İpekyol Magic Friday | Tek Üründe % 20; 2 ve Üzeri Üründe % 30 İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
İpekyol Magic Friday kampanyası ile Tek Üründe %20; 2 ve Üzeri Üründe %30 İndirim! https://www.ipekyol.com.tr/kasim-indirimleri...Daha Fazla

İpekyol Magic Friday kampanyası ile Tek Üründe %20; 2 ve Üzeri Üründe %30 İndirim!

https://www.ipekyol.com.tr/kasim-indirimleri

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İpekyol Sweet November Kasım İndirim Kampanyası: Tek Ürün % 20 / 2 Ürün % 30

Fırsat Süresi Doldu
İpekyol Sweet November özel Tek Üründe %20; 2 ve Üzeri Üründe %30 İndirim! İpekyol Black Friday Kasım İndirimi burada! https://www.ipekyol.com.tr/kasim-indirimleri...Daha Fazla

İpekyol Sweet November özel Tek Üründe %20; 2 ve Üzeri Üründe %30 İndirim! İpekyol Black Friday Kasım İndirimi burada!

https://www.ipekyol.com.tr/kasim-indirimleri

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 70 İpekyol Yazın Favorileri

Fırsat Süresiz
İpekyol Yazın favorilerinde %70’e varan indirim ile sezonun en beğenilen stillerini hemen gardırobunuza ekleyin. İncelikli feminen güpürleri ile ön plana çıkan tunikler, göz alıcı volanları ile nostaljik bir duruş çizen...Daha Fazla

İpekyol Yazın favorilerinde %70’e varan indirim ile sezonun en beğenilen stillerini hemen gardırobunuza ekleyin. İncelikli feminen güpürleri ile ön plana çıkan tunikler, göz alıcı volanları ile nostaljik bir duruş çizen elbiseler, dökümlü formları ile konfor ve şıklığı bir arada sunan gömlekler…

Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İpekyol’da 75₺ Bonus (GarantiPay)

Fırsat Süresiz
1-31 Mart 2022 tarihleri arasında www.ipekyol.com.tr‘de Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 750 TL ve üzeri alışveriş yaparak ödemeyi GarantiPay ile tamamlayan müşteriler, 75 TL bonus kazanacaktır....Daha Fazla

1-31 Mart 2022 tarihleri arasında www.ipekyol.com.tr‘de Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 750 TL ve üzeri alışveriş yaparak ödemeyi GarantiPay ile tamamlayan müşteriler, 75 TL bonus kazanacaktır.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 İpekyol Büyük Sezon İndirimi

Fırsat Süresiz
İpekyol Sonbahar-kış koleksiyonuna özel %50’ye varan indirim ayrıcalığı başladı. En sevilen stilleri hemen sepetinize eklemeye başlayın. İpekyol'da Sonbahar-KIŞ (FW 21-22) seçili ürünlerde %70+20 indirim başladı! İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’na özel indirimi...Daha Fazla

İpekyol Sonbahar-kış koleksiyonuna özel %50’ye varan indirim ayrıcalığı başladı. En sevilen stilleri hemen sepetinize eklemeye başlayın.

Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz

İpekyol’da Sonbahar-KIŞ (FW 21-22) seçili ürünlerde %70+20 indirim başladı!

İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’na özel indirimi kaçırmayın. Piliselerin feminen etkisinden maskülen poplin gömlek elbiselere… Yazın sıcak havasına eşlik edecek modelleri %70+20 indirim ile keşfedin.

İpekyol’da yaza özel %50’ye varan indirim başladı!

Anneler Günü’ne özel 750₺ ve üzeri alışverişlere 250₺ indirim kampanyası! En modern ve stil sahibi Anneler Günü hediyelerini ipekyol.com.tr’de keşfedin. https://www.ipekyol.com.tr/anneler-gunu/

İpekyol’da %50 İndirim Kampanyası Başladı! Büyük sezon indirimi başladı! Feminen tasarımları, kusursuz detaylarla harmanlayan Ipekyol Sonbahar-Kış 2020-2021 Koleksiyonu’ndaki seçili ürünlerde %50 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İpekyol Her Ödemende %2’ye Ek 250 TL Ve Üzeri̇nde 50 TL Chi̇ppi̇n Kazan

Fırsat Süresiz
Ipekyol mağazalarında tüm indirim ve kampanyalara ek Chippin ile her ödemende %2, 250 TL ve üzerinde ise 50 TL Chippin kazanılacaktır. Kampanya 01 - 28 Şubat 2022 tarihleri arasında seçili...Daha Fazla

Ipekyol mağazalarında tüm indirim ve kampanyalara ek Chippin ile her ödemende %2, 250 TL ve üzerinde ise 50 TL Chippin kazanılacaktır.

Kampanya 01 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında seçili giyim markalarında Chippin ile tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri alışverişe toplam 50 TL Worldpuan ve 50 TL Chippin, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişe toplam 100 TL Worldpuan ve 100 TL Chippin hediye edilecektir.

Kampanya döneminde Ipekyol mağazalarında Chippin ile yapılan her ödemede %2 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL değerinde Chippin daha kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve bir defa 50 TL değerinde Chippin kazanabilir.

Kampanya dahilinde yapılan ödemelerden kazanılan ek Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.
Kampanyaya katılım 1.000 kişi ile sınırlıdır. Kampanya, katılım sınırı olan 1.000 kişiye ulaşıldığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 15 (on beş) gün sonra harcanabilir olacaktır.
Alınan ürünler için iptal ve/veya iade işlemleri ürünün alındığı mağazadan yapılabilmekte, farklı şubelerden işlem yapılamamaktadır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Ipekyol kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İpekyol Net % 70 İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
İpekyol'dan yapacağınız alışverişlerde %70 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

İpekyol Tüm Ürünlerde % 70’e Varan İndirim

Fırsat Süresiz
İpekyol'dan alacağınız tüm ürünlerde %70'e varan indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

İpekyol Kart % 5 ParaPuan Kazanımı

Fırsat Süresiz
Ipekyol Kart sahiplerine özel bütün alışverişlerde %5 ParaPuan hediye!
Hemen Al
100% Başarılı

İpekyol Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

1986 yılındaki kuruluşuyla Türk hazır giyim sektörüne katılan Ipekyol, 1989 yılında Nişantaşı’nda Rumeli Caddesi üzerinde ilk mağazasını açmıştır. Bugün yurtiçinde 236, yurtdışında 39 mağaza sayısıyla Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Kıbrıs, Kuzey Irak, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan, olmak üzere 9 ülkede ürünlerini satışa sunmaktadır.

Türkiye’nin en prestijli kadın hazır giyim markaları arasında yer alan İpekyol, ilk mağazasını 1989 yılında Nişantaşı’nda açtıktan sonra hızla büyümüştür ve bugün 150’ye yakın mağazası ile hizmet vermektedir.

Yıllardan beri, pek çok başarılı kadının giyim sektöründeki ilk tercihi olmayı başarmış ve günümüzün en prestijli hazır giyim markaları arasındaki yerini almıştır. Yerel ve global pazarlar için yenilikçi, özgün, çarpıcı tasarımlarla adını moda dünyasına altın harflerle yazdırmıştır.

  • Türk tekstil sektöründe marka ve tasarımcı iş birliğini ilk kez gerçekleştirerek, Perwoll, Clinique gibi markalarla önemli projelere imza atmıştır.
  • Başarılı tasarımcılar Zeynep Tosun, Hakan Yıldırım, Özgür Masur ve Yasemin Özilhan ile hazırlanan koleksiyonlar sayesinde her sezonda modaya öncülük etmiştir.
  • Her stil ve vücut tipi için farklı kesim ve kalıplarla hazırlanan Ipekyol Denim koleksiyonu, 2016 yılından beri kusursuz denim anlayışı ile mağazalarda ve ipekyol.com.tr’de satışa sunuluyor.
  • 2006 yılında Edirne’de, tam 17 bin metrekare alan üzerine kurulan Ipekyol Tekstil Fabrikası, içlerinde Aga Khan Mimarlık Ödülü’nün de bulunduğu pek çok prestijli mimarlık ödülüne lâyık görülmüştür.
  • Tasarımların hayata geçirildiği Şişli Bomonti’deki 10.200 metrekare alana sahip, 12 katlı akıllı bina, 2000 yılından beri yaklaşık 2.000 çalışanlıyla birlikte Ayaydın-Miroglio Grubu Merkez Ofisi olarak hizmet vermektedir.

Ipekyol, günümüzde en prestijli kadın hazır giyim markaları arasında yer almaktadır.

1986 yılından bu yana Türk moda sektörünün önde gelen oyuncularından olan Ipekyol, kaliteye önem veren ve hayatının her alanında kalite deneyimini yaşamak isteyen modern şehirli kadınların taleplerini karşılamak amacıyla yerel ve global pazarlar için koleksiyonlar hazırlar.

Ipekyol aplikasyonu ile Ipekyol’un zamansız stili her zaman cebinizde, heyecan verici yenilikler hep ulaşılabilir olacak. Ipekyol Android ve Tablet uygulamalarıyla yeni sezonun en şık ürünlerine rahatlıkla ulaşıp, güvenle alışverişinizi tamamlayabilir, kampanya ve indirimlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Android ve Tablet uygulamalarımız çok kolay ve zevkli, çünkü;

Online alışveriş sitesimiz ipekyol.com.tr’deki tüm özelliklerle beraber, uygulamalarımızda yapabilecekleriniz ​:

– Çekici ve gelişmiş ürün sayfalarıyla daha kolay online alışveriş. Kolay filtreler ile aradığınız ürüne rahatça ulaşabilir, ürün görselleri arasında sağ-sol ekran kaydırmasıyla yeni stiller keşfedebilirsiniz.

– Alışverişinizi tek adımda tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı detaylarınızı isterseniz cihazında tutabilir, sonraki online alışverişlerinizde kolayca ödemenizi yapabilirsiniz.

Ve daha fazlası;

– “Hesabım” altında siparişlerinizi kolayca takip edebilirsiniz. ​

– Ipekyol para puan kazanıp, siparişlerinizde dilediğinizce kullanabilirsiniz.

– Kampanyalardan faydalanabilir, indirim kuponu kullanarak sezon ürünlerine daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için gerekli bütün önlemler alınmıştır.

0850 399 4735