% 50 Pull and Bear Sezon Ortası İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
%50'ye varan sezon ortası indirimi yeni eklenen ürünlerle devam ediyor! %50’YE VARAN MID SEASON SALE. Daha fazla ürün eklendi! MID SEASON %50’YE VARAN İNDİRİM https://www.pullandbear.com/tr/erkek/kampanyalar-n6281...Daha Fazla

%50’ye varan sezon ortası indirimi yeni eklenen ürünlerle devam ediyor! %50’YE VARAN MID SEASON SALE. Daha fazla ürün eklendi!

MID SEASON %50’YE VARAN İNDİRİM

https://www.pullandbear.com/tr/erkek/kampanyalar-n6281

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Pull and Bear İndirim Kodu

Kod Süresiz
Pull and Bear e-bültenine üye olanlara ilk alışverişte %10 indirim fırsatı! Pull and Bear mağazasının e-bültenine üye ol ve kodu elde et. ABONE OLDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜRLER! Bir sonraki KOMBİNİNE özel...Daha Fazla

Pull and Bear e-bültenine üye olanlara ilk alışverişte %10 indirim fırsatı! Pull and Bear mağazasının e-bültenine üye ol ve kodu elde et.

ABONE OLDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜRLER!
Bir sonraki KOMBİNİNE özel %10 indirim çok yakında gelen kutunda olacak 🤩

Pull&Bear’e hoş geldin!
Evrenimize ve bültenlerimize hoş geldin!
Sözümüzü tutuyoruz: Web sitemizden veya uygulamamızdan yapacağın ilk sipariş için %10 indirimin burada.
KOD: PBWL0UTXWRD
Artık tüm özel İŞ BİRLİKLERİ, YENİ ÜRÜNLER, TRENDLER VE ÖZEL KAMPANYALARDAN haberdar olacaksın. Merak etme, her şeyi kısa ve öz anlatıyoruz.
Gelecek duyuruları TAKİP ET, hiçbir haberi kaçırma!

Daha Az

L0UTXWRD Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Pull and Bear Kupon Kodu

Kod Süresiz
Pull&Bear’e hoş geldin! Evrenimize ve bültenlerimize hoş geldin! Sözümüzü tutuyoruz: Web sitemizden veya uygulamamızdan yapacağın ilk sipariş için %10 indirimin burada. Artık tüm özel İŞ BİRLİKLERİ, YENİ ÜRÜNLER, TRENDLER VE...Daha Fazla

Pull&Bear’e hoş geldin! Evrenimize ve bültenlerimize hoş geldin!
Sözümüzü tutuyoruz: Web sitemizden veya uygulamamızdan yapacağın ilk sipariş için %10 indirimin burada.
Artık tüm özel İŞ BİRLİKLERİ, YENİ ÜRÜNLER, TRENDLER VE ÖZEL KAMPANYALARDAN haberdar olacaksın. Merak etme, her şeyi kısa ve öz 😉anlatıyoruz.
Gelecek duyuruları TAKİP ET, hiçbir haberi kaçırma!

Daha Az

L0UTXWRD Kodu Aç 
100% Başarılı

Pull&Bear Ürünleri 27.95 TL’den Başlayan Fiyatlarla TRENDYOL’da!

Fırsat Süresiz
Pull and Bear yeni sezon ürünlerinde fiyatlar 27.95 TL'den başlıyor. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için tıklayın ve Trendyol'un Pull&Bear butiğini inceleyin!
Hemen Al
100% Başarılı

Pull & Bear Star Wars Koleksiyonu Trendyol’da!

Fırsat Süresiz
Pull & Bear Star Wars Koleksiyonu Trendyol'da!
Hemen Al
100% Başarılı

Pull & Bear Yeni Koleksiyonu Trendyol’da!

Fırsat Süresiz
Pull&Bear sezon ürünleri Trendyol mağazasında sizleri bekliyor. Yararlanmak için tıklayın!
Hemen Al
100% Başarılı

Pull and Bear % 30 İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
%30'a varan indirimler Pull and Bear'da seni çağırmaya devam ediyor!
Hemen Al
100% Başarılı

Pull & Bear Tüm Ürünlerde % 10 Ek İndirim Kampanyası

Kod Süresiz
Pull and Bear e-bültenine üye olana %10 indirim!
elde et. Kodu Aç 
100% Başarılı

Pull & Bear Yeni Sezon Ürünleri – Kadın

Fırsat Süresiz
Pull & Bear kadın yeni sezon yenilendi! Yeni ürünlerini incelemek için tıkla!
Hemen Al
100% Başarılı

Pull & Bear Yeni Sezon Ürünleri – Erkek

Fırsat Süresiz
Pull & Bear erkek yeni sezon yenilendi! Yeni ürünlerini incelemek için tıkla!
Hemen Al
100% Başarılı

Pull & Bear Stranger Things Koleksiyonu

Fırsat Süresiz
Stranger Things koleksiyonu şimdi Pull & Bear'de!
Hemen Al
100% Başarılı

Pull & Bear, İspanyolca telaffuz: ) İspanya merkezli Narón, Galiçya’da kurulmuş giyim ve moda aksesuarları markası. 1986 yılında New Wear, S.A. ismiyle kurulmuştur. Mağazalarının yanı sıra eylül 2011 itibarıyla internet üzerinden satış yapmaya başlamıştır.

HER DAİM GENÇ BİR TOPLULUK

Pull&Bear 1991 yılında açık bir uluslararası misyon ve çevrelerine bağlı, toplum içinde yaşayan ve birbirleriyle ilgili genç insanları giydirme niyetiyle kurulmuştur. Rahat giysi anlayışına sahip, klişelerden uzak duran ve ne giyerlerse giysinler giysilerinin içinde iyi hissetmek isteyen genç insanlar. Bu insanların gereksinimlerini karşılamak üzere Pull&Bear en son uluslararası trendleri alıp, bunları sokaklarda ve en revaçta kulüplerde görülenlere birleştirip, onların tarzlarına göre yeniden işler, yani daima en iyi fiyata sahip, rahat ve giyimi kolay giysilere dönüştürür.

Pull&Bear yeni teknolojileri, sosyal hareketleri ve en son sanat ve müzik trendlerini daima takip ederek müşterisiyle aynı tempoda gelişmektedir. Bunların hepsinin sadece tasarımlarına değil aynı zamanda mağazalarına da yansıtıldığı görülebilmektedir. Efsanevi Kaliforniya şehri Palm Spring’de ilham alan ürün serisi sürekli olarak güncellenmektedir. Dünya çapındaki tüm mağazalar haftada iki kez yeni ürün alır.

Inditex Grup’a (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe) ait olan Pull&Bear 76 pazarda 970’den fazla mağaza ve online mağaza ile varlık göstermektedir.

Pull&Bear en son uluslararası trendleri kolay, rahat ve günlük kıyafetler şeklinde sokağa çıkarıyor. Pull&Bear koleksiyonları genç bir zihniyete sahip erkekler ve kadınları, giysilerimizi seçerken yaşın bir engel olmadığını dikkate alarak giydirme fikri ile doğmuştur.

Pull&Bear hem kızlar hem de erkekler için iki tamamen farklı ürün serisine sahiptir. Bir yandan, gençler mağazalarda pamuklunun esas kumaş olarak kullanıldığı sweatshirtler, tişörtler, kot pantolonlar, Bermuda şortlar, bez spor ayakkabılar ve şapkalar şeklinde daha rahat ürün serilerini bulacaktır.

İkinci seri ise markayla birlikte büyümüş, daha yetişkin erkek ve kadın tüketicilere yöneliktir. Bu tüketiciler için Pull&Bear, hem gece hem de gündüz giymeye yönelik ve hem işte hem de boş zamanlarda giyilebilecek, en son uluslararası trendlerden ilham alan giysiler yaratmaktadır. Bu seri bu trendleri Pull&Bear müşterilerinin gereksinimlerine uyarlayarak, daha rahat giyimi kolay kıyafetlere dönüştürmektedir.

Tekstil koleksiyonu ayakkabı, aksesuar, takı, koku, kulaklık, kaykay ve güneş gözlüğü serileri ile desteklenmiştir.