MediaMarkt Club’a Üye Olana 50₺ Hediye Çeki

Fırsat Süresiz
MediaMarkt Club'a üye olursanız anında 50₺ hediye çeki ve doğum gününüzde ekstra 50₺ hediye çeki kazandırır.
Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt’ta Nays Kart’la Yükle % 10 İndirim Kazan! [200TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
MediaMarkt’ta Nays Kart’ınla %10 Hediye Para! Nays ve MediaMarkt’la kazanmanın tam zamanı! MediaMarkt alışverişlerinde Nays Kart’ını kullananlar, %10 hediye para kazanıyor! Nays Kart İş Bankası'nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz...Daha Fazla

MediaMarkt’ta Nays Kart’ınla %10 Hediye Para! Nays ve MediaMarkt’la kazanmanın tam zamanı! MediaMarkt alışverişlerinde Nays Kart’ını kullananlar, %10 hediye para kazanıyor!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde MediaMarkt mağazaları ve mobil kanallarından yapılacak alışverişlerde Nays kullanıcılarına %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 1500 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Kampanya süresince kazanılabilecek toplam hediye para tutarı 200 TL’dir.
 • Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/mediamarktta-nays-kartinla-10-hediye-para

MediaMarkt alışverişlerinde Nays Kart’ını kullan nakit iade para kazan Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Bayram İndirimleri

Fırsat Süresiz
MediaMarkt Bayram ihtiyaçları sizden, teknolojileri bizden! Kampanya seçili ürünlerde geçerlidir, stoklarla sınırlıdır. 🧐Bayram İhtiyacını Unutma👇😍 Kampanya 18.04.2023 08:00-21.04.2023 07:30 tarihleri arasında mağazalardan, mediamarkt.com.tr’den mobil ve uygulamadan satın alınacak seçili ürünlerde...Daha Fazla

MediaMarkt Bayram ihtiyaçları sizden, teknolojileri bizden! Kampanya seçili ürünlerde geçerlidir, stoklarla sınırlıdır. 🧐Bayram İhtiyacını Unutma👇😍

Kampanya 18.04.2023 08:00-21.04.2023 07:30 tarihleri arasında mağazalardan, mediamarkt.com.tr’den mobil ve uygulamadan satın alınacak seçili ürünlerde geçerlidir. Başka sepet kampanyaları, indirim kodları ve kampanyalarla birleştirilemez. MediaMarkt; kampanyalar sırasında oluşabilecek öngörülemeyen değişiklikler nedeniyle ürün, fiyat değişimi yapma ve kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar. Tipografik hatalardan ve yazım hatalarından MediaMarkt sorumlu değildir. MediaMarkt tarafından düzenlenen tüm kampanyalar tüketicilere yöneliktir. Kampanyalardan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kampanya kapsamındaki sipariş iptal edilebilir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/avantajli_kampanyalar.html

Ramazan Bayram Kampanyası

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

600TL’ye Varan MediaMarkt Kupon Kodu

Kod Süresiz
MediaMarkt web sitesinden 3000TL ve üzeri ürün siparişlerinde 150TL, 5000TL ve üzeri siparişlerinde 300TL, 10.000TL ve üzeri siparişlerinde net 600TL indirim kazan!
4183E+15 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 MediaMarkt Samsung Televizyonlarda Sepette İndirim

Fırsat Süresiz
Seçili Samsung Televizyonlarda Web’e Özel Sepette %10 İndirim https://www.mediamarkt.com.tr/tr/search.html?campaign=true&searchProfile=onlineshop&catalogId=14301&query=PFF_06_11A_CE_SPT_060423...Daha Fazla

Seçili Samsung Televizyonlarda Web’e Özel Sepette %10 İndirim

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/search.html?campaign=true&searchProfile=onlineshop&catalogId=14301&query=PFF_06_11A_CE_SPT_060423

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 MediaMarkt Philips Televizyonlarda Sepette İndirim

Fırsat Süresiz
MediaMarkt Seçili Philips Televizyonlarda Sepette %15 İndirim https://www.mediamarkt.com.tr/tr/search.html?campaign=true&searchProfile=onlineshop&catalogId=14301&query=PFF_06_10A_CE_PHL_SPT_060423...Daha Fazla

MediaMarkt Seçili Philips Televizyonlarda Sepette %15 İndirim

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/search.html?campaign=true&searchProfile=onlineshop&catalogId=14301&query=PFF_06_10A_CE_PHL_SPT_060423

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50 TL MediaMarkt Yeni Üyelik İndirim Kodu – Club

Fırsat Süresiz
MediaMarkt Club'a Üye Ol! 50 TL Hoşgeldin Kuponu ve Özel Fırsatlardan Yararlan!...Daha Fazla

MediaMarkt Club’a Üye Ol! 50 TL Hoşgeldin Kuponu ve Özel Fırsatlardan Yararlan!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Yenilenmiş Cep Telefonları – 12 Taksit

Fırsat Süresiz
Yenilenmiş Cep Telefonu Yenilenmiş cihazlar, ikinci el konumuna düşen ancak hiçbir hasara uğramamış telefonların yeniden dolaşıma katılmasını sağlar. Kalite ve performanslarının üst düzeyde olduğu, görüntü olarak da kırık gibi olumsuz...Daha Fazla

Yenilenmiş Cep Telefonu
Yenilenmiş cihazlar, ikinci el konumuna düşen ancak hiçbir hasara uğramamış telefonların yeniden dolaşıma katılmasını sağlar. Kalite ve performanslarının üst düzeyde olduğu, görüntü olarak da kırık gibi olumsuz etkiler barındırmayan akıllı telefonlar; yenileme sistemi sayesinde bütçe dostu fiyatlar ile müşteriyle buluşur.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/category/_yenilenmi%C5%9F-cep-telefonu-840511.html

Yenilenmiş Telefon Modelleri MediaMarkt’ta!
MediaMarkt’ta sunulan yenilenmiş telefon, ekonomik ve bir o kadar da kullanışlı telefon modellerdir. Model yükseltme amacıyla değiştirilen ve böylece fazla kullanılmadan bir kenara bırakılan telefonlar, yenilenmiş olarak müşteri karşısına çıkar. Fazla kullanılmadığı için üzerinde hasar veya problem olmayan, sisteminde aksaklık görülmeyen telefon modelleri aynı kategoriye dahil olur.

Farklı markalara ait yenilenmiş cep telefonu türleri değişik kullanıcı kitlelerine hitap eden şekilde piyasaya sunulur. Uzman servisler tarafından teknik anlamda yenilenen telefonlar aynı zamanda güvenilirdir. Yenilenmiş telefon Samsung, Huawei, Apple gibi birçok markaya ait olabilir. Cihazlar sundukları işlevsel özellikler ve garantisi ile gelir. Her bir elektronik aygıt için belirlenen garanti süresi 1 yıldır.

Kutu içerisinde eksiksiz olarak garanti belgesi ve cihaz bulunur. Yenilenmiş cep telefonu modelleri üst düzey kalitede bulunan, hijyenik ve fonksiyonel olan aygıtlardır. Kullanılmış telefonlar türlü testler ve kontrollerden geçirilirler. Çalışmayan özellikler üzerinde iyileştirmeler yapılır. Dış tasarımının hatalı olması gibi durumlarda farklı teknikler uygulanır ve görünüm iyileştirilir.

Dayanıklılık, verimlilik, donanım ve yazılım nitelikleri gibi noktalar, ikinci el telefonlar ile yenilenmiş telefonlar arasında belirgin farklılıklar arasında yer alır. Akıllı özelliklerle donatılan telefonlar üzerinde yapılan iyileştirmeler müşterilerin memnuniyetine önem verildiğinin göstergesidir.

Üzerlerinde yapılan ekran çizilmesi gibi hasarların onarılması ve geniş kapsamlı temizlik işlemleri sayesinde neredeyse sıfır ürün benzeri bir yapıya kavuşur. Tamamen hijyenik bir yapı taşıyan temiz cihazlar müşterilerin güvenle kullanacağı bir biçimde satışa sunulur.

Yenilenmiş Cep Telefonu Nereden Satın Alınır?
Yenilenmiş telefonların çeşitli kategorilere ayrılan modellerini MediaMarkt’ta bulabilirsiniz. Yenileme merkezlerince kontrol ve test aşamalarından geçirilerek onarılan cep telefonları, barındırdığı hasara göre kozmetik durumları türlerine ayrılır. Yenilenmiş telefonlar G1 ve G2 sınıfı olarak ayrı başlıklarda değerlendirilir.

G1 sınıfına dahil olan yenilenmiş telefonlar, son derece iyi durumda olan hasarsız ürünlerdir. Kasalarına bakıldığında sıfır bir telefondan farkları yoktur. Ekranında gölge gibi herhangi bir problem taşımaz. Görsel açıdan sorunsuz şekilde müşteri karşısına çıkar. %90’dan fazla pil ömrüne sahiptir. Telefonun türü ve modelleri doğrultusunda taşımış olduğu bütün fonksiyonlar tamamen problemsiz olarak çalışır. Cihazlarda darbe izi gibi kalıcı hasarlar bulunmaz.

G2 sınıfına dahil olan yenilenmiş telefon modelleri de baştan aşağı hijyen kontrollerinden geçer. Kasasında herhangi bir darbe yoktur ancak ufak tefek kılcal çizikler taşıyabilir. Küçük hasarlar telefonun işleyişi konusunda hiçbir pürüz çıkarmaz. Yüz tanıma, parmak okuma gibi özelliklerinin çalışmasında problem görülmez. %85-%100 arası pil gücü değişimine sahiptir.

Yenilenmiş telefon iPhone, sıfır modellere göre fiyat farkının net bir şekilde göze çarptığı çeşitler arasındadır. Performansının yüksek olmasının yanında yenilenmiş modeller daha çok insana ulaşabilecek şekilde piyasaya sunulur. Aynı zamanda hasarsız ve problemsiz olması sebebiyle belirlenen garanti süresi ile kaliteli yenilenmiş telefonlara ulaşılabilir. Android telefon modelleri de hasarsız ve ekonomik şekilde ulaşılabilen telefon sistemlerini taşıyan ürünlerdir.

Cihazların teknik özellikleri ve dış görünüşlerine bakarak hayallerinizdeki telefona hasarsız bir şekilde çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Sıfır telefonlara göre daha ekonomik olan yenilenmiş telefonların birçok farklı markaya ait versiyonuna MediaMarkt’tan kolayca erişebilirsiniz.

Yenilenmiş Telefon Alınır mı?
Yenilenmiş ve sıfırlanmış telefonlar fonksiyonlarından hiçbir şey kaybetmemiş sorunsuz şekilde çalışmaya devam eden aygıtlardır. Sıfır modellere fazla para vermek yerine aynı markaların telefonlarının yenilenmiş versiyonlarına çok daha ekonomik fiyatlar ödenerek sahip olunabilir.

“iPhone yenilenmiş telefon alınır mı?” sorusu sık karşılaşılan bir sorudur. iPhone fiyatı diğer telefon markalarının taşıdığı fiyat etiketine göre daha yüksek meblağlarda olacak şekilde satışa sunulur. Yenilenmiş iPhone modelleri arasında müşteri kendi kullanımına uygun bir seçim yapar. Çoğu bilinen markanın yenilenmiş modelleri piyasada mevcuttur.

Akıllı telefonların sahip olduğu donanımsal özellikler seçim esnasında önem verilmesi gereken detaylar arasındadır. Telefon modellerinde hafıza, kullanım pratikliği açısından önemlidir. Yenilenmiş telefonlar arasında seçim yapılacağı esnasında hafıza ve donanım niteliklerine bakılarak karar verilebilir.

Aynı zamanda kamera çeşidi ve çözünürlüğü de dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır. Görüntü kalitesine önem verildiğinde kamera niteliklerine bakılır. Yenilenmiş telefonların kasasında ve kamerasında problem bulunmadığı belirtilen özellikler çerçevesinde rahatlıkla tercih gerçekleştirilir. Gösterdiği performans ve çeşitli fonksiyonların sorunsuz çalışmaya devam ettiği yenilenmiş cep telefonları, garanti kapsamında müşteriye sunulur.

TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan yenilenmiş telefonlar, müşteriler için güvencesi ile gelir. Resmî kurumlar tarafından onaylanan firmalara yaptırılan yenileme işlemleri, sertifikalandırma dahilinde satılan kullanılmış ürünleri kapsar. Yenilenmiş olan cep telefonlarının her biri yenileme merkezlerinin sunduğu garanti kapsamında değerlendirilir. Kalite standartlarından ödün verilmeyen yenileme sisteminde fiyat farklılıkla gözle görülecek şekilde değişir.

Yenilenmiş telefon taksit seçenekleri uygun fiyatlı olmasının yanında ödeme sürecinde de kolaylık sağlamasına yardımcı olur. Ekonomik ve yüksek performanslı bir akıllı telefon arayışında iseniz MediaMarkt’ın sunduğu çok çeşitli yenilenmiş telefonları inceleyebilirsiniz. Gereksinimlerini karşılayacak ve görsel açıdan beğenilerinize uygun bir modeli MediaMarkt’tan kolayca satın alabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Telefonlarda 12 Taksit Kampanyası – Denizbank Zip

Fırsat Süresiz
Seçili telefonlarda 12 aya varan taksit fırsatını kaçırmayın! Son gün 30 Nisan! https://www.mediamarkt.com.tr/tr/search.html?campaign=true&searchProfile=onlineshop&catalogId=14301&query=PFF_28F_31M_GSM_STR_280223 Kampanya 1-30 Nisan tarihleri arasında ve sadece mağazalarımızda geçerlidir. Ürün fiyatı 12.000 TL’ye kadar olan cep telefonu...Daha Fazla

Seçili telefonlarda 12 aya varan taksit fırsatını kaçırmayın! Son gün 30 Nisan!

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/search.html?campaign=true&searchProfile=onlineshop&catalogId=14301&query=PFF_28F_31M_GSM_STR_280223

Kampanya 1-30 Nisan tarihleri arasında ve sadece mağazalarımızda geçerlidir. Ürün fiyatı 12.000 TL’ye kadar olan cep telefonu alımlarında uygulanabilecek azami vade 12 ay olup, fiyatı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonlarında azami vade 3 aydır. 10 ay vadeli krediler için seçili ürünlerde aylık faiz oranı %0,69 , 12 ay vadeli krediler için seçili ürünlerde aylık faiz oranı %0,89 ‘dur. Tutara, vadeye ve ürüne göre faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Banka ve finansal kuruluş Zip, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Vade sayısında mevzuatın uygun gördüğü sınırlamalar göz önünde bulundurulacaktır. Kampanya kapsamında satın alınacak üründen MediaMarkt müşteri memnuniyeti süreçleri kapsamında 14 gün içerisinde cayılması, ürünün iade edilmesi ya da değişim talep edilmesi durumlarında kullanılan kredinin de kapatılması gerekmektedir. Detaylı bilgiye Denizbank için 08502220800 ’den, Zip için 08502020947’den ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Eskiyi Getir, Yeniyi Götür Kampanyası

Fırsat Süresiz
📢Eskiyi Getir, Yeniyi Götür Kampanyasını Kaçırma👇😍 https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/eski-cihazini-yenile.html https://bayi.fintegre.com/OnlineBuyback Eskiyi Getir, Yeniyi Götür kampanyalarında eski cihazınızın parasal değeri, MediaMarkt mağazalarında yapılacak inceleme neticesinde belirlenecektir. Tüketiciler belirlenecek parasal değeri MediaMarkt mağazalarından Media...Daha Fazla

📢Eskiyi Getir, Yeniyi Götür Kampanyasını Kaçırma👇😍

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/eski-cihazini-yenile.html

https://bayi.fintegre.com/OnlineBuyback

Eskiyi Getir, Yeniyi Götür kampanyalarında eski cihazınızın parasal değeri, MediaMarkt mağazalarında yapılacak inceleme neticesinde belirlenecektir. Tüketiciler belirlenecek parasal değeri MediaMarkt mağazalarından Media Markt hediye kartı şeklinde alabilecek olup ilgili hediye kartları mevzuat hükümleri kapsamında Media Markt mağazalarından yapılacak ürün alımlarında kullanılabilecektir.Tüketicilerin https://www.mediamarkt.com.tr/ üzerinden yapacağı ön değerleme durumunda ise eski cihazın parasal değeri, Yenileme Merkezi’ne eski cihaz ulaştıktan sonra yapılacak inceleme neticesinde belirlenecek olup bu kapsamda tüketiciye yapılacak olan nihai teklifi tüketicinin kabul etmesi durumunda ödeme süreci Yenileme Merkezi tarafından işletilecektir. Her müşteri kampanya dönemi boyunca, kampanyadan bir kez yararlanabilir.

Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası Hangi Ürünlerde Geçerli?
Akıllı Telefon, Tablet, Akıllı Saat, Mac cihazları (Outlet ürünler hariç) ile eski cihazı yenileme işlemi yapabilirsiniz.

Eski cihazımı MediaMarkt’a nasıl teslim edeceğim?
Eski cihazınızı ekranda seçim yaparak; dilerseniz size en yakın MediaMarkt mağazasına teslim edebilir veya adresinize gönderilecek “Geri Gönderim Kiti”ni anlaşmalı kargo firmaları ile kapınızdan ya da şubeden ücretsiz gönderebilirsiniz. Cihaz kargo gönderim talimatı ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Eski Ürününüzü Getirip Yenisini Almaya Karar Verdiniz Mi?
Şimdi Takip Etmeniz Gereken Adımları Anlatalım.

 1. Satın almak istediğiniz yeni cihazın detay sayfasında bulunan “Eski Cihazını Yenile” kampanyasına tıklayın
 2. Açılan sayfaya eski cihazınızın modelini, markasını ve diğer bilgilerini girin.
 3. Eski cihazın geri alım bedelinin hesabınıza yatması için iletişim ve banka bilgilerinizi detaylıca girin.
 4. Bu işlemlerden sonra yeni cihazınızı satın almak için sepet ekranına geri dönerek gerekli ödemeleri tamamlayın.
 5. Eski cihazınızı, size en yakın mağazamıza teslim edin ya da belirttiğiniz adrese gönderilen “geri dönüş kiti” ile ücretsiz bir şekilde bize gönderin.
 6. İncelemeler tamamlansın biz de eski cihazınızın geri adım bedelini hesabınıza yatıralım.
 7. Tüm bu işlemleri (hiçbir kampanya farklılığı olmadan) mağazalarımızdan da gerçekleştirebilirsiniz.

Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası hangi ürünlerde geçerli?
Akıllı Telefon, Tablet, Akıllı Saat, Mac cihazları (Outlet ürünler hariç) ile eski cihazı yenileme işlemi yapabilirsiniz.

Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyasında eski cihazın ücret hesaplaması nasıl yapılır?
Eski cihazınızın ücret bedeli marka, model ve hasar durumuna göre farklılaşmaktadır.

Web sitemiz üzerinden başvurunuz sırasında cihazınızın marka, model vb. bilgileri girip sorunsuz bir şekilde çalıştığını veya varsa çalışmayan fonksiyonlarını belirttiğinizde karşınıza bir teklif çıkacaktır. Eski cihazınızı MediaMarkt’ın anlaşmalı iş ortağına teslim ettikten sonra ilgili kontroller yapılır. Cihazınızın, başvuru esnasında belirttiğiniz özellikleri uygun değilse teklif revize edilir ve tarafınıza bilgilendirme yapılarak revize teklif onayı alınır. Teklif tutarı 15 gün içerisinde belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına ait hesaba yatırılır. Onay vermediğiniz takdirde ürününüz belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak geri gönderilir.

Yeni alacağınız üründe eğer ek kampanya desteği varsa, yeni üründeki ek kampanya desteği tutarı , eski cihazınızın geri alım tutarı ile birlikte hesabınıza yatırılır. MediaMarkt kampanya dönemi boyunca ek kampanya desteği tutarlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Her müşteri kampanya dönemi boyunca, kampanyadan bir kez yararlanabilir.

Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyasında eski cihazımın ödemesini nasıl / ne zaman alabileceğim?
Eski cihazınızın geri alımı için öncelikle www.mediamarkt.com.tr sitesi üzerinden yeni alım cihazınızın ödeme işlemlerini tamamlamanız gerekir. Yeni alım cihazı gerçekleşmemesi durumunda eski cihazınızı yenileme talebiniz kabul edilmeyecektir.

Cihazınız incelendikten sonra belirlenen teklif tutarı 15 gün içerisinde belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına ait hesaba yatırılır.

Gönderilen ikinci el cihazlar karşılığında geri alım bedeli MediaMarkt’ın anlaşmalı olduğu firma tarafından karşılanmaktadır. Ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerinin eksiksiz, ad/soyad bilgisi ile geri ödemenin yapılacağı IBAN hesabının ad/soyadı bilgilerinin aynı olması gerekmektedir.

Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyasında eski cihazımı MediaMarkt’a nasıl teslim edeceğim?
Eski cihazı, size en yakın mağazamıza teslim edebilir ya da anlaşmalı kargo firmaları ile kapınızdan veya şubeden size gönderilen “geri gönderim kiti” ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Gönderim kiti ile ilgili detaylar için tıklayınız. https://data.mediamarkt.com.tr/uploads/static/buyback/online-buyback.pdf

Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyasında eski cihazımın geri alım koşulları nelerdir?
Eski cihazınızın geri alımı için öncelikle www.mediamarkt.com.tr sitesi üzerinden yeni alım cihazınızın ödeme işlemlerini tamamlamanız gerekir. Yeni alım cihazı gerçekleşmemesi durumunda eski cihazınızı yenileme talebiniz kabul edilmeyecektir.

Eski cihazımın geri alım koşulları nelerdir?
Eski cihazınızın geri alımı için öncelikle www.mediamarkt.com.tr sitesi üzerinden yeni alım cihazınızın ödeme işlemlerini tamamlamanız gerekir. Yeni alım cihazı gerçekleşmemesi durumunda eski cihazınızı yenileme talebiniz kabul edilmeyecektir..

Eski ürünün geri alım koşullarını sağlaması ve “Kabul Edilebilir” olması için;

Çalıntı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalıdır.
· Açılır – kapanır durumda olmalı, bataryası mevcut olmalı ve sıvı teması olmamalıdır.
· Apple marka cihazlar için geçerli olmak üzere; iPhone güvenlik kilitleme kodu ve
iPhone/iPad/Apple Watch/Macbook’u bul (iCloud) servisi kaldırılmış olmalıdır.
· Haziran 2019 ayından sonraki pasaport kayıtlı telefonlar, sadece pasaport sahibine ait olan SIM kart ile kullanılabileceğinden geri alıma uygun olmayacaktır.

Yukarıdaki kabul kriterlerinden geçmiş cihazın değerinin belirlenmesi için ise, fiziksel ön kontrolleri yapılır. Bu koşullara ek olarak;

Müşteriler gönderdikleri cihazların sahibi olduklarını, 18 yaşından büyük olduklarını beyan ederler ve cihazın tesliminden kaynaklanan tüm sorumlulukları kabul ederler.
· Müşteri, cihazın teslimi sırasındaki kayıp ve çalınmadan dolayı sorumludur.
· Müşterilerin başvuru esnasında beyan ettiğini eski cihazın özelliklerinde, inceleme sonrası beyan edilen bilgilere uygun olmaması durumunda, eski cihaz alım firması tarafından revize teklif yapılacaktır. Müşterinin revize teklif onayına istinaden ödeme aşamasına geçilecektir. Müşterinin onay vermediği durumda eski cihazını, belirttiği adrese ücretsiz olarak eski cihaz alım firması tarafından geri gönderilecektir. Revize teklif tutarının belirlenmesi, müşteriye iletilmesi, müşterinin kabulü durumunda hesabına ödenmesinde, reddi durumunda eski cihazın gönderiminde eski telefon alım firması sorumlu olup, MediaMarkt’ın sorumluluğu bulunmamaktadır.
· Gönderimi yapılan cihazların IMEI numaraları kapsamında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu veri tabanında herhangi bir kusur kaydı (kayıp, çalıntı, suç unsuru vb.) bulunmasından doğacak her türlü yasal yükümlülükten müşteri sorumludur.
· Teslim edilen cihazlara ilişkin SIM kartlarının ve varsa hafıza kartlarının çıkarılması müşterinin sorumluluğu altındadır.
· Müşteriler, kendisi tarafından sağlanan bilgilerin doğru olmamasından kaynaklanan her türlü sorumluluğu üstlenmektedir ve cihazların teslimatından önce kendine özgü bilgi, metin mesajları, resimler, oyunlar, şarkılar veyahut kişisel vasıftaki herhangi başka bilgi gibi tüm verilerin silinmesi müşterinin yükümlülüğü altındadır.
· Aynı TCKN üzerinden yılda sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilirsiniz.
· Ürün incelenmesi tamamlandıktan sonra geri alım bedeli para hesabınıza yatırılmaktadır.

MediaMarkt koşulları ve cihaz fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

“Eskiyi getir Yeniyi götür” kampanyası için tüm işlemlerimi tamamladım, Gönderim Kiti bana ne zaman ulaşır?
Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyası kapsamında yeni cihazınızı satın almış ve eski cihazınızı tanımlama işlemlerini tamamladıysanız 1 iş günü içerisinde sizleri arayacak ve sizlerle teyitleştiğimiz adrese kit gönderimini gerçekleştireceğiz. Gönderim kiti tarafınıza 3 iş günü içerisinde ulaşacaktır. Geri alım işleminin durumunu sorgulamak için tıklayınız https://bayi.fintegre.com/OnlineBuyback/ReferenceQuery?r=

“Eskiyi getir Yeniyi götür” kampanyası ile gönderdiğim eski cihazımı yenilemekten vazgeçtim, ne yapmalıyım?
Talep oluşturmuş ancak cihazını henüz göndermediyseniz; “Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası” talebinizi tamamlandıktan sonra sizlere iletilen e-Mail/SMS içeriğindeki linke tıklayarak veya Fintegre linki üzerinden “İşleminizin Durumunu Öğrenin” tuşladıktan sonra “Geri Alım Talebini İptal Et” butonuna tuşlayarak “Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası” talebinizi iptal edebilirsiniz.

Cihazınızı gönderim kiti ile göndermiş ancak işleminizi iptal etmek istiyorsanız 0850 222 15 00 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Eskiyi Getir, Yeniyi Götür

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

200 TL MediaMarkt Kupon Kodu

Kod Süresiz
MediaMarkt internet sitesinden yapacağınız 4000TL ve üzeri ürün siparişinizde 200TL indirim sağlar!
MMMCUHK Kodu Aç 
100% Başarılı

16.999 TL MediaMarkt iPhone 14 Değiş Tokuş Kampanyası

Fırsat Süresiz
MediaMarkt Değiş Tokuş ile 16.999 TL’den başlayan fiyatlarla! Büyük ve Daha Büyük. Değiş Tokuş ile 16.999 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Şimdi Ön Siparişte 23 Eylül'de Sizlerle! Ön Siparişe Özel Türkiye’deki tüm...Daha Fazla

MediaMarkt Değiş Tokuş ile 16.999 TL’den başlayan fiyatlarla! Büyük ve Daha Büyük. Değiş Tokuş ile 16.999 TL’den Başlayan Fiyatlarla! Şimdi Ön Siparişte 23 Eylül’de Sizlerle!

Ön Siparişe Özel Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de geçerlidir. Eski cep telefonunuzun parasal değerleri MediaMarkt mağazalarında ya da online alışverişlerinizde web sitemizde belirtilen adımların tamamlanması akabinde iş ortağımıza ürün ulaştıktan sonra yapılacak inceleme neticesinde belirlenecektir. 14.000 TL’lik geri alım destek bedelinin12.000 TL’lik kısmı iPhone 11 64 GB modeli için belirlenebilecek en yüksek geri alım bedelinden ve iPhone 14 128 GB / 256 GB veya 512 GB modellerinden birinin alımı halinde uygulanacak ek 2.000 TL yenileme desteğinden oluşmaktadır

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/hub/apple/iphone14.html

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/apple/lansman.html

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt iPhone 14 İndirim Fırsatları ve Kampanyaları + Telefon Değişim

Fırsat Süresiz
Büyük ve Daha Büyük. Değiş Tokuş ile 16.999 TL'den Başlayan Fiyatlarla Mediamarkt'ta! Şimdi Ön Siparişte 23 Eylül'de Sizlerle! https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/hub/apple/iphone14.html...Daha Fazla

Büyük ve Daha Büyük. Değiş Tokuş ile 16.999 TL’den Başlayan Fiyatlarla Mediamarkt’ta! Şimdi Ön Siparişte 23 Eylül’de Sizlerle!

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/hub/apple/iphone14.html

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt iPhone 14 Pro İndirim Fırsatları

Fırsat Süresiz
iPhone 14 Pro şimdi MediaMarkt’ta ön satışta, 23 Eylül’de sizlerle. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/hub/apple/iphone14-pro.html Daha Pro. Daha ileri. Sihirli bir iPhone deneyimi. Hayat kurtarmak için tasarlanan bir güvenlik özelliği. İnovatif 48 MP Ana...Daha Fazla

iPhone 14 Pro şimdi MediaMarkt’ta ön satışta, 23 Eylül’de sizlerle.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/hub/apple/iphone14-pro.html

Daha Pro. Daha ileri. Sihirli bir iPhone deneyimi. Hayat kurtarmak için tasarlanan bir güvenlik özelliği. İnovatif 48 MP Ana kamera. Ve gün ışığında 2 kata kadar daha parlak bir ekran.◊Yasal açıklama dipnotuna bakın Hepsi gücünü olağanüstü bir akıllı telefon çipinden alıyor.

Yeniden tasarlanan yüzüyle yeni bir iPhone. Dynamic Island, sizi o an yaptığınız şeyden uzaklaştırmadan müziğinizi, maç skorlarını, FaceTime’ı◊Yasal açıklama dipnotu ekleyin ve daha fazlasını hop diye
gözünüzün önüne getiriyor.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Apple Watch Ultra İndirim Kampanyaları – 100 Metre Suya Dayanıklı Saat | Hassas GPS | Siren

Fırsat Süresiz
Apple Watch ULTRA Mediamarkt'ta! Macera dolu saatler. Sağlam bir tasarımda üstün beceriler. Kalabalık şehir ortamlarında bile benzersiz GPS doğruluğu. 36 saate kadar pil ömrü.◊Yasal açıklama dipnotuna bakın Sınırları zorlayan sporcular...Daha Fazla

Apple Watch ULTRA Mediamarkt’ta! Macera dolu saatler. Sağlam bir tasarımda üstün beceriler. Kalabalık şehir ortamlarında bile benzersiz GPS doğruluğu. 36 saate kadar pil ömrü.◊Yasal açıklama dipnotuna bakın Sınırları zorlayan sporcular ve macera tutkunları için özel olarak tasarlanmış üç yeni kayış. Sağlıklı, güvende ve bağlantıda olmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler. Tasarım Mühendislik harikası. Tüm güçlüklerle başa çıkmanızı sağlayacak dayanıklı ve göz alıcı tasarım. Zorlu koşullarda parlaklığını koruyan büyük ve Hep Açık Retina ekran. Ve özelleştirilebilir Eylem Düğmesi. Tüm detaylar olağanüstü performans için tasarlandı. 49 mm Sağlamlık, hafiflik ve aşınmaya karşı dayanıklılık için 49 mm titanyum kasa. 2 kat Maksimum 2000 nit parlaklıkla Series 8’den 2 kat daha parlak ekran.

Dayanıklılık Sınırları zorlayın. Zorlukları aşın. Kalp Atış Hızı Bölgeleri gibi, gelişmiş ölçümler ve antrenmanlar. Çoklu sporlar için işlevsellik. Normal kullanımda 36 saate kadar, Düşük Güç Modu ile daha da uzun süren inanılmaz pil ömrü. Koşucular düşünülerek tasarlandı. Çift Frekanslı Hassas GPS Zorlu ortamlarda mesafe, hız ve rotanın doğru hesaplanmasını sağlayan L1 ve L5 GPS’le birlikte yeni ve özel konumlandırma algoritmaları. Trail Loop İnce ve esnek. Hızlı ayarlar yapmak için tasarlandı.

İleriye. Zirveye. Ve tekrar geriye. Ekstrem sıcaklık ve yüksekliklere dayanıklı tasarım. Yerleşik bir pusulaya sahip ve hava kararınca Gece Modu özelliğine imkan veren özel bir saat kadranı. 180 metre uzaklıktan duyulabilen siren. Sizi istediğiniz yere götürmek, sonrasında da geri getirmek için geliştirildi. Her Yönüyle Yeniden Tasarlanan Pusula Yönünüzü bulmanın daha hassas bir yolu. Pusula Ara Noktaları ile geçtiğiniz yerleri işaretleyin ve Geriye Dönüş özelliğiyle dönüş yolunuzu kolayca bulun. Alpine Loop Bileği güvenle saran G harfi şeklinde kilit ve dikişsiz örgü tasarım.

Okyanus Heyecanın derinliklerine dalın. 100 metreye kadar suya dayanıklı tasarım. 40 metreye kadar eğlence amaçlı su altı dalışları için uygunluk sertifikası.◊Yasal açıklama dipnotuna bakın Bir bakışta en önemli istatistikleri görmenize imkan veren derinlik göstergesi. Tam donanımlı bir dalış bilgisayarı olarak çalışan özel Oceanic+ uygulaması.◊Yasal açıklama dipnotuna bakın İnovasyon yeni bir boyut kazandı. EN13319 Sertifikası Dalış bilgisayarları ve göstergeleri için uluslararası standart. Ocean Kordon İnanılmaz esnek ve güvenli, silindir şeklinde tasarım.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/hub/apple/watch-ultra.html

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

1979 yılında ilk mağazasını Münih’te açan MediaMarkt olarak televizyon ve görüntü sistemlerinden ev sinema sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar ürün çeşidini tek çatı altında sunuyoruz. Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Lüksemburg, Yunanistan, İsveç ve Türkiye olmak üzere toplam 14 ülkede 65 bini aşan çalışanımız ve 850’den fazla mağazamız ile Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisiyiz.

MediaMarkt Türkiye olarak, ilk mağazamızı 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtık. Bugün Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bodrum, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edremit, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş, Sakarya, Şanlıurfa ve Trabzon’da 60’ın üzerinde mağazamız, 150 bin metrekarelik satış alanımız ve 2 binden fazla çalışanımızla, yılda 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyoruz.

0850 222 1 500 numaralı Müşteri Hizmetleri’nden bize 7 gün sabah 08:00’den gece 02:00’ye kadar bize ulaşabilirsiniz.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanırım?

» İndirim kodunuzu, ürünü sepete ekledikten sonra, Onay aşamasında (Sipariş Özetiniz) bulunan “İndirim Kodu Kullanımı” alanına giriniz. “Kullan” butonuna tıkladıktan sonra indirim tutarı siparişte bulunan ürünün fiyatına anında yansıyacaktır.

50 yıllık birikimiyle, 15 ülkede, 1016 mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile 900 milyonun üzerinde müşterisine hizmet veren Media-Saturn Holding’e bağlı Media Markt, dünya markalarını Alman uzmanlığı ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik market zinciri Media Markt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı. 2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi. Uluslararası çoklu kanal stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan Media Markt’ın, 14 adedi İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da toplam 45 mağazası bulunuyor.

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi ve 50 bin çeşitlik geniş ürün yelpazesi ile alanında lider olan MediaMarkt, MediaMarkt Club Kart ile kullanıcılara çok sayıda avantaj sunuyor. Kişiye özel kampanyalar, indirim kuponu, hoş geldin kuponu, faturasız yaşam, uzatılmış ürün iade süresi ve birçok hediye, MediaMarkt Club Kart üyelerini bekliyor. Yeni üye olanlara 50 TL’lik hoş geldin kuponu, her kişiye doğum gününde 50 TL’lik doğum günü kuponu ve daha pek çok ayrıcalık için MediaMarkt Club Kart ailesine kolayca dahil olabilir, harcadıkça indirim ve hediye kazanabilirsiniz.

MediaMarkt Club Üyelik Kartı

MediaMarkt Club ailesine dahil olmak ve sayısız avantajdan yararlanmak için mağazalarımızda ilgili formu doldurabilir ya da satış personelimizin desteği ile dijital olarak mediamarkt.com.tr veya MediaMarkt mobil uygulamasından üyelik oluşturabilirsiniz. Bu sayede indirim kuponu ya da uzatılmış ürün iade süresi gibi ayrıcalıklardan anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

MediaMarkt Club üyelik kartınızı kaybetmeniz halinde çağrı merkezimizi arayarak kaybedilen kartı bloke ettirebilirsiniz. Sonrasında dilerseniz mağazalarımızdan yeni bir kart alabilir, bloke edilen karttaki tüm bilgi ve avantajlarınızı yeni kartınıza taşıyabilirsiniz. Bu süre zarfında yeni kartınız tarafınıza ulaşana kadar mevcut kampanya ve avantajlardan yararlanamayacaksınız. Bununla birlikte MediaMarkt Club Kart’ın sunduğu tüm bu avantajlardan cep telefonunuzu kullanarak da yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken MediaMarkt mobil uygulamasını akıllı telefonunuza yüklemek ve MediaMarkt Club bilgilerinizi kullanarak alışverişinizi gerçekleştirmek!

MediaMarkt Club İndirim Kuponu

MediaMarkt Club üyelik kartı sahibi olarak her 3, 6, 9 ve 12. alışverişinizde sürpriz hediyelerin yanı sıra indirim kuponu da kazanabilir, alışverişlerinizin toplam tutarına göre belirlenen indirim kuponu fırsatları ile 30, 60 ve 120 TL değerinde indirim kuponları elde edebilirsiniz. Kuponları kullanabilmek için mağazalarımızdan, web sitemizden, MediaMarkt mobil uygulamasından ya da çağrı merkezimizden sahip olduğunuz kuponları aktifleştirmeniz yeterlidir. Kuponlar kazanılan tarihten itibaren 3 ay içerisinde kullanılabilir, ürün iadesi olması durumunda ise iptal edilir.

MediaMarkt Club Uzatılmış Ürün İade Süresi

Satın alınan ürünlerin hiçbir mazeret gösterilmeden, koşulsuz şartsız iade edilme süresi 14 gün iken, MediaMarkt Club üyelik kartı sahipleri, özel olarak 28 günlük iade süresine sahip olmaktadır. Ürün herhangi bir şekilde zarar görmediği takdirde 28 gün içinde satın almış olduğunuz bu ürünü iade edebilirsiniz. Uzatılmış ürün iade süresi ayrıcalığından yararlanmak için ürünün ambalajının açılmaması, açıldıysa da müşteri kaynaklı bir hatanın bulunmaması gerekmektedir.

MediaMarkt Club Kişiye Özel Kampanyalar

MediaMarkt her müşterisini özel olarak görmekte ve kişiye özel kampanyalar sunmaktadır. Üyelik kartı başvurusu anında beyan edilen doğum gününüzde 50 TL değerinde indirim fırsatı sağlayan MediaMarkt Club kart, aynı zamanda üyelikten 1 gün sonra kullanılabilecek 50 TL’lik indirim kuponunu da kulanımınıza sunmaktadır. Doğum günü indirimi yapan mağazalar konusunda herhangi bir kısıt yok! Ülke geneline yayılmış mağazalarımızın tamamında kullanabileceğiniz bu indirim aynı zamanda mobil uygulama ve internet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde de geçerli olacaktır. Tek koşul, 500 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde bu indirim kuponunu kullanmanız.

MediaMarkt Club Hediye Ürünler

MediaMarkt Club, sunmuş olduğu aldıkça kazan fırsatı ile çok sayıda hediyeyi müşterilerine armağan etmektedir. Alışveriş tutarına göre belirlenen birbirinden güzel hediye ürünlerinizi, mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz. Birbirinden değerli teknolojik ürünlerden oluşan hediyelere sahip olmak için MediaMarkt Club üyesi olmanız ve belirlenen tutarlarda alışveriş yapmanız yeterli.

MediaMarkt Club Faturasız Yaşam

MediaMarkt Club üyelik kartı sahipleri, yaptıkları alışverişler sonrasında faturalarını saklamak zorunda kalmıyor. Üyelik kapsamında yapılan tüm alışverişlere yönelik satın alma geçmişinize, mağazalardan, mediamarkt.com.tr adresinden, MediaMarkt mobil uygulamasından veya çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Ürün iade ve değişim gibi süreçlerin yürütülmesinde büyük kolaylık sağlayan bu yöntem sayesinde yaşanabilecek herhangi bir problemin önüne geçiliyor.

Mediamarkt

MediaMarkt – Lider Elektronik Market Zinciri

50 yılı aşkın birikimiyle, 13 ülkede, 1000’den fazla mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile yıllık ortalama 2.1 milyar ziyaretçisine hizmet veren MediaMarkt-Saturn Perakende Grubu’na bağlı MediaMarkt, dünya markalarını Alman uzmanlığı ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı. 2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi. Uluslararası çok kanallı stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan MediaMarkt’ın, 25’i İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edremit, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon’da toplam 80 mağazası bulunuyor.

Bulunduğunuz Her Yerde Media Markt Mağazası Cebinde!

Media Markt mobil uygulaması sayesinde nerede olursan ol, aradıklarına hızlı ve kolay şekilde ulaş. Elektronik ihtiyaçlarını en düşük fiyatlarla takip etmek ve avantajlı kampanya bilgilerine anında ulaşmak için ücretsiz uygulamayı hemen indir ve kazanmaya başla.

Küçücük Bir Mobil Uygulama, Kocaman Bir Mağaza

50 yıllık birikimiyle Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, en iyi teklifleri ve fiyatları bulmanın mobil yolunu tek tıkla cebine indiriyor. TV ve ses sistemleri, akıllı telefon ve tablet, bilgisayar ve bilgisayar bileşenleri, fotoğraf makinesi, kamera, beyaz eşya, ev aletleri ve yaşam gereçleri, mobil oyun, hobi, kişisel bakım ve sağlık alanlarında binlerce ürün akıllı telefonunda.

Bol Seçenek ve İnanılmaz Fırsatların Adresi

Dünyanın kullandığı markaları bir arada bul, beğen, kıyasla ve satın al. Üstelik her güne özel ‘Günün Olayı’ ile kaçırılmayacak fırsatları anında yakala. Cazip internet kampanyaları, gece 22:00’den sonra uykusu hemen gelmeyen alışveriş tutkunlarına özel “Gece Kuşu” fırsatları her an elinin altında olsun.

Bir Alışverişten Çok Daha Fazlası

Ödeme ve teslimat bilgilerini her seferinde tek tek girmekle uğraşma, kayıtlı üyeliğin üzerinden tek tıkla sipariş kolaylığını yakala. Tüm siparişlerini tek bir ekran üzerinden takip et. Seçeceğin ürünün teknik açıklama ve geri bildirimlerini okuyu, görsellerini incele, ayrıntılı kataloğa bak ve benzer ürünleri tara. Ad, barkod veya QR kodu ile arama yap. Dilersen mağazaları sorgula, sana en yakın mağazayı bul, haritaya bak, adres, açılış ve kapanış saatleri ile erişim bilgilerine kolayca ulaş.

En Güvenli Mobil Teknoloji Mağazası

Müşteri güvenliği ve gizliliğinde uluslararası Ödeme Kartları Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) ile %100 uyumlu olan mobil mağazada, SSL Güvenlik Sertifikasyonu ile hızlı ve güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşa.

Mobil Mağaza, Ayrıcalıklı Hizmet

Media Markt mobil uygulamasını indir, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde mağazaya iade garantisi, beklentilerini karşılayan bol çeşitlilik, hızlı gönderiyle kapına teslim, dilersen mağazadan teslim alma, satış ve destek hattı ile keyifli, sorunsuz ve güvenli alışveriş için başka adres arama zahmetini ortadan kaldır.

MediaMarkt indirim kodu fırsatları ve promosyonları MediaMarkt kampanya kodu sayfasını takip ederseniz, tüm ihtiyaçlarınız için birçok seçenek görebilirsiniz. Elektronik cihazlardan ev aletlerine, bilgisayarlardan cep telefonlarına kadar birçok ürün için promosyonlar etkileyici fiyatlar ve ürün seçeneklerine ulaşabiliyor. MediaMarkt ürünlerinde cazip fiyat avantajları ve binlerce indirim ile evinizde rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. MediaMarkt’ın müşterileri için özenle hazırladığı etkinlik sayfasında birçok ürün çeşidini bulabilir ve çeşitli olasılıkları değerlendirebilirsiniz.
Eşsiz indirim fırsatlarıyla güncel kampanyalar MediaMarkt’ın değişen alışveriş alışkanlıkları online alışverişi de beraberinde getiriyor. Online alışveriş yaparken zamandan tasarruf etmenin yanı sıra aksiyon günlerine odaklanarak da önemli avantajlar elde edebilirsiniz. MediaMarkt, mevcut faaliyetleriyle müşterilerine en kaliteli hizmeti ve en iyi fiyatları sunmayı umuyor. Güncel indirim promosyonları, cazip indirim promosyonları aracılığıyla en popüler ürünleri satın almak için size mükemmel bir fırsat sunar. MediaMarkt hediye çeki, düzenlediği promosyon seçeneklerinin yanı sıra, satın aldığınız ürünlerin çoğunda aksesuar olarak kullanılan ürünler için ek indirim seçenekleri sunar.
promosyon ürünleri, kasada ve alışveriş sepetinde indirim gibi özel avantajlara sahip olup, bu benzersiz seçeneklerle her zaman satın almak istediğiniz ürünlere sahip olmanızı sağlar. Bütçe yükünü artırmadan istenilen ürünlere ulaşılabildiği için MediaMarkt, promosyon koşulları çerçevesinde taksitli ödeme ve tüketici finansmanı gibi özel satın alma teklifleri de sunuyor. Çeşitli ürünlerde indirim seçenekleri sevdiklerinizi mutlu etmenin önemli bir yolu olduğu kadar sizi ve evinizi mutlu etmenin de önemli bir yoludur. Kampanya kapsamında her yaştan akrabanın özel günlerinde mutlu kalması için birçok çeşit ürün satışı yapılmakta ve indirimler sağlanmaktadır. Halihazırda uyguladığınız
MediaMarkt indirimleri, bütçenize uygun alışveriş fırsatlarını ayağınıza kadar getiriyor. MediaMarkt kampanya, dünyaca ünlü markalarla iş birliği kapsamında, alışveriş keyfini güvenle yaşamanız için online satış hizmeti vermektedir. Mediamarkt.com.tr ile Türkiye’nin her yerinden rahatlıkla sipariş verebilir, en üst düzeyde güvenlikle alışveriş yapabilir, benzersiz indirimler ve kusursuz hizmet konseptleriyle sizi karşılayabilirsiniz.
Beyaz eşyadan cep telefonuna: En son teknoloji ile tasarlanan beyaz eşya indirimlerinin tamamı, MediaMarkt’ın çok avantajlı beyaz eşya kampanyası sayesinde sandığınızdan daha fazla indirim seçeneği sunuyor. Ayrıca internet sitesi üzerinden alışveriş yapmanın ve beyaz eşya tanıtım günlerinin faydaları indirimlerle sınırlı değil. Taşınması zor olan büyük beyaz eşyalar, ikamet ettiğiniz yerden alışveriş yapılarak kapınıza kadar teslim edilir. Kampanya günlerini takip ederek beyaz eşyadan istediğiniz ürünleri kolayca alabilir, indirim seçenekleri sağlayabilirsiniz. Ayrıca ev aletleri sadece ev işlerini kolaylaştırmakla kalmaz, sevdiklerinize küçük bir hediye vermek isterseniz de özel fiyat aralığında mükemmel bir hediye seçeneği sunar. Farklı işlevlere ve ekran boyutlarına sahip TV modelleri, ses ve görüntü sistemleri de indirimli seçeneklerde. TV reklamları, benzersiz teklifler ve çok özel tekliflerle satılmaktadır. İndirim seçeneklerinin yanı sıra TV promosyonları birçok üründe ücretsiz kargo ve ek indirimler gibi seçeneklerle birleşerek uzun zamandır beklediğiniz TV’ye sahip olmanızı sağlayan karşı konulmaz teklifler oluşturuyor.
Hızla değişen cep telefonu modellerine ayak uydurabilmek için çok hızlı takip kayıtları gerekiyor. MediaMarkt hediye çeki, telemarketing faaliyetleri düzenleyerek, cep telefonlarının en hızlı tüketim ürünlerinden biri olarak en ucuz ve en karlı şekilde müşterilere ulaştırılmasını sağlar. Benzersiz fiyatlarla telefon promosyonları, aksesuarlar ve diğer ek indirim seçenekleri sunun. Etkinlikte ayrıca çeşitli bütçelere ve amaçlara uygun seçenekler içeren bir bilgisayar modeli de sunuluyor. Medya market; iş, eğlence ve oyun tutkunlarına özel bilgisayar ve laptop modelleri ve benzersiz indirim seçenekleri ile elektronik etkinlikler düzenlemektedir. Rakipsiz bir fiyata satın alabileceğiniz bilgisayar modelleri, MediaMarkt indirim kuponu elektronik ürün etkinlik sayfasında çeşitli ürünleri sergiliyor ve bu ürünlere düzenli olarak dikkat edeceksiniz.

Bize Ulaşın: 08502221500