En Yeni Bankaya Özel Kuponları

CardFinans Trendyol Kart ile ParaPuan Kazan [Yemek %5 | Trendyol ve Market % 1] + 200TL Hediye

CardFinans Trendyol ile Trendyol'da harcadıkça kazanın! Trendyol ParaPuan, CardFinans Trendyol ile Trendyol harcamalarından kazanılan, yalnızca Trendyol'da kullanılabilen ve Bankamız tarafından sunulan bir ParaPuan özelliğidir. Web kanalından yapılan başvurularda, başvurunun onaylanması...Daha Fazla

CardFinans Trendyol ile Trendyol’da harcadıkça kazanın!

 • Trendyol ParaPuan, CardFinans Trendyol ile Trendyol harcamalarından kazanılan, yalnızca Trendyol’da kullanılabilen ve Bankamız tarafından sunulan bir ParaPuan özelliğidir.
 • Web kanalından yapılan başvurularda, başvurunun onaylanması halinde CardFinans Trendyol karta 200 TL değerinde 30 gün geçerli Trendyol ParaPuan yüklenir.
 • Trendyol Yemek’te yapacağınız harcamalarda %5, diğer Trendyol harcamalarında ise %1 kazanılır, aylık toplam Trendyol ParaPuan kazanımı müşteri başına 50 TL ile sınırlıdır. Yüklenen Trendyol Puanlar 30 gün geçerlidir, kullanılmayan Puanlar bu süre sonunda geri alınır.
 • ParaPuan ya da Trendyol ParaPuan ile yapılan harcamalardan Trendyol Puan kazanılmaz.
 • ParaPuan kazanılan işlemin iptali/iadesi durumunda verilen ParaPuan da geri alınır.
 • Trendyol ParaPuan, Trendyol işlemlerinde kazanılan ve Trendyol’da kullanılabilen ParaPuan’dır. Maliyeti QNB Finansbank tarafından karşılanmaktadır.
 • QNB Finansbank, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.

https://www.cardfinans.com/cardfinans-trendyol-parapuan

https://www.cardfinans.com/cardfinanstrendyol-basvuru?userId=c396db1e157f17117524049be4f2056fca85fbb11312afaf779e0d3482c538b82db6e528&transactionId=d3430a67-e025-4af5-b932-eb3d16231976&hash=eff2b8292e1560372031d0a14f34e0f54be3acf2b4c27cdd65b6ecc437ffa6c0

https://www.cardfinans.com/cardfinans-trendyol-kampanyalar

CardFinans Trendyol’da ömür boyu kart ücreti YOK! *

Üstelik şimdi başvurun, Trendyol’a özel birçok avantajın yanı sıra 200 TL Trendyol ParaPuan hediye gelsin!

 • CardFinans Trendyol başvurunuz onaylandığında kartınız 200 TL Trendyol ParaPuan yüklü gelsin.
 • CardFinans Trendyol ile harcadıkça kazanın! Trendyol Yemek’te yapacağınız harcamalarda %5, diğer Trendyol alışverişlerinizde %1, toplamda aylık 50 TL’ye varan Trendyol ParaPuan kazanın!
 • Önce alın, deneyin, beğenmezseniz satıcı dönüşünü beklemeden anında iadenizi her ay 1.000 TL’ye kadar kartınıza yansıtın! Param ne zaman iade olacak diye beklemeyin, alışverişinize kaldığınız yerden devam edin.
 • Trendyol’dan kampanya koşulları dahilinde faizsiz 3 taksitle alışveriş yapabilir, harcamalarınıza özel sonradan ek taksit de yapabilirsiniz!
 • Trendyol ParaPuan, Trendyol işlemlerinde kazanılan ve Trendyol’da kullanılabilen ParaPuan’dır. Maliyeti QNB Finansbank tarafından karşılanmaktadır.

*Ömür boyu kart ücreti muafiyeti sadece bu sayfadan yapılacak başvurular için geçerlidir.

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

BP İstasyonlarında 70 TL MaxiPuan!

16 Kasım – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı...Daha Fazla

16 Kasım – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 70 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Maximum Anlaşmalı Tüm BP İstasyonları​​ https://maximum.com.tr/contentmanagement/Documents/Bireysel2022/BP-kayitli-istasyon-listesi-14.11.2022.pdf

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve Maxipara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum anlaşmalı BP istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuanlarınız 5 Ocak 2023 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 28 Şubat 2023 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 70 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve BP Petrolleri A.Ş.önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
1 ay left

World ile OPET’te 4 Adet 200 TL’ye 60 TL Yapı Kredi Opet Puan!

Opet istasyonlarında 4 adet 250TL ve üzeri akaryakıt alımına 60TL Yapı Kredi Opet Puan! 16 Kasım 2022 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS...Daha Fazla

Opet istasyonlarında 4 adet 250TL ve üzeri akaryakıt alımına 60TL Yapı Kredi Opet Puan!

 • 16 Kasım 2022 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi OPET istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, 07 Ocak 2023 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 50 TL OPET Puan kazanacaktır. Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 50 TL’ye ek 10 TL, toplamda 60 TL OPET Puan kazanacaktır.
 • 4 işlemden en az birini POS’ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 60 TL’ye ek 10 TL, toplam 70 TL OPET Puan hediye edilecektir. Ayrıca, Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 50 TL OPET puan daha hediye edilecektir.
 • Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 50 TL OPET Puan kazanabilir.
 • OPET istasyonlarında POS’ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL OPET Puan hediye edilecektir.
 • Kampanya “OPET istasyonlarında toplam 60 TL OPET Puan” kampanyası ile birleştirilebilir. Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 60 TL OPET Puan kazanmak için World Mobil’den “OPET’de toplam 60 TL OPET Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir:
 • POS’ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile OPET istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir.
 • POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir.
 • Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya koşullarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 50 TL OPET puan hediye edilecektir.
 • Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 120 TL OPET puan kazanacaktır.
 • Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir. Sadece son 90 gün içerisinde en az 1 adet gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 50 TL OPET puanı kazanabilecektir.
 • Harcamasını sadece Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ve Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ile yapan Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR Kod ile ödeme kampanyasından faydalanarak 10 TL OPET puan ekstra olarak kazanabilecektir, QR kod ile ödeme kampanyasına Business Kartlar dahil değildir.
 • Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR kod ile ödeme bireysel kartlarından ödeme yaparak en fazla 120 TL OPET puan kazanabilecektir.
 • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin OPET marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi OPET istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart OPET Puan’lar 07 Ocak 2023 tarihinde yüklenecektir. OPET Puan’ların son kullanım tarihi 7 Şubat 2023 olup, kullanılmayan OPET Puan’lar 08 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’lere özel ekstra yüklenecek 50 TL OPET Puan’lar da 07 Ocak 2023 tarihine kadar yüklenecek olup, 08 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar.
 • Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve OPET Petrolcülük A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Ayrıntılı bilgi için: www.Opet.com.tr, www.worldcard.com.tr, www.tlcard.com.tr, yapikredipos.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Opet istasyonlarında 4 adet 250TL ve üzeri akaryakıt alımına 60TL Yapı Kredi Opet Puan! Daha Az

Hemen Al
1 ay left

Total Enerji İstasyonlarında BonusFlaş ile 60 TL bonus! [4 Defa 250]

Bonus üyesi Total Enerji İstasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 60 TL bonus,...Daha Fazla
 • Bonus üyesi Total Enerji İstasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 60 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 50 TL bonus kazanın.
 • Kampanya 16 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi Total Enerji İstasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanyada yapılan 4 defa 250 TL ve üzeri işlemler 50 TL bonus/indirim kazanacaktır. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 60 TL bonus kazanacaktır.
 • Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 250 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 50 TL bonus/indirim, BonusFlaş ile katılanlar en fazla 60 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonus, 5 Ocak-5 Şubat 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi Total Enerji İstasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır.
 • 5 Şubat 2023 tarihinden sonra kullanılmayan bonus’lar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 16 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi Total Enerji İstasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Garanti Bonus’lar, Flexi, Money , Paracard, diğer banka Bonus kartları (TEB Bonus,TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve Fibabanka Bonus hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
 • TEB Bonus, TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve Fibabanka Bonus dahil değildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları , American Ekspress kredi kartları, Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu istasyonları görmek için BonusFlaş uygulamasındaki “Nerede” butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “TOTAL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Total Enerji İstasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için “EVET TOTAL” yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak, -BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 60 TL olmak üzere- ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.
 • Gönderilen SMS’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Detaylar için http://www.bonus.com.tr ve www.totalenergiesistasyonlari.com.tr web siteleri ziyaret edilebilir.
 • Garanti BBVA ve GÜZEL ENERJİ A.Ş kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/total-akaryakit-bonus-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
1 ay left

SHELL’de 4 Kez 250 TL’ye 60 TL’ye Varan Chip-Para!

16 Kasım - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi SHELL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, Juzdan'dan...Daha Fazla

16 Kasım – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi SHELL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, Juzdan’dan kampanyaya katılarak 60 TL chip-para, SMS ile kampanyaya katılarak 50 TL chip-para kazanma fırsatı!

Kampanyada kazanılan chip-para 8 0cak 2023’ye kadar kampanyaya katılan SHELL istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz alımında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Juzdan’dan katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin “Hemen Katıl” butonuna tıklaması veya kampanyaya SMS üzerinden katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “SHELL” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.

Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilirler.

Kampanya katılan Axess üyeişyeri Shell istasyonların listesine ulaşmak için https://www.axess.com.tr/axess/7753/bayi-listesi

Kampanya detayları:

 • 16 Kasım – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi SHELL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, juzdan’dan kampanyaya katılarak 60 TL chip-para, SMS ile kampanyaya katılarak 50 TL chip-para kazanma fırsatı!
 • Kampanyada kazanılan chip para 8 Ocak 2023’ ye kadar kampanyaya katılan SHELL istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz alımında geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya Juzdan’dan katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin “Hemen Katıl” butonuna tıklaması veya kampanyaya SMS üzerinden katılmak ve faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “SHELL” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
 • Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilirler.
 • Detaylar axess.com.tr ve shell.com.tr
 • Kampanya katılımı,Juzdan’dan yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
 • 8 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında sadece akaryakıt sektöründeki Axess üye işyerlerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilir.
 • Aynı gün içerisinde yapılan 250 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri SHELL istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.
 • Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Shell mobil uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Tüzel müşteriler Juzdan uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilirler.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir.
 • Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 60 TL, SMS ile kayıt olması halinde ise en fazla 50 TL chip-para kazanabilecektir.
 • Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Kazanılan chip-paralar, mil puana dönüşmeyecektir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. ve SHELL&TURCAS PETROL A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan Axess üyesi SHELL istasyonlarının listesine axess.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için: axess.com.tr, Axess Mobil, shell.com.tr

Daha Az

Hemen Al
1 ay left

% 8 Vivense Axess İndirim Kodu +5 Taksit Avantajı

Axess’e özel 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Vivense’de +5 taksit ve tüm alışverişlerde geçerli %8 indirim! Kampanya indirim kodu: Axess8 Kampanya detayları: Axess'e özel 1 – 30 Kasım...Daha Fazla

Axess’e özel 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Vivense’de +5 taksit ve tüm alışverişlerde geçerli %8 indirim!

Kampanya indirim kodu: Axess8

Kampanya detayları:

 • Axess’e özel 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında kampanyaya dahil Vivense mağazalarından ve Vivense.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde %8 indirim, 3 taksitli alışverişinize +5 taksit ve 6 taksitli alışverişinize 2 ay erteleme sunulmaktadır.
 • Kampanyada +5 taksit imkanı sadece 3 taksit uygulanan işlemlerde geçerlidir. 2 ay erteleme imkanı ise sadece 6 taksit uygulanan işlemlerde geçerlidir. Taksit ve erteleme kampanyasından Axess, Wings, Free ve Ticari kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 4,80 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • %8 indirim kampanyası Vivense tarafından işlem anında uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak için “Axess8” kampanya indirim kodunun mağazalarda ödemeden hemen önce belirtilmesi, www.vivense.com ’da ise ödemeden önce kampanya kodu alanına girilmesi gerekmektedir. İndirimli tutar, ödeme sayfasında işlem yaparken görüntülenecektir. İndirim görüntülendikten sonra ödeme onaylanmalıdır. İndirim kampanyası Vivense’nin başka kampanyaları ile birleştirilemez. Sarı fiyatlı ürünlerde, kargo ücreti ve kurulum bedelinde indirim geçerli değildir. %8 indirim kampanyasına Axess, Wings, Free, Ticari Kartlar ve Akbank Kart ile bu kartların ek ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.vivense.com/axess-kampanya-kosullari.html

cdn.vivense.com/images/campaign/2021-ekim/axess_15_08_2022.jpeg

cdn.vivense.com/images/campaign/2021-ekim/axess_20220630.jpg

cdn.vivense.com/images/campaign/2021-ekim/Axess20220601.jpg

cdn.vivense.com/images/campaign/2021-ekim/axess_2022-04-29.jpg

cdn.vivense.com/images/campaign/2021-ekim/axess_nisan.jpeg

cdn.vivense.com/images/campaign/2021-ekim/axess_2022-03-07.jpg

Vivense’de %6 indirim ve 3 taksit taksitli alışverişlerinizde +4 taksit fırsatı! İndirim kampanyasından faydalanmak için kampanya kodu: Axess10 Sepetinde Axess kart bilgilerini Axess10 girdikten sonra kodunu gir indirimin aktifleşsin. Axess6 Daha Az

Altınbaş’ta Garanti Bonus Kartlara % 5 İndirim

Kampanya 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında Altınbaş ve www.altinbas.com'dan Garanti BBVA kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya, fiyatı sabitlenen (halk günleri kampanyası, altın Cuma kampanyası, kasım ayı kampanyalı ürün grupları...Daha Fazla
 • Kampanya 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında Altınbaş ve www.altinbas.com’dan Garanti BBVA kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya, fiyatı sabitlenen (halk günleri kampanyası, altın Cuma kampanyası, kasım ayı kampanyalı ürün grupları vb.) kampanyalı ürünlerde, 1 karat ve üzeri pırlantalı ürün alışverişinde, 22 ayar, sarrafiye, tel bilezik, külçe altın, gram altın vb. yatırımlık altın ürün alışverişlerinde geçerli değildir.
 • Hediye Baget Bileklik kampanyası geçerli değildir.
 • İlanda kullanılan ürünlerin fotoğrafı baskı ebadında büyütülmüştür.
 • Kampanyadaki ürünlerin pırlanta, elmas ve renkli taşlı ürünlerin karat ve renk aralıkları mağaza stoklarına göre farklılık gösterebilir.
 • Ürün adetleri, ürünlerin karat ve renk aralıkları mağaza stoklarına göre farklılık gösterebilir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Ürün ölçülerine göre gramda fark gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında tüm indirimlere ek Garanti BBVA kart sahiplerine ekstra %5 indirim sunulur.
 • Kampanyalı ürünlerin fiyatları peşin ve tek çekim alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında taksitli alışverişler peşin fiyatına uygulanmaz, vade farkı uygulanacaktır.
 • 01.11.2022 tarihli Amerikan doları/has altın kuru baz alınmış olup, kur değişiklikleri ürün fiyatına yansıtılır.
 • Kampanya Altınbaş adı altında ve bünyesi dahilinde sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz ya da birleştirilemez.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Altınbaş konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya Firmaya aittir. Bankadan kazanım gerçekleşmeyecektir, sorularınız için firma ile görüşebilirsiniz.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya detaylarına; www.altinbas.com web adresimizden ve 444 LOVE (5683) numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Burgan ON Davet Kodu ile 100TL Migros Kodu Hediye (5 Davete 500TL Migros Kodu Kazan)

Merhaba, seni ON’un avantajlarla dolu dünyasından faydalanmaya davet ediyorum! Sana özel davet kodun: 507368EB. Hemen ON Mobil’i indir, Müşteri Olmak İstiyorum adımında yer alan formu davet kodu bilgini de girerek...Daha Fazla

Merhaba, seni ON’un avantajlarla dolu dünyasından faydalanmaya davet ediyorum! Sana özel davet kodun: 507368EB. Hemen ON Mobil’i indir, Müşteri Olmak İstiyorum adımında yer alan formu davet kodu bilgini de girerek doldur, uzman müşteri temsilcileri ile yapacağın görüntülü görüşme sonrasında kolayca ON’lu ol. ON’un avantajlarla dolu dünyasında sen de davet ederek kazanmaya başla! Hemen ON’lu olmak için: https://www.burgan.com.tr/on.html Detaylı bilgi: https://burgan.com.tr/on/b/Rg38Lpi9 İletisim: 08502222910

Daha Az

75TL Kahve.com Kupon Kodu

Kahve.com kupon kodu Kuponla.com 150 TL üzeri Moliendo, Borbone ve Grosche markalı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. https://www.kahve.com/sayfa/musteri-deneyimi-anketi 75TL'lik hediye çeki için tek soruluk anketi yanıtla Eğer bu vesile ile kahve.com üyeliğinizi hatırladınız ise...Daha Fazla

Kahve.com kupon kodu Kuponla.com 150 TL üzeri Moliendo, Borbone ve Grosche markalı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

https://www.kahve.com/sayfa/musteri-deneyimi-anketi

75TL’lik hediye çeki için tek soruluk anketi yanıtla

Eğer bu vesile ile kahve.com üyeliğinizi hatırladınız ise size küçük bir sürprizimiz var. Tek soruluk anketimizi tamamladıktan sonra 75TL hediye çeki kodunuzu kullanarak hemen kahve.com’un birbirinden taze kahveleri ile tanışmaya başlayabilirsiniz.

Daha Az

Nays Davet Linki 10TL Kazandırır

NaysApp'e üye ol ilk para yüklemende 10₺ anında hediye + haftada 4 gün kazı kazanla 1-20₺ kazanma şansı. Sen de Nays indir, her an ücretsiz para gönder/al, kullandıkça nakit para...Daha Fazla

NaysApp’e üye ol ilk para yüklemende 10₺ anında hediye + haftada 4 gün kazı kazanla 1-20₺ kazanma şansı.

Sen de Nays indir, her an ücretsiz para gönder/al, kullandıkça nakit para kazan, alışveriş fırsatlarını yakala.
https://naysapp.tr.go.link/?adj_t=gro6z40&adj_label=8be29c44-6871-41ca-aa07-1c504e4dc69c

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Mavi’de 125 TL bonus!

1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında, Bonus kredi kartları ile tek seferde 750 TL ve üzeri alışveriş yaparak ödemeyi GarantiPay ile tamamlayan müşteriler 125 TL bonus kazanacaktır. Kampanya müşteri bazındadır. Bir...Daha Fazla
 • 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında, Bonus kredi kartları ile tek seferde 750 TL ve üzeri alışveriş yaparak ödemeyi GarantiPay ile tamamlayan müşteriler 125 TL bonus kazanacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa 125 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Alışveriş sepetinizi www.mavi.com’dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • İndirim yasaklı, konsinye ve kozmetik alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları dahildir.
 • Paracard,ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kazanılan bonus’lar 15 Kasım-15 Aralık 2022 tarihleri arasında Garanti BBVA üye iş yerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonus’lar 16 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • İade veya iptali yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Garanti BBVA ve Mavi kampanyayı değiştirme ve iptal hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Papara ile Enerjisa Fatura Ödemende % 10 Anında Nakit Cashback İndirim

Her ay Ödemeler > Elektrik menüsünden Enerjisa'da yapacağın 150 TL'ye kadar olan fatura ödemenin %10'u hesabına anında nakit geçer. Her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2022...Daha Fazla

Her ay Ödemeler > Elektrik menüsünden Enerjisa’da yapacağın 150 TL’ye kadar olan fatura ödemenin %10’u hesabına anında nakit geçer. Her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2022 sonuna kadar devam edecek. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Biletix İstanbul Komedi Festivalinin Biletleri % 10 İndirimli!

BKM tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen İstanbul Komedi Festivalinin Biletleri Maximum Kart'ınıza %10 İndirimli! İstanbul Komedi Festivali biletlerinde Maximum Kart'ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, www.biletix.com web sayfasından ve...Daha Fazla

BKM tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen İstanbul Komedi Festivalinin Biletleri Maximum Kart’ınıza %10 İndirimli!

İstanbul Komedi Festivali biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor. İndirim, www.biletix.com web sayfasından ve Mobil Web uygulamasından Kampanya Tipi “İş Bankası kartlarına %10 indirim” seçilerek yapılan bilet alımlarında geçerlidir.

Maximum Uniq ana gişeden yapacağınız bilet alımlarında ise indirim gişe görevlisi tarafından yapılacaktır.

İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç), Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler:​ Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Daha Az

Hemen Al
2 hafta left

100 TL Marks & Spencer World Puan! Üstelik 6 taksit!

12 Eylül-12 Ekim 2022 tarihleri arasında 750 TL ve üzeri Marks & Spencer harcamalarınızda 100 TL Marks & Spencer Puan fırsatını kaçırmayın! World Mobil kampanyası kapsamında 12 Eylül-12 Ekim 2022...Daha Fazla

12 Eylül-12 Ekim 2022 tarihleri arasında 750 TL ve üzeri Marks & Spencer harcamalarınızda 100 TL Marks & Spencer Puan fırsatını kaçırmayın!

 • World Mobil kampanyası kapsamında 12 Eylül-12 Ekim 2022 tarihleri arasında Marks & Spencer mağazalarından ve www.marksandspencer.com.tr’den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 750 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL Marks & Spencer Puan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
 • Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Marks & Spencer Puan kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Kazanılan Marks & Spencer Puan’lar sadece Marks & Spencer mağazalarında kullanılabilecektir. Kazanılan Marks & Spencer puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Marks & Spencer Puan’lar 17 Ekim 2022 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 17 Kasım 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 18 Kasım 2022’de geri alınacaktır. Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve MARKA MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Marks & Spencer’da 100 TL Marks & Spencer Puan! Üstelik 6 taksit! Daha Az

Hemen Al
Süresiz

GAP Bedava Kargo Kodu

GAP promosyon kodu ile ekinoksa özel alışverişlerinizde kargo bedava!  ...Daha Fazla

GAP promosyon kodu ile ekinoksa özel alışverişlerinizde kargo bedava!

  Daha Az