birçok modelde görebilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edeceğiniz telefon modellerine uygulanan indirimler sayesinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Teknoloji Harikası Akıllı Saat ve Bileklik Modelleri

Efsane Kasım olarak adlandırılan bu dönem, teknoloji harikası akıllı saat ve bileklik modellerini efsane fiyat fırsatlarıyla sunmaya ortam hazırlar. Son derece pratik ve kullanışlı özellikler barındıran akıllı saat modelleri farklı boyut, şekil ve renklerle tasarlanır. Her zevke ve ihtiyaca hitap eden bu ürünleri cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kalp atış hızı, oksijen ölçümü, kalori, uyku takibi, egzersiz programları, telefon görüşmesi yapma, mesajlaşma GPS, müzik çalma gibi geniş kapsamlı özellikler barındıran akıllı saat modellerini inceleyebilirsiniz. Alternatif olarak sağlık ve spor uygulamaları barındıran akıllı bileklik modellerini tercih edebilirsiniz.

Etkileyici fiyat fırsatlarıyla sunulan bu ürünler, mükemmel bir hediye alternatifi olabilir. Sevdiklerinizin özel günleri için akıllı saat veya bileklik alabilir, onlara değerli hissettirebilirsiniz. Hepsiburada’nın Efsane Kasım indirimlerinden faydalanabilir, teknoloji harikası bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Fotoğraf Makinesi ve Drone Seçenekleri

Çeşitli markalar tarafından kaliteli fotoğraf ve video çekmenize olanak tanıyan ve bu görüntüleri paylaşmanızı kolaylaştıran fotoğraf makinesi ve kamera modelleri tasarlanır. Profesyonel kamera çeşitlerinden aksiyon kamerasına, şipşak kamera modellerinden drone seçeneklerine kadar birçok ürüne Efsane Kasım kampanyasıyla sahip olabilirsiniz.

Çektiğiniz anda fotoğrafları basılı olarak almanızı sağlayan şipşak kamera modelleri, renkli ve marjinal görüntüleriyle dikkat çeker. Kompakt ve dayanıklı tasarımlarıyla ön plana çıkan aksiyon kamera modelleri ise hareket halindeyken kullanılabileceğiniz fonksiyonel özelliklere sahiptir.

Bisiklet, sörf, paraşüt ile atlama, motorkros gibi aksiyonu bol etkinliklerde bu kameraları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Su geçirmeyen aksiyon kameraları ile yüzme ve dalış gibi aktiviteler esnasında kayıt yapabilirsiniz. Profesyonel kamera modelleriyle nişan, düğün, mezuniyet ve doğum günü gibi çekimler yapabilir, en özel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Çeşitli marka ve modellerde satışa sunulan drone modelleriyle harika kuş bakışı manzara çekimleri yapabilirsiniz. Uzaktan kumanda veya Wi-Fi ile bağlanarak yönetebileceğiniz drone modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kaçırılmayacak Efsane Kasım fırsatlarıyla sunulan bu ürünleri satın alabilir, bütçenize de koruma şansı elde edebilirsiniz.

Eğlenceli Video Oyun ve Aksesuarları

Hepsiburada’nın Efsane Kasım kampanyasıyla PlayStation, Microsoft Xbox ve Nintendo gibi platformların tüm modelleri oyun severlerle buluşur. Vazgeçilmez oyun konsollarını indirimli fiyatlarla alabilir, eşsiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyun kolu, sanal gerçeklik gözlüğü, oyuncu koltuğu ve direksiyon seti gibi çeşitli oyuncu aksesuarlarını da bulabilirsiniz.

Profesyonel ekipmanlar ile oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Aksiyon, simülasyon, savaş, strateji, macera, korku-gerilim, rol yapma, gizlilik gibi tarzlarda oyun CD’leri indirimlerin yer aldığı Efsane Kasım ayında uygun fiyatlarla oyunseverlerin beğenisine sunulur. Dilerseniz bu eğlenceli oyunları, konsolları ve aksesuarları oyun tutkunu bir arkadaşınız için satın alabilirsiniz. Efsane Kasım kampanyası ile birlikte kârlı alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kulaklık ve Hoparlör Modelleriyle Mükemmel Ses Deneyimi

Efsane Kasım olarak nitelendirilen kampanya döneminde kulaklık ve hoparlör çeşitlerinde etkileyici indirim fırsatları yer alır. Son teknolojiyle donatılan soundbar hoparlör modelleri mükemmel bir ses kalitesine sahiptir. Televizyon veya müzik çalar gibi cihazlara bağlanan bu ürünlerle yüksek ses kaliteli müzik dinleyebilir, film izleyebilirsiniz. Kompakt tasarımlı bu cihazları duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Kablolu, Bluetooth, kulak üstü ve oyuncu gibi kategorilerde sunulan kulaklık modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik bir tercih yapabilirsiniz. Mükemmel ses kalitesi, eller serbest şekilde kullanma imkanı ve geniş çekim alanı gibi özelliklerle müşterilerin beğenisini kazanan Bluetooth kulaklık modelleri oldukça popülerdir. Özellikle sporcular için bu ürünler vazgeçilmezdir.

Yürüyüş ve koşu esnasında özgürce hareket etmenize olanak tanıyan bu ürünler ile müzik dinleyebilir veya telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Kablolu veya kablosuz seçenekleri bulunan oyuncu kulaklık modelleri kaliteli ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çeker.

Tüm sesleri ayrıntılı bir şekilde duymanıza olanak tanıyan bu kulaklık modelleri sayesinde oyunları gerçeğe en yakın şekilde deneyimleme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu sayede çevrimiçi oyunlarda rakibinize karşı yüksek performans gösterebilirsiniz. Kulak üstü tasarımlar ise daha çok gürültülü ortamlarda çalışan kişiler tarafından tercih edilir. Kulak üstüne takılarak kullanılan bu ürünler, kulağı tamamen kaplar. Böylece rahatsız edici sesleri engelleyebilir, konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz.

Tasarım Harikası Robot ve Şarjlı Süpürge Modelleri

Elektrikli ev aletleri arasında yer alan süpürgeler, teknolojinin gelişmesiyle farklı özellik ve modellerle müşterilerin karşısına çıkar. Yüksek emiş gücü, nano clean teknolojisi, hepa filtresi, motor koruma filtresi, eminiyet kilidi, başlık sayısı ve LED ışık gibi özellikler barındıran elektrikli süpürge modellerini inceleyebilir, en ucuz fiyatlardan faydalanarak satın alabilirsiniz.

Derinlemesine temizlik sağlayan hepa filtreli elektrikli süpürge modelleriyle hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Kullanıcılara temizlik esnasında büyük rahatlık ve pratiklik sağlayan şarjlı süpürge modelleri ev, ofis ve işyeri gibi alanların temizliğinde tercih edilir. Çeşitli markalar tarafından farklı boyut ve teknik özelliklerle donatılan bu ürünler Efsane Kasım ayıyla birlikte indirime girer.

Dikey, el tipi ve kablosuz gibi farklı türleri bulunan şarjlı süpürge modellerinden ihitiyacınızı karşılayacak bir model seçimi yapabilirsiniz. Derinlemesine temizlik sağlayan bu ürünler kullanıcı dostu özelliklere sahiptir. Hafif tasarımları ve kıvrımlı başlıkları sayesinde yorulmadan kısa sürede temizliği bitirebilirsiniz. Son derece sessiz çalışan bu ürünleri günün her saati kullanabilirsiniz.

Kaliteli, yaratıcılık ve modern teknolojinin birleşimiyle ortaya çıkan robot süpürge modelleri yüksek performans sağlar. İnsan gücüne ihtiyaç duymayan robot süpürge modelleri zemin özellikleri, paspas özelliği ve renk gibi özellikler bakımından çeşitlenir. Ürün seçimi yaparken paspaslı modelleri tercih edebilirsiniz. Yüksek kalite ve teknolojiyle tasarlanan ürünlere uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Beyaz Eşya Çeşitleri

Efsane Kasım, beyaz eşya kategorisindeki tüm ürünleri uygun fiyatlarla almanıza olanak tanır. Bulaşık makinesinden buzdolabına, derin dondurucudan fırına, kurutma makinesinden su sebiline, çamaşır makinesinden set üstü ocak çeşitlerine kadar hayatınızı kolaylaştıran birçok ürünü en iyi fiyatlarla alabilirsiniz. Yalnızca evlerde değil ofis, iş yeri ve kurumlarda da beyaz eşya kullanılır.

Yüksek teknolojiyle donatılan beyaz eşyalar her ihtiyaca cevap verir. Her marka, farklı boyut ve teknik özelliklerde ürünler tasarlar. Kendini temizleme, ön yıkama, hızlı yıkama, çocuk kilidi, sessiz çalışma ve Wi-Fi gibi özelliklerle donatılan bulaşık makinesi çeşitlerine bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Pişirme yüzey tipi, pişirme gözü sayısı, fırın malzemesi gibi farklı özelliklerle tasarlanan pek çok set üstü ocak modeli vardır.

Elektrikli, doğalgazlı, fırınlı ve davlumbazlı modellerden ihtiyacınız olanı alabilir, lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Aldığınız sebze ve meyve gibi yiyeceklerin tazeliğini uzun süre koruyan buzdolabı modelleri yüksek enerji sınıfında yer alır. Bu tasarımlarla enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Kullanışlı çamaşır makinesi modelleri sahip olduğu ek özelliklerle kullanıcılara yüksek oranda konfor sağlar. Kurutma özellikli çamaşır makineleri, çamaşır kurutma alanına sahip olmayan kişiler için vazgeçilmezdir.

Çamaşırlarınızı yıpratmadan ve kırıştırmadan yıkayan ütü fonksiyonlu makineler de bulabilirsiniz. Geniş bir alana sahipseniz kurutma makinesini ayrıyeten satın alabilirsiniz. Isıtma ve soğutma sistemleri arasında yer alan klimalar seçkin markalar tarafından satışa sunulur. Kaliteli bu tasarımlar ile yaz kış rahat edebilirsiniz. Vantilatör modellerine de göz atabilirsiniz. Bütçenizi korumanıza yardımcı olan bu ürünlerle keyifli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Kaliteli ve Gösterişli Mobilya Çeşitleri

Efsane Kasım fırsatları ile birlikte eviniz ya da ofisiniz için ihtiyacınız olan her türlü mobilyayı bulabilir, kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Yatak, dolap, koltuk, yemek masası, sehpa, raf, kitaplık evde olması gereken başlıca mobilyalar arasında yer alır. Tay tüyü, kadife, deri, nubuk, keten ve şönil kumaşlarla tasarlanan koltuk takımları müşterilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap verir.

Chester, avangarde, modern, country koltuk takımı modelleri çeşitli renklerle tasarlanır. Siz de Efsane Kasım döneminde istediğiniz kalitede ve modeldeki koltuk takımını satın alabilir, tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Ofis dolapları, kitaplıklar, ofis sandalyeleri, ofis masaları, yönetici koltukları, ofis çalışma grupları, askılık gibi ürünlerle ofisinizi yenileyebilir veya ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.

Kaliteli malzeme ve materyaller kullanılarak tasarlanan mobilyalar oldukça dayanıklı ve kullanışlıdır. Yılın son döneminde gerçekleştirilen bu alışveriş festivalinde çok sayıda ürünü uygun fiyatla satın alabilir, unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Birbirinden Şık Ev Dekorasyon Ürünleri

Ev dekorasyon ürünleri kategorisindeki aksesuarlarla evinizi baştan dekore etmeniz mümkündür. Kutular, sepetler, fotoğraf çerçeveleri, dekoratif objeler, biblolar, mumlar, duvar kağıtları, süs yastıkları, perde çeşitleri, saksılar, tablolar, LED lamba ve aydınlatmalar gibi binlerce dekoratif eşya arasından aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında ev hediyesi olarak alabileceğiniz pek çok eşya mevcuttur.

Ev yaşam kategorisindeki binlerce dekoratif eşya arasından sevdiklerinizin zevkine uygun bir ürün seçebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza renk katacak dekoratif çiçeklerden modern bir görünüm sunan tablo ve panolara kadar zevkinizi ve tarzınızı yansıtabileceğiniz birbirinden harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Dekoratif ve fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan avize, abajur, lambalar çeşitli aydınlatma Seçenekleri bulunur. Evinizin dekoratif tarzına uygun bir aydınlatma seçimi yapabilirsiniz. Küçük detaylar ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Yüksek indirim oranlarının uygulandığı Efsane Kasım fırsatlarını yakından takip edebilir, istediğiniz ürünü kolayca alabilirsiniz.

Pratik Mutfak, Sofra ve Ev Gereçleri

Ev gereçleri ütü masası, çöp kovası, mandal, çamaşır askısı, pazar arabası, çilede seti, çöp kovası, ütü masası, mandal, çamaşır, sineklik, vileda seti, kirli sepeti, banyo halısı gibi ev içerisinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bulmanız mümkündür.

Tava ve tencere takımı, düdüklü, saklama kapları, tahta ve plastik kaşıklar, kek kalıpları, baharat kavanozları, çaydanlık, sürahi, mutfak robotu, karıştırma kapları ve su ısıtıcı gibi ürünler yiyecek ve içecekleri hazırlarken kullanılan mutfak gereçleri arasında yer alır. Mutfakta ihtiyaç duyduğunuz tüm bu ürünlere ve daha fazlasına Efsane Kasım fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Kahvaltı takımı, çay seti, yemek takımı, çatal bıçak takımı, sunumluklar, peçete ve masa örtüsü gibi sofra sunum ürünleri ile misafirlerinize görsel şölen yaşatabilirsiniz. Hepsiburada tarafından sunulan sofra gereçlerinin ürün çeşitliliği sayesinde tarzınıza göre bir sofra düzeni oluşturmanız mümkündür. Gold, gümüş veya renkli detaylarla tasarlanan yemek takımlarını inceleyebilirsiniz. Efsane Kasımın cebinize dost fırsatlarla sunduğu bu sofra ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Eğlenceli ve Öğretici Oyun Çeşitleri

Hem çocukların hem de yetişkinlerin oynayabileceği birçok oyun seçeneği mevcuttur. Eğlenirken öğrenmelerine olanak tanıyan oyun çeşitleri arasından çocuğunuzun yaşına uygun bir seçim yapabilirsiniz. Satranç, puzzle, tabu, mangala gibi eğitici oyunları alabilir, çocukların kişisel beceri gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Zeka ve strateji, hafıza oyunu ve zeka kodlama oyunu gibi oyunlar onların kompleks düşünme becerilerinin gelişmesini sağlar. Bu oyunları onlarla birlikte oynayabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Farklı seviyelere göre hazırlanan kutu oyunları yetişkinlerin de keyifli vakit geçirmelerine olanak tanır. Uno, twister, scrabble, çılgın bardaklar, monopoly ve jenga gibi kutu oyunları kategorisinde yer alan diğer oyunlara da göz atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve ailenizle oynayabileceğiniz bu oyunlara Efsane Kasım’a özel avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Kırtasiye Ürünleri

Çantadan kalem tıraşa, kalem kutusundan deftere tüm kırtasiye ürünleri Efsane Kasım kampanyası ile birlikte indirime girer. Küçük yaştaki öğrenci grupları, yetişkin öğrenci grupları ve ofiste kullanıma uygun kırtasiye malzemeleri bulunur. Okul, ev ve ofis kullanımına uygun kırtasiye malzemelerinden ihtiyaç olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Eğitim öğretim dönemi başladığında ebeveynler çocukları için kullanışlı çanta arayışına girebilirler. Özel fermuar sistemi, basıncı azaltan omuz pedleri, su matarasını taşımaya olanak tanıyan file bölümleri ve birden fazla göze sahip çanta modellerine göz atabilirsiniz. Kalem, uç, yazı tahtası, dosya, ataç, zımba, ajanda, renkli bantlar, boya kalemleri, sulu, kuru, pastel, akrilik, guaj boya çeşitleri, karton ve ciltleme ürünlerinin her birini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Seçkin markaların kaliteli ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Petshop Ürünleri

Bir evcil hayvanınız varsa ödül maması, vitamin, yatak, seyahat çantası, şampuan, diş bakım ürünleri hijyen mendilleri, kum, tasma ve eğlenmeleri için oyuncaklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Kedi köpek, kuş ve balık gibi evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu her şeyi Petshop kategorisinde bulabilirsiniz. Evcil kediler için gerekli olan kedi evi, tırmalama tahtası, tarak ve arıştırmalık gibi pek çok ürüne ulaşabilirsiniz.

Çeşitli markalar tarafından sunulan zengin içerikli ve lezzetli mamalarla evcil dostlarınızı mutlu edebilirsiniz. Farklı ırk kedi ve köpekler için özel olarak üretilen mamalar vardır. Seçici ve büyüme dönemindeki kedilerin iştahını açmak için lezzetli aromalarla tatlandırılan mamaları tercih edebilirsiniz. Bu kategoride ihtiyacınız olan ürünleri Efsane Kasım indirimleri ile satın alabilirsiniz.

Yapı Market ve Oto Aksesuar Ürünleri

Yapı market kategorisi oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerin karşısına çıkar. Matkap, tornavida, pense gibi el aletleri, elektrik ve tesisat malzemeleri, güvenlik ürünleri, boya malzemeleri, jeneratör gibi ürünler yapı market kategorisine dahildir. Çeşitli tesisat ve tamir ürünlerine tek bir çatı altından ulaşabilirsiniz.

Efsane Kasım indirimleri ile birden fazla ihtiyacınızı aynı anda uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Oto aksesuar ürünleri, Oto lastik, Motor yağı ve yedek parça aradığınız modifiye parçaları ve araç bakımı için ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Kapı çıtası, pedal seti, vites kılıfı, çamurluk venti, bagaj çıtası, tampon eki gibi ürünleri satın alabilir, aracınızı kendi zevkinize göre modifiye edebilirsiniz. Uygulama üzerinden en seçkin markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Yoğun Temizlik Sağlayan Hijyen Malzemeleri

Hijyen denildiğinde akla ilk olarak genel ve kişisel hijyen ürünleri gelir. Genel hijyen ürünleri ev, ofis, iş yeri gibi ortamların temizliğinde kullanılır. Temizlik bezleri, çamaşır suyu ve cif gibi yüzey temizleyiciler, bulaşık deterjanları çamaşır bakım ürünlerini bu kategori adı altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Yüzey temizleyiciler ile evinizdeki mutfak dolapları, fayans ve parkelerdeki toz ve lekelerden kurtulabilirsiniz.

Parfümlü çamaşır deterjanları ile kıyafetlerinizin ve çarşafların güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Kişisel hijyen ürünleri geniş bir yelpazede sunulur. Şampuan, duş jeli, sabun, banyo lifi, diş fırçası, diş macunu, deodorant, ıslak mendil, pamuk, eldiven ve maske gibi çeşitli markaların ürettiği ürünleri satın alabilirsiniz. Hem kişisel hem de genel ev temizliği için üretilen hijyen ürünlerini avantajlı fiyatlarla edinebilirsiniz.

Cilt Bakım ve Kozmetik Ürünleri

Cilt bakım kategorisi, cildi temizleyen ve yapısını koruyan çeşitli içeriklerle zenginleştirilmiş ürünleri kapsar. Yüz temizleme jel ve peelingleri, tonikler, yüz serumları, nemlendirici kremler, yüz maskeleri, çil ve leke gibi cilt kusurlarını yok eden kremler, güneş koruyucular, göz kremleri ve serumlar bu kategoride yer alır.

İhtiyacınız olan ürünlere Kasım ayında yapılan indirim döneminde uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Yüz ve vücut için ayrı ayrı sunulan ürünleri alabileceğiniz gibi set halinde sunulan ürünleri de satın alabilir, ekonomik açıdan bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarından korumak için fiziksel ve kimyasal filtreler içeren, yüksek SPF değerine sahip güneş kremleri bulunur. Yüksek korumalı ve leke oluşumunu önleyen bu ürünler sağlıklı cilde sahip olabilirsiniz.

El ve ayak bakımı, saç bakım ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Erkekler için saygın markalar tarafından sunulan tıraş ve saç ürünleri farklı fiyat fırsatlarıyla sunulur. Bu kullanışlı ve kaliteli ürünleri satın alabilir, sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Güzelliğinizi ortaya çıkaran birçok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu kategori içerisinde makyaj bazı, fondöten, kapatıcı, allık, pudra, göz farı, eyeliner, maskara, bronzer ve aydınlatıcı gibi ürünler yer alır.

Cildinizi, eşitleyen, gözlerinizi ortaya çıkaran, dudaklarınıza renk katan ürünleri set halinde de alabilirsiniz.Tüm ürünlere, her yıl aynı dönem de sunduğu kampanyalarla müşterilerden tam not alan Hepsiburada üzerinden indirimli olarak erişebilirsiniz.

Besin Takviyeleriyle Güçlü ve Sağlıklı Kalın

Vitamin eksikliği, bağışıklık güçlendirmek, kronik hastalıklardan korunmak veya bu hastalıkların belirtilerini hafifletmek, sindirimi kolaylaştırmak veya hamilelik sürecine destek olmak için gıda takviyeleri kullanılır. Özellikle diyet yapan kişiler besinlerden alamadıkları vitaminleri takviye edici gıdalardan kolaylıkla alabilirler. Günlük olarak kullanabileceğiniz takviye edici besinler ile daha enerjik ve dinç hissedebilirsiniz. Bu sayede iş, okul ve sosyal yaşam yoğunluğunun olumsuz etkilerini de azaltabilirsiniz.

Kapsül, tablet ve sıvı formlarda sunulan bu ürünlerin içerikleri çeşitli vitaminler, mineraller, aminoasit ve yağ içeren maddeler olabilir. İhtiyacınız olan takviye edici gıda ürünlerini Efsane Kasım’da avantajlı fırsatlarla satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Giyim Ürünleri

Çeşitli markalar tarafından kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim ürünleri tasarlanır. Birçok kategoride indirimlerin olduğu bu ayda, giyim ürünlerinde de şaşırtıcı indirimler yer alır. Sportif ve klasik giyimden hoşlananlar için birçok giyim ürünü bulunur. Kadınların vazgeçilmezi olan eteklerden pantolon modellerine, ev giyiminden dış giyim ürünlerine kadar uzanan geniş ürün skalasından tarzınızı en iyi yansıtan modelleri bulabilirsiniz.

Düğün, nikah, davet, mezuniyet gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz göz alıcı detaylarla süslenen elbise modelleriyle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Kapri, şort, pantolon, etek gibi alt ürünlerinin yanı sıra gömlek, sweatshirt, crop top gibi üst giyim ürünlerine de avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Geniş beden aralığında sunulan ürünlerden kendi bedeninizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Kaliteli, şık ve kullanışlı ürünleri Hepsiburada’nın Efsane Kasım kampanyasıyla satın alabilirsiniz.

Rahat ve Kaliteli Ayakkabı Modelleri

Rahat kalıpları ve şık tasarımları ile ön plana çıkan pek çok ayakkabı modeli bulunur. Bu kategori temel olara casual ayakkabı, klasik ayakkabı, topuklu ayakkabı, bot, çizme, terlik, sandalet, babet ve çocuk ayakkabıları olarak ayrılır. Çeşitli renk ve modellerde sunulan özel günlerin kurtarıcısı topuklu ayakkabı modelleri zengin bir koleksiyona sahiptir. Ürünler, farklı topuk boyu ve kalınlığı ile her tarza hitap eder.

Tüm gün vücudu taşıyan ayaklar için konforlu ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Kaliteli ve nefes alabilen materyaller ile tasarlanan ayakkabı modelleriyle gün boyu rahat ve kuru hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizin özel günleri için hediye arayışındaysanız bu kategoriden zevkine uygun bir seçim yapabilirsiniz. Efsane fiyat avantajlarıyla bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Efsane Kasım İndirimi Nedir?

Efsane kasım nedir sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Efsane Kasım her yaştan ve cinsiyetten insana hitap eden ürün seçeneklerinin uygun fiyatlarla sunulduğu bir dönemdir. Bu kampanyanın en büyük avantajı hemen hemen tüm ürünlerde indirim uygulanmasıdır. Siz de bu dönemde bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz.

Efsane Kasım İndirimleri Hangi Kategorilerde Sunulur?

Elektronikten modaya, ev yaşamdan kırtasiyeye, mobilyadan kozmetik ve kişisel bakıma, yapı marketten petshopa kadar pek çok kategorideki ürünler indirime girer. Cazip fiyatlarla sunulan Efsane Kasım ürünlerini i inceleyebilir, uygun alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Efsane Kasım’da Müzik Ekipmanları Kategorisinde İndirim Var mı?

Müzik ekipmanları kategorisinde yer alan kayıt cihazı, ses kartı, CD, ses mikser, hoparlör, klavye ve kanal kontrolör gibi pek çok ekipman bu kampanyayla birlikte indirime girer. Bunların yanı sıra pikap, plak, telli çalgılar, piyano, keman, gitar gibi müzik enstrümanlarını da bütçenize dost bir fiyatla satın alabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/efsane-cuma Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Maximum Kart E-Ticaret Alışverişinize 1000 TL’ye Varan İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
21-27 Kasım tarihleri arası e- ticaret alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, Maximum Kart’ınızla Çiçeksepeti, Hepsiburada, Morhipo, N11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol'dan, tek seferde yapacağınız 5.000 TL...Daha Fazla

21-27 Kasım tarihleri arası e- ticaret alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, Maximum Kart’ınızla Çiçeksepeti, Hepsiburada, Morhipo, N11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan, tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan indirim kazanın!

Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirimden yararlanabilmek için katılımınızı mutlaka e-ticaret alışverişinizden önce yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) farklı günlerde yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat,MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir ve kampanyadan en fazla 2 adet 5.000 TL ve üzeri işleminden yararlanabilir. Kazanılan indirim takastan sonra hesap özetinize yansır. Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim iptal edilecektir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için işlem öncesi Maximum Mobil’den veya İşCep’ten kampanyaya katılım yapılması gerekmektedir. Minimum sepet tutarı 5.000 TL olmalıdır. Kampanyaya İş Bankası sanal POS’undan yapılan işlemler dahildir.

Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/e-ticaret-alisverisinize-1000tlye-varan-indirim

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’le internet harcamalarını katlanan chip-para ile öde!

Fırsat 2 saat left
Axess'le kaybolmayan chip-paranı 2 kat değerli kullanma fırsatı! Juzdan uygulamasından dönem içinde Axess ile yaptığın internet harcamalarını 2'ye katlanan chip-para ile ödeyebilirsin! Biriken chip-paralarını kullanmak için dönem için harcamalarının yanında...Daha Fazla

Axess’le kaybolmayan chip-paranı 2 kat değerli kullanma fırsatı! Juzdan uygulamasından dönem içinde Axess ile yaptığın internet harcamalarını 2’ye katlanan chip-para ile ödeyebilirsin! Biriken chip-paralarını kullanmak için dönem için harcamalarının yanında çıkan “x2 chip-para ile öde” butonunu kullanman yeterli. Üstelik ay sonuna kadar birikmiş 50 TL chip-para ikiye katlanarak 100 TL değerinde harcamaları silebiliyor.

Kampanya detayları:

 • Axessliler 30 Kasım’a kadar internet harcamalarını Juzdan’dan ikiye katlanan chip-para ile silebilecek.
 • 50 TL’ye kadar olan chip-para ikiye katlanarak 100 TL’ye kadar kullanılabilir.
 • Katlanan chip-para sadece dönem içi harcamalarda kullanılabilir.
 • Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Yurt dışı işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Katlanan chip-para kapsamınıda bir müşteri en fazla 100 TL’lik harcama silebilir.
 • Kampanyaya bireysel kartlar ve şahıs şirketlerine ait ticari kartlar dahildir.
 • Kampanyaya Bank’O Card Axess (Odea Bank) ve banka kartları dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İyi yaşayanlar internet alışverişlerini Axessle yapıyor, harcamalarını Juzdan’dan 2’ye katlanan chip-paralarıyla siliyor. Hemen Axessli ol, kazanmaya başla! İyi yaşayanlar internet alışverişlerini Axessle yapıyor, harcamalarını Juzdan’dan 2’ye katlanan chip-paralarıyla siliyor. Hemen Axessli ol, kazanmaya başla!

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15756/axessle-internet-harcamalarini-katlanan-chip-para-ile-ode

https://youtu.be/hEgpQfXEECo Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’le Sarı Cuma’da İnternet Alışverişlerine 200 TL Chip-para! + 2 Kat Değerli Kullan

Fırsat 2 saat left
Axess'le internetten tek seferde 600 TL ve üzeri yapacağın her ikinci alışverişine 50'şer, toplam 200 TL chip-para! Üstelik 50 TL’ye kadar chip-paran ikiye katlanarak 100 TL olsun. Kampanya detayları: 9-30...Daha Fazla

Axess’le internetten tek seferde 600 TL ve üzeri yapacağın her ikinci alışverişine 50’şer, toplam 200 TL chip-para! Üstelik 50 TL’ye kadar chip-paran ikiye katlanarak 100 TL olsun.

Kampanya detayları:

 • 9-30 Kasım 2022 tarihleri arasında kampanyaya kaydolan müşterilerin internetten tek seferde yapacakları 600 TL ve üzeri her ikinci alışverişlerine 50’şer, toplam 200 TL chip-para!
 • İşlemlerin kampanya kapsamında sayılması için harcama tutarı tek seferde en az 600 TL ve üzeri olmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 200 TL chip-para kazanabilir.
 • Yurt dışı işlemler kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan’dan “Hemen Katıl”a tıklayarak ya da Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “SARICUMA” yazıp 4566’ya SMS göndererek kampanyaya kaydolması gerekmektedir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
 • Kazandığınız chip-paraların 50 TL’sini Juzdan’dan ikiye katlayarak 100 TL olarak kullanabilirsiniz. Katlanan chip-para kampanyasının detaylarına https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15756/axessle-internet-harcamalarini-katlanan-chip-para-ile-ode ulaşabilirsiniz.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan sadece ilk işlemler kampanyaya dahildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Bireysel Axess kredi kartları ile varsa bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Wings, Ticari kartlar, Free, Akbank Kart, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, kamu vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100TL Hepsiburada Sennheiser Momentum 3 Kablosuz Aktif Gürültü Engelleyici Kulaklık Hediye Çeki

Kod Süresiz
Hepsiburada hediye çeki ile Sennheiser Momentum 3 Kablosuz Aktif Gürültü Engelleyici Kulaklık için 100 TL indirim sizlerle! https://www.hepsiburada.com/sennheiser-momentum-3-kablosuz-aktif-gurultu-engelleyici-kulaklik-siyah-p-HBV00000NXGYH...Daha Fazla

Hepsiburada hediye çeki ile Sennheiser Momentum 3 Kablosuz Aktif Gürültü Engelleyici Kulaklık için 100 TL indirim sizlerle!

https://www.hepsiburada.com/sennheiser-momentum-3-kablosuz-aktif-gurultu-engelleyici-kulaklik-siyah-p-HBV00000NXGYH Daha Az

SENN100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Vakıfbank Bankomat Kart ile E-Ticaret Alışverişlerinize 150 TL Nakit Hediye [500/30TL] Amazon.com.tr, Hepsiburada, Trendyol, N11, Çiçeksepeti

Fırsat 2 saat left
Bankomat Kart ile her 500 TL e-ticaret alışverişinize 30 TL, toplam 150 TL Bankomat Para! VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız...Daha Fazla

Bankomat Kart ile her 500 TL e-ticaret alışverişinize 30 TL, toplam 150 TL Bankomat Para!

 • VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 30 TL, toplam 150 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 150 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
 • Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan İNTERNET yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. İNTERNET kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
 • VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, cüzdan transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Sanal Bankomat Kart’lar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 9 Aralık 2022 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
 • Kampanyadan sadece bireysel Bankomat Kart sahipleri faydalanabilir.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

500/30₺=150₺ Bankomat banka kartı kampanyası: https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/bankomat-kart-ile-her-500-tl-e-ticaret-alisverisinize-30-tl-toplam-150-tl-bankomat-para-32199

500/40₺=160Worldpuan Kredi kartı kampanyası: https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/secili-e-ticaret-alisverislerinize-160-tl-worldpuan-32207 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Kuponlu Ürünler: Çok Satanlar

Fırsat Süresiz
Hepsiburada bu ürünlerde efsane kuponlar var! https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/cok-satan-kuponlu-urunler?filtreler=VariantList.VariantListing.TagList.Kuponlu%E2%82%AC20%E2%82%ACC3%E2%82%AC9Cr%E2%82%ACC3%E2%82%ACBCnler:Kuponlu%E2%82%AC20%E2%82%ACC3%E2%82%AC9Cr%E2%82%ACC3%E2%82%ACBCnler http://hps.im/3no...Daha Fazla

Hepsiburada bu ürünlerde efsane kuponlar var!

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/cok-satan-kuponlu-urunler?filtreler=VariantList.VariantListing.TagList.Kuponlu%E2%82%AC20%E2%82%ACC3%E2%82%AC9Cr%E2%82%ACC3%E2%82%ACBCnler:Kuponlu%E2%82%AC20%E2%82%ACC3%E2%82%AC9Cr%E2%82%ACC3%E2%82%ACBCnler

http://hps.im/3no

MARKETING-SANAOZELKUPONLUURUNLER-07-11 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

30TL Hepsiburada Mahmood Coffee/Tea/Rice Kupon Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada hediye çeki ile Mahmood markalı ürünlerde 200 TL'ye 30 TL indirim! Mahmood Coffee Mahmood Tea Mahmood Rice https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/mahmood-markali-urunlerde-200-tl-ye-30-tl-indirim...Daha Fazla

Hepsiburada hediye çeki ile Mahmood markalı ürünlerde 200 TL’ye 30 TL indirim!

 • Mahmood Coffee
 • Mahmood Tea
 • Mahmood Rice

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/mahmood-markali-urunlerde-200-tl-ye-30-tl-indirim Daha Az

NJ6178K8 Kodu Aç 
100% Başarılı

Hepsiburada’da Paycell Kartla 150TL’ye 50TL Anında Hediye!

Fırsat 2 saat left
Paycell Kart ile Hepsiburada’da tek seferde 150 TL ve Üzeri Alışverişinize 50 TL Hediye! 30 Ekim – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında (bu tarih dahil) Paycell kartı ile tek seferde...Daha Fazla

Paycell Kart ile Hepsiburada’da tek seferde 150 TL ve Üzeri Alışverişinize 50 TL Hediye!

 • 30 Ekim – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında (bu tarih dahil) Paycell kartı ile tek seferde Hepsiburada’dan KDV dahil hediye çeki hariç 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere 50 TL hediye verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL HEPSIBURADA’’ yazıp göndermesi gerekmekte ya da Paycell Uygulaması Fırsatlar bölümünde yer alan kampanya sayfasında yer alan katıl butonuna tıklaması gerekmektedir.
 • 50 TL iade, Hepsiburada’da Paycell Kart ile 150 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda anında Paycell Kart’ınıza yapılacaktır.
 • Kampanya 30 Ekim – 30 Kasım 2022 (bu tarih dahil) tarihleri arasında Paycell Kart ile Hepsiburada’da yapılacak harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacak olup hediye yüklemeleri yapılmayacaktır.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.

Paycell Kart ile Hepsiburada’da 50 TL Hediye!

https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycell-kart-ile-hepsiburadada-50-tl-hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada’da 200₺ Bonus – GarantiPay ile 250₺ + Peşin Fiyatına 9 Taksit

Fırsat 2 saat left
1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden online elektronik ve giyimde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinizde 40 TL, toplam 200 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay'le...Daha Fazla
 • 1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden online elektronik ve giyimde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinizde 40 TL, toplam 200 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay’le ekstra 10 TL, toplam 250 TL bonus!
 • Kampanya 1-30 Kasım 2022 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 250 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 10 TL, toplam ekstra 50 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklanmalıdır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 7,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalıdır.
 • Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalar dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya tek seferde yapılacak peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Aralık – 3 Ocak 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilecektir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilecektir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından kampanyaya katılım gerçekleştirilmelidir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • GarantiPay ile Ödeme Yapmak İçin;
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:
  1)  Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
  4) Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:
  1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 • *Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.

Geçerli elektronik siteler:

www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com

75 TL Hepsiburada Bonus – GarantiPay + Peşin Fiyatına 9 Taksit: Kampanyaya katılarak Hepsiburada’da alışverişlerinde tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Hepsiburada bonus kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Hepsiburada bonus yüklenecektir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

https://www.hepsiburada.com/staticpage/501255131324931 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Türkiye’nin en büyük ve en çok sevilen e-ticaret sitesine hoş geldiniz!

Hepsiburada Hakkında

Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platfomu Hepsiburada, Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor, marka ve işletmeleri platformunda milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor.

1998 yılında ilk tohumları atılan platform, 2001 yılında Hepsiburada markasıyla Doğan Online’ın bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı. Bugün Hepsiburada, geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret şirketi olmakla beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul ediliyor.

Hepsiburada; 2001 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Hepsiburada, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Kurucusu Hanzade Doğan Boyner’in vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Hepsiburada “Hepsiglobal” e-ihracat atılımıyla da platformdaki işletmeleri, markaları ve kaliteli Türk ürünlerini dünya pazarlarıyla ve milyonlaca yeni müşteri ile buluşturuyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Hepsiburada, bugün yaklaşık 40 kategoride, onlarca milyon ürün çeşidiyle aylık 100 milyondan fazla ziyarete ev sahipliği yapıyor. Geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Hepsiburada, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Başarılarını aldığı ödüllerle her geçen gün taçlandırmaya devam eden Hepsiburada, Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunurken müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürüyor.


Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada olarak, 40’a yakın kategoride, 50 milyon ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü birleştiren, veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibimizle aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak, irili ufaklı on binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiye ve bölgenin en büyüğü olma özelliğini taşıyan Akıllı Operasyon Merkezimizle, sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmaları yürüttüğümüz Ar-Ge merkezimizle online alışveriş sektörünün gelişimine liderlik ediyoruz. Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, alanında lider kuruluşlarla birlikte yeni proje, yatırım ve iş birliklerine imza atıyoruz. Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hanzade Doğan Boyner’in Hepsiburada’nın genlerine işlediği inovasyon ve girişimcilik ruhuyla Türkiye’de dijital dönüşüme öncülük ediyor, tüm paydaşlarımızla birlikte büyümeyi sürdürüyoruz.

Taşımacılık sektörüne yenilikçi bakış açısı kazandıran Hepsijet, dijital ödeme çözümleri sunan HepsiPay,  günlük haftalık ve aylık süpermarket ihtiyaçlarını istedikleri zaman diliminde tüketicilerin ayağına getiren Hepsiexpress, markalara hizmet sağlayan reklam platformumuz HepsiAd, e-ihracat ile işletmelere birer dünya oyuncusu olma fırsatı sunduğumuz ve Türk ürünlerini dünyaya açan Hepsiglobal gibi farklı birçok servis ile müşterilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza fayda sağlayan dev bir ekosistemi hep birlikte inşa ediyoruz.

Bir teknoloji şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyor, yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumsal gelişime, girişimciliğe ve inovasyona katkıda bulunuyoruz. Bu anlamda Mayıs 2017’de başlattığımız ve kadınların ekonomiye katılımını destekleyen Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla kadınlara ek hiçbir yatırım yapmadan e-ticarette kendi işlerini kurma ve büyütme fırsatı sunuyoruz

1998 yılında ilk tohumları atılan ve 2001 yılından itibaren Hepsiburada markasıyla Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak başladığımız bu yolculukta bugün Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret platformu konumunda olmaktan gurur duyuyoruz. Hindistan’ın batısıyla Almanya’nın doğusu arasında kalan geniş coğrafyanın en büyük teknoloji şirketi olma hedefiyle, İstanbul’dan 4 saat uçak mesafesinde yer alan 1 milyar müşteriye hitap edecek dev bir ekosistem olma yolculuğunda yatırım ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, uzun yıllara yayılan bu yolculuğumuzda bize destek veren ve güvenen milyonlarca müşterimize şükranlarımızı sunuyoruz

ALIŞVERİŞ KAMPANYALARI İLE TÜRKİYE’NİN LİDER ALIŞVERİŞ PLATFORMU HEPSİBURADA’DA 30 MİLYONDAN FAZLA ÜRÜN ÇEŞİDİ VE HARİKA FİYATLAR SENİ BEKLİYOR!

Hepsiburada’nın yaza özel fırsatlarında milyonlarca ürün çeşidi, süper fiyatlarla seni bekliyor! Üstelik, uygulamadan yapacağın alışverişlerinde sadece uygulamaya özel süper indirimler de sana sunuluyor. Uygulamaya gel, aradığın ürünleri sepetine ekle ve alışverişini tamamla!

Hepsiexpress ile market, yemek, çiçek ve su ihtiyaçların 30 dakikada kapında!
Üstelik, fiyat farkı ve teslimat ücreti yok! Carrefour, Happy Center, Mopaş, Kim Market, Tazemasa, McDonald’s ve Sırma Su gibi anlaşmalı mağazalardan dilediğini seç, ihtiyacın olan ürünler süper fırsatlarla kapına gelsin!
Taptaze meyveler, sebzeler, diyet ve organik ürünler, atıştırmalıklar, tatlılar… Aradığın tüm ürünler Hepsiexpress ile anında kapında. Hadi hemen keşfet!

Mağaza mağaza dolaşmak yerine en trend giyim markaları tarafından sunulan teklifler ve kampanyaları kolayca gör, süpermarket tekliflerini izle, Türkiye’nin alışveriş platformu ile güvenli alışverişin keyfini çıkar.

Üstelik Hepsiburada’dan yapacağın alışverişlerde süper ayrıcalıklar ve hizmetler seni bekliyor! İhtiyaçlarını ertelemek yerine online alışveriş kredisini keşfet. 750 – 25.000 TL arasındaki sepet tutarlarında 60 aya varan vade seçenekleri seni bekliyor!

Yapacağın alışverişlerde kredi kartı limitin yetmezse Çoklu Kredi Kartı ile yöntemiyle ödeme yapabilirsin. Birden fazla kartla tek seferde ödeme yaparak alışverişlerini tamamlama ayrıcalığı da Hepsiburada’da!

Dizüstü bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlara, telefonlardan tabletlere alışveriş kredisiyle elektronik ürünlerine rahatça sahip olabilirsin. Yeni bilgisayarında en yeni oyunları rahatça oynayıp, yeni cep telefonunla harika fotoğraflar ve videolar çekebilirsin.

Oyunculara özel oyun bilgisayarlarını, mobil oyunculara özel oyun telefonlarını da keşfet! Hepsi uygulamamızda seni bekliyor. Haydi sen de son teknolojiyi yakala!

Bebekli hayatı kolaylaştıran, annelerin en çok tercih ettiği, bebeklere ve çocuklara özel ürünlerde de harika indirimler olduğunu unutma! Oyuncaklar, mamalar, çocuk ve bebek giyim ürünleriyle çok daha fazlası uygulamamız ile parmaklarının ucunda.

Moduna göre moda da burada! En trend ayakkabılar, en moda giyim ürünleri, saatlerden takılara en trend moda aksesuarları, favori moda markalarının en şık ürünleri, kadınlara ve erkeklere özel koleksiyonlar süper fırsatlarla uygulamamızda.

Makyaj ürünleri, cilt ve saç bakım ürünleri, göz kalemleri, farlar, parfümler, şampuanlar, bakım kremleri, deodorantlar, nemlendirici kremler uygun fiyatlarla Hepsiburada’da.

Cep telefonu, akıllı saat, TV ünitesi, TV, bebek arabası, bebek bezi, spor ayakkabı, kitaplık, kulaklık, bisiklet ve daha niceleri avantajlı fiyatlarla Hepsiburada’da! Uygulamaya özel indirimlerle teknolojiden modaya, süpermarketten anne ve bebek ürünlerine kadar binlerce kategori arasından bütçene uygun ürünleri keşfetmek için hemen Hepsiburada’yı telefonuna indir, doğru alışverişin keyfini çıkar!

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARIN, HER GÜN YENİLENEN ÜRÜNLERİ SENİ BEKLİYOR

Koton, Defacto, LC Waikiki, Farmasi, Nike, Adidas, Samsung, Karaca, Arçelik, Apple, Barbie, Madame Coco, Avon, Monster, Vestel, Pierre Cardin, Bosch, Philips, Puma, Paşabahçe, Columbia, The North Face, Siemens, Lenovo, LG, Asus, Kütahya Porselen, Lumberjack, Casper, Sony, Kinetix, MSI, Jack Wolfskin, Korkmaz, Arzum, Prima, Dark, Tefal, Emsan, TP-Link, HP dilediğini seç, alışverişe başla!

• RENKLİ VE HEYECAN VEREN YENİ TASARIM
• VİTRİNLER ARASINDA GEÇİŞ YAPARAK KEŞFE DAYALI ALIŞVERİŞ DENEYİMİ
• HEPSİEXPRESS İLE SÜPERMARKET ALIŞVERİŞİ
• HER GÜN YENİLENEN SANA ÖZEL KAMPANYALARI KEŞFET
• HEDİYE ÇEKLERİ KAZAN, ALIŞVERİŞLERİNDE KULLAN
• SESLE, GÖRSELLE YA DA BARKODLA ARAMA YAP
• BİLGİLERİNİ KAYDET, TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ YAŞA
• ÜYE OLMAYA VAKTİN YOK MU? ÜYE OLMADAN ALIŞVERİŞE DEVAM ET
• İSTER KARTLA İSTER HAVALE İLE ÖDE
• LİMİTİN YETMEZSE 2 KREDİ KARTINI BİRLEŞTİREREK ÖDE
• HAYALLERİNİ ERTELEME, ALIŞVERİŞ KREDİSİ YANINDA
• BUGÜN TESLİMAT İKONLU ÜRÜNLER AYNI GÜN KAPINDA
• EVDE YOKSAN SİPARİŞİNİ TESLİMAT NOKTALARINDAN TESLİM AL
• KOLAY SİPARİŞ TAKİBİ İLE KARGO SÜREÇLERİNİ İZLE
• BEĞENMEDİYSEN KOŞULSUZ İADE ET
• BİR ŞEYLER TERS Mİ GİTTİ? TEK TIKLA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZE ULAŞ

Hepsiburada bünyesinde a’dan z’ye her ihtiyacı karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Elektronikten giyime, ev yaşam ve bahçe malzemelerinden anne bebek ihtiyaçlarına kadar akla gelecek pek çok ihtiyaç, tek çatı altında satışa sunuluyor. Tüm kampanyalara göz atıldığında, bütçe dostu pek çok ürüne ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz. Neredeyse her ürün yelpazesi için bir kampanya uygulamasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm kampanyalar altında eviniz ve kendiniz için ihtiyacınız olan her şeye mükemmel kalite ve uygun fiyat aralığıyla, bütçenizi yormadan ulaşabilirsiniz. Kampanyalar, ürünlerin fiyatlarına yapılan indirimler olabileceği gibi kimi zaman bedava ürünler, hediyeler ya da nakliye avantajları gibi seçenekler de kampanyalara dahil edilebiliyor. Bu sayede birbirinden avantajlı alışveriş seçenekleri ile bütçenize dost ve keyif dolu bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu kampanyalar, kullanıcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. En keyifli alışverişlerin indirimli veya avantajlı seçeneklerle yapıldığını bilen Hepsiburada, tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun kampanyalar üretiyor. Alışverişe çıkan herkes, mümkün olan en uygun bütçeyle en yüksek kaliteli ve en iyi teknoloji ile imal edilmiş ürünlere ulaşmak istiyor ve bunun için çok zaman ve emek harcıyor. İnternet kullanıcıları artık sıradan bir alışveriş yerine; en kârlı, avantajlı ve keyifli online alışverişi tercih ediyor. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin kapıya kadar getirilmesi anlayışının yanında, artık hepsiburada üzerinden, uygun fiyat aralıklarında, bütçe dostu onlarca seçeneğe ulaşmak mümkün oluyor. Siz de eğer alışverişe başlayacaksanız; kategoriler içerisinde indirimleri şansa bırakmaktansa, tüm kampanyalara göz atarak sizin için en uygun indirim ve fırsatlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Stil sahibi İnternet kullanıcıları, son moda ürünleri bir tıkla kapısına getirtmekle birlikte aynı zamanda bu ürünlere çok uygun fiyatlarla ve avantajlarla sahip oluyor. İç giyimden kabana, mezuniyet vb. özel günler için kullanılacak abiyelerden spor takımlara kadar her türlü giyim ihtiyacını kolayca karşılayabiliyor. Güzelliğine düşkün olanlar cilt bakım ürünleri ve kozmetik alışverişlerini de birbirinden avantajlı kampanyalardan faydalanarak kolaylıkla yapabiliyor. Kışın soğuğunda, yazın sıcağında torbalar dolusu market alışverişini yapmak için evden çıkmak istemeyenler ise evin tüm ihtiyacını çok uygun fiyatlarla satın alabiliyor. Ağır poşetleri taşıma derdinden de kurtulmuş oluyor. Süper market ve yiyecek alışverişleri de kolaylıkla hallediliyor. Teknoloji aşıkları ise son teknoloji ürünlerini raflardaki fiyatlardan çok daha uyguna bulabiliyor. Hayatın içine çok hızlı bir giriş yapan tabletler, iyi fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satın alınabiliyor. Cep telefonları da görülmemiş tekliflerle sizleri bekliyor. Hediye almak için dükkân dükkân gezecek vakti olmayanlar, hepsiburada kampanyaları sayesinde birbirinden güzel hediyeleri uygun fiyatlara bulabiliyorlar. Sağlığına dikkat eden, doğal gıdalar tüketmek isteyenlerdenseniz siz de hepsiburada’nın kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Şehir hayatında koşuştururken, organik ürünleri bulamamaktan şikâyetçi olanlar için, hepsiburada uygun alternatifler sunuyor. İyi fiyatlarla ve avantajlarla, lezzetli ve doğal gıdaları kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Artık karne hediyeleri ve oyuncak alışverişlerini ertelemek için de hiçbir bahane kalmıyor. Yoğun iş temposu ya da bütçeyi zorlayan rakamlar çocukların sevinmesine engel olamıyor. Hepsiburada’da çocuklar için birbirinden güzel hediye seçenekleri, uygun fiyat avantajıyla sizleri bekliyor. Bahçe keyfinden vazgeçemeyenler için de çeşit çeşit bahçe malzemeleri fırsatlarla kapınıza kadar gönderiliyor. Bahçede barbekü ve mangal ziyafeti yapmak isterseniz, tüm alet edevatı ve ihtiyacınız olan her şeyi avantajlı fırsatlarla satın alabilirsiniz. Bunların yanında bahçeniz için güzel mobilyalara, şemsiyelere, tohum çeşitlerine ve gübre türlerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kısacası, aklınıza gelen ne varsa, cebinizi yormayan fiyatlarla sizin olsun, ayağınıza kadar gelsin.



2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; 30 kategoride 12,7 milyonun üzerinde ürünümüzle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük.

Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçildik.

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Hepsiexpress

Hepsiburada on the App Store

Hepsi hızlı, Hepsi taze, Hepsiexpress Anlaşmalı mağazalardan ihtiyacın olan ürünleri sepetine ekle, binlerce ürüne avantajlı fiyatlarla sahip ol.

İstanbul – Ankara – İzmir – Bursa – Antalya – Adana – Konya – Kocaeli – Mersin – Denizli – Tekirdağ – Sakarya – Eskişehir – Bodrum – Marmaris – Fethiye

Hepsiexpress’de hangi anlaşmalı mağazalar var?

Market siparişleri için anlaşmalı mağazamız; CarrefourSA, Mopaş.

Yemek siparişleri için anlaşmalı mağazamız; Mc Donalds.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Hepsiburada mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ alt köşesinde bulunan Hepsiexpress ikonununa tıklayarak Hepsiexpress uygulamasına geçiş yapabilirsiniz. Hepsiexpress siparişinizi oluşturmak için siparişin teslim edilmesini istediğiniz bölgeyi seçmeniz gerekmektedir. Daha önce Hepsiburada üyeliğinize kaydettiğiniz adresler içerisinde teslimata uygun olan adreslerden birini direkt seçebilir ya da yeni bir adres girişi yapabilirsiniz. Adres girişi yaptıktan sonra mağaza seçimi yaparak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.
Sepetinize tüm ürünleri ekledikten sonra siparişin size ne zaman teslim edilmesini istediğinizi belirleyebilirsiniz. Bu adımlardan sonra açılacak olan ödeme seçenekleri ekranından ödeme yönteminizi seçebilir, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve koşulları kabul ettiğinizi işaretleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sipariş oluşturmak için minimum tutar nedir?

Hepsiexpress’te market siparişlerinin oluşturulabilmesi için sepet tutarının minimum 50 TL olması gereklidir.

Yemek siparişleri için minimum tutarın 14,90 TL olması gereklidir.

Teslimat ücreti alıyor musunuz?

Şu an tüm şehirlere ücretsiz teslimat yapılmaktadır.

Hangi ödeme seçenekleri ile sipariş verebilirim?

Uygulamamızdan tüm bankalara ait kredi kartlarını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı puanı kullanarak alışveriş yapılamamaktadır. Banka kartı, yurt dışı kredi kartları ve yemek kartı ile sipariş oluşturulamamaktadır.
Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Benim bulunduğum bölgeye teslimat yapıyor musunuz?

Bulunduğunuz bölgeye hangi mağazaların hizmet verdiğini uygulama üzerinde sağ üst köşede yer alan “Teslimat Bölgesi” alanından teslimat bölgenizi seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Teslimat yapılabilecek saat aralığı seçenekleri nelerdir?

Hepsiexpress market siparişleriniz için teslimat saat aralığı seçtiğiniz mağazanın bulunduğu bölgeye ve doluluk oranına göre değişiklik gösterebilir.

Yemek siparişleriniz için seçtiğiniz mağazanın teslimat saati bilgilerine göre anında teslim edilir.

Poşet ücreti var mı?

1 Ocak 2019 tarihinde Çevre Kanunu’nda yapılan yenileme gereği, plastik poşetlerin 0,25 TL ücret karşılığı verilmesi zorunlu hale getirilmiştir.

Market siparişlerinde plastik poşetin adedi 0,25 TL, bez poşetin adedi 1,25 TL’dir.

Yemek siparişlerinde poşet ücreti alınmamaktadır.

Siparişimin teslimatını nasıl yapıyorsunuz?

Hepsiexpress market siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz mağazanın ekibi tarafından hazırlandıktan sonra sipariş oluştururken belirttiğiniz teslimat adresinize, özel soğutuculu HepsiJet kurye araçları ile ulaştırılmaktadır.

Yemek siparişleriniz sipariş verdiğiniz mağazanın kurye araçları ile teslim edilmektedir.

Dondurulmuş / soğuk tutulması gereken ürünler nasıl gönderiliyor?

Market ürünlerinizin teslimatı özel soğutuculu araçlarımız ile sağlanmaktadır.

Siparişin teslimatı sırasında evde yoksam ne olur?

Kurye siparişinizi oluşturma sırasında verdiğiniz adrese uğrama yapar ve adreste size ulaşamazsa sizi arar. Size ulaştıysa ve herhangi bir adrese bırakılmasını isterseniz (bakkal/komşu) belirttiğiniz yere teslimat sağlar. Size ulaşamazsa sipariş iade edilmek üzere mağazaya geri yönlendirilir ve ulaştıktan sonra 1 iş günü içerisinde para iadeniz yapılır. Yapılan para iadesinin kartınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre 2-3 iş günü olarak değişebilir.

Kapıda iade yapabilir miyim?

Market siparişlerinde teslimat sırasında memnun olmadığınız ürün / ürünleri dilerseniz hemen iade edebilirsiniz. İade işlemi yapılması durumunda 1 iş günü içerisinde para iadeniz yapılır. Yapılan para iadesinin kartınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre 2-3 iş günü olarak değişebilir.

Yemek siparişlerinde kapıda iade seçeneği yoktur.

Siparişimde eksik ürün / ürünler olması durumunda ne yapmalıyım?

Siparişleriniz ile ilgili tüm konular için Hepsiexpress’in canlı yardım seçeneği ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ettiğim ürün stokta yoksa ne olur?

Market siparişlerinizde, sipariş ettiğiniz ürünün stoğunun bitmesi, temin edilememesi durumunda sizi arayarak alternatif ürün önerisi yapılacaktır.

Yemek siparişleri için alternatif ürün önerisi seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişime sonradan ürün ekleyebilir miyim?

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürün ilavesi yapılamaz.

Siparişim ulaşmazsa ya da bir sorun varsa ne yapmayalım?

Siparişleriniz ile ilgili tüm konular için Hepsiexpress’in canlı yardım seçeneği ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

💳 Hepsiburada Banka Kart Puanı Kullanma/Harcama – Bonus, Axess Chippara

Kredi kartı puanıyla ödeme; Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra “Kart puanınızı kullanın” kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hepsiburada Premium

MARKETING-HEPSIBURADAPREMIUMLANSMANFENOMENAGUSTOS-15-08

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi Hepburada.com, yıllardır kullanıcılarına en avantajlı alışveriş fırsatlarını sunuyor. Yenilikçi kampanyaları ve uygun fiyatlı ürün seçenekleriyle tanınan Hepsiburada, dijital alışveriş denilince akla gelen ilk isim. Yıllardır online alışveriş deneyimini geliştiren ve değiştiren Hepsiburada, sektöre de bu yönde yön veriyor. Hepsiburada, pek çok kişiyi online alışverişin kolaylığını tanıştırırken, gelişen teknolojiye de her zaman ayak uyduruyor. Ürün çeşitliliği, uygun fiyat seçenekleri, avantajlı kampanyalar, sürpriz indirimler ve hızlı teslimat gibi birçok yeniliğe sahip olan Hepsiburada, bu hizmetlerini her geçen gün geliştirmek için çalışıyor. Hepsiburada sayesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ile kısa sürede en iyi ürünlere ulaşmak mümkün.

Teknolojik cihazlardan ev ve yaşam ürünlerine, oto aksesuarlarından girişimci kadınların emeklerine kadar birçok farklı seçeneği size sunan Hepsiburada, avantajlı seçeneklere anında ulaşmanızı sağlıyor. Pek çok alternatifi bir arada kolayca inceleyebileceğiniz platformu sunan Hepsiburada, dünyanın en ünlü markalarını parmaklarınızın ucuna getiriyor. Sizlere sunduklarını her geçen gün yenileyen ve bir üst noktaya taşıyan Hepsiburada, sunduğu avantajlı fırsatlarla tanınmaktadır.

Değişimin öncüsü Hepsiburada, yepyeni bir hizmetle karşınızda: Hepsiburada Premium. Her şey burada başlar mottosuyla çıktığı bu yolda yeni bir rota belirleyen Hepsiburada, sizi sadece alışverişi değil tüm hayatınızı kapsayan bir deneyim dünyası ile tanıştırıyor. Hepsiburada, tamamen yenilenen hizmet anlayışı ile ihtiyaç duyduğunuz birçok şeyi bu yeni nesil dünyaya dahil etmeyi hedefliyor. Titiz bir çalışmanın sonucu olan Hepsiburada Premium hizmeti tamamen sizin için tasarlandı.

Hepsiburada Premium Nedir?

Hepsiburada Premium, Hepsiburada müşterilerine aylık abonelik ücreti ile sunulan yeni bir programdır. Bu program sayesinde halihazırda aldığınız birçok hizmeti daha da gelişmiş bir şekilde devam ettirmeniz mümkün hale geliyor. Sadakat programı olarak tasarlanan Hepsiburada Premium, birçok avantajla geliyor. Kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu hizmetleri bir araya getirerek oluşturulan Hepsiburada Premium hizmeti, Hepsiburada ile aranızı daha da güçlendiriyor. Size sadece site içerisinde değil, günlük yaşamınızda da birçok fırsat ve avantaj sunacak olan bu sistem, sosyal hayatınızdan alacağınız hazzın artmasına yardımcı olmaktadır. Çeşitli kolaylıklar, avantajlar ve fırsatlarla gelen Hepsiburada Premium her zaman yanınızda.

Hepsiburada Premium Ne Gibi Fırsatlar Sunuyor?

Hepsiburada Premium’un sunduğu avantajlar birçok açıdan işinizi kolaylaştırmayı başarıyor. Bu hizmetten faydalanmayı tercih eden kullanıcılar için birçok yenilik bulunuyor. Bu yenilikler şu şekilde sıralanabilir:

1. Kargo Bedava
Hepsiburada Premium hizmetini alan kullanıcıların 25 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanıyor.

2. %3 Hepsipapel Kazanımı
Hepsiburada, Market ve Hepsiburada Seyahat üzerinden yapılacak alışverişlerde %3 Hepsipapel kazanılabiliyor. Kampanyanın kazanım limitleri her platforma göre değişiklik gösteriyor.

-Hepsiburada: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 500 TL (500 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 15 TL Hepsipapel kazanılabilir.)

-Hepsiburada Market: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 200 TL (200 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 6 TL Hepsipapel kazanılabilir.)

-Hepsiburada Seyahat: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 1.000 TL (1000 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 30 TL Hepsipapel

3. Ücretsiz Mobilya Montajı
Hepsiburada’dan en çok satın alınan ürünlerden biri olarak bilinen mobilyalar da hizmet kapsamına dahil edilmiş durumda. Yeni hizmetten faydalanan kullanıcıların Hepsiburada üzerinden satın aldığı mobilyalar için verilen montaj hizmeti ücretsiz şekilde sunuluyor.

4. Fixpack Paketlerinde %50 İndirim
En fazla merak edilen bir diğer hizmet ise Fixpack paketleri. Hepsiburada Premium üyesi olan kullanıcılar seçili Fixpack paketlerinden %50 indirimle faydalanabiliyor.

5. Lastik Kapımda Servisi
Lastik kapımda servisi de Hepsiburada Premium üyelerine avantajlı biçimlerde sunuluyor. Hepsiburada’dan aldığın lastikleri adresinde ücretsiz montaj yaptırabilirsin. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Manisa illerinde geçerlidir.

6. Ücretsiz Randevulu Teslimat Hizmeti
Hepsiburada’nın en fazla beğenilen hizmetlerinden biri olan randevulu teslimat da kampanya kapsamında güncellenen bir diğer hizmet olarak öne çıkıyor. Hepsiburada satıcısı tarafından satışa sunulan belirli ürünlerde geçerli olan randevulu teslimat hizmeti Premium üyelerine ücretsiz biçimde veriliyor.

7. VIP Call Center Hizmeti
Hepsiburada Premium üyesi olan kullanıcılar ihtiyaç duydukları takdirde Hepsiburada çağrı merkezine öncelikli olarak bağlanarak akıllarında kalan her türlü soruya kolayca yanıt bulabiliyor.

8. Hediye BluTV Üyeliği
Online dizi ve film platformlarının yaygınlaştığı günlerde bu hizmet de unutulmuyor. Hepsiburada Premium üyesi olan herkes üyeliği süresince hediye BluTV avantajı ile tüm içerikleri izleyebiliyor.

9. Partner Kampanyaları
Hepsiburada Premium üyeleri farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok markadan da indirimli biçimde faydalanabiliyor. Üyelik döngüsü boyunca birçok marka çatısı altında sunulan avantajlı tekliflerden faydalanmanız mümkün hale geliyor. Ayrıca partner havuzu düzenli olarak güncelleniyor ve marka teklifleri çeşitlilik kazanıyor.

Hepsiburada, kurulduğu günden bu güne ziyaretçilerini en iyi biçimde ağırlayarak dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünleriyle buluşturuyor. Hepsiburada Premium hizmeti de bu kaliteyi devam ettirmek ve tüm kullanıcıları bu deneyimin bir parçası haline getirmek için tasarlanan bir üyelik sistemi olarak öne çıkıyor. Giyim, mobilya, aksesuar gibi çeşitli alanlarda pek çok ürünü kullanıcılarına ulaştıran Hepsiburada, Premium üyelik sistemi sayesinde hızını ve kalitesini bir kat daha arttırmayı başarıyor. Tamamen kendinize özel olan birçok hizmetten yararlanmanıza olanak tanıyan Hepsiburada Premium sayesinde ayrıcalıklı olduğunuzu hissetmeniz sağlanıyor. Online alışveriş deneyimini farklı bir noktaya taşıyan bu üyelik sistemi ile birlikte farklı bir alışveriş deneyimi de sizleri bekliyor.

Online alışveriş anında kazandığınız indirimler, avantajlı fırsatlar ve sürpriz kampanyalarla çok daha farklı bir hale gelen Hepsiburada Premium deneyimi her geçen gün geliştirilen içeriği ile de son derece keyifli. Hepsiburada’nın yanı sıra Express Market ve Hepsiburada Seyahat ürünlerini de kapsayan Premium hizmeti bu sayede hem evinizde yanınızda oluyor hem de seyahatlerinizi planlarken farklı fırsatlara ulaşmanızı sağlıyor. Her geçen gün daha da gelişen ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyetini en önde tutan hizmet anlayışı ve sorunsuz teslimat hedefi ile büyüyen Hepsiburada, ihtiyaçlarınızı karşılaşamada isteklerinizi her zaman ön planda tutuyor.

Hepsiburada Premium’a Geçme Vakti!

Birbirinden farklı kategorilerde yer alan zengin ürün çeşitliliği, yıllardır aldığı güvenle yoluna devam eden tedarikçileri ile kalitenin adresi olarak bilinen Hepsiburada, Premium üyelik sistemiyle sizi yeni bir deneyime ulaştırıyor. Geliştirdiği kendine ait teslimat ağıyla daima yeniliğin ve gelişimin adresi olan Hepsiburada kaliteli ürünlere konforlu bir online alışveriş deneyimi sayesinde ulaşmanıza yardımcı oluyor. Hızlı ve güvenli alışveriş için tercih ettiğiniz isim Hepsiburada, uzman kadrosu sayesinde en iyi hizmeti almanız için çalışmaya devam ediyor. Uzun süreli deneyimlerinden aldığı güven ve müşteri sadakatine bir teşekkür niteliğinde olan fırsatlar ve avantajlarla tasarlanan Hepsiburada Premium, kullanışlı yapısı ile kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Birçok yeniliğe sadece tek bir üyelikle ulaşmanıza fırsat tanıyan Hepsiburada Premium, 7/24 yanınızda oluyor. Siz de hayatınızın her alanına entegre edilen bu yepyeni sistemi deneyimleyebilirsiniz. Bugüne kadarki en konforlu online alışveriş seçeneğine ulaşmanızı sağlayan Hepsiburada Premium üyesi olmanın vereceği ayrıcalığı hissedebilirsiniz.

🤩 Hepsiburada Efsaneler Kulübü

Efsaneler Kulübü’ne katıl ayrıcalıklı alışverişin mutluluğunu yaşa! Efsaneler Kulübü üyelerine özel fırsatların, ayrıcalıkların ve hizmetlerin sunulduğu bu avantajlı dünyanın bir parçası ol.

Efsaneler Kulübü nedir?
Hepsiburada üyelerine özel fırsatların ve hizmetlerin sunulduğu bir ayrıcalıklar dünyasıdır.

Efsaneler Kulübü Ayrıcalıkları nelerdir?

 • 25 TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanırsın. (Yurtdışı alışverişleri hariç)
 • İhtiyaç duyduğunda Efsaneler Kulübü Temsilcisi’ne hızlıca bağlanırsın.
 • Sana özel indirimlerle avantajlı alışverişin tadını çıkarırsın.

Kimler katılabilir?
Hepsiburada’da bireysel hesabı olup katılım koşullarını sağlayanlar Efsaneler Kulübü’ne katılmaya hak kazanır. (Ticari kredi kartı ile yapılan alışverişler hesaplamaya dahil değildir.)

Katılım koşulları nelerdir?
Geriye dönük 3 aylık (son 15 günlük süre hariç) toplam alışveriş tutarınız ve sipariş adediniz üzerinden hesaplama yapılır. Bu tutar hesaplanırken iptal ve iade edilen siparişler ile kargo bedelleri dahil edilmeyecektir. Toplam alışveriş tutarınız ve sipariş adediniz günlük olarak hesaplandığı için, durumunuzda değişiklikler olabilir.
3 ay içinde en az 20 adet ürün satın almış olmanız ve toplam alışveriş tutarınızın (iptal ve iade edilen siparişler ile kargo bedelleri hariç olmak üzere) en az 2.000 TL olması gerekir.
Efsaneler Kulübü yalnızca bireysel müşterilerimiz için geçerli olup kurumsal müşterilerimiz Efsaneler Kulübüne katılım sağlayamayacaktır.
Efsaneler Kulübüne katılmak için Hepsiburada üyesi olmanız, Hepsiburada’ya kişisel verilerinizin işlenmesi için rıza vermis olmanız gerekmektedir. Eğer; Hepsiburada’nın kampanya, promosyonlara ilişkin sms ve e-mail göndermesini istiyorsanız bunun için ticari elektronik ileti izninizin olması gerekmektedir.
Efsaneler Kulübü avantajlarından 3 ay boyunca faydalanıp belirtilen koşulları tekrar sağladığınızda üyeliğiniz devam eder.

Hepsiburada’da üye olmadan yaptığım alışverişler ile katılım koşullarını sağlamış olur