En Yeni Bankaya Özel Kuponları

Setre Giyim’de % 10 İndirim! – Maximum İş Bankası

10-31 Ekim 2020 tarihleri arasında setre.com'da İş Bankası kartlarına özel %10 indirim! Kampanyaya katılım koşulu veya indirim kodu bulunmamaktadır, indirim ödeme anında sistem tarafından yansıtılacaktır. Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş...Daha Fazla

10-31 Ekim 2020 tarihleri arasında setre.com’da İş Bankası kartlarına özel %10 indirim!

Kampanyaya katılım koşulu veya indirim kodu bulunmamaktadır, indirim ödeme anında sistem tarafından yansıtılacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), İş Bankası Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: Alınan ürünlerin yasal şartlarda iade veya değişiminin gerekmesi halinde değişim ya da iade indirimli tutar üzerinden yapılır. Online alışverişlerde kampanyaya dahil kartlar ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde perakende satış fiyatları üzerinden indirim ödeme tutarına yansıtılacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından işlem sonrasında farklı bir indirim yansıtılmayacaktır. Setre Giyim ve Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

İnternet alışverişlerine 20 TL MaxiPuan! [Trendyol, GittiGidiyor, N11, HB, PTTAVM, Morhipo]

12 Ekim - 14 Kasım 2020 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili e-ticaret firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 100 TL'lik alışverişine 20 TL MaxiPuan! KAMPANYAYA DAHİL FİRMALAR TRENDYOL...Daha Fazla

12 Ekim – 14 Kasım 2020 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili e-ticaret firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 100 TL’lik alışverişine 20 TL MaxiPuan!

KAMPANYAYA DAHİL FİRMALAR
TRENDYOL
N11
GİTTİGİDİYOR
HEPSİBURADA
INCEHESAP
SAHİBİNDEN
MORHİPO
E-PTTAVM
TCHİBO
MİNİSO

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler nedir? 

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

Ürün iptal ve iade işlemleri,

Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler,

Kampanyaya dâhil olmayan firmalarından yapılacak alışverişler ve

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?                                                                                          

Kazanacağın MaxiPuan’lar 20 Kasım 2020 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin.

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Aralık 2020’dir.

Kampanya Detayları Nedir?

Kampanya; Maximum Mobil’de 12 Ekim – 14 Kasım 2020  tarihleri arasında geçerli olup, Maximum Genç kart sahiplerine özeldir.

Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı.

Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
3 hafta left

100 TL Sportive Bonus

Bonusflaş’tan kampanyaya katılım sonrası, Sportive’den tek seferde 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışveriş yaparak 100 TL Sportive bonus kazanılabilecektir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi...Daha Fazla

Bonusflaş’tan kampanyaya katılım sonrası, Sportive’den tek seferde 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışveriş yaparak 100 TL Sportive bonus kazanılabilecektir.
Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

 • 100 TL Sportive Bonus kampanyası, BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 5 Ekim – 5 Kasım 2020 tarihleri arasında Sportive’den gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir.
 • Sportive mağazalarından veya  www.sportive.com.tr’den tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 100 TL Sportive Bonus kazanımı olacaktır ve kazanılan Sportive Bonuslar bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Sportive Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Sportive Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır.
 • Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Sportive Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.  Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Sportive Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 100 TL Sportive Bonus kazanabilecektir.
 • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Sportive Bonus’lar 12 Kasım 2020 tarihine kadar sadece Sportive mağazalarında kullanılabilir. www.sportive.com.tr de kullanılamaz.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 13 Kasım 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.

Daha Az

Hemen Al
2 hafta left

Axess’e özel Ciceksepeti.com’da 15 TL chip-para!

26 Ekim 2020 tarihine kadar Ciceksepeti.com'da 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 15 TL chip-para hediye! Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya...Daha Fazla

26 Ekim 2020 tarihine kadar Ciceksepeti.com’da 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 15 TL chip-para hediye!

Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 12-26 Ekim 2020 tarihleri arasında Ciceksepeti.com’dan yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk harcamaya 15 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 15 TL chip-para kazanabilir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır.
 • Chip paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
4 gün left

Dagi’de 25 TL Worldpuan!

World Mobil'e özel 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Dagi harcamalarınızda 25 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın. World Mobil kampanyası kapsamında 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Dagi mağazalarından tek seferde yapılacak peşin...Daha Fazla

World Mobil’e özel 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Dagi harcamalarınızda 25 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

 • World Mobil kampanyası kapsamında 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Dagi mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri alışverişlerden 25 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
 • Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 10 Kasım tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 19 Kasım 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 20 Kasım 2020’de geri alınacaktır.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/dagide-25-tl-worldpuan/s-11/c-14245/90000146750 Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

Bonus Piu ile defacto.com’da tek seferde yapacağın 100 TL ve üzeri harcamana 15 TL bonus!

31 Ekim’e kadar Bonus Piu ile tek seferde yapacağın 100 TL ve üzeri defacto.com harcamana 15 TL bonus kazan! Kampanya Koşulları Kampanya 05-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Bonus Piu ile...Daha Fazla

31 Ekim’e kadar Bonus Piu ile tek seferde yapacağın 100 TL ve üzeri defacto.com harcamana 15 TL bonus kazan!
Kampanya Koşulları
Kampanya 05-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Bonus Piu ile defacto.com’da tek seferde yapacağın 100 TL ve üzeri harcamana 15 TL bonus verilecektir.
Kampanya kart bazındadır ve her kartla en fazla 15 TL bonus kazanılabilir.
Bonus kullanımı dönemi 03-30 Kasım 2020’dir.
30 Kasım 2020 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyadan sadece Bonus Piu ile yararlanılabilir.
İnternetten yapılan harcamalar ve MoTo (Mail order, Telephone order) işlemler dahildir.
Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir. Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

Bonus Piu ile sephora.com’da 50 TL bonus hediye!

Nasıl Kazanırım? 31 Ekim’e kadar Bonus Piu ile sephora.com’da tek seferde yapacağın 400 TL ve üzeri harcamana 50 TL bonus verilecektir. Kampanya Koşulları Kampanya 06-31 Ekim 2020 tarihleri arasında sephora.com’da...Daha Fazla

Nasıl Kazanırım?

31 Ekim’e kadar Bonus Piu ile sephora.com’da tek seferde yapacağın 400 TL ve üzeri harcamana 50 TL bonus verilecektir.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 06-31 Ekim 2020 tarihleri arasında sephora.com’da tek seferde yapacağın 400 TL ve üzeri harcamana 50 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya kart bazındadır ve her kartla en fazla 50 TL bonus kazanılabilir.
 • Bonus kullanımı dönemi 03– 30 Kasım 2020’dir.
 • 30 Kasım 2020 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan sadece Bonus Piu ile yararlanılabilir.
 • İnternetten yapılan harcamalar ve MoTo (Mail order, Telephone order) işlemler dahildir.
 • Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

casper.com.tr’de 75 TL Worldpuan!

casper.com.tr'de 500 TL - 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL alışverişe 75 TL Worldpuan! World Mobil`e özel kampanya kapsamında 01 Ekim-31 Ekim 2020 arasında tek seferde yapılacak 500 TL...Daha Fazla

casper.com.tr’de 500 TL – 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL alışverişe 75 TL Worldpuan!

 • World Mobil`e özel kampanya kapsamında 01 Ekim-31 Ekim 2020 arasında tek seferde yapılacak 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
 • Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
 • Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.
 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 6 Kasım 2020 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 16 Kasım 2020`dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 17 Kasım 2020 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
 • Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
 • Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

Decathlon’da 40 TL Decathlon Puan! Üstelik 7 taksit! [World]

World Mobil'e özel 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında 400 TL ve üzeri Decathlon harcamalarınızda 40 TL Decathlon Puan fırsatını kaçırmayın. World Mobil kampanyası kapsamında 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Decathlon...Daha Fazla

World Mobil’e özel 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında 400 TL ve üzeri Decathlon harcamalarınızda 40 TL Decathlon Puan fırsatını kaçırmayın.

 • World Mobil kampanyası kapsamında 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Decathlon mağazaları ve online mağaza www.decathlon.com.tr’den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 400 TL ve üzeri alışverişlerden 40 TL Decathlon Puan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kazanılan puanlar e-ticaret harcamalarında kullanılamayacaktır.
 • Kampanyadan kazanılan puanlar Decathlon World Üye İşyerleri’nde kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Decathlon Puan’lar 10 Kasım 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 19 Kasım 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 20 Kasım 2020’de geri alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

LC Waikiki’de peşin fiyatına 6 taksit ve 1 ay erteleme! – World [Yapı Kredi]

31 Aralık 2020 tarihine kadar LC Waikiki harcamalarınızda peşin 6 taksit ve 1 ay erteleme fırsatını kaçırmayın. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. LC Waikiki mağazalarında WorldPOS'ları üzerinden yapılacak...Daha Fazla

31 Aralık 2020 tarihine kadar LC Waikiki harcamalarınızda peşin 6 taksit ve 1 ay erteleme fırsatını kaçırmayın.

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
LC Waikiki mağazalarında WorldPOS’ları üzerinden yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
World Eko ve World Business Eko kartlar dahil değildir.
Kampanya sadece World Üye İşyerleri’nde Yapı Kredi Bankası POS’larında geçerlidir.
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerleri’nde Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir. Daha Az

Hemen Al
2 ay left

Yapı Kredi Visa ile Trendyol’da 40 TL indirim!

31 Ekim tarihine kadar alışverişlerinizi Trendyol'da Yapı Kredi Visa kredi kartınızla yaparak kartınızı kaydedin, 15-30 Kasım tarihleri arasındaki 100 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 40 TL indirim kazanın! Bu kampanya...Daha Fazla

31 Ekim tarihine kadar alışverişlerinizi Trendyol’da Yapı Kredi Visa kredi kartınızla yaparak kartınızı kaydedin, 15-30 Kasım tarihleri arasındaki 100 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 40 TL indirim kazanın!

 • Bu kampanya DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş (“Trendyol”) tarafından düzenlenmektedir.
 • 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında trendyol.com’da Visa logolu tüm bireysel ve ticari kredi, banka ve ön ödemeli kartlar ile yapılacak alışveriş sonrasında Visa kartının ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir. İndirim kodunun geçerliliğini kaybetmemesi için Visa kartlarının kayıtlı kalması gerekmektedir.
 • İndirim kuponu 15 Kasım 2020 tarihinde trendyol.com’a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir.
 • İndirim kuponu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere kampanyanın bitiş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde push bildirimi yoluyla yapılacaktır.
 • 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında kazanılan 40 TL değerindeki indirim kuponu 15-30 Kasım tarihleri arasında trendyol.com’da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.
 • İndirim kodu, trendyol.com ödemeler sayfasında “İndirim Kuponu/ Kodu” alanına girilerek aktifleştirilir.
 • Kampanya için kazanılan indirim kuponu yukarıda belirtilen tarihler itibariyle kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir.
 • 40 TL değerindeki indirim bölünemez, birleştirilemez ya da paraya çevrilemez.
 • Bir alışveriş sırasında sadece bir indirim kullanılabilir.
 • İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Önceki kart kaydetme kampanyalarından yararlanan hesaplar, farklı Visa kartı kaydederek kampanyadan yeniden yararlanamamaktadırlar.
 • Kampanya www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerli olacaktır.
 • İndirim, indirim kodunun kullanıldığı alışveriş sırasında gerçekleşecektir.
 • Bu kampanya, trendyol.com’da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
 • Trendyol ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir.
 • Katılım koşullarını www.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

Bonus Piu ile ucuzabilet.com harcamalarına 30 TL bonus!

31 Ekim’e kadar Bonus Piu ile tek seferde yapacağın 200 TL ve üzeri ucuzabilet.com harcamana 30 TL bonus kazan! Kampanya Koşulları Kampanya 01-31 Ekim 2020 tarihleri arasında www.ucuzabilet.com'dan Bonus Piu...Daha Fazla

31 Ekim’e kadar Bonus Piu ile tek seferde yapacağın 200 TL ve üzeri ucuzabilet.com harcamana 30 TL bonus kazan!
Kampanya Koşulları
Kampanya 01-31 Ekim 2020 tarihleri arasında www.ucuzabilet.com’dan Bonus Piu ile tek seferde yapacağın 200 TL ve üzeri harcamana 30 TL bonus verilecektir.
Kampanya kart bazındadır ve her kartla en fazla 30 TL bonus kazanılabilir.
Bonus kullanımı dönemi 03– 30 Kasım 2020’dir.
30 Kasım 2020 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyadan sadece Bonus Piu ile yararlanılabilir.
İnternetten yapılan harcamalar ve MoTo (Mail order, Telephone order) işlemler dahildir.
Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir. Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

Giyim & Market Harcamanıza 60₺ ParafPara [Halk Bank]

1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında market ve giyim sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara...Daha Fazla

1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında market ve giyim sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara verilecektir.
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması ya da ÖDÜL yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya müşteri bazlı olup, kampanyadan kazanabileceği toplam ParafPara tutarı 60 TL ile sınırlıdır.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
Paraf, Parafly, Parafree, sanal kartlar, ek kartlar, sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Paraf Business/Paraf Esnaf/Paraf Kobi (ticari kartlar), HalkCard, ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal veya iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Belirtilen sektörler haricindeki iş yerlerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanım sağlanan işlemin, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

https://www.parafcard.com.tr/22761-market_ve_giyim_kampanyasi Daha Az

Hemen Al
1 hafta left

Bonus PIU İle % 5 Hepsiburada Bonus Kazan! – Garanti

Hepsiburada'da Bonus Piu ile her 100 TL ve üzeri alışverişe %5 Hepsiburada Bonus! Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında Hepsiburada’dan Bonus Piu Hepsiburada kartları ile tek seferde,...Daha Fazla

Hepsiburada’da Bonus Piu ile her 100 TL ve üzeri alışverişe %5 Hepsiburada Bonus!

 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Hepsiburada’dan Bonus Piu Hepsiburada kartları ile tek seferde, 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, alışveriş tutarının %5’i kadar Hepsiburada bonus kazanacaktır.
 • Kampanyadan kazanılan Hepsiburada bonuslar 31 Ocak 2021’e kadar Hepsiburada’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
 • Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 31 Ocak 2021’den sonra geri alınacaktır.
 • İade veya iptali yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Garanti BBVA ve Hepsiburada kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kazanılan Bonus’lar alışveriş sonrasında, Garanti BBVA tarafından yüklenecektir.
 • www.bonuspiu.com.tr’den Hemen Al butonuna tıklayarak başvuru için gerekli bilgileri eksiksiz doldurun ve başvurunuzu oluşturun.
  Başvurunuz onaylandıktan sonra kartınız kullanıma hazır olur.
 • 12 yaşından büyük olan herkes Bonus Piu’yu kullanabilir.

Daha Az

Hemen Al
2 ay left

20 TL English Home Bonus

English Home’da tek seferde gerçekleştirdiğiniz ilk 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL English Home Bonus kazanırsınız. DİĞER BİLGİLER Kampanya English Homa’da  1-31 Ekim 2020  tarihleri arasında Bonus kredi kartları...Daha Fazla

English Home’da tek seferde gerçekleştirdiğiniz ilk 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL English Home Bonus kazanırsınız.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya English Homa’da  1-31 Ekim 2020  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya  dahilinde English Home’da  tek seferde gerçekleştirilen ilk 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL English Hpome Bonus verilecektir.
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından English Home kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20 TL English Home Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
 • Kazanılan English Home Bonus 1 Kasım 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 2 Kasım’da  geri alınacaktır.
 • Kazanılan bonuslar sadece English Home mağazalarında harcanabilir.
 • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET ENGLISHHOME”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Daha Az

Hemen Al
1 hafta left